Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
18. feb 2009

Ja som volala mesiac dopredu.Udávala som si ja termín

natsa
18. feb 2009

natali -sama si dávala fotečky alebo ti niekto pomáhal?mna to učil môj MM.Vynadal mi do sliepok a hned som to vedela.Normálne som už aj ja zmagorená.Už nebudem vedieť kolko je 1a1.

lulu723
19. feb 2009

Dobre ranecko 🙂 hmmm dufan,ze aspon vy ste sa vyspali,lebo ja nie.asi 5x som musela k malej vstavat co furt mrncala a chcela caj ☹ teraz ma boli cely clovek a najviac hlava 😒 Erika mozes dojst.Ved dojdi aj z Lenkou papagaji uz budu hadam vonku tak nebudu ani skriekat. 🙂 Rikarr napis kde si ten mop kupila pojdem si ho aj ja kupit aj keby to malo byt z materskej 😅 mm povedal,ze naco mi to bude,ze ci nema zase co doma zavadzat 😖

mirkaff
19. feb 2009

dobre rano Babuse........my uz znova pojdeme spat,maldy pan je hore od pol siedmej,,,,nastastie spal v pohode,akurat ze mal nohy celu noc pri mne a hlavu na tatinovi,,,,,,idem precitat co ste tu popisali.ak dite dovoli,ovsem........som sa rozhodla ze v pondelok idem mrknut Durdika,s martinku idem na ockovanie,tak nech zabyjem dve muchy jednou ranou... 😨

lulu723
19. feb 2009

aj ja sa k nemu uz dlho chystam,ale sa mi tam veru nechce ist ☹ to cakanie ma zabija a mislym,ze by mi mali brat aj krv tak to by som tam hodne dlho musela cakat 😒

lenca13
19. feb 2009

dobre ranko 🙂 tak my sme po dlhej dobe spali celu noc 😉 inak aj ja by som mala ist k Durdikovi 😠

lulu723
19. feb 2009

juuj Leni ako ti zavidim aj ja sa chcem uz konecne vyspat.ozaj od kedy sa moze davat chlebik?

rikarr
19. feb 2009

ránečko baby...

mop je od ježiška 😀 som ho pol roka otravovala aká som zničená z drhnutia dlážky 😀 😀 😀 😀 ale ježiško ho objednal z TV schopu 😀

dnes ideme s viki na poštu...pešo 🙄 nechce sa mi kočíkom a je to celkom štreka pre nu.....tak budeme mať aspon vychádzku ......

http://www.tvproducts.sk/parny-mop?utm_source=A...

rikarr
19. feb 2009

bože baby aj ja mám ísť dudrdíkovi len sa musím odhodlať 😖

myslím že od 7 mes. sa môžu papať chclebíky a rožteky a podobné veci

lenca13
19. feb 2009

Ludi to je u nas sviatok ked spi timea celu noc ☹ ja si myslim ze uz by si jej mohla skusit dat ten chlebik

lulu723
19. feb 2009

a taky masielkovy?lebo priznam sa,ze asi tyzden jej davam korku a strasne jej to chuti

lulu723
19. feb 2009

rikarr a za kolko to dojde?

rikarr
19. feb 2009

mliečne výrobky od 9 mes. a múkové od 7 mes. ale záleží to od teba...každý hovorí inak

lulu723
19. feb 2009

a ked jej davam teraz zvolensky jogurt to vadi?

lenca13
19. feb 2009

Ludi urcite radsej zvolensky jogurt ako pribinacika 😉

lulu723
19. feb 2009

no sak ten som davala ako prvy len potom som si precitala na nete,ze tvaroh do 1 roku sa nema davat tak davam milacika a tento zvolensky

lienka55
19. feb 2009

Ahojte,
konecne som vas docitala.Vcera som sa sem vobec nedostala ,bola som pozriet tehotnu kamosku a potom som musela este varit.Dnes sme uz vysavali a pojdeme do obchodu.

natsa som zvedava ako dopadnu fotky,ale moc sa netes ze ich budes mat skoro hotove,to sa nacakas. ☹ Ja som jej 1000krat volala,ze co je s nimi. ☹

lulu jogurty ale bez obsahu tvarohu ako su pribinacik a pod.A chleba a rozok od 8mes.

