Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jahodka11
9. júl 2008

ahojte, trosku sa pridam, neviete, ci je este monatko 2v1 alebo uz su oddeleni? 🙂
rikarr-ak trochu mozes, ja cachtice odporucam....chodila som kovacovi, takeho perfektneho doktora som este nestretla....raz som pocas tehotenstva mala problemy a bola som zrovna v meste, tak som mu volala, aj ked som uz davno chodila sem k nam v bratislave a bol velmi mily, poradil, co mam robit...ze v podstate ani nemusim chodit, len keby sa to zhorsilo, ale ja som sa tak bala, ze som radsej isla...bezproblemov ma vysetril, utesil...a urobil ultrazvuk...ak by sme sa niekedy stahovali niekam pobliz, urcite idem k nemu zasa 🙂

andy.a
9. júl 2008

dievčatá,ahojte,sorry,že sa vám sem miešam do tejto témy-ale neviete,či v blízkej budúcnosti už bude spravený ten nadchod v NMnV nad rampami 😕 ??

janette4
9. júl 2008

miriam, idem na Myjavu, mám to bližšie.Keď som sa pýtala báb, referencie boli dosť podobné.Tak je to asi jedno.Tých pár dní vydržím hocikde.

miriamkac
9. júl 2008

janette4 aj som si myslela. Moja suseda tam bola asi pred 1,5 rokom. Isla cisarskym a chvalila si. Ja som bola v TN obidva razy a bola som celkom spokojna.

andy.a tak na to si este pockame, riadne dlho minimalne do buduceho raka a to mam pocit, ze sa bude prerabat aj stanica v NMnV... ☹

mrenka
9. júl 2008

jahodka,mon uz to ma za sebou,rano sa jej sekciou narodil simon 3800g a 52cm 😵 😵

andy.a
9. júl 2008

Mirka,díky 😉
a nevieš,kde teraz majú zastávku diaľkové spoje,čo stáli na stanici ?? 😕 vraj niekde pri Vzduchotechne,ale od hlavnej cesty som tam nevidela nijaké nástupište 😕 😨

jahodka11
9. júl 2008

jeej mrenka, dakujem 🙂 no riadny chlapisko na monatko 🙂 dobre, ze suhlasila so sekciou 🙂 este raz dakujeeem 🙂

miriamkac
9. júl 2008

Tak gratulujem monatko..... 🙂 nech sa tesia spolu.

andy.a a na stanici dualkace nestoja?....tam je len autobusova zastavka vlastne to je hlavna cesta (Trencianska ulica) zo zadu Vzduchaca. Tam kedysi stavali niektore spoje len na znamenie....co viem ja. Tak potom asi tam....

andy.a
9. júl 2008

Mirka,na stanici stoja len dedinské spoje 😖

miriamkac
9. júl 2008

No ja uz toto ani neviem.... 🙂 do Mesta chodim autom, a kym som cestovala do skoly, mala som prehlad, teraz uz nemam ☹ ...len viem, ze parkrat som pri Vzduchaci vystupovala, ked som isla z TN..... 😉

janette4
9. júl 2008

Ja som tiež počula, že niektoré spoja stoje pri vzdocháči, ale nenito vraj nikde vyvesené.A ten nadchod by mal byť spravený koncom tohto roka.

miriamkac
9. júl 2008

ha...to je oficialny termin...a to vies ako je s nimi....ja uz som pocula, ze nebude splneny a je tam sklz cca pol roka 😒 (ty, janette4 , dobre brazdis MK 😝 )

janette4
9. júl 2008

no vieš, muž išiel na nočnú, tak čo s načatým večerom?
Ja tiež neverím, že ten nadchod, či nadjazd, či čo to bude, stihnú spraviť.Minule som bola u kamošky,ktorá tam býva a pozerala som sa na nich.Oni robia systémom:jeden robí a štyria sa pozerajú.Takže ktovie koncom ktorého roka to bude.Ale už by mohla, lebo dokola je to o držku.

miriamkac
9. júl 2008

Aha...a kde robi? (ak to nie je tajomstvo)...ja som tiez sama MM pracuje v BA takze chodi na tyzdnovky, deti spia...a ja relaxujem....tak dnes si to zasluzim 😅

janette4
9. júl 2008

pracuje v EES.Tak pri troch deťoch si ten oddych 100% zaslúžiš.

miriamkac
9. júl 2008

vdaka...a ty oddychuj pokial mozes, lebo potom uz nebude kedy 😀 😀 😀

rikarr
10. júl 2008

že nadchod.......no ja typujem že o 3 roky ho otvoria .... je to fakt o držku ,tolkokrát som sa rozbhla z čachtíc smerom do tesca a tolko krát som musela isť cez mosty.... 😖 je to na prd....

jé janette ved ty to máš už za pár......ja som tiež rozmýšlala nad myjavskou pôrodnicou počula som na nu chválu tak isto ako aj na TN no nakoniec ma presvedčil argument detského oddelenia...v TN je najlepšie vybavené z okolia a kedže tá moja blcha sa len tak tak vyhla inkubátoru bola som rada že som rodila v TN

baby táto noc bola príšerná malá bola od 1,20 do 4,00 hore a nie a nie spať....už ma to nebaví ťahám už druhý a pomaly aj tretí mesiac mizerných nocí.....chcem naspäť to bábatko čo prespalo celú noc!!!!!!!!!!!!!!!!

