Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
19. apr 2010

€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€
a už mi to ide supiš.

rikarr
20. apr 2010

janette neviem ti povedať, nemam v plane ist do mesta a auto ma mangel tento tyžden ...uvidime. baby ja som asi neni v obraze -kde je mirka??????

janette4
20. apr 2010

Babenky,no kto ešte v piatok príde?

Príde aj Mirka s Martinkou a Ondrejkom na 99%,všetky vás pozdravuje 🙂

michaela2410
20. apr 2010

a o kolkej a kde?

natsa
20. apr 2010

miška o 15 pri fontáne v piatok.

lienka55
20. apr 2010

Ahojte,
ja neslubujem na 100%,my o 15.00h este spime ak tak neskor by sme prisli za vami. 😉

janette4
20. apr 2010

Lenka,jasné,veď aj my asi prídeme až okolo 16,aj to ho budem musieť skôr dať spať.

natsa
20. apr 2010

ahojte.No mi stávame okolo 14,30 tak o kolkej máme byt pri fontáne?

janette4
20. apr 2010

Ivetjka,podľa mňa stačí aj okolo pol4,lebo väčšinou všetky chodíme neskôr.veĎ máme na seba telefony,môžme si zavolať

michaela2410
20. apr 2010

ok, tak ak sa nam podari a nic nam do toho nepride, tak sa potom stretneme, ale asi budete v parku, tak prideme tam. Zalezi na tom, ci nepojdem do cachtic k nasim, lebo v piatky chodi mamina z blavy a urobia nakup a tak im ho vozim. Uvidime...

lienka55
21. apr 2010

Dobre ranko,
takze stretat sa budeme pri fontane a budeme vonku alebo pojdeme aj do Povazanu,ci naco ked je vonku pekne?

Zanka a Ivetka poslite mi ciselko na mobil cez IP ,dakujem. 😉
My mame dnes veget,iba vyvesam jednu pracku,a ideme von.Poobede urobim este spenatove halusky,ked bude spat.

lulu723
21. apr 2010

Ahojte baby 😉 tak v ondelok som bola na poradni a skoro ma tam vykotilo.isla som aj z malu a bez kocika,lebo sak som tam isla az na 10 a o som si tak hovorila,ze pridem okolo 11 budem vybavena a o pol 12 domov pojdem.no urcite sa nic taketo nekonalo,lebo som dosla a tam este okolo 9 bab a islo to pomali aj z boku bral esteze tam bola kamoska a na malu ki davala pozor,ale ona furt kdesi utekala uz som mala na nu nervy.potom sa tam dovalili 3 babky z nemocky a este k tomu nejake na hlavu,ze tie maju prednost a to uz som bola na rade.kebyze je mala pri mne tak by ma este vzala,ale bola vonku tak som cakala jak krava ky, odtial vypadnu.na rad som dosla okolo tristvrte na jednu a to ma pozrel len zo spodu,lebo som im tam vypustila malu nech si jej uziju na co bola uz jak z divych vajec sestricka sa pytala,ze ci som aj z malu a ja ze hej,ze som ju nemala kde nechat a ona,ze kde bola sak som ju nevidela no moja chyba to bola,lebo uz by sme davno aj doma boli.to mi len rychlo zmerali tlak vysledky boli vsetky dobre povedala kedy mam dojst a este sa mam objednat na glukozovy test,ale to az po tom.no bola som tam asi 3 minuty a isla som domov nasrata.do toho este mala zacala jacat,lebo sa jej chcelo spat zacala sa hadzat na stanici a strasne revat vsetci na mna pozerali jak na debila.kebyze tam neni ta moja kamoska tak by som zacala aj ja revat.v autobuse zaspala hned este som vecer nadala mojmu,ze uz viac z malu nepojdem na gyndu,ze tam pekne bude chodit somnou ci sa mu to lubi,alebo nie.vcera som bola zase u nasich kupila som malej topanocky za 12€ a tak.

