Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
4. jún 2009

podľa mňa celkom slušná:bolA SOM JA, MIRKAFF,lulu,lenca13.lienka55,mary3,michaela a ešte ludkina kamoška s porodnice 😉

jarabicka
4. jún 2009

Tak čaute baby...Lulu, nakoniec sme sa rozhodli pre lekára v Novom Meste-dr.Ulahel-poradili my ho sestričky v nemocnici...nepoznám ani Kličku, ani jeho, takže ak by sa nám nepozdával, tak by sme zašli za Kličkom 😉

...jáááj, ďakujem Vám všetkým za privítanie, veruže tu je lepšie ako v nemocnici a to o 100% 🙂
...malinky prvú noc buntošil, mám pocit, že má pomylený deň a noc... ☹
...s mliečkom to je horšie... ☹ nemám veľa mliečka, aspoň nie toľko, koľko Kubko chce...nestíha sa mi tvoriť...on apetít má, takže musím dokrmovať...kúpili sme Nutrilon, ale chcela by som sa s vami poradiť, čo by ste mi odporúčali vy, podľa skúsenosti...alebo čo robiť, aby toho môjho mliečka bolo dosť???

..o pôrode vám napíšem inokedy-Kubko je už hladný, tak padám...pá-pá...

janette4
4. jún 2009

Evka,hlavne veľa tekutín a oddychu.kašli na poriadky,v prvom rade si musí oddýchnuť,lebo keď budeš v strese,ani mliečka nebude dosť.poradiť by ti vedela lienka55,ona malého dosť dlho kojila.
ja používam od samého začiatku Nutrilon,ale dosť chvália aj Sunar.v podstate sme na ňom odchovaný všetci.

Mirkaff,on takto nevyzerá,že je chorý,len mu tiekol ten soplík.on je síce hrozne dobrý ,ale vonku si to zvykne užívať,ale toto bol moc kľudný,z tej teploty. ☹ ani som ho nekúpala,už polhodinu spí.ja mám pocit,že mám akýsi nafigu teplomer.nameral len 37,6,ale keď som ho chytila,bol úplne žeravý.a mamina našla taký dotykový,čo sa dáva na čelo,čo sme kedysi používali a ten ukázal vyše 38st.,tak neviem.

mirkaff
4. jún 2009

ahojki Evka,,tak uz je dobre ked si medzi nami......no na Ulahela som pocula zatial len chvaly,,ja ho nepoznam ale kamoska nanho nepovie kriveho slova....ved uvidis ako sa ti bude pozdavat......ja som tiez maleho prikrmovala nutrilonom,,a ked mal 3,5 mesiaca tak mlieka nebolo a pokracovali sme na nom.mne toporadila dr. a ked som bola v oktobri s malym v nemocke tak sa cudovali ze konecne mamaktora dava dietatu nutrilon,,ze doteraz sa stretali iba so sunarom.......ja som davala aj pri malej nutrilon a nerobil problem.......i ked kazdemu urcite nevyhovuje....

Evka a zmen si svoje nastavenia v pase.... 😀

a ked pride MM dame aj fotecky do PC

janette4
4. jún 2009

a Evi ešte,keby som si mala vybrať medzi Ulahelom a Kličkom,určite by som si vybrala Kličku.okrem toho,že je veľmi dobrý pediater,je aj alergológ.

mirkaff
4. jún 2009

Zanet a nemas digitalny??

u nas spanok nehrozi,,ked sme dosli domov tak sa posral,,tak sme sa osprsili a cil lita jak tajfun v plienke a v pyzamovom vrchu,bez gati...luftujeme nozky........

mirkaff
4. jún 2009

my sme boli raz u Klicku na pohotovosti a mal uplne super spravanie k malemu,,som bola sama prekvapena ze chlap a takto sa pekne bavi s detmi..........a celkovo nam pekne vsetko vysvetlil,,nie ako niektory ze ani poriadne nepovedia co dietatu je...........ja som zazila aj mudr.Veselu ale to je podla mna kus odmeranej baby.......aspon tak sa chovala ku mne

mary3
4. jún 2009

Ahojte... no náš malý na stretku moc nenakecal a ked sme prišli domov stale čosi brblal a doteraz sa jašil 🙂 teraz pije mlieko a pôjdeme už spať....
Som rada že sme sa takto stretli a keď už bude bývať pekne môže byť stretko aj častejšie 😉

