Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
9. sep 2008

ahojte maminy aj snažilka.koľko ste toho popísali, čo som tu nebola.a vítam lienku55 v našom babinci.
tak my sme už od našich zase u seba doma, konečne.mám ich strašne rada, ale už bolo načase, už som z nich bola unavená.Sticker, škoda, že som ťa nestretla,chodila som von každý deň a pokukovala po maminách, ale nevšimla som si ťa nikde.naši ma v piatok zaviezli domov, nabalení sme boli jak cirkusanti.aby mi nebolo ľúto, do večera som musela upratovať,mm sa snažil síce akože "poupratovať", ale viete si predstaviť,ako to vyzerá,keď je chlap 2týždne sám doma.Pračka mi išla celý deň.V nedeľu sme mali krstiny, takže som bola v pochode celý víkend.chvalabohu celkom dobre to dopadlo,len svokra ma niekoľkokrát nas..ala. a včera som zas celý deď likvidovala ten svinčík.zas upratovať celý byt.ešteže sa to robí len raz za život a dúfam, že najbližších pár rokov u nás taká veľká oslava nebude.ak áno, tak jedine niekde v reštike.
erika, s tým spánkom to máme podobné.malý mi už druhý deň nespí, len podriemkáva tak 10-15minút a hneď je hore.keby som mala spočítať tie jeho driemoty, tak za celý deň spí tak2 hodiny. aspoň, že v noci mi celkom dobre spí.
som sa vypísala, hneď mi je lepšie. 😀 😀 😀

lienka55
9. sep 2008

Janette4 dakujem za privitanie tusim sa mi zda ze som niekedy minule pozerala tvoj fotoalbum na mojasvadba.sk mas tam foto?

sticker malz ma problemz s oblickami cez moc.ruru az po pindika ale uz je to v pohode ale nas cakaju este min.2operacie. ☹ 😢 😠

sticker
9. sep 2008

Lienka, to je mi ľúto ☹ Dve operácie, to teda nie je v pohode ☹ Ale ak pomôžu, tak bude dobre 🙂 To je hrozné, koľko toho človek musí vytrpieť 😒
Janet - taký drobček a nechce sa mu spinkať 😅 . Beťár jeden 😅 😀

lienka55
9. sep 2008

Dnes som nakukla do vasich fotoalbumov ci vas nahodou niektoru nepoznam aspon z videnia.Zistila som ze aspon jednu teba STICKER.Chodila si hravat volejbal na hnojarinu k Prof.Rihovi.A nieco sa mi mari ze si ucila na priemyslovke alebo si navstevovala tuto skolu.Tak co je pravda? 😕

sticker
9. sep 2008

Všetko, čo si napísala je pravda 😀 😀 😀 😀 Aj som chodila k "súdruhovi" ako mu dodnes hovorím, aj som učila a aj som tam chodila do školy 😅 🙂 😉
A Ty ma poznáš z hnojariny, alebo zo SPŠ....podľa pasu mi moc nejde Ťa zaradiť 😅 😝 😉 Aj keď.......keď dlhšie pozerám, tak sa mi tam marí jedna holka z hnojariny.....poznala si Vlada? Aj ten chodil k profesorovi cvičiť - taký "veľký" chlap...Alebo Erik......aj ten tam chodil. Ak ich poznáš, tak poznám aj ja Teba 😀

lienka55
9. sep 2008

Poznam ta z hnojariny ,z toho volejbalu.A tych chalanov si uz presne neviem vybavit ale mena mi nieco hovoria.Mozno ma poznas teda aspon z videnia. 🙂

moncika15
9. sep 2008

🙄 v takuto nocnu hodinu musim citat o svojej byvalej skole...
ajj ja som hnojarka 😀 teda pracovnik marketingu 😎
a Riha bol moj telocvikar 😅 xvala bohu ze som sa dozila maturity.
lienka ty si xodila na hnojarinu?
ale ja si vas nepamatam bo som oooovela mladsejsejsia 😝

janette4, ja by som sa bala nexat xlapa sameho doma na tak dlhu dobu 😕 nie pre to ze by sme vyhoreli (je vyuceny kuxar) ale skor preto ze by som sa nemohla prebrodit domov cez haldu spinaveho oblecenia a neumyteho riadu 😅 😀

sticker
10. sep 2008

Moni - čo tu Ty strašíš 😀 😀 😀 Nejde Ti spať? Ty chodíš do roboty? Už si to tuším písala, ale si nepamätám 😅 . Alebo máš poobednú a tak si ešte hore 🙂
Lienka - podľa fotky v pase sa mi podobáš na jedno dievča, ktoré mi bolo vždy veľmi sympatické - taký milý ksichtík 😅 🙂 😉 Ešte sa spýtam, kamarátila si sa s Katkou? Ja neviem akou, ale či si spomínaš? 😅 😝

rikarr
10. sep 2008

ahojteeee

aj ja som hnojárka a aj ja som mala ríhu a jakživ som telesnú nemala iba ak sa za telesnú počíta sedenie v telocvični a lebetenie -rozoberanie školských drbov ......