je stretko?ja este uvidim ci sa z malu dovalime.tiez spava ako sa jej zachce a v piatok idem na prehliadku k zubarke tak uvidim ci mi to nejako vide a ci neostanem rovno u mamy v Turej 😉

janette4
21. apr 2010

ahojte.my sme dnes vstávali až pred 9tou,teraz sa napcháva párkami a pôjdeme povinne von,lebo tatino je po nočnej.vybehneme k yamahe,Evička už je veľká,už sa hádam spolu trochu pohrajú.

keď bude pekne,môžme ostaž vonku,napr.v parku,veď sa dohodneme na mieste

Ludka,ty musíš prísť,lebo ja si chcem pohľadkať bruško,nech sa čo si na mňa nalepí 😀

janette4
21. apr 2010

inak,ja si často brávam malého k dr.,nech to tam trochu urýchli 😀 a pekne ho nechám,nech tam robí čurbajz.veď tí dôchodci majú viac času,ako ja.aj začiatkom mája idem na neurologiu na kontrolu,idem síce o 8,ale tam je to min.na 2hodiny,tak som povedala môjmu,že potom mi ho tam dovezie,nech doktorku trochu popoženie. 😀 😝

rikarr
21. apr 2010

jaj lulu som ti mohla povedať.......durdo to ma teraz pevne nestiha ...ja som tam došla o 11,00 a 10 bab predomnou 🙄 ale som sa mu tam šuchla z boku že mam maleho vonku a treba kojiť 😀

pridala som foto

janette4
21. apr 2010

my už sme aj doma z návštevy,boli sme aj v obchode,krpca som zrovna uložila spať a o pol3 idem na kozmetiku k jednej kočke,čo robí Mary Kay-akosi sa to rozmohlo 😝 ,tak dnes budem krásna,možno 😀
a pôjdem pozrieť jedno týždňové bábenko-kamoška chce požičať odsávačku 😀

natsa
21. apr 2010

Ahojte babule.Ludka no dobre si to napísala,tak sa to lahko čítala.trocha som sa na tom nasmiala ale zároven som ta aj polutovala.No neviem či ja by som mala odvahu tak ist.Ešte ked som bola v druhom stave tak tam prišla mamina aj z malu cerku a ona bola sama v druhom stave a hned ako došla tak išla hned do nutra.hovorila že ona si platí 100sk aby ju zobral presne .hovorila že tiež že ine vzyhodisko nemá malú nemá kde dat tak je nutená si to zaplatit.No ja som tam bola včera.Polovičiak bol doma tak som toho využila.Ja som tam prišla o 11 tej a za hodinu som bola už doma.Ešte som stihla ist pred tým na anglinu tam sme stihli prebratn 4 strany.napodiv mi to išlo,len sa musím nejake slovička doučit a dostat do kotrby frázy ktoré nedávaju význam.potom som došla dom hned som maleho dala spat.Ked sa zobudil tak sme išli von a ešte som doniesla nejake veci z centra čo sa nepredali.Polovičiak štrajkuje šibe mu až to neni pekné tak som rada že ho nevidím.mám tam ešte nejaké tak si pre to pojdem ešte zajtra.
Ludka aj ja si možem pohladkat bruško?

natsa
21. apr 2010

rikarr užasne fotky.malý je
šikovný už pasie jedna radost no a na tej čo ležia aj z Vikušku tak tá ma dostala.