Pekný večer a rovno aj dobrú noc...

michaela2410
4. jún 2009

Ahojte, huraaa, deti su okupane, mm im prave rozprava rozpravku a hra sa na draka a oni mu stinaju hlavy 😀

Ale ste sa sem poponahlali, tak si vas idem precitat. Dufam, ze deti zaspia dnes rychlo, ved sa vyblaznili riadne. Myslim ze bolo super a niekedy si to dufam zopakujeme. 😎

No, idem citat, kym ma nikto nepotrebuje! 😉

janette4
4. jún 2009

miri,mám digitálny.ale keď sa ma chytil tou žeravou ručičkou,nechcelo sa mi veriť,že by mal len toľko,koľko nameral.normálne mu očká ťahalo. ☹ mám taký blbý pocit,že budeme mať ťažkú noc,stále vzdychá,ako ked ho niečo bolí a podchvíľou plače ☹ to zas budem ráno svieža

janette4
4. jún 2009

miška ponáhľali sme sa, sme predsa závisláčky 😀 😀

michaela2410
4. jún 2009

Ja som tiez dost zavisla 😉 ale myslela som si, ze tu este nikto nebol, preto som bola prekvapena.

Konecne som si vsetko precitala a MIri, tesim sa na fotecky!!!

Evka, vitaj konecne doma! S mlieckom sa hlavne netrap, ved ked nebude dost, urcite ti dr. poradi co a ako. Ja by som si vybrala urcite tiez Klicku, lebo je naozaj perfektny! Vyzera byt sice taky "macher", ale s detmi to ocividne vie. Ulahela som zazila len raz na pohotovosti ale vraj je tiez fajn, tak uvidis!
A ja mam jeden "recept na viac mliecka. Skus zacat pit vineu. Neviem, ci to bolo od nej, ale ked som ju pila, tak som mala aj viac mlieka.

Janette ja tym digitalnym teplomerom akosi neverim. Pre mna ostane najlepsi ten klasicky ortutovy. Ked sme mali digitalny, vzdy nameral o pol stupna menej, ze normalny.

Musim ist robit poriadky s chalanmi a mm ma odtialto tiez vyhana. Ale ja sa este urcite vratim! 😎

natsa
4. jún 2009

evka ak ti môžem poradiť ja som tiež riadna dojka tak si prikladaj malého často a skús si ho prikladať holého
http://www.kojeni.net/

natsa
4. jún 2009

Evka ečte som zabudla skús sa spýtať annag ona radieva tuto na konovi mne ona poradila velmi dobre

michaela2410
4. jún 2009

juuuj, ale som neslusna! Ved dnes je Lenky!
To som ale zaostala!

TAK, LENKY, V 😀 S 😀 E 😀 T 😀 K 😀 O 😀 N 😀 A 😀 J...

lienka55
4. jún 2009

Tak ja som sa sem dostala az teraz,uz spime,mm masiroval malemu chrbatik a on aj tak na
gauci pri tom zaspal. 😀 Stretko bolo fajn,len keby sme nemuseli tolko behat po tych nasich drobcoch. 😀
Uz by som aj spala,ale idem sa pokusit ulozit fotky,lebo zajtra nebudem mat casu.

Evka,ako ti pisala natsa casto si ho prikladaj k prsniku a malo by sa to rozbehnut.My sme sa tiez takto trapili na zaciatku a vidis kojili sme sa donedavna 19mes. 😉

lienka55
4. jún 2009

No moc vas nepotesim,lebo idem ich ukladat a oni su vsetky vacsie ako 700kb.Neviem to zmensit,bude mi s tym musiet pomoct mm a to neviem kedy bude. ☹ 😠

michaela2410
4. jún 2009

Lienka, ja tiez musim zmensovat fotos, ale tiez mi to dlho trvalo, kym mi to mm vysvetlil 🙂 mame ale na to akysi program v pc.

