Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

simasa
20. jan 2009

Zdravicko vsetkym 🙂
mirkaff, napisem, tak precitaj
lienka 55, ze Polnisova, fakt myslis? 😕 waw tak uz som znama osobnost 😀
Rozmyslam, ze idem asi k mudr. Uz som 3 tyzdne marod, jedny atb vybrate a vysledok nikde. Tak nech so mnou cosi robi, lebo uz mam toho plne zuby. Tak zatial papa

janette4
20. jan 2009

dobré ránko maminy.

mary, tak to sa mi podobá na jedného novomešťana, bratovho kamaráta.

ako vám závidím,že vám krpci vydržia v posteli tak dlho, my máme budíček max. o 6. 😝 potom hodinu pozeráme rozprávky a potom ešte na pol hoďku zalomíme.akurát tolko,čo zavriem oči a už je vyspaný potvorka jedna.

leni, neblázni, druhé ešte nehrozí.teraz je na rade moja švagrinká, očakáva v lete. ale uvažujeme,že na na jeseň skúsime, nech to máme z krku.nechcem mať veľký rozdiel.
veru také šatečky neoblečiem, dokonca ani tie, čo pred tehotenstvom ☹ .

mary3
20. jan 2009

janette- my tiez mavame budicek max. o 6tej.... a presne, potom ma taky mikrospanok este, ze ja sa tesim ze si este lahnem a este ani nezaspim uz vstavame..... a co je este horsie, nechce zaspat inak ako na rukach....
ozaj, som citala ze ty pochadzas z Rajkovej, ja tiez 🙂

rikarr
20. jan 2009

bré ránko.....

konečne vyspaná 😀 baby viete aké sme mávali mizerné noci, odkedy viki spí na velkej posteli normálne spí........klop klop klop, inak ona sa strašne vrtela jani, niekedy som mala pocit že by sa aj do ameriky dostala nebyť mreží, ale akosi sa vrtí už len vrámci možností 😎

dnes sa mi nič nechce .....

jani tento týžden pojdem asi do mesta(štvrtok-piatok) mohli by sme vyvenčiť baby...

aj u vás sa topí sneh???je to hnusné 😒

ktosy sa pýtal na vek ...ja mám 24 tento rok....asi najmladšia 😀 také ucho 😀 😀 😀

vy sa tušim všetky poznáte....ja si nikoho nepaätám ---- 😖 som bola na hájovkách zahrabaná 😵

rikarr
20. jan 2009

ešte som chcela...dnes ráno si viki čítala -som sa narehnila.....

citujem: " tutl, toto e ňáááááá, hav hav -havo, aťí" 😀 😀 😀
preklad: " turtl(korytnačka), toto je mačka (ňáááá je mnau), havo je jasný a aťí je páči" 😀 😀 😀 😀

tak dôležito sa tvárila

lenca13
20. jan 2009

Ahojte no tak ja som tu asi najstarsia mam 32 😀 😀 😀 a vstavame tak medzi siedmou a osmou to ja musim vzdy vstavat o siedmej treba Radku vychystat do skoly 😉

miriamkac
20. jan 2009

caute, no vy ste toho ale popisali....normalne mam co citat.... 😉
my od pondelka uz chodime do skolky... 😉 ....a MM pojde od zajtra do prace, takzr zase sa dostavame do "starych kolaji".... 😒

miriamkac
20. jan 2009

no lenca ani nie o vela. 😝 ...mne taha za tri mesiace na 30 😉

mary3
20. jan 2009

rikarr- nie si najmladsia, ja mam 22 🙂

janette4
20. jan 2009

ja budem mať v máji 29 😝

mary a odkiaľ z rajkovej.ja som bola na Klčové-hneď pri lekárni

mary3
20. jan 2009

No a este som sa vas chcela spytat, kde kupujete body vasim drobcom, teda ak ich este nosia, ci v detskych butikoch- tie slovenskej vyroby alebo v sekacoch alebo kde?

janette4
20. jan 2009

ja väčšinou vo výpredajoch-makyta alebo oproti orangu

mary3
20. jan 2009

janette- ja byvam na Markovica... a kedy si sa odtial odstahovala?

mary3
20. jan 2009

aj ja som nakupovala v lete vo vypredajoch, sak to ma len na chvilku ale teraz nemozem zohnat vacsie cisla, ja uz potrebujem pre maleho 92, sem tam oblecie este nejaku 86 ale tam som nasla len po cislo 80 ☹

janette4
20. jan 2009

pred 3rokmi.

ja som tam mala problém zohnať body s dlhým rukávom-v novembri 😒 malý má teraz 80ku, ale tiež neviem,kde ich budem kupovať.dať nejakých 200,-za jedno body sa mi zdá moc.