lulu723
21. apr 2010

no neviem ci dojdeme,lebo som slubila kamoske co tiez robi Mary Kay,ze idem snu von aj z jej malu tak uvidime ci sa niekam pojde. 😕

michaela2410
21. apr 2010

Baby, ja som nevzdelanec, v com je ina kozmetika Mary Kay, nez normalna? Ja mam hroznu plet a na normalne cistenie nemozem ist, ale uz si na mna zvyklo aj okolie a j v skole, ze vyzeram ako pubertiak a este sa nemozem ani velmi licit, lebo mam citlivu plet 😒 😒 😒
A kde vas v piatok najdeme? Ak pojdeme, tak na bicykloch alebo korculiach, tak nech viem sa nasmerovat 😀

lulu723
21. apr 2010

Miska tato kozmetika je super az na to,ze jeden takyto balicek stoji okolo 100€.je to dost draha kozmetika.toto su take poradkyne a oni ti najskor povedia aku mas naozaj plet a aky kremik je dobry,alebo maska peeling odlicovacia voda a tak.ja som to skusala a mala som krasnu jemnu plet,ale ta cena ma odradila aj ked ta kozmetika vydrzi aj vyse pol roka,lebo fakt staci malicko a zjednoti sa ti plet. 😉

natsa
21. apr 2010

miška Mary Kay je velmi dobrá aj vyrieši problém no na moj vkus drahá.ked sa namaluješ z touto značkou tak ti to vydrží celý den.

michaela2410
21. apr 2010

diky za info

lencyca
21. apr 2010

caute babulky,konecne som sa sem dostala,nic nestiham,z roboty unavena,pokracovanie doma...
dakujem za privitanie,Lulu,pochadzas s Turej?lebo aj ja,teraz byvam u svokrovcov v Bosaci/uz 11rokov!!!

lulu723
21. apr 2010

Ahoj lencyca ano pochadzam,ale uz 2 roky byvam v Lubiny 😉

janette4
21. apr 2010

ahojte.no ja som dnes bola u jednej kočky na to poradentsvo z mary kay.je to ozaj výborná kozmetika.a k tým cenám:nie je to až tak drahé,ako sa zdá na prvý pohľad.pre niekoho kto nerobí s kozmetikou je,ale kto s ňou robí,vie,že ani nie.napr.v Avone stojí 55ml krém z tej lepšej rady pre staršiu pleť okolo 24€,keď je v akcii,nejakých 17€ a tam stojí 100ml krém 25€.
Krpec išiel spať až o 13,myslela som,že potiahne skoro do 4tej,a figu,polovičiak hovori,že sa zobudil hneď,ako som odišla,čiže o pol3 😝

natsa
21. apr 2010

Zanka v podstate máš pravdu.Ja som to chcela na materskej robit aj som mala zakupený balíček a niahliadla som aj do systemu predaja.je pravda že použiješ velmi málo na celé vyčistenie to uznávam ale ked jedna sada čo obsahuje 3 výrobka je vyše 1000sk tak si to rozmyslím.Z materskej aj pre ženu ktorá zarába nejakých 12 ticíc je to velmi moc aj keby som si to kupovala po trochách.No mna by muž dorazil.mám odtial akurát lesk na pery ktorý je užasný.jeho cena bola 600 sk no ja som ho mala za 400 a to ked sa polovičiak dozvedel tak sa so mnou týžden nebavil.chlap nerozumie kozmetike a mojmu keby som to vysvetlila tak ma neočuva.Asi by si hovoril či by mi nestačil 1 krém a jeden ruž.ja mám plni kupelku kozmetiky ja len Niveu aj to som rada že to prhlta.

janette4
21. apr 2010

Ivetka,veď to je jasné,mňa by Michal zožral aj s chlpami,keby som si objednala tú sadu 😀 😝

natsa
21. apr 2010

😀 😀 😀 😀

sasikas
22. apr 2010

Ahojte....ideme sa pochvalit....14.4 o 14.04 sa nam narodila nasa Sara s mierami 3700g a 50 cm....mame z nej velku radost....od pondelka sme uz domka tak si pomaly zvykame.... 😅
nakoniec sa zacala pytat na svet vecer pred tym co sme mali ist do nemocnice na vyvolavacku....asi sa toho zlakla.... 😀
ked bude trosku casu tak vas musim docitat vsak pisete jak dracice.... 😅