Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
18. sep 2009

ahote.Tak predsa som musela ist von došli mi plienky tak som letela do novej Dm dnes tam je 10%zlava na všetko malý dostal aj balonik.Prešla som sa po jarmoku kupila malemu auto na baterky lebo ho strašne chcel a hajde domu.už mám teplotu 38.malý nechce spat od 8 je hore až teraz zaspal .no idem upratat a pojdem si k nemu lahnut.

michaela2410
18. sep 2009

juuj ale mate sikovne dietky 😀 to nas lukino sa vie sice poobliekat, ale je neskutocne lenivy a pohodlny. sadne si rano na gauc a ked ja uz nervozna hucim, aby sa obliekol, zahlasi "Mne sa to nejde, mna bolia ruky" a ja neviem, ci mam viac zurit, alebo sa smiat. Caasto sa nakoniec nastvem, rychlo ho poobliekam, aby sme stihli sa vychystat do skolky. Ale to bude mat po mm, lebo on si sice nastavi budik na 6.10, ale ja od pol stihnem vychystat seba, deti, spravit caj a mne desiatu (neranajkujem doma) a on sa konecne o 6.55strepe z postele. To ho uz pomaly caka kamarat, co s nim chodi do TN, lebo su dohodnuti na siedmu. MM sa s detmi vytrepe o 7.10 von a ja mam chvilku konecne na seba a hlavne na upratanie bytu po tom nasom rannom zhone. Proste hned rano mam nervy zo svojho muza 😠 😠 😠

lienka55
18. sep 2009

Ahojte,
my sme sa vratili z toho fotenia,dopadlo dobre,fotky budu asi az o mesiac,lebo ma vela roboty.
Aj ja by som chcela zajtra doobeda zbehnut na jarmok,pokukat co tam maju,malemu by som aj nejaku zimnu capicu a sal kupila.
To stretko moze byt niekedy na buduc.tyz. poobede,nemame zatial nic. 😉

Pekne jarmocenie!!!!!!!

natsa
19. sep 2009

Ahojte.no som zvedavá čo bude dnes či pojde malý spat.včera spal len 1 hod o8d8 do 17 bol v kuse hore,hovorím si že aspon bude v noci spat trt bol hore asi 10 krát.ešteže mm nomusí íst zajtra do roboty tak si chcem poležat bojím sa aby to malý nedostal.

andreao
19. sep 2009

Ahojte,
Iva skore uzdravenie.
Ja som tiez prebehla jarmok, ale nic som nekupila, ja to moc nemusim tie stankove veci...
Prajem pekný vikend, uzite si este pekne pocko.

michaela2410
19. sep 2009

My sme tiez jarmocili, pre seba som kupila len jedno pyzamo a Lukinovi teplaky, ale peniaze sme minuli na kolotococh dost. 😀

yamahafazer
20. sep 2009

ahojte 🙂
moja dneska uz od 5 buntosila a teraz uz hod buva tak uz cakam,ze sa zobudi.Sa mi nic nechce najracej by som nic nerobila len lenosila cely den 😀 .Vo stvrtok ideme do poradne tak som zvedava kolko mala vazi.Krasny vikend vsetkym 😵

lulu723
20. sep 2009

Ahojte ja som bola vcera na rodeu aj z mojim mala isla k mame spat.a okolo 9 mi zvonil fon,ale ja som ho nepocula,lebo sa somnou hadal ten moj tuk.proste zacal na mna ziarlit,lebo som sa tam rozpravala z cudzimi chlapmi.dokonca vedeli,ze som vydata a ze mam dieta a normalne sa somnou rozpravali.lenze henten doletel jak gafor normalne ma chytil za ruku a tahal ma jak kravu.tak som mu ta vynadala,ze je sprosty,ze co robi sak sa len vypravam no vydela som sa niekde v riti ked mi to tam spravil.potom som sa na neho vykaslala,povedala som mu nech mi zavola taxik,ze ja tu z takym debilom nebudem co mi robi zbytocne sceny jak kebyze ma tam ochytavali,alebo co.v tom som vydela,ze mi mama volala tak ani som si ho nevsimala isla som si zavolat,ze co sa robi henten isiel po mne jak pes.tak som sa dozvedela,ze mala vobec nespi,ze caka na mna a stale place tak som aj tak musela ist k mame taxikom.prisla som asi o pol10 a mala chudatko opuchnute ocka co by uz spala a jak ma zbadala hned usmev tak sa pritulila,ale plakala stale,lebo si myslela,ze zase pojdem prec no nejako som ju uspala v kocari prelozila rychlo do postielky a utekala naspät za tym mojim tukom.prisli sme az o 2 este ze som skoro vobec nepila to by som sa v postely skrucala.no idem toho pojho zobudit,lebo ma ist hrat hokej,ze ideme za malu,aby neplakala tak sa majte papa 😉

