Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

simasa
5. feb 2009

Ahojte babule,
ja neviem, ci pridem... Navsteva zdarne dorazila, takze ak budem "skapinat", tak urcite nie. 😔 😢

rikarr
5. feb 2009

ja budem v meste určite.....takže my s viki prídeme aj v takom počasí inak by byt obrátila hore nohami 😖

mirkaff
5. feb 2009

no babuse super,nieco sa planuje a nakoniec kazda cuvate?? ja si vravim ze ked nepadaju traktory mozeme ist.....este sa nevyjadrila Zanet....Simasa to mavas az take stavy??

sticker
5. feb 2009

Mne sa zdá, že Žanet niečo písala, že na ňu lezie....ale nie som si istá 😝

renuskacool
5. feb 2009

Sticker nie,neprídem.Nemôžem,men má dáke školenie od dnes-vráti sa až zajtra večer tak sa mi nechce s malou trepat vlakom 😠 ☹ 😠 ☹

mirkaff
5. feb 2009

Sticker ty snad dojdes??

mirkaff
5. feb 2009

renuska ved cesta vlakom moze byt pre malu slecnu zaujimava........

renuskacool
5. feb 2009

To môže byt o tom nepochybujem mirkaff...často sa tak prepravujem k lekarovi-na nefrologiu... 😝 😝 😝 Ale to nakladanie toho môjho 12 kg hebédka a 13kg kočíka....To ešte zaujímavšie!!!! 😉

jami3
5. feb 2009

Ahojte 🙂
vypadá to, že pôjdu len pobiedzanky na to stretko 😀 Baby to sa môžete stretnúť aj na Hájskom moste 😀
Ale nie, vážne, nech vám to vyjde -a nabudúce si vybavím dovču a prídeme aj my 😉

mirkaff
5. feb 2009

ale sak Reni dojdi..nerozmyslaj ako neprist ale ako prist

mirkaff
5. feb 2009

cau janiiii.....Hajsky most,to je kde?????? 😀

jami3
5. feb 2009

Miri, tam pri vás - na Bašovce -už by si to mohla vedieť 😀

renuskacool
5. feb 2009

mirkaff,bože aké má tvoj Ondrejko krásne okále modré......!!!!!!Som ešte nevidela také tušim....Chutný 😅 Dojdem inak druhý krát.... ☹ ☹

renuskacool
5. feb 2009

Bašovce....odtial má kamoška muža a dobréééé zábavy tam bývali-hodová a tak.... 😀 😀

mirkaff
5. feb 2009

to prvy krat pocujem...musim koncit.maly reveeeee..len dufam ze zajtra nebudem stat pri fontanke len ja a lienka55............mozno sem vecer este mrknem. 😀

simasa
5. feb 2009

Mirkaff, ja necuvam, ja som hned pisala, ze cakam mrchu. A to mi fakt byva zle a mavam hrozne bolesti. Ale teraz nemozem ani ziadne lieky, tak skusam homeo a to az tak nezabera. Mozno vypadam ako padavka, ale kto nezazil, neuveri... Moja sestra mavala tiez take bolesti a ked porodila, tak to zhodnotila, ze to bolo ako mrcha, ze stale cakala, ze to bude horsie. Tak si to asi vies predstavit. Ja to neviem porovnat, ked som mala cisara.
No ale ved uvidime, ako bude zajtra. Radsej napisem, ze nepridem a pridem, ako naopak 😉

jenna7082
5. feb 2009

sima - na to je dobre pit par dni predtym alchemilkovy caj ... ak teda uz nedojčíš, neviem ako to je v takom pripade

lienka55
5. feb 2009

Nevadi,hadam na buduce nas bude viac,ved kazdemu to nemusi vyhovovat. 😉 Bola som cvicit taka som ,,narobena,,. 😀 😝

simi ja viem o com hovoris,ja som mala mrchu pred porodom v pohode a teraz sa to neda ani opisat,tiez mavam velke bolesti a dost silne. 😠 ☹

jami3
5. feb 2009

leni, jéj, dnes je štvrtok a mala som ísť cvičiť, že?????? 😖 😀 ja som zabudla 😢

jenna7082
5. feb 2009

resp rebríček, trezalka, harmanček, medovka alebo mata, alebo zmes z tychto byliniek. medovka a mata sa aj babinkam moze davat takze toto by nevadilo

jenna7082
5. feb 2009

ale pit naozaj par dni pred, aspon dve salky denne. pomaha to.

lienka55
5. feb 2009

Ved som ta aj cakala,ale myslela som si ze ked uz pracujes tak asi to nestihas. 😀 Aj ja som zabudla len mi to Janka pripomenula.

jami3
5. feb 2009

stíhať by som stíhala, ale som zabudla. A tiež máme návštevu 😝 .
Pri kojení bacha na mätu - vraj zastavuje laktáciu. Na mňa ale nemala účinok /som o jej účinkoch nevedela/ a mätovým čajíčkom som sa nalievala celý čas, kým som malých kojila 😀 .
Ale teraz by bodlo také mochitko - ste mi chute narobili 😉

simasa
5. feb 2009

Jenna, vdaka za tipy, vyskusam, ked budem moct. Teraz este kojim. Ale dnes som si alchemilkovy caj dala aj tak.
Jami a co som to tu zachytila? Ty pracujes v niektorom radiu?

simasa
5. feb 2009

Alebo robis na urade a hlasis do rozhlasu? 😀

jami3
5. feb 2009

😀 , že v rádiu - aká to mediálna hviezda zo mňa 😀 😀 😀 . Niééééé

jami3
5. feb 2009

si ma odhalila, odpoveď be je správne 😉

miriamkac
5. feb 2009

caute babeny......decka uz hajaju?

lienka55
5. feb 2009

Chlapci ti uz spia? 😔 My sa tu cumlikame vsetci traja navzajom. 😀

miriamkac
5. feb 2009

Dnes sa mala u mna zastavit jedna kocka ako adeptka na opatrovatelku a pisala mi SMS-ku....ze ju zmohla chripka, teraz neviem, ci naozaj, alebo sa nalakala nasich chlopov.... 😝 😝 😝