malá zas nespala v noci už ma švihne ....je to katastrofaaaaa

zajtra idem do mesta ...na poradnu a pokukať nejaké veci ....dúfam,že malá bude príjemnejšia ako tieto posledné dni

včera sme boli v TN a malá vyfasovala nové DáDo (bábo) ako hovorí ... ale rada som to kúpila lebo stála málo a bola malá ....to som ako náhradu za obrovskú 70cm bábiku ktorú všade vláči,toto mi nebude prekážať 😀

sticker
10. sep 2008

Ahoj Erika 🙂 Kuchynku si už zohnala? A fotečky ešte nemáš? 😅 Som zvedavá na tie tuje 🙂
Inak, Julka má nádchu 😒 ☹ Asi to chytila od Janky, alebo je nejaký hnusný vírus, lebo dosť detí má teraz nádchu ☹ . Taká je upišťaná......ale ako čítam, tak Ty to máš doma stále ☹ To sa mi až veriť nechce, že by to boli tie zúbky u Vás, Erika 😒
Ty to máš doma veru zaujímavé 😒

moncika15
10. sep 2008

sticker, ano uz robim a ano mala som poobednu 🙄 ale aj ta u mna je polnoc len polovica dna 😀

same hnojarky sa tu nasli 😕 to tu pred par rokmi robili nabor a nasi mamy sa nexali presvedcit aby svoje deti poslali do tejto skoly?! 😀

lienka55
10. sep 2008

Ahojte hnojarky,ma asi rachne to je nahodicka! 🙂 😀 😅 Ja som chodila tiez na hnojarinu v rokoch 1996=2000.

Sticker tak to som rada ze som ti bola sympaticka ak som to teda ja. 🙂 😉 😅 Katku myslis Oppenbergerovu velku volejbalistku my sme chodili spolu do triedy.Ona je teraz niekde v Cechach a caka v decembri baby.

Take mam na rukach pluzgiere zoskrabujeme ipu z balkonov,ide to tazko a to nemame este vsetko hotove a neviem si to predstavit do vecera ake budem mat ruky.Uz mam toho plne zuby. 😠 🙄

sticker
10. sep 2008

Tak potom si to Ty 😵 Presne tú Katku som myslela 🙂 😉 . Inak, ja som hrávala tiež volejbal za mesto - od siedmej triedy 😅 . Až kým som sa nezlámala 😒
A tú robotu Ti nezávidím 😝 . Ešt aj pri malom ....
Ja som Julku už uložila, lebo tá nádcha jej dáva zabrať ☹ Dvakrát mi nespala od júna 😝 . Ale teraz to je iné. Idem upratovať Jankinu izbu a Janke pustím zatiaľ dvd Shreka 🙂 😉

rikarr
10. sep 2008

ja neviem či sú to zuby ............

ale všetko kúše napuchnuté ich má riadne ..........kakať kaká lágom flágom .........a je taká že príde položí si na mna hlavu a povie hááááá a ide po svojom, potom hučí že chce isť na ruky ...........a tak dokola .........dnes v noci bola hore od 2-4 potom sme ju s mužom s každej strany na našej posteli zakvačili a zaspala ...nasilu ale spala ..........

myslím že sú to zuby + vzdor 😠 lebo taká je otravná ked chce niečo čo je uuuuuha(ako hovorí)

kuchynku nieeeeee, mám jednu novú za 790 sk ale rozmýšlame a ešte sa mi ozvala jedna baba že má za 500 sk len čakám foto ...ale mala by som asi už kúpiť .............

foto -akurát to chystám 😀

rikarr
10. sep 2008

http://picasaweb.google.com/erikakosova/NaAChal...

kuk foto ....nieje úplne vštko ešte to treba doplniť ale fotky máme vo viacerých kompoch 😖 😕

keby to nešlo otvoriť daj vedieť

sticker
10. sep 2008

Teda Erika, pekný kus práce ste spravili,klobúk dolu 🙂 🙂 🙂 😉 . Je to veľmi pekné 😵 Aj tá terasa...tam sa bude vysedávať....malá sa bude hrať v záhradke a Ty si budeš popíjať kávu 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀

rikarr
10. sep 2008

no ved.....ale kávu asi v sade budem piť lebo tam bude mať spravené ihrisko .....sad pofotím neskô zatial je tam bordel ....

lienka55
10. sep 2008

Erika kus prace ste odviedli na domceku urcite vas to stalo vela mozolov takych ako mam prave ja.Prezrela som si fotky domceku aj svadby a tvoj muz mi je nejaky znamy.Nechodil na gimpel?A teba si z hnojariny nepamatam,tvoja tvar mi nic nehovori.A kde mate ten domcek v akej obci byvate ,ak tam uz byvate?