natsa
20. sep 2009

Ahojte.Judka tak som sa aj schuti zasmiala.dobre si to popísala,viem sito živo predstaviť.ten moj zasa pre istotu nežiarli.Tvári sa že mu je všetko u prdele.No boli časi ked žiarlil aj na to ked som si dala mini.mám dobrého kámoša z ktorým sa kamarátim ešte ked som bola slobodná,no to bolo že mu hubu rozbije a aby som sa prestala sním baviť a tak,kamarátim sa sním doposial dokonca aj mm.Teraz ho ten moj kámoš chytá za plecá a hovorímu kamaráde.Dokonca si chodíme spolu opekat on má už sviju rodinu tak je pokoj.
No malý je chorý včera v noci mal horúčku celu noc plačkal a každých 30 min sa budil sme všetci nevyspatý.Dali sme mu sirupček od horúčky tak teraz má teplotu 37.1.v noci ked som zistila žecelý horí v prvom momente som zahlásila že ideme napohotovosť a ten moj sa spýtal že kedy no to ma vytočilo tak som mu povedala že nie až za 2 týždne,no nešli sme našli sme sirup.Zajtra zavolám pre istotu doktorke.

jarabicka
20. sep 2009

Čaves baby, tak čo, ako ste jarmokovali???...my sme boli s mojim polovičiakom v piatok, ale iba trošku...vychystala som malého, položila ho na stôl s podložkou, ešteže mu zbehnem do izby pre plienku, prídem a Kubenko nie tak odfukuje, zahajal nám, takže sme na jarmok došli niečo pred 18.00, to sme zašli ešte do novej dm, trebalo mi dokúpiť nejakú kozmetiku, tak sme boli poobzerať ako to tam vyzerá a celkom fajn, také je to tam prehľadnejšie...
Potom sme postretali toho, toho, kúpila som Kubkovi akurát 2 zimné čiapky a polovičiakovi zimnú bundu a to bol náš nákup 🙂

A ešte mám taký pocit, že som videla pri fontáne LULU...Lulu nebola si to ty náhodou, nemala si rifle a čierné tričko Kenvelo???...zazvonil mi mobil a kým som dovolala. už jej nebolo ☹ ...
Dnes sme boli na jarmoku na Slniečko, bolo super 😉

Vy ste ako vikendovali???

janette4
20. sep 2009

ahojte.aj my sme bolina jarmoku,všetky tridni, malý má odkolotočované na celý rok a ja tiež 😀 kúpili sme len krpcovi nejaké oblečeniena zimu a a magnetky,lebo jemu sa to hrozne páči,stále ich prevleká a dáva niekde.
a inak som u našich,min.do stredy,možno aj dlhšie,uvidím,ako mi tu budú liezť na nervy 😝 hlásia pekné počasie,tak by sme mohli zbuchnúť stretko,čo vy na to? 😉

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkaff
21. sep 2009

dobre ranko prajeme........

Flirtana hlas som odovzdala,,vela stastia v sutazi.......

jaj LULU ja dokym som to precitala sak som sa narehnila...... 😀

my sme jarmocili v piatok,,isli sme o druhej do Mesta a k nasim sme dosli asi o pol desiatej,,lenze nasu Martinku dostat z kolotocov bol zazrak bozi.....a malemu sa to lubilo tiez....my mse malej kupili rifle a mikinu,a malemu dreveny vlacik .

no veru rychlo naplanujme stretko,,dnes nemozem,zajtra by sa dalo,,,ale idealna by bola streda,aspon pre mna ,,ale prisposobim sa.....a najlepsie asi pobede....co vy nato??

mirkaff
21. sep 2009

no a aby som nezabudla....

Matuskovi k meninkam prajeme vela zdravicka,stasticka,lasky a bezstarostne detstvo 😀 😀 😀

__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶l
_¶¶¶¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶
¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ¶¶____¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶
_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
____ _¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_______¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_________¶¶¶¶¶¶¶¶
___________ ¶¶¶¶
_ ___________¶¶
_____________¶
____________¶
___________¶
_____ _____¶
________¶__¶¶¶_________¶¶¶
________¶_¶___¶_¶¶¶¶¶_¶___¶
______ ¶__¶__¶ __¶_____¶__¶__¶
_____¶___¶_¶¶¶_________¶¶¶_¶
_____¶___¶________ _____ ____¶
______¶___¶_______________¶
______¶¶___¶__¶¶_____¶¶__¶
_ ____¶_ _¶__¶__¶¶_____¶¶__¶
_____¶__¶__¶_____¶¶¶_____¶
_____¶___¶_¶____ ¶___¶ ___¶
______¶______¶___¶¶¶___¶
_______¶______¶¶_____¶¶
________ ¶_____ __¶¶¶¶¶__¶¶
_________¶______________¶
___________¶¶¶¶__________ _¶
__ ___________¶________¶____¶
_______¶¶¶___¶_________¶____¶
______ ¶___¶ ¶¶¶________¶¶¶¶__¶
______¶______¶_______¶____¶_¶
______¶______¶ _____ _¶_____¶¶
______¶_______¶_____¶_____¶
______¶_______¶¶¶¶¶¶_____ _¶
__ _____¶___¶¶¶_____¶______¶
________¶¶¶________¶______¶
_________ _____ ______¶____¶

rikarr
21. sep 2009

ahojte

baby na FB som dala foto našeho jarmočenia ..teda vikuškinho ..je tam len par foto lebo všetky fotky boli s kolotočov...

