Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
20. okt 2009

Zanka moj stale, ale cim je starsi ,tak tym menej.Stale mi chodi s rukami po tricko,pod rukavy a hladi ma. 😀

rikarr
20. okt 2009

ahojteeee....

sono tam robiiiiiiii kopcak???alebo tak nejak...vždy to meno zabudnem ale maju to tam pekne a robia aj 3 a 4D za 50€

no malej sa čiernobiele babo nelubilo ..uvidime čo povie na 3D a potom až na živo ...ale u doktora svorne prehlasovala že babu požičia hračky a da mu papať a bude hahať ..inak doma povie že nepožiča že babo bude mať vlastne hračky a neda papať lebo jej to jej ....a nebudeme mať bata ani estu ale babo ...a tak .....

aj ja som zahlasovala .....

bože baby ....taka som lemrava a mala nespala dlho lebo sa poštala do postele a potom už nechcela spať....tak spala hodinu ...teraz už po 106x ide hello kitty 🙄 ...brjgel tu je jak v tanku..hamba pozvať niekoho ....

dokino spominal že mam nizko placentu ..... tak sa musim durda spytať na to .........

jaj a viki ked sa zobudi sa mojka akurat s plyšakmi lebo spi s nimi ale ked pride za mnou do spalne tak sa vhupne pod paplon a asi 2 sekundy so mnou leži ale nechce mi dať ani pusu ani nič,,,to ju tam mordujem ja 😀 ale beom dna sa prituli

janette4
20. okt 2009

eRIKA,ALe veď ste nechceli vedieť,čo to bude,.zmenila si názor,keď idete na 3D?

janette4
20. okt 2009

Ozaj baby a čo to stretko?Bude?či sa mám trepať do mesta.

moncika15
20. okt 2009

ahojte 🙂

janette, sa mi zda ze pri kine niekde. preco sa ti zda ze pri kostole? 😨

rikarr, ved ja som bola snazilka za menom vzdy 😀 tusim sem musim xodit castejsie 😝

lulu723
20. okt 2009

hej aj ja som tam pozerala a Ondrika nikde.
Zanka ja vstavam skor ako mala ja uz o 7 som tu na pc a ona vstava tak okolo 8 a to zacne vyskat potom idem za nu a jak ma zbada zacne sa rehotat a uz natahuje rucky,aby som si ju zobrala a obijme ma,ale to len preto,aby ma mohla pokusat krpec krpaty a potom uz aj uteka prec ani papucky si nechce dat to az ked na nu zhuknem,ze co robi sak jej chcem dat papucky tak sa ukludni a potom uz aj zdrha odomna. 😠

a Kubik sa nasiel,ale este neni chyteny obsmieta sa okolo auta a jak nas zacuje uz aj uteka prec svina jakasi 🙄

natsa
20. okt 2009

Lenka to tvrdí aj moj vraj cele dni tam tiež sedím a maleho nechám tak,čo oni vedia že nám tečie pot od lietania a niekedy sa nemám ani kedy osprchovat na WC si brávam maleho zo sebou,polovičiak to neznáša ked ide za ním akośi nechápe niektoré veci.pri jedle potrebuje mat klud nerozmýšlaju nad tým ako sa mi najeme ked sme celé dni z detmi ja jem za pochodu.
streko by malo byt určite ja prídem aj ked tam nikoho nebude 😀 ,dufam že nebudeme meškat lebo malý chodí spávat o 13.
No moje malé sa tulká vždy ma celú oslintá aj kozy ocumle,rád lieta holý po posteli a vála v perinách.
Rikarr nebol to Kaščák? ja tam poznám všetkých dokrorov.Ak aj mi budeme mat druhe tak by som tiež chcela ist na to.Je to pekná spomienka.
Vikinka musí byt podarená a ona nepríde z maminu na stretko?

janette4
20. okt 2009

Moni,lebo pri kostole ma zdravila nejaká kočka a nemala som šajnu,kto to je.aj si ma zdravila?ja veru neviem.veru,mala by si sem chodiť častejšie.

moncika15
20. okt 2009

no len som sa usmiala,ale ked ste sa tak obzerali tak som myslela ze ti muz povedal ze ma pozna z ascollu a nejako si vydedukovala ze som to ja 😀
lebo moja dedukcia prebehla asi tak ze si mala maleho na rukax a samozrejme som si vsimla prve krasnucke dieta 😵 , a v zhladom na to ze som poznala tvojho svagra mareka,a ten sa podoba s tvojim muzom, tak sa mi maly uplne zapodobal na mareka z toho vyplynulo ze to je urcite G....r, tak som pohladom zbehla okolie ci tam neni tvoj muz, a ked som zbadala jeho vedela som ze jeho syna ma na rukax jeho zena,ktoru poznam z konika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 toto sa udialo v mojej hlave za 5 sekund 😎

janette4
20. okt 2009

no počúvaj,teba je škoda.a vieš ako prebehla moja dedukcia?ak som sa aj muža pýtala,kto to bol,určite mi povedal,že z roboty,a tým pre mňa skončilo celé dedukovanie 😀 mala by si prísť na stretko,aby som si ťa už pamätala a možno by na teba konečne skočilo aj niečo bábätkovské 😀

moncika15
20. okt 2009

😀 no vidis ako nas zeny xlapi podcenuju 😀 tolko myslienok oni po kope nemaju za cely zivot 😝

bude stretko? kedy? doniesla by som aspon fotky zo svadby ked uz nie potomka 🙂

janette4
20. okt 2009

zajtra o 15 pri fontáne

moncika15
20. okt 2009

no zajtra nemozem 😨 ajstvrtkajsie stretko zo snaziliek som musela zrusit ☹ skoda...tak nabuduce

janette4
20. okt 2009

si v práci?

