Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

simasa
13. feb 2009

Renuska, je slobodny vyber, ale vsetci maju plno. My sme tiez teraz zhanali zubara a kazdy nas poslal niekam, bol to fakt problem, ale uz mame, hura!! 😝

renuskacool
13. feb 2009

Uff tak to som netušila a ani si ma nepotešila sticker......Ja som tam bola naposledy ked som malú čakala..... 😒 No neako sa tam zas nehrniem 😀 😀 Tak budem musiet hladat aj ja teda-a myslím že i jeho žena robí zubárku,či mýlim sa?

simasa
13. feb 2009

Renuska ani ona neberie, jej som tiez volala. Ale ved vyskusaj a uvidis...

sticker
13. feb 2009

Tiež sa mi zdá, že hej, ale tiež je ževraj dosť drahá a preplnená - objednáva tak o tri mesiace. Ale to aj môj Skovajsa.....volala som v lete, že sa chcem objednať na prehliadku a objednal ma v októbri 😝
Ale zase jeho by som nevymenila za nič! Kľudne počkám aj tie tri mesiace 🙂

renuskacool
13. feb 2009

No skúsim jej cinknút taj Bibzovej....Snad ju najdem v Zlatych stránkach....Som zvedava.Ano oni si ta pohadzujú ako horúci zemiak kamoška chodí do TN ale tomu sa dúfam vyhnem-ved to je dalekooooo 😝

lienka55
13. feb 2009

Ja som sa tiez konecne objednala k zubarovi,po dlhom odhodlavani.Idem v maji,tak sa bojim strasne. ☹

Jani obrazky som si objednala cez mimibazar,vyraba ich jedna holka doma ma to ako hobby.Pacilo sa mi ich tam viac ale na skusku som si zatial objednala iba dva a potom uvidim ako sa mi budu pacit.Vraj nejaka ,,servitkova technika,,. 😉

janette4
13. feb 2009

dobré ránko.

vy ste tuším nemohli spať, ste tu ponocovali.

lienka, potom napíš, ako si bola spokojná, ja by som malému chcela tiež niečo do izby.chcela som objednať tie predlohy a namaľovať, ale na toto som ja antitalent,iba čo by som zničila stenu. 😝

m sme mali už druhú alebo tretiu noc umrnčanú,neviem,čo zas je. ☹ krpec teraz zaľahol, a ja som jak mátoha, idem mu čosi uvariť na obed.

rikarr
13. feb 2009

ja chodím marekovej a je super aj malá je u nej už zapísaná.....je na samotách...

rikarr
13. feb 2009

ja som malej tiež malovala steny

som si vytlačila obrázok z PC a prekreslila 😉 má tam celú disniovku 😀 dumba, simbu, tučniakov aj hroch a aleva z madadaskaru,macka pu ....

rikarr
13. feb 2009

baby dajú sa fotky z jedného albumu presunúť do druhého????

rikarr
13. feb 2009

jako hnusne zima je....fuuuuuuuuj, som išla psa zavreť a ani som ho nezavrela...kto ho bude v takej kemre nahánať 🙄

sticker
13. feb 2009

Erika fotky sa nedajú presúvať 😒 Len vymazať a vložiť nanovo. Ja som si pre tento prípad spravila v not priečinky s fotkami, ktoré som vložila...lebo tiež som ich musela vždy nanovo zmenšovať 😝

rikarr
13. feb 2009

to sa mi nechce....

lienka55
13. feb 2009

My zarezavame od 11.00h,cesto upecene,idem na plnku,len mi chyba jedno vajco. 😀 😀 😀

rikarr
13. feb 2009

popros muža 😀

simasa
13. feb 2009

Jeeeeeeee, rikarr, aj ja som to chcela napisat, ale potom ze, budete ma mat za prasa... 😝

simasa
13. feb 2009

... ale je fajn, ze tu nie sme "sucharky" a mame zmysel pre humor...

lienka55
13. feb 2009

Esteze je dnes doma,ale potom by mu tam chybalo 😀 .Ale uz mam zakusok upeceny[mnam] 😝

rikarr
13. feb 2009

toto počasie je katastrofa....autá sa nedostanú hore tak sa všetci pri nás točia čo ich šmýka, čakám kedy nám niekto vrazí do domu 😠 ,je to všetko zamrznuté 😖 a pokryté snehom 🙄 zajtra pojdem kaderníčke asi pešo 🙄

miriamkac
13. feb 2009

Caute
My sme mali dnes uuuzasny den: sirena o 12 bodovala...takze spanok v tahu. Teraz je 18:44 a u nas vsetko spi... 😝 ...neviem ci sa mam z toho tesit, lebo zajtra urcite uz pred pol siedopu budu strasit... 😒

rikarr...sa ani tym autam necudujem...tam u vas... 😉

lienka...ze zakusok....jaaaaj...ja som nepiekla ani nepamatam... 😝 ...ale budem musiet nieco "spraskat" mala bude mat narodeniny...

miriamkac
13. feb 2009

jeee...to co som napisala...."siedmou"....

lienka55
13. feb 2009

miriamkac ja sa snazim piect kazdy tyzden,musim mat sladke. 🙂

lulu723
14. feb 2009

Dobre ranko vratim sa k tomu piatku 13 ja som sa v tento den vydavala a vcera sme mali 8 mesiac 😀 takze pre mna je stastny 😀

lenca13
14. feb 2009

ahojte kraneho Valentina a my sme so segrou narodene obidve 13 a je este k tomu v piatok tak pre nas je to urcite stastne cislo 🙂

martinano
14. feb 2009

krasneho valentina vsetkym 😀

simasa
14. feb 2009

No baby, kde ste???

erika13
15. feb 2009

Hallooo...baby,kde ste? 🙂
Vcera sme vsetky valentinovali? 😉
My sme sa vybrali na veceru k Zakovicovi do Bohuslavic,a bola tam svadba,tak odlozime o tyzden.Ved doma mame napecene,navarene,ked nasi narodeninuju.
Vcera bol krasny datum na svadbu.

lienka55
15. feb 2009

Ahojte,peknu nedelu vam prajem. 🙂
Vidim ze ste,, valentinovali,, vsetky cez vikend,nikde nikoho.My sme pracovali vcera,opat brigada ako na dedine. 😉 Varila som aj vcera aj dnes musim. 😠
Dnes budeme asi iba doma,nech si konecne odychneme.A caka ma zase kooopisko zehlenia. 😠 ☹

erika13
15. feb 2009

Lienka,to zehlenie caka aj mna,ale odkladam na zajtra,aj upratovanie.
Dnes pojdem Romanu a Radku prebehnut pod Plesivec,na lyziarsky kopec za chatami,
prechadzka na 2-3hodinky.

natsa
15. feb 2009

Akosi v poslednej dome nič nestíham.Malého musím mať stále na očách.Navydrží byť sám.Nič si pri non nespravím.Bože baby ako to riešite,že si navaríte a upracete? 😒 😒 😠