Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
20. feb 2009

simasa pozná ho,tak to je potom kolega aj Tvojho 🙂

lulu723
21. feb 2009

Simasa ja by som aj odysla,ale to by som musela rano o 9 zmiznut a veru ani neviem kde,lebo busy jazdia cez vikend asi kazde 3 hodiny 😠

natsa
21. feb 2009

lulu nič si z toho nerob,ved ono sa mu to vráti,ked malá nebude vedieť kto je,potom si to bude vyčítať,hokej mu neutečie ale malá ano.Už do neho nehuč,ale sa zbal a bež aspon na 2 týždne k rodičom alebo niekomu,možno to pochopí a bude sa viac držať doma 😝

lienka55
21. feb 2009

Ahojte,mame pekny vikend,aj ked doobeda bola vsade naokolo velka hmla. 😎
Ja mam dnes rusnu nedelu,od rana som vo ,,svungu,,.Manzelov stryko zabija byka{doma vychovaneho}tak tam je vela roboty,ja som ostala sama s malym doma,ale prisla mama a segra tak pomahaju.Ja este upratujem,nestiham,lebo som bola doobeda aj v PN.Peciem zakusok,lebo zajtra mi pridu svokrovci vynsovat.
Maly spi tak to idem rychlo dorobit nech mam konecne pokoj.

martao
21. feb 2009

lulu. Nedá sa mi nezapojiť. Natsa radíš z vlastnej skúsenosti. MM nevedel ako na deti do 2 rokov, teraz ich zoberie aj na pol dňa preč. Namiesto hučania a odchodu z domu, zober malú a choďte sa pozrieť za tatinom. Alebo mu oznám popredu, že v čase hokeja máš niečo súrne a nechaj mu malú. Možno až vtedy príde o čo prichádza. INAK NATSA JE MOJA STARŠIA SESTRA.

natsa
21. feb 2009

alebo skús ako ti radila moja segra. 😎

mirkaff
22. feb 2009

ahojte babuse..nikde nikoho??? tusim vsetky poctivo varite.no my mame dnes svieckovu,,uz je obed hotovy....Lulu a coze Ta TM neposlucha??v piatok sme boli u nas v dedine na pochovavani basy,,,tak sme mali po dlhej dobe kulturny zazitok......tak peknu nedelu prajem..

renuskacool
22. feb 2009

Mirkaff kde sa pochovávala basa?Mi sme boli minulí rok v Miškech dedinke.......

lulu723
22. feb 2009

Mirkaff,ale poslucha ved sa aj o malu stara.teda ak je doma 😠 aspon to mozem byt rada,ze sa mi nikde neflaga 😉 on za to nemoze,ze ma take zamestnanie ake ma

lienka55
22. feb 2009

Mirkaff a kde si mala deti,ved to bolo az vecer? 😉

lenca13
22. feb 2009

ahojte tak my sme dnes boli cely den u svokra baby sa vyblaznili na snehu je tam asi 60cm snehu 🙂 radka si nechavam zajtra doma ma hrozny kasel tak dufam ze to nebude nic vazne 😠

sticker
23. feb 2009

Erika Romanke všetko naj 🙂 😉 Aký lepší darček si mohla priať ako sú chrípkové prázdniny 😀

lienka55
23. feb 2009

Ahojte,
tak ale nam zase nasnezilo,uz som bola odhrnat,taku mam presilenu ruku. ☹ Chcela som ist do PN, ale mm ma odhovara,ze nech nejdem,ze su hrozne cesty.Tak budeme doma.