janette vybrala si si krásne meno pre dievčatko 😉 😀

sticker
10. júl 2008

No, Erika, nezávidím Ti. Ale možno sú to naozaj tie zuby. Julka je napr. tiež dosť upišťaná. Nič ju nebaví, len na ruky 😝 😒 Ale už mám pocit, že ju nebavia hračky, čo máme doma. No ale nebudem kupovať stále nové. Veď máme toľko hračiek, že až.

rikarr
10. júl 2008

dufam,že su to zuby inak ma šlahne už ....a hračky no to ja neriešim lebo viki zaujíma auto čo má na tlačenie a plastová flaša čo si kotula..... 😕

miriamkac
10. júl 2008

zdravim kocky... 😀
No my sme mali dobru noc, dokonca Laduska nepotrebovala ani kvapky na mandlu... 🙂 ...to ronňbil asi ten studeny vzduch....
No u nas sa to konecne "rozbehlo"...Palko uz konecne chodi sam... 😀

sticker
10. júl 2008

No, Julku zaujíma - notebook, moja peňaženka, a v kuchyni mám poličky bez dverí - čiže voľný prístup, tak tam chodí. A to tam nemám skoro žiadne veci, ale aj tak ju to zaujíma. A ešte keď nezavriem tú izbu s topánkami a kočárom, tak ide tam 😅 😀 .
Mirka - blahoželám k prvým samostatným krôčkom. Keď ho uvidí Peťko, tak sa hádam aj on pustí za ním...to bude naháňačka 😅 😀 😉

rikarr
10. júl 2008

jé gratulujem k prvým krôčkom -super...už sa budete nahánať 😵

no viki tiež zaujímajú šlapky ale len tie čo máme obuté, elektrické zásuvky sú in .....a kolesá na kočári -to je supeer...hlavne ked jej prejdú po ruke 😖

inak som vám zabudla napísať ...moja mama bola s viki v hračkárstve že kuknú kočáriky-no kočáriky ju nezaujímali a zakotvila pri autách - tých odrážacích tak z hračkárstva odišli na aute v zadu má také čosi čoho sa chytí a može ho aj tlačiť tak mi tu po dome šprintuje s tým 😖 chudátka steny a predvčerom som viki držala za tričko a ona chodila a ja som ju pustila a ona išla dalej...spravila 3 kroky a potom šupla na riť ked zistila že ju nedržím...potvora..teraz si dáva pozor na to či ju držím alebo nie ...ale má čas na samotné chodenie ja neviem kam sa hrnie

sticker
10. júl 2008

No Julka tiež chodila v 9. mesiacoch, takže buď pripravená 😀 😉 . A to odrážadlo je super, aj my ho máme. Našťastie ešte jej nejde odrážať sa, keď sedí, ale nebude to dlho trvať. Len sa bojím, aby sa bokom nezosypala.
A Viki vie aj pomaly chodiť? Lebo Julka len uteká. Neviem, či to mám od Janky - lebo tá tiež nevie doma pomaly chodiť. Lenže vonku sa bojím, keď letí po chodníku. To by dopadlo inak, keby sa natiahne, nie ako doma 😝

rikarr
10. júl 2008

no my bývame na kopci tak by bolo zaujímavé keby sa zosypala 😀

aha kukni http://www.youtube.com/profile_videos?user=Erik...

ale skor uteká

rikarr
10. júl 2008

bordel poprosím nevšímať,viki chvílu pred tým robila poriadky, ja upratujem až ked zalomí

sticker
10. júl 2008

Zlatunká je 😵 . Ona je tuším stále usmiata 🙂 . Náhodou, šla pekne pomaly. Tipujem, že keď príde k prekážke, zdvihne auto a ide ďalej 🙂 . My máme také červené - to ešte po Janke. Tuším ho tiež dám Julke, nech si s ním behá 🙂 😉

janette4
10. júl 2008

Ahojte baby.tuším máte doma veselo s tými deťúrencami.
miriamkac, veď ja si to oddychovanie užívam, len už mi to lezie na nervy.

miriamkac
10. júl 2008

rikarr Viktoria je sikulka....o chvilku ti bude chodit sama 😝 ...
janette4 drz sa...kontrolna otazka: bolia ta krize (ako ked ma prist menstruacia)?

rikarr
10. júl 2008

ne ked narazí do niečoho tak odtahuje auto a bucha ním o prekážku a rozčuluje sa prečo jej to nejde 🙄

ona beží ked ju pustím samú....prvé 2 kroky sú pomalé a potom sa rozbehne že čakám kedy pojde k zemi ---aj dnes sa rozpleštila ako žaba

rikarr
10. júl 2008

janette čo ja by som dala za oddych...včera som si spravila manikúru po asi xxx mesiacoch -to je luxuxs.....ja som neoddychovala ani počas tehu tak to patrične využi.
síce som bola doma 4 mes. pred porodom nedala som si pokoj....kedže sme stavali lietala som po vybavovačkách, stavebninách a stavbe, varila som pre xx chlapov čo nám tu robili, a nakoniec som si na 2 mesiace zobrala segrinho malého na prázdniny takže som mala veselo ....
koncom septembra som si povedala že už si budem užívať tehu no a na druhý den som išla do pôrodnice 😵 som to užívanie nestihla a už ani nestihnem lebo ak bude druhé už mám viki a tá sa mi o zábavu postará....