tak čo?vyjarmočené??a čo decká????

matuškovi všetko naj prajeme 😀

natsa
21. sep 2009

Ahojte.Tak som bola z malým u doktorky,teplotu nemá ale je stále zahlienený tak mu dala nejaké kvaky.Kázala nám nevhodit 2 dni von.v stredu ideme preč tak ak by sa konalo stretko tento týžden tak mi zasa neprideme.Niesme celkom zdravý vyhovovalo by nám to na buduci týžden.
Matúškovi prejeme všetko dobré k meninám.
Mirka SUPEEEEER

mirkaff
21. sep 2009

TU to tusim celkom vymrelo........ 😲

jarabicka
21. sep 2009

Matúškovi všetko naj-naj... 😉
Mirkaff, aj ja mám taký pocit, že to tu už vôbec nežije ☹ ...aj som bola cey deň pár krát pozrieť, či niekto niečo, ale slabota ☹ ...asi je všetko na facebooku 😒

lienka55
21. sep 2009

Ahojte,
tak ja som vam tu vcera povypisovala roman,a v tom mi zlyhal net,tak som bola nas.....a ze mi to neodoslalo. 😠
Ja som jarmocila so segrou doobeda,malemu som kupila pancusky,tielka,pernicky,...
Sebe pyzamo,tielka.Nejake sladkosti.Potom poobede som bola gratulovat na svadbe v PN a potom sme isli opat s mm na jarmok ,,len,, na cigansku.Prilsi sme domov o 01.30h,mm to trosku prehnal a nedela u nas vyzerala hrozne 😝 😝 😝 .Tak mu treba.Postretal kamosov a tak to vyzeralo potom.
Dnes som bola v Meste na kapiu,tak sme s maminou zavarali.A na tento rok koncim so zavaranim. 😝

mirka,stretla som sa aj s Lenkou co sme boli spolu v nemocnici,tak sme pokecali,operacia im vysla.

Co sa tyka toho stretka,kedze chce ist aj Ivetka,ktora este neabsolvovala ani jedno,tak pockajme na nich nech su ok. 😉

natsa
21. sep 2009

Ahojte tak som chvýlu "žúrovala" na facebooku 😀
to by bolo super keby to stretkobolo na další týžden,dufam že sa nám to všetkým bude hodit a účasť bude hojná,velmi sa teším

mirkaff
22. sep 2009

zdravim......

no vidim ze tu to nezije.....

janette4
22. sep 2009

ahojte. Ďakujeme za priania k meninám.Mirka, to je zlaté.

no ja idem zajtra už domov,lebo potrebujem ísť u nás k dr.,tak sa dohodnite a my snáď tiež prídeme

Ivetka, na FB ti písala Gabika,našla si?

Ludka, teda vy ste ale podarený párik, vždy sa na vás dobre nasmejem 😀

natsa
22. sep 2009

pisala a ty ju odkial poznáš?

rikarr
22. sep 2009

ahojteeeee

čo sa deje?????nejako malo tukate

rikarr
22. sep 2009

no teda baby 🙄

to sa mi asi sniva...ani jeden prispevok, inokedy nemám šancu dočítať a teraz toto....

manžel mi včer kupil navigačku 😀 tak ju vola klara len škoda že sa snou hral furt on

natsa
22. sep 2009

neviem ani ja asi majuvšetky robotu,ja teraz robím hranolky a syr,malý drichme aj manžel len ja musím stále kmitať

jarabicka
22. sep 2009

Ahojte baby, ja akurát dováram lečo a ešte by som chcela urobiť paprikovú pomazánku, ak mi to Kubko dovolí 🙂

Ak sa bude dať a nepôjdeme do Ba na kontrolu, tak aj my by sme došli, ak dáte vedieť termín stretka 😉 ...my tam zrejme budeme najmladší, že???...aj tak my by sme došli iba na chvíľu, aspoň sa ukázať, lebo on dlho nikde nevydrží, jedine ak by ste sa striedali a nosili mi ho na rukách, veď vás možno zneužijem nato,hm??? 😀 😀 😀
Ešte by nám do toho mohla prísť cesta na východ, s dedkom je už veľmi zle a zrejme umiera ☹ ...ale nemyslím úplne nato najhoršie, veď pozitívny musí byť človek až do konca...

Baby to aj vám robili cytologiu a sono prsníkov na prvej kontrole po pôrode???

janette4
22. sep 2009

jarabička,mne nie,len ma pozrela zdola a povedala,aby som si dávala pozor,aby som hneď neotehotnela 😝

Ivet, ona chodila s mojim bratom.vy sa poznáte dobre?

ja som bola u zubárky, a v Jednote kúpiť plienky.ešte som sa stavila na tržnici a teraz varím zemiaky k obedu a chcela by som povysávať,kým príde malý z prechádzky s dedkom.

natsa
22. sep 2009

No kedysi sme sa kamarátili dokonca sme jej boli na svadbe,no potom sa to všetko posralo a už sa nestretávame

natsa
22. sep 2009

Jarabička mne nič nerobili,čo máš nejaky problém?