moncika15
20. okt 2009

po nocnej budem ale uz mam nieco dohodnute, uvidim mozno vas nakoniec niekde sretnem. kam sa xystate po tom?

natsa
20. okt 2009

no sa potom dohodneme,veru Monci pridi inaj ja som tuším otehotnela ked som pohladkala bruško tehotnej,v ten den som ostala vdruhom stave pametám si to bolo to 16.1 inak ta kočka je z turej už som zabudla ako sa volá len viem že jez východu

moncika15
20. okt 2009

v tom pripade...ide aj rikarr? 😀

lienka55
20. okt 2009

Erika ja si myslim,ze to bol Kopcan,mna nejak moc nenadchol.

Ivet ano mi nehovor o tych nasich poloviciakoch respektive o tom mojom.Nic ine nepocuvam len ako ho zanedbavam,nevenujem sa mu,sedim len tu a ze ho vyhodi alebo ho da odpojit.

mirkaff
20. okt 2009

sak Vas nemozem ani v klude precitat,,,no nas uz od tej nudy nevie co so sebu,,tak som ho nasackovala do maleho detskeho kocarika a martinka s nim lieta po dome.....spanie tak ako vcera,hodina dobedu,pobede nespal,a cil nevie co od nudy.....a ja skoro na praskoch z toho jeho hukotu,,ked sa s nim hram tak mi zacne bachat kocky do hlavy,,no jakysi je cert z neho

tak zajtra ma urcite spoznate,,vlasy mi budu dupkom stat a budu urcite sedive 😀 a o tretej sme tam ako na koni.ale neviem co jarabicka,neozvala sa??

mirkaff
20. okt 2009

http://www.styloveciapky.sk/product/radetex/2.3...

baby je podla vas tato ciapka zimna???????

lienka55
20. okt 2009

mirka ja po takej tuzim pre Davida,je zimna len zalezi na tom ako je hruba,lebo su aj tenke aj hrube.Ja cakam este na to aku farbu bundy budeme mat a potom ideme na ciapku.

natsa
20. okt 2009

chutná čapička hádam je ked je zaradená medzi zimne

lienka55
20. okt 2009

ale sme tu toho dnes zapisali. 😉

rikarr
20. okt 2009

ahojteeee

no kaščák to nebol určite toho poznam..toto bol mladas v briloch s čiernymi vlasmi a začinajucou plešinkou a taky neoholeny vyzeral .... bol fakt mily ....

ja na stretko nejdem, ešte furt sa mužo rype v aute takže nemam ako ...pisala že ja budem v piatok v meste ,..... 😀

jááj a na 3D ideme lebo chcem aby tam poriadne popozerali všetky organy tak ako aj viki lebo aj pri nej sme boli ale pri nej sme si nedali povedať pohlavie ,,,,, teraz to chcel mango vedieť a pred ordinaciou sme sa dohodli že si to nechame pre seba a ako sme vyšli a prišli z TN do NM stihol to vykvákať všade kam išiel 🙄

janette4
20. okt 2009

erika 😀 😀 😀

janette4
20. okt 2009

tak my prídeme,pokiaľ teda nebude pršať,ale vraj by nemalo.ale možno budeme meškať,lebo Maťo vtedy ešte len vstávava.keď tak,zavolám Mirke,kde ste a prídem za vami.

a vraj baby všetko vykvákajú 😀 😀 😀

lulu723
20. okt 2009

Ivetka ta holka sa vola Zuzka je to moja kamoska z prace.
ocujte baby jak bude prsat a moj bude doma tak by sme dosli,ale jak nebude doma tak neprideme,lebo busom sa mi nechce teperit ked su vsetci taky ochotny a nepomozu ani z kocarom. oki?
😉

mirkaff
20. okt 2009

Lulu a nieje ta tvoja kamoska Zuzka Gregoroa z Turej.muz jej robi na kamione a tusim cakali dievcatko,ale je starsie este od nasho maleho.......ak je to ona tak mi daj vediet.......a pochadza z vychodu.....a ako odisla z emersonu isla robit niekde do pizzerie.....no jak je to ona tak by som rada na nu ziskala kontakt,,s tu sme sa vzdy dobre narehnili,,inak bola to ina drzka.....

tak mi teda dajte vediet ze o kolkej mam byt pri tej fontane,nech tam nestepujem jak minule pol hodinu.....
Natsa moje cislo mas,tak mi popripade brnkni.a Zanka prezvon ma nech si ta ulozim.......

janette4
20. okt 2009

mirka a ty ma nemáš uloženú?a to ako?no počkaj!!!! 😀 😀 😀 pošlem ti sms