Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
10. máj 2009

Mirka sprav z nevýhody výhodu,že nemôžeš chodiť,robiť a tak nech ťa obskakujú a povedz manželovi,že nech ti zadok pofúka,že sa potom zahojí skôr 😀
Evka ešte si nám neporodila ešte si v kope?Ako sa ti páči prostredie do ktorého si sa vydala?Kedy ideš durdíkovy na kontrolu?Tolko otázok

janette4
10. máj 2009

ahojte.v prvom rade Vikuške všetko najlepšie, hlavne veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky a dobrých kamarátov.

Ja somv piatok trochu oslavovala s mojimi rodičmi narodky, kamoška mi spravila kráááásnu marcipánovú tortu,potom hodím foto, včera sme boli len doma,lebo mala prísť svokra a švagriná,ale tá zabudla,že mám narodky, tak neprišla, tak sme sa boli len s kamarátkou prejsť k fontáne a deti trochu vyjašiť.Manžel mi včera uvaril,aby sme nemuseli dneska ponáhľať, lebo sme boli pozrieť v Trenčianskych Tepliciach. bolo fajn, rada chodím kde kade,aby sme nemuseli trčať doma.
baby, mohli by ste mi hodiť nejaké typy na výlety. 😉

jarabicka
10. máj 2009

Mirkaff, veď to bola taká spontánna akcia /ten futbal/, že ani neviem ako a už som sedela v aute 🙂 ...len počas týchto dní som vôbec neoddychovala a už som ustatá ako kôň ☹ ...nohy mám v kuse opuchnuté, ale aspoň v noci (ako-tak/ lepšie spím, lebo som už večer unavená ako hpvado 😀

jarabicka
10. máj 2009

Natsa, kdeže?...drobec si ešte veselo hajá v brušku /sice haja, ako haja/, nie veľmi sa mu chce poslúchať 😉...ale už by som aj brala, aby sa narodil, to teplo mi veľmi nerobí dobre na tie opuchnuté nohy, v kuse fučím, potím sa, takže už je to katastrófa 😢
...ako sa mi páči kraj???...moc som toho ešte nestihla vidieť, ale zatiaľ čo som mala možnosť vidieť, tak môžem povedať, že je tu pekne, aj keď doma je stále doma...no čo už, budem si musieť zvyknuť iný kraj, iný mrav... 🙂

Na tú kontrolu by som mala ísť v stredu...hádam ideš aj ty???

natsa
10. máj 2009

Nie nejdem,len som svedavá čo ti povie,že ako s máš ponáhlať

natsa
10. máj 2009

No ke dtu je reš o výletoch,neviem či toto je tip,ale my sme boli takto pred rokom vo Viedni pozrieť SCHONBRUNN a BELVEDERE..Ešte by sme tam chceli íst aj z malím len MM si netrúfa íst sám do Viedne.Je tam super.V SCHONBRUNNE je velká zoo a Najvedší sklenník v europe.Krásny park a záhrada plná ruží..Jeden vám na to nestačí a idete si tam oči vyočiť.http://images.google.sk/images?hl=sk&q=schonbru...

lienka55
10. máj 2009

Ahojte,vsetko najlepsie maminky k dnesnemu sviatku. 🙂 🙂 🙂
tak ja mam rusny vikend za sebou. 😝 Vcera som sa o 14.00h rozhodla/ked som montovala sietky na okna/,ze umyjem okna,lebo boli zastrate strasne.Taka som utahana a ruky ma bolia.No hroza. ☹
No a dnes sme sa rano,ked som dovarila polievku vybrali do TN do Baumaxu.Kupili sme si lampu von na schody,umele kvietky/idem si robit letny vencek na dvere/,letnicky pre babky,karimatku,....

jarabicka to si sa nevedela ozvat ze ides k nam na futbal?Ty si teda trufas v takom vysokom stadiu tehot. 😀
rikarr,Vikuske vsetko naj k meninkam. 😅 😅 😅
natsa,dobre vyzera ten schonbruun. 😉

erika13
10. máj 2009

Ahojte baby 🙂

Vikinke zelame vsetko naj... k meninam!

