Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natali_pn
16. feb 2009

tak aj ja balim svestky dobruuuuu

sticker
17. feb 2009

Dobré ránko 🙂 Krásne ste popísali..aspoň som mala čo čítať pri káve 🙂 😉
Ja si nechávam doma aj Janku asi do konca týždňa. Má soplíky a ona si to nevie poriadne sama utrieť a uč. už im nechcú, lebo že sú veľké. A tak keď po ňu prídem do škôlky, privíta ma úplne nahuhňaná. Tak si ju radšej preliečim tento týždeň.
A ideme asi aj s mm von, len si to moc dobre neviem predstaviť v tomto snehu 😅 😝 Ale veď sľúbil, že bude tlačiť kočár 😝
A vítam natali 😉 Vyzeráš byť riadne veselá ženská 🙂 😉

mirkaff
17. feb 2009

caute babuse..vy ste toho popisali.......ani som to cele necitala,nemam sancu,,maly cil stvornozkuje po koberci a kazdu chvilku ma taha za pyzamo.tak s nim pochodim po zemi v style havo,,trosku si postekam a sadnem k PC....tusim mame novu clenku..pekne vitam Natali......maleho zatial omrvinky nezaujimaju,prenho su aktualne mamine vlasy a vcera zaspal MM skor ako maly tak kedze sa tatina nedalo vytahat za vlasy,tahal mu ucho.som sa rehnila a Ondrej len spal a spal..ciste poleno......

lulu723
17. feb 2009

Dobre ranko 🙂 co vybuvane do ruzova?aj ja vitam natali.noc bola da sa povedat pokojna az dovtedy dokym som nebola robit malej papat to bolo o pol 3 a ked som zasvietila v kuchyni tak praskla ziarovka a vyhodilo poistky.tak som bola hore ja MM a aj mala co sa zobudila uplne,ze je hladna skoro ma vykotilo ☹ ,ale tatino vsetko spravil behal po vonku v snehu 😀 ,aby to opravil.malu som krmila po tme tak potom aj zaspala 🙂 takze vsetko je oki 😀

lenca13
17. feb 2009

dobre ranko 🙂 🙂 ludi tak ste mali zaujimavu noc 😉
inak ten sneh je vonku krasny 🙂 len nech vydrzi

lulu723
17. feb 2009

ahoj Leni no mali.ja neviem cim to je,ale len mne sa to stane 😠 aj na Vianoce bolo uz vecer 21:00 idem do kuchyne zasvietim praskne ziarovka tak sme museli volat aj elektrikarov,lebo to nam nesla el. v celom dome,ale potom to MM opravil podla pokynov el.,lebo sa mu sem na Stedry den nechcelo chodit 😅

rikarr
17. feb 2009

ránečko....

ja už mám aj rozcvičku za sebou - som bola odhrrrrnať 😀 máme tu také tunely porobené...snehu a snehu -----paráda, len keby sa mi von chcelo ísť 😀

vítam novú spisovatelku...

idem už lebo musím si cesto dať kysnúť 😀 robím pizzu

mirkaff, máme dlažbu v celom dome -teda všade dolu, hore máme parkety 😀

rikarr
17. feb 2009

kukla som foto...obláčiky sú super 😀

lenci aj ty si bola na zápise????aj lienka ide????baby čo tak skoro??????????

mirkaff
17. feb 2009

u nas doslova vali ten sneh......MM rano odhrnal ale tusim si pojdem zamakat aj ja...maly cil zaspal,tak idem urobit niaku polievku a chcem tak narychlo hrachovu kasu s parkom,,moc sa mi dnes nechce oxidovat pri sporaku...Erika a hod niaky dobry recept na pizzu,ja robievam Pizza kolaciky ale iba z listkoveho cesta...

lulu723
17. feb 2009

juuuj baby mam dost velke fotky tak su na pokeci tak si ich kuknite nick mam lulu723 a heslo je Erin.je zamknuty kuknite si vsetky 😀

renuskacool
17. feb 2009

Baby neviete mi povedat úradné hodiny na UPSVaR sa tam musím vychystat dakedy poobede len neviem dokedy tam sú...... 😒

lienka55
17. feb 2009

Krasny zasnezeny dnik prajem,
my sme boli na aute v obchode a hned z rana ma vytocili stare fuchtle od nas z dediny ,tak som strasne vytocena ze ma asi odvezu. 😠 😠 😠 Aj my sme uz odhrnali sneh,a este pojdeme von na sankach. 🙂 Polievku mam uz uvarenu len neviem co druhe pre maleho?A noc sme mali po dlhej dobe da sa povedat skvelu.

erika aj my ideme na zapis,u nas sa tak chodi,aj mne sa to zda skoro ale co uz. 😉
jani tak dobre vyvenci muzika ked ho mate doma. 😀

simasa
17. feb 2009

Ahojte,
Lienka a co Ta fuchtle cim nastvali?
Renuska - neviem presne do kedy tam byvaju - pocitam tak do tretej, ale viem urcite, ze vo stvrtok nemaju strankovy den.