Babenky chcem sa vas spytat kolko travite casu denne pri nete,mate nan cas pri deturencoch,lebo mne to vobec nevychadza rada by som tu bola viacej ale pri malolm a robote to skratka nestiham. 😢 ☹

rikarr
10. sep 2008

hej chodil on je "80" ročník....

už bývame v moravskom lieskovom ...domček je už obytný ☹ 🙂

kolko času?????ja asi vela .... ráno 15min. kým vypijem kafe a malá sa zobudí ....na obed asi 30min. kým sa naobedujem a malá spí a v priebehu dna tak ako teraz minutku dve kým prečítam a malá sa zahrá sama ....

sticker
10. sep 2008

My sme boli v meste povybavovať - aj tak som zabudla jednu dôležitú vec 😠 , ale kúpila som pinosol, tak hádam to Julke zaberie, lebo vyzerá hrozne. Očká červené a nos zavalený 😒 ☹ . Pospala si v kočári 40 minút, tak do večera by mohla vydržať, aj keď sa neteším na noc, lebo sa nevyspíme, keď je stále "zasoplíkovaná" 🙄 .
Lienka - ja som tu ráno - tiež káva, potom vždy len tak nakuknem a hlavne večer zhruba od ôsmej. Ale mne sa baby už prehrajú aj samé. Hlavne Janka a Julka sa pri nej pomotká. 🙂 😉

rikarr
10. sep 2008

no ja som tam chodila 2000-2004 (tušim) 😕 😨 🤐 bolisme samé baby v triede asi 30 a triednu sme mali chromú -bola super. 😎

dúfam,že julka bude OK .... som myslela že dáme baby doobeda dokopy na ihrisku ale ked ste soplavý tak počkáme týžden...... 😵 možno by sa ponahánali 😀

ja zajtra musím isť do zlatníctva,do domácich potrieb,do oblečka, do deckého .....a potom dokine .....tá ordinuje až 11,30 tak doobeda povybavujem...dúfam,že mamina pôjde so mnou ...ale asi pôjde za babkou do nemocky ... taaak to budem musieť s viki vyskakujúcou z kočíka zvládnuť sama

sticker
10. sep 2008

Júj, to mohlo byť super, Erika 🙂 . No musela práve teraz ochorieť? 😒 Ale túto noc naozaj nevidím ružovo. Hrozné to bolo teraz večer s ňou, chúďa ☹ Zajtra ideme doktorke hneď ráno.
Čo pekné bude mať Viki zajtra? 🙂 😉

lienka55
10. sep 2008

erika tak to potom si nastupovala po mne lebo Chroma bola triedna mne.Chodila si do triedy s Janou Bobockou z Podolia,ak ano tak je to tak ako hovorim.Inak mimochodom Jana sa teraz 30.8.vydavala.

Maly mi uz spi takze mam konecne cas. 😀 😅 😵

lenca13
10. sep 2008

Ahoj Lienka ja tu Janu Bobocku poznam z videnia byva oproti mojim rodicom v Podoli 😉 aky je ten svet maly 😉

lienka55
10. sep 2008

lenca13 ty mas bratranca Peta Vaneka?A si ridina s Radosinskymi?Lebo ja som byvala 17rokov v Podoli.

rikarr
10. sep 2008

ano ano s janou ...viem kamoška mi hovorila že sa vydávala ....

viki asi gate teplejšie ...svokra nakázala nech jej kúpim že bude mať od nej k narodkám .....

no idem nachystať veci na zajtra...len neviem ako ju oblečiem 😕 ako má byť????????asi zoberiem s každého kúsok

dobrú noc

sticker
10. sep 2008

Ževraj sa má postupne od zajtra ochladzovať.....ale to len niekto písal na nete 😅 😝
Takže radšej z každého niečo 😉 🙂

lenca13
10. sep 2008

Ano ja som bola za slobodna Rad.a Peto je moj bratranec.Ja som byvala v Podoli do 6 rokov potom sme isli do mesta ale nasi sa tam vratili byvat naspat na rodicovsky dom 😉

lienka55
11. sep 2008

Ahojky,no kde ste vsetky?To tu este dnes nikto nebol?

Ja uz mam toho dost,zase majstri,vsade spina,prach,vsetko sa mi to nosi do vnutra a nestiham to upratovat.Leze mi to nervy.Okrem toho som zase zehlila a to nie vsetko lebo este nejake veci mam mokre.
Malemu som varila polievku,ktoru nechcel. 😠 🙄

Poobede mam ist pozriet kamosku caka kazdu chvilku baby,po 11rokoch od prvej dcery.Tak som zvedava ci sa mi podari ujst z toho bordelu,prachu a spiny. 😒

sticker
11. sep 2008

Júj, lienka - presne viem, ako sa cítiš 😠 😒 . Ja sa práve tiež rozčuľujem, že je tu stále bordel! MM robí dlažbu na balkóne a v jednej bordel izbe píli dlažbu, v obyvke mám kopec prachu a všade biele stopy 😠 😠 😠 Jeden deň tu vydržal byť poriadok - to keď dorobili okno v obývačke a ja som 5krát umyla celý byt. Inak, je tu zase bordel. A to nám budú ešte dávať radiátory, takže mm musí vystierkovať a namaľovať stenu za radiatormi 😖 😠