Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
24. apr 2010

aj my sme mali rušnú noc.myslím,že mu idú obidva spodné očné naraz.so spánku vykrikoval maminaaaa,auuuu,maminaaa a stále dokola.aj mliečka vypil málo,aj raňajky odflákol,až teraz zjedol trochu polievky.ale mámpocit,že asi ho bolia aj ušká,stále si ich chytá a keď sa ho pýtam,či ho bolia,hovorí,že ano.tak neviem 😒 teraz som ho uložila apokračujem v praní 😝

janette4
24. apr 2010

hm,moji chlapi ešte spia a tu nikoho ☹ ☹ ☹

natsa
24. apr 2010

tak sme boli zasa na ihrisku.Skoro bolo po dddddankovy,fuj az mi zle došlo.Vletel pod hupačku tam sa jeden hupal na kolese a on pod neho chýbal milimeter.Mala som z neho nervy.Taký chlapec na pieskovisku si kopal hrad a malý samozrejme mu to bural.Hovorím Danko ešte raz a ideme domov.A ten chlapec že ano bežte 😠 tak mu to samozrejme zasa zbural tak som začala balit hračky.Tak malý ako to zbadal tak ušiel.Ten chlapec ako to zbadal že ideme tak mu to zrazu došlo luto a hovorí že kto mi teraz bude burat hrat?no jeho mama mu povedala že ide aj on domov.Tak sme potom ešte ostali.Potom si sypal piesok na hlavu

michaela2410
24. apr 2010

no to ste mali veselo

lienka55
25. apr 2010

Ahojte,
tak ja som tiez akasi nascipna,bolo na stretku dost zima, tak mam nadchu.Maly uz spi ,ked sa zobudi pojdeme na kolotoce do Podolia.
Vcera som mala toho vela,upratovala som,prala,sadili sme zemiaky a este k tomu som mala maleho doma,takze dnes som dohanala.

Tehulky ,booooozenky ako vam tie tt pekne a rychlo pribudaju 😉

janette4
25. apr 2010

ahojte.my sme dnes boli zas na Dubníku,som hotová.polovičiak kúpe malého,za chvíľu pôjde spať a ja žehliť 😝

michaela2410
25. apr 2010

tak nase deti sa dnes utahali, doobeda boli korculovat a poobede, ked skoncila snehuliekna, sme boli na chate na Zelenej vode, a decka sa vysantili. Vecer som nemala problem a pred pol devietou uz obaja spali 😉

lulu723
26. apr 2010

Ahojte tak mi sme vcera isli do BA do IKEI taky vyletik nam tato spravil.tam som este neola a len som cumela co tam vsetko maju.Erika bola dobra celkom dobre to zvladla aj ked trochu mrncala.domov sme dosli o pol 9 to sa este pohrala trosku z pet shopmi co sme jej kupili jest nechcela tak len kakao vypila a spala celu noc.uz som aj nazierala ci dycha,lebo takto krasne nam spi uz druhu noc co som velmi rada.dufam,ze som to teraz nezakrikla.teraz idem na dvor,lebo uz ju tu zeru mrle furt vymysla.potom asi tazko pojdeme von ked ma byt burka tak nech sa vysanti.a ma ten furik z bille co ma aj Matusko tak snim furt jazdi 😀

moncika15
26. apr 2010

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂
prave som prisla z poradne. mame 36,7 mm som 10+2tt, vsetko vyzera v poriadku 😵 . na krv mam prist v pondelok a dalsia poradna 31.4.
male sa tma vrtelo tak je trosku rozmazane ale je aj tak krasne 😵 😵 😵 pocula som aj srdiecko!

rikarr
26. apr 2010

😎 ahojteee

monči to je super ....ja som rada počuvala srdiečko 😵 a komu chodiš?stale durdovi?

rikarr
26. apr 2010

joj baby zavidim vam to stretko ale fakt sa mi nedalo ...... zajtra budem v meste tak ak uvidite modry kočik a vedla neho skackajuce copaté kozliatko tak to sme my.....mame poradnu a slubila som viki zmrzku ak bude pekne a otravuje ma o okuliare lebo mama aj tato maj a ona nie 🙄

moncika15
26. apr 2010

ahoj erika, ano durdikovi, xavalbohu! 🙂

lulu723
26. apr 2010

moni tak babatko je teda oki?som rada aj ja k nemu idem,ale az 24.5.neviem preco az tak neskoro,ale sak nevadi 🙂

moncika15
26. apr 2010

ahoj lulu, maju tam cosi, tusim nejake posudkove a dovolenku. aj mna dal preto tak neskoro.
no vyzera ze sa mame dobre 🙂

natsa
26. apr 2010

Monci si stále pn?inak ja som sa tiež tešievala na teketo prehliadky.ked mi dala sestrička nahlas ako mu byje srdiečko a ked som ho mohla ešte vidiet.No dnes budem nalietaná.rano som bola u zubárky tam som nechala 20€ a ešte mi povedala aby som začala rozmýšlat na mostikom alebo korunkou.kde na to vziať?asi pojdem daky obchod vylupit alebo sa hodím na prostituciu to vraj vynáša 🙂 potom idem ešte dnes kaderníčke lebo to mám ako 12 ročná ešte nejake pukačky.no a večer na anglinu asi pudem nejake testy písat.polovičiak my vynadal že načo to mám všetko na hust.no nemám na vybranie musím využitkaždu chvýlu ked je doma .od rána do večera je v robote celý týžden medzi tým 2 dni volno aj to jeden prespí lebo je po nočnej.Tak zasa zajtra ide do roboty.to by som musela čakať dalšie 3 týždne aby mal nejaké volno.