lulu723
4. jún 2009

Ahojte baby ja som dosla domov az o 9 malu som ani nekupala len som ju prebalila dala do postielky dala nestle mliecko aspon to mi ako tak vypije,elbo je ochutene medom a za 10 minut bola mrtva. 😀

ja som bola u Lenci ta ma tam napila a ked som prisla domov este leco som uvarila a najedla som sa.u Lenky bolo dobre male sa zahrali spolu a ja som mala chvilku pokoj. 😀

taketo stretka by som mohla mat kazdy tyzden aspon si mala zvykne na deticky a bude sa tesit do skolky.bolo super uz sa tesim na dalsie.len mi bolo luto,ze odrazu tam bolo kopu deticiek a nemala som cas sa venovat vsetkym vasim detickam.idem uz spat tak zatim papa 😎

janette4
5. jún 2009

Dobré ránko maminy,dnes som tu prvá 🙂 🙂 🙂

my sme mali otrasnú noc,malý sa večer hodinku prespal, potom do 22 vymýšľal,pozeral s nami televízor,na striedačku sa smial a plakal,potom konečne zaspal,ale aj tak celú noc plakal,mrnčal,vzdychal,niečo ho určite bolí,len keby som tušila čo ☹ .ráno bol úplne žeravý a ten sprostý teplomer ukazoval len 37,4. 😒

teraz dospáva,ale pôjdem ho zobudiť,aby sme stihli dr.

vonku to vyzerá,že dnes bude krásne,tak vám prajem krásny slnečný dník.

rikarr
5. jún 2009

ahojte

tak stretko asi vyzeralo super - na dalšie sa dovalíme aj my 😀 ja tento mes. idem do rudna - tiež na stretko ale z iného fora 😉 aj minulý rok sme boli a bolo super.

janete a nedochádzajú mu baterky 🙄

rikarr
5. jún 2009

jáááj a ešte evka - v TN v materskom centre srdiečko je laktačná poradkyna - skús jej zavolať alebo napísať mail ......počkaj vyhrabem to niekde .... kukni sem http://www.trencin.sk/index.php?s-cv-contentID=...

aj sem " Trenčín

Emília Hromníková - 0903-834 721; emiliahromnikova@gmail.com; osobné poradenstvo v Materskom centre Srdiečko
Eva Hubinská - 0907-162 692; evahu@scot.sk
"

mary3
5. jún 2009

Ahojte.... našemu drobcovi včerajšok veľmi prospel, spal až do 8-ej 🙂
Teraz stále púšťa video 😀

Janette, tak Matúškovi nech to rýchlo prejde....

Pekný dník, padám vysávať lebo Lukáš v obyvke rozdupal keksíky 😠

lulu723
5. jún 2009

Ahojte 🙂 no veru aj malej to prospelo spala skoro od 10 do pol 8 potom som jej dala papat a sup do postielky tak az teraz sa zobudila.idem rychlo na postu zaplatit seky a asi nieco aj kupit do obchodu.

Evka ved to je na tebe koho si vyberies my sme Klicku chceli aj koly tym alergiam,aby sme nependlovali od doktora k doktorovi.a ako malinky?inac v nemocke tusim davaju nutrilon

lenca13
5. jún 2009

Ahojte 😉 tak stretko bolo fajn aj ked sme moc nepokecali 😀 snad nabuduce

lulu723
5. jún 2009

jak sak mi sme pokecali aj nam kava vychladla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenca13
5. jún 2009

Ludka mi dve hej len s ostatnymi 😀

natsa
5. jún 2009

Ahojte.Už celý týžden trčíme doma,no malému už to pomali prechádza tak v pondelok bude fit tak pojdem konečne von,len som dnes vybehla do obchodu ked malý spal.No dnes je pekné počasie.
Malý je taká potvora,včera som si chcela pri nom zdriemnut nemohla som zapchával mi nos,tahal za bradu a ešte sa pri tom náramne smial,už sa berie na 4 ale lozit sa mu nedá.

michaela2410
5. jún 2009

Ahojte, prisla som si sem precitat, co neve.

To stretko vsetkym prospelo? 😉 Aj my sme rano "zaspali". Spali sme az do 7.05, inokedy vstavam o siestej a decka o pol siedmej a o siedmej uz idu do skolky. Nastastie som dnes zacinala neskoro, tak sa to dalo 😎

janette4
5. jún 2009

ahojte.my sme práve prišli od lekárov.Máme začínajúci zápal stredného ucha v obidvoch uškách. ☹ vyfasovali sme knoty do ušiek atb,a kvapky do uší a v pondelok ideme zas na ošetrenie ☹ chúďa malé,tak mi ho je ľúto,musí ho to otrasne bolieť,hrozne plače podchvíľou
takže zostávame u našich ešte týždeň,lebo manžel má nočnú a hneď po nej bude chodiť na nejaké školenie,takže by som s malým bývala stále sama.takto mi mama aspoň pomôže s ním.