Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
30. mar 2009

ja si to uvedomujem, ze nic strasne sa nedeje, maly nastupil do skolky, tak si svoje s tymi chorobami musi vytrpiet, ved ked nastupil Tomas, ten bol doslova viac doma ako v skolke, ale nastastie som bola doma aj ja. Ale ten z toho akosi vyrastol, tak sa tym len utesujem. 😎
Tesim sa na pekne pocasie, budeme chodit po vyletoch, tak ako po ine roky.

martinano
30. mar 2009

aj ja chcem uz pekne

michaela2410
30. mar 2009

Mata, citam, ze si pises aj na Tirackach, asi sa poznas teda s Radkou a Dankou? Ste tusim fajn partia... 🙂
A ty odkial poznas tolko uciteliek 🙂 ? Ved ty tusim neucis !?

martinano
30. mar 2009

miska poznam tusim vsetky ano pisema tam aj nastretku som s nimi bola setmi blo super, raku poznam cez jej maminu a byvali sme oproti sebe danku cez radku a tak a mamina je ucitelka takze ne je problem poznat ucitelov 😀

michaela2410
30. mar 2009

😀

martinano
30. mar 2009

no miska parada,ze 😀 a nove mesto je male 😀

michaela2410
30. mar 2009

NM je len velka dedina 😀

michaela2410
30. mar 2009

mojim predchadzajucim vyrokom nechcem urazit zaryte novomestanky, myslela som to len v dobrom 😎 😀

martinano
30. mar 2009

miska 😀
ale nadruhej strane je to dodbre, v norsku ziijeme v hlavnom meste a niekdy mi lezie na nervy to,ze nestretnem nikoho znameho 😒

lienka55
30. mar 2009

Ahojte,
ja stale nestiham,v piatok som behala okolo tej maminej oslave,v sobotu som mala maleho doma,takze som nic nestihala a nic som neporobila a v nedelu sme boli zase vynsovat svokre.
Dnes sme boli doobeda troska vonku a uz spime.Idem vyvesat pradlo a mozno stihnem umzt aj nejake to okno hore na dome. 😝

erika ciapocky su nadherne,skoda ze nemam dievcatko ☹ .
miska,aj ta vitam medzi nami,cit sa tu dobre.Pozerala som fotecky,lebo poznam vela ludi z Cachtic,ale moc dobre ta tam nie je vidiet,ale mozno by som ta aj poznala. 🙂

sjuzika
30. mar 2009

ahojte, tak po dlhej odmlke sa opat hlasim.zmenila som si foto, len si neviem pridat dieta do pasu, sak mi to nejde, poradte, please.

ano lienka55, uz som porodila(16.3.o 17.10), mala ma dnes 2 tyzdne, vola sa evicka-malicka(2820g, 48cm).vsetko sa to zbehlo hrozne rychlo, o polnoci hlienova zatka, trosku menzesove bolesti, rano 16teho som bola este objednana kovacovi, tak ten povedal, ze som uz na 2,5cm, ze dnes porodim.hned ma poslal do TN.ja som tommu neverila, nic mi dokopy nebolo, okrem tych minimalnych "kontrakcii"(menzes som zazila ovela horsi, kedysi...)v TN sa cudovali, ze s cim som dosla, ze to dnes neporodim,(bolo 11.30) ale ze ked uz ma kovac poslal...prijem mi robil walenfels ml., dali ma vzdycharen, na pasy, potom som sa tam promenadovala, aj po chodbe pre navstevy, o 15tej dalsia kontrola na koze, to uz bol lintner-ten mi tam strcil tu paprcu a to fakt bolelo, spustil mi plodovu voduneskor sprcha+fit lopta a potom necakane, ze ideme na por.salu-zltu, tam ma uz cakal peter aj s taskou(16.00), par kontrakcii a bolo to, 17.10 eva zo mna vyklzla, ani neviem ako, sitie trvalo omnoho dlhsie a to som vobec necitila, len trosku to umrtvovanie predtym stiplkalo.rodil ma gajdosik a bol vazne skvely, fakt uzasny.nemozem povedat nic negativne na porod.bol to pre mna skvely zazitok a hlavne pre
chlapa.
teraz sa vytesujeme z malej a zaroven sa ucime a tapeme, niekedy nevieme, ze co robit.pevne dufam, ze sa rezim coskoro ustali 🙂

michaela2410
30. mar 2009

ja ta z tejto fotky tiez nezaradim, ale ja nie som velmi diskotekovy typ a ani som velmi nechodila do cachtic, len do skoly, byvala som na zeleznicnej, takze pre mna to bolo blizsie do Mesta. Ale pridam este nejaku foto.

miriamkac
30. mar 2009

Caute...daaavno som tu nebola... 😀 a ake novoty...

vitam tu misku.....mas zlatych chlapcov.... 😅 😅 😅 a zelam skore uzdravenie, tebe aj malemu... 😅
A miska...kde ucis? Co ucis...to som sa docitala...ale kde?.... 😕

rikarr....super ciapocky...uz mam aj ja objednanu... 😉

mary3 ako to vyzera v tej ZOO?...tiez by sme chceli vybehnut v lete do niektorej...viem, 😵 😵 ze v BA (vdaka tunelu) Zoo riadne zredukovali a v Bojniciach sme uz boli.....kolko asi trva cesta do Lesnej?