Miska,ten zabavny park vyzera uzasne,v podobnom sme boli v Taliansku - Guliverlandia v Lignane.

Vcera sme boli v PN,neter kupila malemu kocik-trojkolku,konecne niekto z rodiny,tak mozem po korze a parku kocikovat 🙂 Vecer sme boli na chate so segrou opekat.
Dnes sme boli pri Haluzickom kostole na prechadzke a nasli sme vela bielych miest,tak sa tesim v juni na lesne jahody.Natrhala som aj listy,vraj je po ususeni dobry caj.Navecer sme sa previezli do Basoviec na bicykloch a maju tam riadne drahu kofolu - 3 dl za 0,75 eur.

jarabicka
11. máj 2009

Dobré ránko babenky...Natsa, vieš, čo by som už chcela počuť???...tak pani šup-šup do nemocnice, už to bude 🙂 ....júúj, to by bola paráda...sice neviem čo ma čaká, ale už to chcem mať za sebou...

Lienka, veď vravím, že som ani nevedela ako a už som sedela v aute, že vraj sa ide do Pobedíma, novieš, ale už bolo neskoro...kebyže mám na Vás telefón, ešte aj z ihriska by som zavolala, že baby dôjdite, som tu 😉 ...

mirkaff
11. máj 2009

dobre ranko.......tak sme vyprvadili MM a Martinku,,moj budicek vypil flasu mlieka,,cil tlaci marina kekse a pod chvilou sa mi zakusne do nohy...

janette tak prajem vsetko naj k narodeninam...............vidis konecne mas 18 aj ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jarabicka
11. máj 2009

Fíííha, dnes tu je akosi mŕtvo 😠 ...čo porábate kočky???...

lenca13
11. máj 2009

Ahojte tak my sme doobeda s kamoskou a detmi obehli mesto stihli sme spravit nakup v Lidli aj kavu sme stihli.Timea uz spi 🙂

rikarr
11. máj 2009

ahojte
za viki dakujem 😉

baby ja mám furt tú nádchu a aj malá ma porazí už 😠

a tááák by som lantárila 🙄

sme včera grilovali tak sme sa pripiekli aj na slniečku - dobre bolo

lienka55
11. máj 2009

Cavenky,
ja mam dnes fraj,bola som so sesternicou v PN na nakupoch aj s detmi tak som utahana.Je to naprd ked deti behaju,neposluchaju clovek nema klud na nakupovanie. 😠
Stihla som oprat jednu pracku a urobila som si letny vencek na dvere/po takomto som dlho tuzila,konecne som si ho urobila/.
Maly mi este spi,tak konikujem. 😉

natsa
11. máj 2009

tak ja dnes periem,v noci som piekla chleba,teraz si zarábam na rožky.medzi tým sme boli v TN v nay kúpiť lcd televízor taký malý do kuchyne nič sme nekúpili 😒

mirkaff
11. máj 2009

zdravim......tusim Vas babuse to teplo zmohlo.....my sme dnes boli na poradni,,dr.tam bola bez sestricky,,tak ockovanie sa nekonalo,, ale este ze nam urobila poradnu,,lebo tam vysel listok ze poradna dnes nebude...a

jarabicka este sa kotulas?????

jarabicka
11. máj 2009

Čaves Mirkaff, pravdaže sa kotúľam, čím ďalej, tým viac...a opúcham a všetko možné 😒

natsa
11. máj 2009

Evka vydrž,aj tak dosť toho zvládaš.Ja so sa posledné dni len motala.Ledva som zvládla ist do obchodu nakúpiť.Pamätám si na to ,že ma kámoška vytiahla do baru si sadnúť,v ten den som mala termín,prenášala som 8 dní.Potom som si vyčítala,že som nesedela doma,musela mi pomôcť inak by som tú cestu ani nezvládla a to som mala 5 min cesty.

jarabicka
12. máj 2009

Dobré ránko baby...tak ja som už hore, mangel ide do roboty a ja idem asi ešte trocha hajať, veď čo budem odteraz robiť???...včera som žehlila-posteľné, uteráky, konečne aj perinky - akosi sa mi do nich nechcelo...ozaj, čo mám zobrať pre drobca do pôrodnice???...klasickú perinku alebo takú zavinovačku???...