mary3
17. feb 2009

Ahojte....
Tak som sa sem konecne dostala.... maly mi tu beha okolo PC tak mi to trvalo kym som vsetko docitala....
Aj ja vitam natali.....
Tak sa mi nechce ist von do toho snehu.... ale mali by sme sa ist prevetrat....
Vcera som maleho nechala hrat sa na zemi a zabudla som tam otvorene mlieko tak ho samozrejme cele rozlial a este sa smial.... no mne uz tak do smiechu nebolo, vsetko som musela z izby vynosit a poumyvat, ale ved sama si za to mozem, nemala som to tam nechat.....
Teraz este musim ist nahadzat do pracky ale tak sa mi nic nechce.....
Krasny dnik vam vsetkym prajem....

renuskacool
17. feb 2009

No pekné a to som sa tam vo štvrtok chystala 😀 na nete nemajú stránkove dni-som rátala že aspon do 17.00 sú tam aspon jeden den.... 😅

lenca13
17. feb 2009

My sme boli v obchode a potom sme boli na sankach ale len okolo cinziaku 🙂 obed mam uz uvareny 😉
Erika bola som aj ja na zapise ked ju chcem dat buduci skolsky rok do skolky 😉

rikarr
17. feb 2009

ty brdo baby....netušila som že to takto skoro...martinka kolníková pojde tiež na zápis ale ona chce od sept. už robiť ak sa bude dať....takže u nás netreba tak skoro....

pizza = http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6644 vynikajúca mňam

viki si zdriemla nečakane 30 min. na gauči ked kukala telku 😀 tak je svieža a tak skor asi spať nepojde ale pojdem von zas odhrnúť tak ju hádam zničím

natsa
17. feb 2009

renuska v piatok sú tam určite do 12-tej a v stredu majú dlhšie asi do 16-tej 🙂

natsa
17. feb 2009

natali pridaj fotečky

lienka55
17. feb 2009

My sme sa dobre vyvetrali,vysankovali,vyjasili aj s ostatnymi detmi a uz buvame od 12.00h.Stale neviem co mu mam uvarit ako druhe,nechcem mu stale varit maso,nieco bezmasite. 😒

erika ja dam maleho do skolky od septembra az ked bude mat 3roky[v auguste 2010].Ale to je este daleko,uvidime ako na tom budeme po zdravot.stranke.Ale na zapis ideme uz teraz. 😉

mary tak to si si ale narobila robotky navyse 😀 .Aspon ze sa Luky zabavil ked uz nie mamina. 😀

rikarr
17. feb 2009

ahááá...no tu to máme pohodu, pri počte obyvateľov 😀 ale zas musím priznať že vikuškin ročník je tu silne zastúpený

lienka55
17. feb 2009

erika Viky pojde normalne do skolky,ked je az oktobrova?To bude len o rok dlhsie v skolke?

lenca13
17. feb 2009

Erika neviem ci pojde timea do skolky od sptembra alebo az od januara uvidim podla situacie 😉

rikarr
17. feb 2009

no sept. 2010 by išla do školky a okt.2010 bude mať 3 roky tak to neni také hrozné.....

ja plánujem mať vtedy už druhé tak mi bude lepšie ked bude už školkárka.....uvidím ešte ako to bude....

lienka55
17. feb 2009

lenca a preco ju chces dat do skolky,mas najdenu pracu?

lienka55
17. feb 2009

erika,ahaaaaa tak ty mas taketo plany? 😉 Ty si odvazna. 🙂

lenca13
17. feb 2009

To este neviem ci sa vratim tak kde som robila ale hlavne ze ju mam zapisanu a to este neviem ci ju vobec zoberu ☹ ved urcite ju nezoberu 30.5.ked bude mat tri roky a v meste uz zacina byt problem so skolkou

simasa
17. feb 2009

Natsa, stale sa chcem pytat, ale zabudam. Zda sa mi, ze si spominala, ze si v porodke lezala s babou, ktora bola velakrat na umelom a mala dvojicky. Nemala chlapcov a nevolala sa Kristina?

natsa
17. feb 2009

Ano.ty ju poznáš?Priezviskom Kútna.Má Palka a Mareka.

natali_pn
17. feb 2009

Ahojte babulky a dakujem, vcera som to prehnala- tusim som si pisala sama zo sebou a to som mala uz aj ja drichmat. vsak chodim okolo 22 dohajaj. Natsa neboj aj to bude s tym albumom, ale dnes som to s manzelikom nestihla- museli sme vyuzit krasne zasnezene rano a hlavne bez vetra, tak sme sli s malou von. Konecne na sankach,prvy krat a pacilo sa jej to- bola jak Marfusa s tymi lickamiA to som tusim dobre spravila lebo zas tam fuci jak salene... 😠