mariro
26. apr 2010

natsa-ale spravne,treba zapriahnut aj manzelov,to ze chodia do prace neznamena ze spasili svet,nech len pekne postrazi maleho a ty si sprav den pre seba 🙂

lulu723
26. apr 2010

a mne volali teraz z Trencina a som objednana 27.5. na 3D uz sa tesim na nase male skvrna ako vyzera 😵 😵 😵 😵 idem tam na 15 a tusim vtedy je tam Kascak tak sa tesim 😀

moncika15
26. apr 2010

lu, kedy ci zacala citit pohyby? ja si este peknu xvylu pockam 😒
tesim sa na fotky z 3D, som zvedava ci uz sa ukaze 🙂

janette4
26. apr 2010

ahojte.ale sa to počasie hnusno pos...o. 😝

Moni,ja som pohyby začala cítiť až koncom 19tt,takže si ešte počkáš,ale pri druhom je to vraj skôr.neviem posúdiť 😝

lienka55
26. apr 2010

Ahojte babule,
tak ja som KO,nevladzem,nieco na mna lezie 😠 , 😠 a este k tomu ma David zmyka z posledneho.Dnes som bola na pohrebe byvalej susede.
Zajtra sme doma zbierame 12hod.moc.

Erika krasne si to napisala,ze...................kozliatko. 😀 😀 😀
Ludka,ozaj ani si nespominala ekdy si zacala pocitovat prve pohyby. 😉
Moni tak to je super,ze mimco je v poriadku,tesim sa s tebou. 🙂

lulu723
27. apr 2010

Ahojte no pohyby som zacala citit od 16tt 😉

mala je v postielke a ked zaspi idem si aj ja lahnut.treba sa dobre vyspat dokym nepride druhe na svet potom si tazko odychnem ked bude furt plakat 😒

janette4
27. apr 2010

Ahojte.Ludka a možno nebude.možno budeš mať také dieťa ako ja,že som poriadne ani nevedela,ako plače. 😉

My sme boli doobeda vonku.išla som do lekárne a chcela som ísť pozrieť aj do klubu,ale na námestí bolo veľa detí,tak sme ostali tam.pred chvíľou som ho uložila,chvíľu si tam vyspevoval,ale už je ticho,asi zaspal.ja si idem servítkovať,mám rozrobené kamene do skalky.

A inak dnes som mu z hlavičky vyťahovala prvého kliešťa. ☹ 😝

lulu723
27. apr 2010

ííííííííííífa no musim pokukat aj Eriku ci daco nechytila nejakeho najomnika 😝

moncika15
27. apr 2010

ahojte 🙂
strasne ma od rana pixa prava strana podbruska, tam kde mi dr ukazoval ze mam malinke. zeby ten zavratny rast co ma nastat v 11tt? 😕

janet, to na tyx kamenox vydrzi aj v dazdi? 😕

janette4
27. apr 2010

moni,ak sa použije špeciálny lak tak určite áno,ale malo by aj s tým,čo dávam ja

to môže byť aj rastom maternice.

michaela2410
27. apr 2010

tak ahojte 😉
dnes som bola na Turej na alergologii, tak mam o zabavu postarane, dal mi dvoje kvapky do nosa...mam hroznu nadchu a kasela, ale len z tej nadchy...uz aby bolo troacha ustalene pocasie

a dnes som asi videla Eriku v Meste oproti kulturaku, ale ja som isla v aute, tak som si neni ista...

lienka55
27. apr 2010

Ahojte,
my sme tiez boli doobeda vonku ,ale iba pred domom,kedze zberame ten moc ,tak ani nejak daleko nemozeme ist. 😠
Dnes som mala vela zehlenia 😝 .

Miska aj som nascipana a uz mi to lezie poriadne na nervy,nos stale zavaleny,slaba som,ledva zijem. 😠

Moni aj mna bolievalo podbrusko,moze to byt tym ze sa roztahuje maternica,ale ak nie si si ista zajdi k dr. 😉

Ludka veru aj ja som si bola dnes s malym poobede trosku pospat,a dobre mi to padlo,robotu som si dorobila potom a maly este spi. 😉

lulu723
27. apr 2010

moni to sa ti uhniezduje babetko uz si robi pohodlie ved tam este bude par mesiacov tak,aby malo pekne byvanicko 😀
to kebyze mas fakt nejake krce,ze sa ani pohnut nemozes tak zajdi rychlo na pohotovost,ale myslim,ze to bude to prve co som pisala 😉

moncika15
27. apr 2010

ahojte, nie krce nemam len ma bez prestavky cely den dost silno pixa 😒 da sa to vydrzat len je to neprijene

o nadxe mi ani nehovorte 🙄 ja teraz nemozem brat steroidy na polipy tak si mozete len predstavovat ako sa citim. mala som ist teraz v marci na operaciu ale som celkom rada ze som neislabohvie co by ta narkoza narobila s dorbcom 😕

natsa
27. apr 2010

Ahojte.ved vás nemám ani čas čítat.tak ja len tak v rýchlosti.Ráno som robila toto:http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=992 potom sme išli na ihrisko.Asi máme doma dievča.Damko lietal po ihrisku z malým kočárom vozil bábiku.Jednej to ukradol a už to nechcel poustit tak stým lietal odušu.no a ešte lietal po psoch to tých može.