na markovičovej býva jeden môj kamarát-Palo Michalčík
,nepoznáš ho?

miriamkac
20. jan 2009

mne nosi body svagrina z ciech. ma tam znamu, co ich sije... takze teraz mame cisla 98-104... to su najvacsie... 😉

mary3
20. jan 2009

baby dakujem za odpovede.... aj mne sa zda moc dat 200 za body ktore nosi len chvilku ale ked som nezohnala vo vypredajoch tak som mu s dlhym rukavom na zimu pokupila v detskom butiku aj ked boli drahe, no co uz... ale teraz zhanam znova lebo z nich uz vyrasta tak budem rada ak poradite kde kupim take vacsie a lacnejsie....

janette-hej, Pala poznam, nie osobne ale viem kto to je....

lenca13
20. jan 2009

Tak ja kupujem hrozne malo veci pretoze dostavame veci po detoch co su v rodine a nestihame to ani vynosit inak ked kupujem tak v detskych obchodoch 😉 hlavne pre baby kupim malokedy vo vypredaji 😒

lenca13
20. jan 2009

Mary moja mama robi v Cachticiach a viem ze je tam jedna predajna kde maju body aj od slovenskych vyrobcov okolo 150Sk 😉

miriamkac
20. jan 2009

lenca myslis ten obchodik pri zmrzline?....
Inac skuste sa pozriet aj na internete na nakup.....niektore tam predavaju sice drahsie ako v obchode, ale ked sa "posnori" tak sa da aj celkom lacno nakupit 😉 .....Ja akurat predavam po chlapcoch bodynka...vo velkosti cca 74 s kratkym rukavom....mam aj s dlhym cca 80 -86....keby ste chceli pridite si vybrat.. 😀

mary3
20. jan 2009

Dakujem Leni, ja som s tymi slovenskymi velmi spokojna, maju dobry vyber len keby neboli take drahe ☹ a este zakon schvalnosti, naposledy ked som mu kupila nove take drahsie a navyse blede tak ich prekakal, ale nastastie sa to dobre vypralo.....

lenca13
20. jan 2009

Miri neviem v ktorom obchode to mama kupila ale tusim tam 😉

miriamkac
20. jan 2009

lenci....ja tam chodim obcas pozriet a vo vela pripadoch som sklamana....chodila som tam pozerat na zimne bundy pre chlapcov a nebola schopna mi nic zohnat, proste nezajem....si myslim ako maly obchodnik by mala byt "plasticka" a zohnat aj veci mensich mnozstvach...vedela ze budem brat dva kusy a nic. A ma tam aj topanky, ale tie viem na 100% ze nie su slovenskej vyroby (polske a cinske) 😒 akurat som tam kupila capicu a rukavicky pre neter, ale priznam sa nepozerala som akej su vyroby.

lenca13
20. jan 2009

Miri viem ze tam ma aj taky vyrobky co su vo vypredajoch ale proste ma tam taky mis mas ale ved ja som tam bola asi len raz vies tam mama nakpuje 😉

lenca13
20. jan 2009

miri ona inak predava aj cez net napr. mimibazare

miriamkac
20. jan 2009

Ano? Lebo ja nakupujem cez net. Ale naozaj niektory novy tovar tam je drahsi ako v obchode. Nasla som tusim na babybazare nohavice , dotycna ich predavala za 100Sk a vo vypredaji nad Volksbankou ich predavali za 90Sk, ked pripocitas k tomu este postovne...hmm...dobry kseft. Treba pri tych nakupoch riadne selektovat. Ja som kupila chlapcom kombinezy, nove by ma stali 600-800Sk/kus....a takto som mala za 250sk/kus...no co su nosene a co? na tu jednu zimu stacia...Keby som to mala kupovat pre jedno deco (malej som aj taku drahu kupila, ked som mala len ju) tak zacnes uvazovat trosku inac.....ja musim brat z kazdeho 2krat a nie je mi jedno ci dam 1200 alebo 500sk...

rikarr
20. jan 2009

čaute ste sa rozpísali zase ......

bodynká som malej kupovala vo výpredajoch alebo v tescu 😉 ale už ich nosí len na doma a tie biele tescové pod niečo ......inak nosí len tričká lebo body je už na nu ťažko zohnať a nechce sa mi vycapiť kopa korún za to ....

z toho obchodu v čachticiach máme asi 2 tričká disney a hello kitty a neboli ani drahé 😉

lenca13
20. jan 2009

Miri ved timke ja ozaj malo kupujem no ale Radke musim kupit ale jej vacsinou tak ked vidim zlacnene tak to kupim aj teraz jej chcem kupit zimne topanky na dalsiu zimu jej noha rastie postupne 😉

martinano
20. jan 2009

zelam vsetkym krasny den 🙂

mirkaff
20. jan 2009

martinka mas IP