Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sticker
15. feb 2009

Ahojky 🙂 Ja som už poobede a Julka v postieľke, akurát si stále vyspevuje iáááá iáááááá ouuuu 😠
A dnes som jej dala nech si vyberie či bude jesť pangasa, alebo jaternicu....no čo si asi tak vybrala 😅 😀 Žrútik malý 🙂
natsa keď mala Julka ako tvoj malý, nechávala som ju v autosedačke s hračkami, v prípade núdze tak, aby ma videla. Alebo na zemi na deke ležala pod hrazdičkou....alebo aj v postieľke, kolotoč nad ňou.. 🙂

rikarr
15. feb 2009

ahojte

ako ste valentínovali????
my sme boli na plese a bolo super ...o 3,00 sme dokapali domov, malá to super zvládla s našimi, akurát u nich urobila to čo robí celý týžden doma...o 2,00 sa zobudila a mala potrebu sa vykecať do 4,00 😖 tak si užili aj naši 😀

ja som dnes už umyla podlahu aby som nemusela zajtra, aj stoly vyleštila aaaaaa už nič...dnes som nevarila...ideme pre malú k našim tak sa u nich najeme 😀

inak sme vyhrali 2 ceny.....kozmetiku z oriflejmu a karafu na víno 😉

no idem...

dnes pekne svieti slniečko 😎

natsa, ked mala viki tolko čo tvoj nejak ma nepotrebovala k životu......ležala bud v kolíske alebo na deke pod hrazdou alebo v tom polohovatelnom kresielku .....a tešila sa z hračiek alebo chrnela....to bolo ale málo, ona neni spáč....ale stíhala som viac ako teraz......teraz by sa už dalo vela poroboť pri nej ale nechce sa mi 😀

mirkaff
15. feb 2009

ahojte Babuse..uz som Vas zanedbala,nas drobec je abnormalne zurivy,,a mali sme karneval,tak som piekla a robila masku,,,a vcera sme dosli ja a martinka o pol osmej domov..malemu sa tam pacilo,,doslova ho to tahalo medzi deti,,baby keby ste videli dvojicky co ma Jami3,,no krasne oblaciky z nich boli,,,,,,nasa Martinka bola snezienka,a riaditelka skoly PIPI DLHA PANCUCHA....by ste sa narehnili......ved potom hodim fotky do albumu....no a este nieco konecne pozitivne,mame 3 zubky a vsetky nam vysli naraz a stvrty je na ceste 😀 konecne to slintanie v style bernardin prinieslo uspech....

erika13
15. feb 2009

My sme dorazili z prechadzky,na kopec sme nedosli,lebo polne cesty su vyfukane,je tam same blato.
Na sankovanie babam postacil kopcek na ihrisku 🙂
Aj Timka sa uz zobudila,tak ju pojdeme vyvetrat na kociku.

natsa
15. feb 2009

z toho čo ste uviedli nič nepomáha.Potrebuje sa pláznit,alobo nosit na rukách,neustále mu musím niečo rozprávat.Keby aspon spal.Spánok nepotrebuje,pol hod.stačí

erika13
15. feb 2009

Natsa,nechaj maleho v sedacke,aby na teba videl a rob,co potrebujes,ako pisala aj rikarr.Ak sa mu stale
venujes,zvykne si na to a neskor ho to neodnaucis.

Jami3,mas krasnych chlapcov,podla fotiek su riadni vymyselnici. 😉

Aj my sme vytvorili album,ale fotky su od marca 2008,lebo odvtedy mam digital.Predtym som fotila len
obycajnym.

lenca13
15. feb 2009

Ahojte 🙂 tak ja som dnes makala kedze mm vcera maloval chodbu tak sme to dnes spolu upratovali a baby boli u nasich 😉

rikarr
15. feb 2009

natsa ked mi mala začala mrnčať v sedačke alebo niekde kde zrovna bola neletela som hned k nej a nebrala ju na ruky(pokial fakt nebolo treba)...najskôr som sa ju snažila utíšiť alebo zaujať slovne...deti sú vyscané, rýchlo si zvyknú na dobré....