simasa
19. feb 2009

Caute,
nam tiez doktorka povedala, ze lepok od 8. mesiaca, ale ze ak chceme, mozeme skusit aj skor.
A jogurty hovorila tusim od pol roka - ale take ako activia a termix a pribinak tiez od toho osmeho - ale kazdy hovori inak.
Mala sa mi vacsinou po mliecnych vyrobkoch vyhadze, ale obcas skusame, nech si zvyka, mozno sa to upravi. Tak sme skusili aj termix a ten jej tak chutil, ze ho zmastila cely naraz 😝

rikarr
19. feb 2009

každý ako usúdi, my sme lepok od 6-7 mes tušim dávali a jogurty asi od 9 mes. ale zvolenský mi nechcela obyčajný tak som dávala ovocný zvolenský a potom aktíviu....tú som jedla aj ja tak som mala menej problémov s vyberaním.....miláčika termixy a podobné somariny som dávala až neskôr.....ale kupovala som také mini jogurtíky v tescu aj v lidli to majú...to jej chutilo a bolo to presne dávka do jej bruška malého.....

všimli ste si že tie termixy sú už neni to čo to bývalo?????????????

my sme celé doobedie lantárili po vonku-krásne svieti slnko tak sme boli na pošte a u martinky kolníkovej a potom domov, všetko pešo!!!!!!!!!malá už drichme taká je hotová

lenca13
19. feb 2009

Tak my sme boli tiez vonku ale hrozne fuka ☹ erika ako sa ma Martina?

rikarr
19. feb 2009

v pohode, malého bola zapísať v škôlke už že ak by sa zadarilo išla by do práce, ale nejak nedúfa,že ho vezmú.....tieto dva ročníky sú tu silné...
malý je podarený už sa začal pýtať tak sa vytešuje maťa..majú nejakého papagája tak mu robí furt zle -vodu mu vylieva a jedlo mu berie ...taký andílek 😉 ....

lienka55
19. feb 2009

Aj my sme boli vonku,myslela som si ze je teplejsie ale prisli sme riadne vymrznuti.Maly mi zaspal o 11.30h a ja som si schrupla s nim asi hodku,lebo mi je strasne zle a ledva stojim na nohach. ☹

lenca13
19. feb 2009

Erika tak to je Martinin maly dobry ze sa uz pyta ja mozem o tom len snivat 😠 pozdravuj ju 🙂

lienka55
19. feb 2009

lenca a Timejka a Julka este nosia plienocky aj cez den aj cez noc.A cez den sa vypytaju na nocnik ked sa im chce?

lenca13
19. feb 2009

Timeu ani nehne aby si sadla na nocnik ☹ iba sem tam ked ma maniu ale to je raz za tyzden 😉 a to Radka sa mi v jej veku uz pekne pytala 😉 timea je zase taky nas maly kecalek dufam ze v lete sa zacne pytat ja nasilu nic nerobim 😠

rikarr
19. feb 2009

no aj martinka to nechávala na leto......ale malý sa sám od seba začal pýtať...príde a povie mama cccc alebo mama puha 😀 zlaté to je..mne tá moja dora povie až ked je po a štípe ju to alebo ked má táááákúúúú plnú plienku ocikanú že jej je ťažká 🤐

natsa
19. feb 2009

Lienočka to si ma moc nepotešila.Nám povedala,že do 2 týždnov to bude hotové.Inak fotenie prebehlo super.Katka to vie z detičkami.Stíhala aj fotiť aj malého baviť aby sa usmial.Malý bol v pohode.Dokonca jaj to ani raz neocikal.Kad bude mať malý rok chceli by sme ho dAť zasa odfoťiť.

lienka55
19. feb 2009

ahoj natsa aj mne povedala ze za dva tyz. ale nic z toho nebola pravda.Stale sa vyhovarala ze na poste to zabudli,ze tam pojde porobit s nimi poriadky,a stale nejake vyhovorky.Aj som jej raz vynadala,ze ci si zo mna robi blazna?Ona ma toho vela a nestiha,ved uvidis mozno budes mat stastie.A ake zabery si si vybrala napis do IP.Na kolku ste tam boli objednani?

lenca13
19. feb 2009

ahojte tak dnes sme sa isli s kamoskou prejst na Kacabar a skoncili sme pri vinku aspon som, mala pekny podvecer 🙂 🙂 🙂

lienka55
19. feb 2009

lenca tak to bol pekny pod vecer. 😉 Mne je naprd cely den a som rada ze som doma a sedim na zadku.