Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
27. feb 2009

erika co je sobasnica?

mirkaff
27. feb 2009

aj mi sme sa dnes vyvetrali,zapadli sme do ulicky ku kamoske,a akonahle zastal kocik tak maly sa zosmikol,,,takze pereme fusak,no a pochodil si dobru pol hodinu za ruky a potom jak macavka sedel a netrvalo 10 minut a bol K.O...lenze akonahle sme dosli domov,,oci jak sova a bolo dospane....momentalne labzuje tu pod stolom,kde je kabel tam je aj on,,no a cosi mi tu smrdiiiiiiiiiii takze ideme sa prebalit.....a idem mrknut cesto na langose ci uz nakyslo.... 😝

lienka55
27. feb 2009

Ja prave dopekam posledne 4kusky maffinov od timy19,su fakt vynikajuce 😝 {mnam}.Ideme este trosku von sa vyvetrat.

pekny vikend. 🙂 🙂 🙂

janette4
27. feb 2009

no dúfam,že ho to dlho baviť nebude,lebo mňa to nebaví vôbec. ešte len zaspím a už ma zobudí,lebo mu je niečo hroooozne smiešne.

musím sa vrátiť pár stránok dozadu,pozrieť tie muffiny,keď ich všetky tak chválite, skúsim ich cez víkend spraviť

lienka55
27. feb 2009

erika tak taku ja moc nemusim..... 😝
janette aky je Matusko chlapisko,neskutocne to uteka.... 😉

lenca13
27. feb 2009

ahojte 🙂 radka dnes isla k nasim sama prvykrat autobusom 😉 timka je cely den upistana ma nadchu a tiez ideme zajtra na par dni k nasim kedze su prazdniny 🙂 aspon si oddychnem 🙂

lienka55
27. feb 2009

lenca ja si tiez rada spominam ako sme chodili k babke na prazdniny same so segrou autobusom.Nebala sa, ako to zvladla,cakali ju vasi na zastavke?

lenca13
27. feb 2009

zvladla to v pohode a nasi ju cakali ved mala so sebou aj svoj mobil 🙂

natsa
27. feb 2009

tak už máme tie fotky zo Sence tak kukuk: 😀 prišli sme až večer tak som ani nečítala čo ste dnes prepierali a varili.Zajtra prečítam.Tak dobrú noc malí spí tak ideme aj mi. 😎

lenca13
27. feb 2009

Natsa krasne fotecky 🙂 maly je hrozne zlaty 🙂 🙂 🙂

janette4
27. feb 2009

natsa náááádeherné fotky. 😉

lulu723
28. feb 2009

natsa velmi pekne fotky 😉 baby neviete ci sa taketo fotky daju spravit aj v meste?ja by som tam veru isla si malu pofotit 😠

janette4
28. feb 2009

Dobré ránko maminy a detičky.

Lulu ty chodíš s malou Kličkovi? vo štvrtok sme sa tam stretli, sedela som vedľa vás.V skutočnosti vyzeráš ešte mladšie ako na fotkách. a malá je zlatunká. 😉

natsa
28. feb 2009

Simi no malá je zlatá.No vidíš nakoniec tú pusinku poslala 🤐

natsa
28. feb 2009

A zasa kukuk na fotečky 😀 🙂 😉

mirkaff
28. feb 2009

ahojte.tak ja mam uz nastastie upratane,navarene,skoro aj zjedene........Natsa krasne fotecky,,ale ty si tam uplne kocka......idem aj ja popridavat nieco nove do albumu

lulu723
28. feb 2009

janette to vazne si tam bola aj ty?prepac,ale ja som si ta tam nevsimla 😅

lulu723
28. feb 2009

janette hned som si pozrela aj fotky a ved ja ta poznam aj tatina.ja som ale dora 😀

natsa
28. feb 2009

Mirka ja som to mala naplánované,že sa budem s ním fotit,ale sama sebe sa tam nepáčim,myslela som si že budem vätšia hviezda na to čo som sa strojila 😝

lenca13
28. feb 2009

ahojte 🙂 ja sa hlasim od nasich aspon si oddychnem 😉 a segra isla na lyzovacku normalne jej zavidim 😉

mirkaff
28. feb 2009

no Natsa,,ved si bola za herecku..co sa podcenujes.....a kde ste sa boli fotit?? tu sa prave robi velke FuuJ.....a dnes mu to vynimocne kecaaaa.....

mary3
28. feb 2009

Ahojte baby...
Nas drobec prave zaspal tak mam chvilu cas.... som zvedava co bude vecer, lebo predvcerom sme mali take rodeo, len krical, plakal, metal sebou.... vcera ho uspaval tatik ale dnes je to zas na mne....

Mirka vy uz nocnikujete? teeeda, Ondrejko je ale sikovny, nas Lukasko si na nocnik nesadne ani nahodou....

rikarr
28. feb 2009

natsa krásne foto.....

škoda že tu v meste neni taký talent

natsa
28. feb 2009

Mirka boli sme v Senci

janette4
28. feb 2009

lulu, sedela som vedľa vás v takom oranžovom pulóvri, hneď pri prebaľovákoch.vás tam bolo tak viac pokope. ja osm ťa tiež hneď nespoznala, až keď ste vyšli od dr., tvoj manžel mi bol povedomý.potom som si spomenula,že si to ty,že som pozerala tvoj album.

kedy zase idete?máme rovnako staré deti,tak snáď sa zase stretneme. 😉

janette4
28. feb 2009

lulu a odkiaľ poznáš mňa?Manžel je Turanec.

lulu723
28. feb 2009

janette ja ani neviem odkial ta poznam,ale si mi strasne znama.a nabuduce tam ideme 21.5. povedal,ze ked bude mat 10 mesiacov a to ideme na treti pichanec proti pneumokokovi 🙂

lulu723
1. mar 2009

Dobre ranko baby. 🙂 vcera sme tu mali kamaratov tak isli vesely od nas.aj tu trosku hukali,ale mala spala jak drevo.co varite dnes?ja asi ani nic,lebo mi je trosku zle a svokra mi poslala zem.salat a snicelky tak aspon nemusim varit.inac som rozmyslala,ze kupim hus a upecem,ale zase nemam taky velky pekac 😠 mala teraz buva tak mam chvilku pokoj.aj ma paradne prehnalo po tom vine ☹

lulu723
1. mar 2009

pridala som si jednu fotku do albumu 😀