skús mu stále čosi rozprávať...ja ked som varila opisovala som viki čo robím,čo tam dávam a tak....ked som utierala prach som jej zas hovorila čo robím a prečo.....a taaaaaak......

mirkaff tešíme na foto....

sticker
15. feb 2009

Erika13 - Romanka je fakt kočka a pekne Ťa prerastá 😎 No Ty si riadnu guľovnicu chystaj 😀 😀 😀

rikarr
15. feb 2009

erika máš doma kočandu veľkúúú pozor na nu!!!! 😉

janette4
15. feb 2009

ahojte. Veru, Erika, vyzeráte skôr ako sestry a nie mama s dcérou. 😀 a veru, tú guľovnicu asi budete potrebovať. 😀

my sme boli včera u mojich rodičov, bola u nich na návšteve sesternica z Čiech,m s priateľom.ten má bez mála 2m a malý bol z neho úplne hotový,nikto iný ho nezaujímal,len on. 😀 a on bol hotový zase z Maťa, keď videl,koľko zje. 😀

Valentína sme si spravili doma, vínko, sladkosti, pohodička...

Natsa, Matúško je taký istý.tiež mi veľmi málo spával, fakt nemal problém vydržať hore aj 4-5hodín.ja som si robila,keď spal,alebo som si ho dala do autosedačky do kuchyne na stôl a tam som mu rozprávala, robila somariny a popritom varila.Teraz sme mu kúpili ohrádku, hrozne sa mu v nej páči,môže sa gúľať,koľko len chce, ale musí ma vidieť.nedajbože, že ma nevidí. ☹ normálne krokodílie slzy.

janette4
15. feb 2009

Mirkaff, tuším si vynovila albumy,že ?

martinano
15. feb 2009

ahojte, pekny vecer
tak ja som tiexz dnes zehlila doobeda nakupy v tn babska jazda segra a mamina a jaaa potom prechadzka s manzelom a drobcom nasim malym a poobedevzehlenie navsteva a zas prechdzka a tak
natsa nas maly bol to iste,cez den spat to bol zazrak v tomto veku,ale potom to preslo, to bude obdobie a pravda je,ze potom som risla na tžo,ze so mnou cvici, tak som zacala ja s nim, maôi sme polohovatelne kreslo dlal som ho tam a nosila som ho so sebou po byte ako som sa ja pohybovala, upratovali sme spolu varili,jasne,ze tam stale nevydrzal ale potm sa naucil
to bude len obdobie to prejde 😉

natsa
16. feb 2009

Babule dakujem za rady.Od dnes som to zača praktizovať.Mrnčí a metá sa v postielke,ale nechávam ho tak.Hádam si zvykne.Dnes idem s ním k pediatričke do poradne.Ten moj malí mrnčí aj ked ma vidí.Stíchne kad ho nosím,normálne neznáša ked pri nom niečo čítam. 😝

sticker
16. feb 2009

Natsa vydiera Ťa 😀 😝 Skús vydržať....on ešte bude plakať, jedovať sa, ale keď vydržíš tak to bude stáť zato 😉 Idete aj na očkovanie, alebo iba na poradňu?

rikarr
16. feb 2009

natsa pevné nervy, malý si zvykol na nosenie tak skúša 😀 len vydrž....

baby mne sa zdá že má viki plný nos ale nejde nič odsať ani vysmrkať....neviem či sa mi to fakt len zdá alebo čosi v tom nose má....najmä ráno mám ten pocit...

dnes nám nešla elektrika doobeda ta som nadávala 😖 ale už ide, tak pojdem pustiť umyvačku aj pračku a porobiť ešte niečo...nejaký koláčik a polievku pre krpanu....