sjuzika veeeelka gratulaaacia 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Malej Evicke zelam vela stasticka a zdravicka do zivota a mamine s ocinom vela trpezlivosti a co najmenej prebdenych noci.... 😉

michaela2410
30. mar 2009

Miriamka: ucim, ani sa nepytaj...matika - chemia, vraj postrach 😀
A v Lesnej je paradne, nepamatam sa ako dlho sme sli, ale tusim okolo hodky, ak sa nemylim. Boli sme tam vlani, ale urcite este pojdeme 🙂 A ak si chcete spravit dlhsi vylet, Vieden je super....bud do ZOO, alebo Haus des Meer (neviem, ci som to dobre napisala), je to taka vysoka budova a na kazdej nejake akvarka, a vselico...

miriamkac
30. mar 2009

heh...Miska....ja som sa pytala "kde"-----to, ze ucis matiku a chemiu som sa docitala vo fore... 😝 ...inac ja mam k tym predmetom celkom kladny vztah (z chemie som aj maturovala)....asi tiez nepatrim medzi tych "normalnych".... 😀 😀 😀

A dik za tip....urcite budem o tom rozmyslat...

lienka55
30. mar 2009

sjuzika,tak to si mala super,keby kazda prvorodicka takto porodila 🙂 .Niezeby som mala hrozny a dlhy porod,prave naopak.Drzim palce neboj sa zvyknete si obidvaja,zaciatky su tazke. ☹ 😝

michaela2410
30. mar 2009

gympel...

miriamkac
30. mar 2009

Miska jeeeeej.... Tak potom poznas aj Mariannu? (ana ma aprobaciu tusim biologia-chemia)....?

michaela2410
30. mar 2009

No majte sa, uz ma boli krk. Zase niekedy nabuduce... 🙂

mary3
30. mar 2009

Miriamkac - do tej Lešnej sme išli asi hodinu, je tam krásne, ja som tam bola už 3x a v lete je tam ešte lepšie, sú tam otvorené viacere výbehy, kde sa môžeš prejsť medzi tými zvieratami, teraz to bolo ešte zavreté, s malým sme tam boli prvýkrát, tak mal zážitok, on má strašne rád zvieratká 🙂

lenca13
30. mar 2009

Ahojte tak mm bol dnes doma tak sme zbehli do Tn na nakupy 😉 Timea dnes zaspala az o 14.00 zase pojde vecer neskoro spat ☹

natsa
30. mar 2009

nO VY STE SA ROZPíSALI ANI SOM TO VšETKO PORIADNE NEPOčíTALA.SZJUZIKA TAK GRATULUJEM K NARODENIU,DúFAM ,žE STE OBE V PORIADKU. 🙂

rikarr
30. mar 2009

sjuzika gratulujem!!!!!!!!!!!

dnes som bola zrovna s malou vonku a som kukala po kočároch či ťa náhodou neuvidím ale nič.....keby sa ma videla ty tak do mna kopni....ja chodím s malou už napešo má takú kriklavo zelenú bundičku a pásikovú čiapku čo jej je do pol chrbta 😀 ,chodievame aj okolo bytoviek na šmýkalku vedla čo je.....

inak nás dobre prefúkalo, malá by bola ešte vonku ale som si spomenula že som si jalýtka nevytiahla z mrazáku 🙄 tak sme utekali po hodine domov.

rikarr
30. mar 2009

sjuzika maličká je krásna.....

teraz sa tušim samé baby rodia

natsa
30. mar 2009

Dnes ráno mi došla tá vonačka čo som vyhrala,super vonia.Zajtra ideme do Saturu podpísat dovolenku,čo som tiež vyhrala.

natsa
30. mar 2009

ASjuzika úplne ta Chápem,ja som bola tiež poriadne Vyhúkaná.Z pôrodnice som išla z plačom nevedela som čo bude ked ho prinesieme domov a zabudí sa.V pôrodnici mi ho nosili len na kojenie,po pol.hod zobrali tak to bolo hej,Všetko sa mi zdalo lahké ale realita bola iná.Mna rodil Kaščák a Paškala tiež boli super,Inak Gajdošík je Fešáááááák 😵

michaela2410
30. mar 2009

Ahojte,
miriamka, myslis Marianku zo srnia? pravdaze poznam, spolu sedime v kabinete. Teraz caka druhe babo 😀

lenca13
30. mar 2009

Sjuzika tiez gratulejem k malej a je zlata 🙂 mna tiez rodil Gajdosik 😉

mirkaff
30. mar 2009

caute.......Sjuzika aj my sa pripajame,,a prajeme Vam vela vela zdravicka.....Hmmmm tusim ste riesili ZOO ,,no my tiez planujeme vylet do zoo,a v BA sme boli 4roky dozadu....a to uz je tam take zmensene odvtedy.....mne sa tam pacil ten dinopark ale segra co boli v Lesnej tak ze to sa neda porovnat...presne ako ste to tu spominali.....a teraz ked uz hlasia oteplenie tak by sa mohlo zorganizovat stretko........... 🙂

miriamkac
30. mar 2009

No, veru mirkaff...uz mozme...ja uz mam koooonecne aaaaauto...huraaaaaa....akurat mi prislo vhod, dnes som Petkovi namerala 38,8°C....tak som zvedava aka bude noc...ine mu nic nie je, len ma teplotu ☹

miska ano...myslim preeeesne ju....chodili sme spolu na strednu do triedy....a to naozaj uz druhe? o prvom som vedela...ale toto mi je nooovinka.....tak ju pozdravuj, ked jej povies moje krstne meno urcite bude vediet kto som....

a k tomu "vyhukaniu" z prveho baba.....my sme prisli s dcerou z porodnice domov, polozili ju na postel a pytam sa MM: " a co teraz?"....zvladneme to?....no a ono to akosi islo aj same.... 😎