Natsa, veď ja nehovorím, že to nezvládam, sem-tam sa aj ja "obdivujem", čo všetko dokážem - mala som kolegyňu a tá prakticky preležala celé tehotenstvo a pritom nemala žiadné problémy, asi pohodlnosť 😉
...ja som sa bála hlavne toho sťahovania, že ako to zvládnem s takým brušiskom a pozri v pohode som to za pár dni zvládla a teraz nemám pomaly čo robiť, iba čakám 🙂

mirkaff
12. máj 2009

dobre ranko........tak my sme dnes akosi zaspali,,ten nas dnes uz 1 rocny chalanisko si riadne pospal...uvidime ako to bude cez den..Martinku sme zobudili o siedmej,,potom nam obom vypucuvala zaludok.....ze co sme zaspali.....lebo ona to ma do skoly 5 minut cesty...tak nestiha 🙂

Evka tak ja ked som cakala maleho tak som medzi vianocnymi sviatkami prestahovala Martinke nabytok,,,,MM mi sice vynadal jak svini do valova....ale sak ked mi nic nebolo......

do porodnice skor perinku,,maju to tam radsej,,i ked ju pouzijes akurat po ceste domov......takze je to na Tebe,,a nemusis si to tam brat hned,,ved ked pojdu pre VAS tak to tam muz donese...

lenca13
12. máj 2009

Dobre ranko 🙂 Jarabicka ja som tiez prenasala a den predtym ako som nastupila do nemocnice som bola v meste na kavu 😀

janette4
12. máj 2009

dobré ránko. 🙂
ja som tiež bola stále v pohybe.na začiatku 9mesiaca som bola v Beckove v jahodách 😀 všetci mi nadávali,či som normálna,ale ja som bola spokojná,uspokojila som si svoju chuť.aj keď niekoľko dní mi to potom Maťko dával dobre najavo,že to nebol moc dobrý nápad.
Mňa si nechali v porodnici 4dni pred termínom,aj tak som 2dni prenášala, ale až do posledku som doma robila všetko, aj chodila s kýblami pre vodu do studne a polievala skalku.
ale je fakt,že posledný mesiac bol fakt o držku, vonku 35stupňov, ešte že doma som mala len nejakých 26, v podstate som už nechodila ani moc na nákupy,lebo bývam hore kopcom a do obchodov to mám ďaleko, nemohla som sa potom vytrepať domov 😀 fakt som chodila jak taká guľa.
ale aj tak je to podľa mňa najkrajšie obdobie 😉

Evka,mne manžel doniesol do pôrodnice klasickú zavinovačku, takú ak sme kedysi mávali my.

mary3
12. máj 2009

Dobre ranko baby....
Čítala som len tak zbežne lebo nestíham.....

Mirka, Ondrejkovi všetko najlepšie k 1.rôčku 🙂

lenca13
12. máj 2009

Aj my zelame Ondrejkovi k prvemu rocku len to naj hlavne vela zdravicka a lasky 🙂 🙂 🙂

janette4
12. máj 2009

Ozaj, Miri,veď Ondrík má 1.rôčik.Tiež mu s Matúškom prajeme len to naj,aby ho všetci mali ľúbili a veľa, veľa kamarátov. 😉

lulu723
12. máj 2009

dobre rano maminky tak Mirka Ondrejkovi vsetko naj k rociku nech vas poslucha a nech je zdravy jak buk 😀 😀 😀