rikarr
16. feb 2009

jani dnes som bola s martinkou kolníkovou - ťa pozdravuje......sme ťa spomínali že ste boli v pôrodke spolu

andreao
16. feb 2009

Ahojte babule,
tak som sa po dlhsom case dostala k netu.
Pojdem pocitat, co nove....
Natsa ja dam malu do jedalenske stolicky a je so mnou v kuchyni, alebo kde potrebujem, je polohovatelna, tak tam vadrzi a pekne sa hra.
Rikarr skus dat malej do nosteka Libenar alebo Otrivin, mozno sa jej to spusti, alebo mate len suchy vzduch, aj my to mavame.

snehovavlocka
16. feb 2009

no, aj nas trapi vecne suchy vzduch. malemu sa snazim dat aj kvapky, alekosi to velmi nejde- velmi sa brani ☹

mirkaff
16. feb 2009

ahojte babuse......natsa aj nas maly to na mna skusal a teraz proste sa nepestuje,je nato zvyknuty ze sa pestuje len vtedy ked nahodou niekam nabura,,,momentalne mame obdobie ze ho viac zaujima chodenie okolo nabytku,,vyhadzovanie veci zo skriniek,,,sem tam zostane sam stat,balancuje a potom ak nahodu moc padne na zadok tak ked reve tak vtedy sa popestujeme..inak nie....a ked pride babka "svokra" tak vtedy si ho popestuje,on si to doslova pri nej vynuti.a ked ho strazi tak sa tiez sice viac pestuje ako nepestuje ale sak to je zase jej vec ze ho ma tak nauceneho.proste to vyciti u koho si to moze dovolit u koho nie........ale nehohorim ze sme sa nepostovali,,,,je to asi obdobie

rikarr
16. feb 2009

aj naša malá ked zbadá svokru hned na ruky k nej ide...ale to je už svokryn problém nemá ju furt vláčiť na rukách...ked sa mi sťažuje že malá je ťažká tak jej poviem že ju nemala dvíhať.....no nie...načo ved má nohy....

dala som malej mar plus ale nevim či nejako pomohol.....

mirkaff
16. feb 2009

ten by mal pomoct,len ak jej to nepojde von ale bude stekat do vnutra startujte k dokine,,aj nasmu malemu to tak zacalo a nakoniec sa vyklul skoro zapal pluc.a to sme isli aj k dokine.

rikarr
16. feb 2009

no ved toho sa bojím ,už sme jeden zápal plúc prekonali ....len má to len ráno a neviem či je to zo suchého vzduchu alebo z čoho.....

mirkaff
16. feb 2009

mne doktorka kazala ze mam zapat elektricky varic a nahrievat nad nim maleho 😲 som kukala jak 😲

natsa
16. feb 2009

Zatial asi do poradne.Neviem či ho bude očkovať pretože má ešte pluzgierik na pliecku a vtedy Šicková neočkuje.Hovorila,že to stačí aj v apríli vraj to budeme mať zadarmo.

sticker
16. feb 2009

Erika aj Sinupret je dobrý. Mne začína zase sopliť Janka 😠 😒 To je tým, že v škôlke na dvore lietali minulý týždeň aj keď fučalo a kričali o dušu. Celý víkend sme boli doma, takže to má jedine zo škôlky. A tak potrebujem, aby vydržala ešte tento týždeň v škôlke, lebo musím ísť na nákup do Tesca a neviem si to moc dobre predstaviť ☹

mirkaff
16. feb 2009

Natsa chodite k Sickovej ,,,aj my..baby mrknite na www.mamimo.sk uz mam aj vybrate 😀

lenca13
16. feb 2009

ahojte tak my sme dnes boli v skolke na zapis tak uvideme ci ju zoberu?Natsa tak treba nechat maleho chvilu aj poplakat ved on si zvykne 😉

rikarr
16. feb 2009

jjjuuuuj aj ja by som si vybrala hned

mirkaff
16. feb 2009

Erika na zapis??? Lenca a to s Timkou uz na zapise?? fiha,tak to mi kedy akoze mame pocitat so zapisom?? 😲