Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
12. máj 2009

inak aj so mnou čo boli baby dali normál do sedačky bábo .... iba ja som ju niesla nepredpisovo v perinke na rukách, ale druhé pojde do sedačky

elika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaela2410
12. máj 2009

Caute, precitala som si to tu len zbezne, lebo dnes som ulietana... ☹

Onrikovi zelam vsetko naj, naj, naj, k prvemu rociku! 😀 😀 😀 😀 😀

A bola som tiez zvedava, ci sa ,Evka, este "gulas". 😉

Ja som oboch niesla z porodnice nepredpisovo, bez sedacky, ale vtedy to tusim nebolo povinne, hoci viem, ze to bolo nebezpecne. 😒

jarabicka
12. máj 2009

Cau-cau Michaela, pravdaže ja sa gúľam 😉 ...zajtra idem do poradne, tak uvidím čo mi povie, ale keď uvidí aké mám nohy, resp. betónové stĺpy, namiesto nôh, tak predpokladám, že ma tam pošle sám 😲
Ozaj ich mám akoby mi ich nafúkol pumpou na bicykel 😀

natsa
12. máj 2009

Evka kedy máš termín?ked neporodíš v den termínu tak ešte pôjdeš k nemu na kontrolu no a potom tuším na 3 den pôjdeš do TN na kontrolu a na CTG a potom sa budeš riadiť podla toho čo ti tam povedia.Ja som mala tiež strašne napuchnuté nohy,nič som si nedokázala obuť,mala som len jedny topánky ktoré som nosila už na konci no a cez leto šlapky aby som sa nemusela zohýbať.Mne sa nepáčilo u Durdíka ,že ked som sa zdvýhala z kozy že mi trocha nepomohol niekedy som sa bála že odtial spadnem ☹ .

jarabicka
12. máj 2009

Ahoj Natsa, ja mám termín 22.05...aj ja už nosím iba jedny šľapky, ktoré sú mi dobre 🙂 ...a najhoršie je, že už mi ani cez noc nohy neodpuchajú...on mi zrejme nato nič neporadí, že???...

Vieš, ja som nemala moc na výber iného lekára, resp. tu nepoznám nikoho iného a u niekoho som musela byť sledovná...veď časom ho možno aj ja zmením 😉

natsa
12. máj 2009

Evka z nohami si nerob žiadnu starosť oni odpuchnú to je v tehotenstve normálne ja som ich mala ako kyjanica.No skús sa ho opýtať.Ani moc nemáš velký výber.Tuto v meste je on asi najlepší.Ešte si chvália v Čachticiach ale on už je dosť starý a už neberie nové pacientky.Ja som pred tým chodila na Turú ale Skúpa Išla na Dôchodok a ostala tam už len Oravcová ale na nu dosť nadávajú.Čo viem tak niektoré chodia to TN Janovskému ten má ordináciu pri nemocnici.

natsa
12. máj 2009

Potom napíš že čo ti povedal.

mirkaff
12. máj 2009

dakujeme Vsetkym gratulantom..........

jarabicka
12. máj 2009

Pravdaže napíšem 🙂 ...bola som si trocha ľahnúť, lebo som už bola unavená a akosi ma začalo v podbrušku pobolievať, keď som si ľahla ☹ ...čo to môže byť???...žeby sa niečo dialo???... 😲

erika13
12. máj 2009

Mirka,Ondrikovi zelame vsetko naj... k 1.narodeninkam,hlavne vela zdravicka a lasky,nech rastie pre radost rodicom a sestricke 🙂

Jarabicka,ja som cele tehotenstvo bola v pohybe a to je dobre,porodila som za 4 hodiny aj s cestou 😉
Romana bude mat v septembri uz 14,ale bolo to krasne obdobie,cele leto som bola s kamoskami na Zelenej vode a lenosila aj s bruskom.
Tych par dni ti uz utecie ako voda.Este si uzi spanok 😉

michaela2410
12. máj 2009

Jarabicka, drzim palce. Pri prvom porode, resp. kontrakciach som si celu noc myslela, ze ma nafukuje, ale ked som nad ranom zacala mat bolesti pravidelne, vedela som ze sa nieco deje. Vies, pri prvom to sice nepoznas, ako sa mas citit a co mas citit, ale pri druhom to bolo u mna ine, a len som mala akysi vytok a potom som mala lenakesi blbe pocity a rano sa maly narodil. Takze sa drz a uvidiz, ze vsetko bude OK. 😉
A co sa tyka vyberu gynekologa, tu v Meste si asi nevyberies nic lepsie 😒

michaela2410
12. máj 2009

nejako mi preskakuju pismenka 😅

jarabicka
12. máj 2009

Viete, najhoršie je na tom to, že neviem čo mám čakať, aké bolesti...ale viem, že to zistí každá, len si musí tým prejsť...ja už som z toho tak zmagorená, že ma tu pichne, tam pichne a ja si zakaždým myslím, že už to bude 😀

natsa
12. máj 2009

Evka ja to poznám trocha ma niečo zabolelo alebo ma malý trocha kopol pod rebro a už som bola ustráchaná.Nič sa nedialo,len ja som sa príliš moc sledovala.Nerozmýšlaj nad tým čo bude,všetko spoznáš uvidíš.Ja som si do bodky predstavovala,že ako bude všetko prebiehať,kamarátok som sa na všetko pýtala ako mám dýchať a také prkotiny,všetko dopadlo inak,ani dýchať som nemusela tak ako mi radili.Ja viem ,že sa troška bojíš ved je to prvý krát.Mne povedali,že neviem čo je to bolesť pri pôrode,že sa musím na pôrod dobre psychicky pripraviť,jednudocho byť v pohode. 🙂

natsa
12. máj 2009

Zatial čaute uvidíme sa zajtra malý už zalahol a mi ideme pozerať telku.