no musim vam to podrobnejsie popisat co som ja robila.takze 18.7.nam malovali chodbu a kuchynu a davali do kuchyne dlazbu tak som len stale behala z handrou a umyvala zem stale este som aj bola v meste v tescu a to som uz ledva chodila MM tam behal hore dole ja som po tom furt hukala nech tolko nebeha,lebo ked ma odbehne a mne praskne voda tak len potom uvidi aky rachot snim urobim tak ma musel cakat kym sa k nemu dogulam.uz som nechcela mat to velke brusisko strasne ma to tahalo dole.no a v noci o 2 uz sme utekali do nemocky co som mala nejake bolesti,ale tie presli takze som tam bola o 2 dni navyse a az v pondelok sa mala narodila.do nemocky som nastupila v sobotu.

dovtedy som aj ja vsade lietala dokonca v 9 mes.som aj utekala a bez problemov som si zaviazala snurky

a do nemocky mi brali zavinovacku,lebo perinku sme nemali a aj tak to bolo len na prechod z nemocky do auta tam musela byt v autocedacke tak perinku nepotrebovala ved vonku bolo vyse 30 stupnov tak chuda dokym sme prisli domov bola spotena jak mala myska 😠

jarabicka
12. máj 2009

Baby, ďakujem za rady...veď uvidím, nechám to na nich čo mi prinesú, veď nachystané je aj to aj to 🙂

Aj na mňa šomrali, že som sa ešte na Javorinu vybrala, že čo keď to na mńa príde, že čo riskujem...ale zvládla som to v pohode, hoc ofučaná, ale dokázala som to 😉

Pripájam sa ku gratuláciám...veľa-veľa zdravíčka a hlavne nech robí radosť celej rodinke 🙂

lienka55
12. máj 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 ,
tak my tu mame oslavenca,to nie je ani mozne,ze Ondrink ma uz rocik. 😉 Vsetko naj naj v zivote.A nech rodicom robi iba samu radost. 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

Mne bolo do poslednej chvile tehotenstva fajn a ani v den porodu som vobec nic netusila,ze by mohlo nieco prist.Len mi o 15.15h odtiekla voda a to bolo vsetko.Bolesti nastali neskor.Jedine co ma stvalo bolo ,ze clovek uz nejak nemohol nikam ist kvoli castemu chodeniu na WC. 😒 ☹

My mame dnes veget,budem robit spenatove halusky,tie ma maly rad a ja tiez. 😀

rikarr
12. máj 2009

ondrejkovi všetko naj...

ja som celé tehu behala po stavbem stavebninách, kupovala o 106 stavebný material a prekladala obkladačky z auta do auta a do domu a podobne, v 8 mes. ked ná betonovali deku a začali sa robiť priečky na poschodí som po takom labilnom rebríku vyliezla až hore a dirigovala ich .....no silnú vôlu som mala...ešte že to druhé tehu už nebude také stavebné .......

dnes sa mi nič nechce ....

inak moja koleg. bývalá ..ked zostala tehu tak sa ani nepohla ani v práci ani doma .....len sa presúvala z miestnosti do miestnosti ....

išli sme ku koncu tehu aj do tatier už aj s porodným kufrom keby čosi 😀 😀

natsa
12. máj 2009

Mirka aj ja prajem Ondríkovy všetko to naj.
Evka ja som si do pôrodnice nebrala ani zavynovačku ani perinku,síce som mala oboje,preto,že ked som prala perinku tak mal zavinovačku.Ale ked si prišli pre bábetka,tak mali niektorý aj perinku,ked si ho brali v tom nosítku od kočára.My sme mali autosedačku,malého mi v pôrodnici prezliekli,šupli sme ho do sedačky,prikrili dekou a išli sme.
Ja som ani nevedela,že sa mi narodí v tan den malý všetko sa to udialo strašne rýchlo myslela som že malý sa mi narodí na druhý den normálne.Ani som nevedela a už som ležala na operačke a za pár minút som počula"mamička,máte krásneho valibuka" ked som MM volala hodinu po pôrode ,že malý už je na svete tak povedal,že HOVNO,ved pred 3 hodinami si nehovorila nič. 😲