Jani vy aj zijete,dlho si tu nebola. 😉
Erika tiez sa pripajam ku gratulantom,Romanke vsetko naj...... 😅

natsa
23. feb 2009

sdnes idem do poradne.už sa teším ako pôjdem z kočíkom.Minulý týžden som sa tam trepala zbytočne-nerobila.stiker čo bolo z Tebou?Dievčence nemáš choré? 😉

lenca13
23. feb 2009

ahojte tak ja som bola dnes s Radkou u doktorky ma zapalene hrdlo a hlasivky tak nam dala ant. ale bolo tam hrozne vela ludi ☹

erika13
23. feb 2009

Ahoj,baby,Romanka dakuje za gratulacie.Upiekla som jej k meninam pudingovu babovku a v sobotu sme nakupili oblecenie,to su jej najlepsie darceky a 2 tyzdne prazdnin ma ako bonus.
Martao,vitam medzi pisatelkami,dalsia sesterska dvojica.
Ten sniezik je krasny len keby s nim nebolo tolko roboty,uz sme 2-krat odhrnali dvor.
S Romankou sme povysavali a umyli kupelnu,poobede idem do prace a Romanka k segre pozriet Radku a Timku.

Nejdu mi do textu ukladat smajliky.

natali_pn
23. feb 2009

Ahojte,tusim ste cez weekend mali tooolko roboty, ze sa tu skoro nic nepohlo.Alebo ste tusim tiez chorucky, ako my. dnes sme mali v noci katastrofu.O 4 som zacitila taky smrad, tak som sa zobudila a nahmatala malu, chudatko tak bola dokakana, ze aj poduska s perinkou boli deth. No tak sme malu museli okupkat a este som stihla pustit pracku. no dnes perum uz 3. A ako by nestacilo, tak este aj mna stihlo poriadne prehnat. Tak pijeme smectu. Inak ja som uz od patka kaput.MM musel prist aj domov z roboty co som grcala a mala teplotu- ze vraj su zaludocne chripciny... 😠 😖

lienka55
23. feb 2009

Natali ,ani neblazni ze zalud.chripky 😠 ,len to nie.Aj ja periem uz 3pracku.Tak rychle uzdravenie.
lenca a vy nech ste co naskor fit. 😉

Boli sme chvilocku vonku na sankach 🙂 ,maly zjedol polievku a uz chrni od 12.00h. 😔 Idem este umyt chodbu.

sticker
23. feb 2009

Ja moc nestíham - v kuse je treba niečo robiť a mám doma aj Janku tak sa venujem 😉
Dnes sme boli na sánkach na druhom konci mesta, odhrnúť prababke sneh - no riadne sme si zamakali. Julka mi cestou domov zaspávala v sánkach a teraz je už skoro dve hodiny v postieľke a nespí. Ale neriešim to....keby sa jej chcelo spať, tak zaspí. Večer bude už o siedmej "kaput" 😝 😀
Poobede ich ešte vytiahnem pred barák. To je vlastne za chvíľu. Len musím prádlo v obyvke spratať, lebo to tu vyzerá ako vo výpredaji 😀 Celý víkend som triedila oblečenie a prala, tak teraz ho musím dať do krabíc.. 😝

simasa
23. feb 2009

Caute,
Natali, tak skore uzdravenie. Ja som mala prehanky v sobotu, ale na stastie uz je dobre. Malu prehnalo raz, tak som jej rychlo tiez supla smectu a potom uz nic.

lenca13
23. feb 2009

ahojte ja tu mam neter bola s Timkou vonku tak tu bol chvilu klud 😉

natsa
23. feb 2009

no vonku katastrofa!ked som išla k doktorke tak som parádne padla.schody zapadané ani železá na kočár nebolo vidieť.prišla som až o 15hod.ešte ma poslala k doktorovi vedla na polikliniku aby pozrel malému pluzgierik na ramienku.má to také velké,ale povedal,že je to ok.musela som si schody odhrnúť aby som sa dostala do vchodu. 😕