lenca13
12. máj 2009

Evka neboj s tymi opuchnutymi nohami ta skor neposle ak neporodis do terminu tak ta az potom posle do Tn a ak nebudes mar ziadne problemy tak ta aj odtial poslu domov mna si tam az na tretikrat nechali ale urcite byt radsej doma ako v nemocnici 🙂

lulu723
12. máj 2009

neboj Evka to ked budes mat pravidelne bolesti v podbrusku kazdych 15 minut tak sa to zacina aspon ja som to tak mala a ked som tam prisla tak mi povedali,ze som otvorena na 1,5 prsta len potom to nejako preslo,ale uz som bola v nemocke a uz ma odtial nepustili.to som potom kazdu chvilku chodila na ten pas co mi davali na brusko to pocuvali srdiecko a ci sa hybe vzdy ma tam nechali 20 minut a raz aj pol hodinu co na mna zabudli tak si radsej zober nejaku krizovku,alebo knizku popripade mobil,aby si sa tam nenudila 😉

jarabicka
12. máj 2009

Dik za rady baby, ste zlaté a hlavne ďakujem, že ste so mnou 🙂 ...
...normálne sa mi tu začína páčiť, keďže mám toľko kámošiek, zatiaľ aspoň virtuálnych 🙂

janette4
12. máj 2009

evka a s Lulu si sa ešte nestretla v dedine?

lulu723
13. máj 2009

Ahojte kde ste vsetky? 😒

janet este sme sa veru nestretli ja moc ani nechodievam von mne staci ked dam malu na dvor a hotovo 🙂

dnesna noc bola zla stale mi mrncala tak som si ju zobrala do postele a tam spala jak dudek a o pol 6 vyspata a vyskerena. 😠

rikarr
13. máj 2009

evka nič sa neboj ....ono to už nejako zistíš .....ja som bolesti nemala,len mi odtiekla plodová voda,doktora som klamala že mám kontrakcie len aby ma nechal na sále 😀 naštastie tam mali klud tak nás nechal .....aj ja sa chystám durdíkovi po 2 rokoch 😕 😕 😕 som sa na to vyttoto min. rok ...ale sa mi ani nedalo lebo malá vreštala pri každom a s nou tam isť to je o hubu

jarabicka
13. máj 2009

Baby čaute, akurát om prišla od lekára a polal ma do Trenčína kvôli vyokému tlaku a opuchom - 130/90... ☹
Tak a majte a držte prty...nefunguje mi čoi klávenica... 😲

lulu723
13. máj 2009

no pekne teda Evka tak ti vsetky drzime palce a nezabudni mi napisat tu smsku ja to tu hned rozhlasim 😀

lienka55
13. máj 2009

Ahojte,
no to mi je sprava.Tak sa drz jarabicka,nech to mas co najrychlejsie a bezbolestne za sebou. 😉

Ja som dnes bola doobeda s malym na navsteve u kamosky v Meste, co sme boli spolu od prvej chvile az do poslednej v porodnici.Deturence nam rastu ako z vody. 😀
Maly mi uz spi,idem dat do poriadku trosku spajzu. 😝

natsa
13. máj 2009

Ahojte prepeličky a jarabicka.už sme po obede mali sme špenát.trocha som polieta z metlu a handru.vydrhala vanu a umývadlá.Evka tak sa drž a držíme ti všetky palce na rukách a nohách.

janette4
13. máj 2009

ahojte.Evi,no teda. tak snáď to budeš mať rýchlo za sebou.prajeme ti s Matúškom rýchly a bezbolestný pôrod.

lulu723
13. máj 2009

hmmm ked tak nad tym rozmyslam bola tam jedna co mala vysoky tlak a ani jej voda neodtiekla a isla pekne cisarskym no uvidime dala som jej vcera cislo tak cakam kedy mi zadrnci mobil.esteze som jej ho stihla dat dnes by bolo uz neskoro 🙂

lenca13
13. máj 2009

Ahojte tak vidim ze Evka je uz v nemocnici nech to ma co najrychlejsie za sebou 🙂

mirkaff
13. máj 2009

zdravimmmmm........drobec spi,,martinka lusti tajnicku....ja som urobila polievku,,tiez polietala s handru a metlu.

Evka tak dufam ze to vsetko dobre dopadne,,my si Vas potom najdeme v Trencianskych novinach,,a hlavne nech ste obaja zdravy a nech uz s nami konikuje aj drobcek