mirkaff
24. feb 2009

dobre ranko babuse....aj my mame maroda,boli sme u nasich ,no a v pondelok som mala ist s martinku na ockovanie proti kliestom,no a rano jej nic nebolo,,a kedze sme mali cislo 26.co som este u Sickovej nezazila tak sme sa riadne nacakali..ale v sobotu bola totalny scipak,v nedelu jej nebolo nic a v pondelok u dr.ze teplota 38,6 😢 takze ockovanie sa nekonalo,akurat co som rychlo zbehla pre lieky,chudatko sak mi po chodiacky zaspavala,tak som volala synovcovi nech pre nas dojde....tak mamina si ju nechala u nej ze nech este cosi nechyti maly,,ten sa nastastie drzi.no a vecer ked sme dosli s tatinom domov sme sa doslova striedali na wcku,,,,este sme sa rehnili ze fakt manzelska romantika 😀 ....zatial mi je dobre,este som nejedla,,uvidime co bude potom,drobec ma uz 4 zubky....no a pobede ideme do PN pre tu fajnu bundu z Quelle....baby hodte niaky tip na straaaasne rychly obed, 😝

simasa
24. feb 2009

Mirka, rychly obed je vysmazany syr, ale este rychlejsia je pizza z mrazaku 😀 😀

rikarr
24. feb 2009

ahojte

romanke dodatočne všetko naj...

ja som sa neozývala lebo cez víkend som mala narazený malíček a príšerne bolel do nedele a v pondelok som bola u zubárky na trhačke a bola som tam hodku a pol lebo som odpadla a celý pondelok mi bolo zle...takže tak....

lienka55
24. feb 2009

ahojcek 🙂 ,
my sme mali prisernu noc,takze poobednajsia siesta to isti. 😉 Pojdeme zaplatit seky na postu.Akosi sa to tu s tymi hnackami rozbehlo,dufam ze nas to nechyti. 😝

mirkaff ja som si vcera kupila v Tescu take tie cestoviny v sacku{s brokolicou,rajcinami},len to hodis do vody,chvilocku povaris a je to. 😝 {mnam}.

erika,to nemyslis vazne,zr odpadla,to musi byt hroza,ja som to teda este nezazila ani nechcem. ☹ Tak odpocivaj.

erika13
24. feb 2009

Ahojte,zase mame zasnezeny den 😉
Rano som bola u kadernicky,tak mam vlasy po plecia.Doterz ma strihala kamoska,konecne som spokojna aj s kadernickou,v NM mi to vzdy len "odzobali".
Pojdem odhrnut sneh,aspon si zasportujem.Musim aj chodnik,aby ludia presli na zastavku ☹

Erika,vytrhnutie zuba aj mna velmi bolelo.Narazila si si malicek na ruke,alebo na nohe?
Mirka,rychly obed je fakt vytiahnutie zasob z mrazaku.Alebo vyvar cestoviny,sprav k nim omacku,alebo ich zapec.

mirkaff
24. feb 2009

uz varim,,,,,robim struckovu omacku.. 😝 Rikarr tak hlavne odpocivaj...ja som tiez na jesen zazila jedno odpadnutie,ale to bolo v technickych sluzbach,ja som bola na internom a vedla u zubarky odpasol niaky chlapik na kresle,,viem len ze s nim mali ofuky lebo sa im nechcel prebrat.....a to som bola tehotna takze este ako vravela sestricka sa bali aby som sa im tam z toho nezlozila aj ja......ta atmosfera a tak,hukacka a podobne...a ked som dosla do roboty tak som to spominala a nahoda je blbec,,bol to kolegov stryko,,a ze on to mava viac menej pravidelne..myslim na zubarskych kreslach......brrrr hrozna spomienka....erika tak sa nam odfot a hod do albumu tvoj novy smrncovny uces..cakame 😀

rikarr
24. feb 2009

na nohe erika...bolelo jak sviňňňňňa ........

už mi jefajn, len trocha pobolieva tak vyplachuje o 106

natsa
24. feb 2009

Ja som robila včera pizzu z rožkov sa 1 hod to bolo hotové a na zajtra plánujem špenátErika a kde sai bola u kaderníčky?Ja chodín na stanicu,tam som spokojná 🙂