Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lenca13
12. feb 2009

simi ved moze prist pomoct ved ta nasa uzasna chodba samy roch 😠

lienka55
12. feb 2009

lenca ten tm je aj do koca aj dovoza,napecie,vymaluje,..... 🙂
Ozaj sue uz lezi na zltej sale s kontrakciami. 😒

lenca13
12. feb 2009

viem citala som 🙂 ved ja si nestazujem 🙂

miriamkac
12. feb 2009

no u nas by mal aj 2metrovy chlap co robit so stropom.....mame staru bytovku s vysokym stropom cca 260cm

simasa
12. feb 2009

Jaaaaj, to on sam by potreboval, aby to niekto urobil za neho. Akosi nic nestiha na tej chalupe a ja sa len jedujem.

lienka55
12. feb 2009

Idem hajat,dobruuuu vsetkym. 😔

miriamkac
12. feb 2009

dobru lienka.....

lenca13
12. feb 2009

Dobru 🙂

miriamkac
12. feb 2009

Ja mudra som si dala este o osmej vecer kapucino a teraz neviem spat....tak brazdim net a uz som aj pokupovala chlapcom bodynka a pyzamka....sa tesim 😵 toto je velmi nebezpecne, lebo som si zvykla uz tekto "digitalne" nakupovat...

simasa
12. feb 2009

Na to sa veru lahko zvyka. Ked som cakala malu a bola som doma na rizikovom, tak som tak tiez nakupovala a to sa potom inac mina. Aj toto by sa nam zislo, aj toto... No ved co vie clovek doma stale robit, nie? A ked som nemohla ja do obchodu, prisiel obchod ku mne 😀 😅

lenca13
12. feb 2009

ja takto nenakupujem pretoze nasa timka ma hrozne vela veci 🙂

lenca13
12. feb 2009

inak samo ze objednavame aj z netu dnes mm objednal radke hodinky 🙂

simasa
12. feb 2009

Idem aj ja spat, dobru noc Vam prajem.

lenca13
12. feb 2009

Dobru idem aj ja 🙂

miriamkac
12. feb 2009

tak dobru teda....ja sa este hrajkam na www.pauzicka.sk 😀 😀 😀

rikarr
13. feb 2009

ránečko

včera som už nestihla, ako odišla mirka sme upratali a šli susedom.....

tá voda je fakt hnus.....

ladka bola zlatá, ani sa nepohla od mamy 😀

aj ja som ordináciová, vtedy musí byť viki už tuhá a muž ticho 😀 😎 zaujímavé že aj takto po sekciii zomrela tá baba.....podla mna sa dá maštalír ešte dokopy s luciou

idem viki je už hore

sticker
13. feb 2009

Ahojte. Teda vonku je viac ako hnusne 😠 Také akurát počasie na piatok 13 😀

rikarr
13. feb 2009

ty fakt,dnes je piatok 13 😀

sticker
13. feb 2009

Strávime ho doma, tak snáď nič zlé sa nestane 😀 . Aj keď mne sa páči tento dátum a podľa mňa je šťastný 🙂

renuskacool
13. feb 2009

Babizne poradte dobreho detského zubára/zubárku prosím.... 😢

simasa
13. feb 2009

Dobre ranko.
Sticker ako ste spali, je Julka OK? Nasa mala zalomila hadam aj o 21.30 a o 6.30 uz bola hore 😠
Piatok 13teho - stastny? 😕 😕

lienka55
13. feb 2009

Dobre ranko,
brrrrrr 😝 ale mame vonku zimu,mm zachvilocku dovezie dalsie auto dreva,aby nam nebolo zima. 😀 Tak budeme schovavat.My sme hore od 06.30h a uz som na praskoch 😠 😀 .Stale reve,pisti na mne zaveseny a len by ,,cucikal,,.Idem poumyvat kupelnu a WC a potom by som chcela upiect vynikajuci kokosovy zakusok.[mnam] 😝 😅
Ja som si vcera tiez objednala cez net obrazky na stenu,tak som zvedava ake budu. 😉

simasa
13. feb 2009

Jeeej, ako sme sa tu zisli pekne 😀
Renuska, viem, ze nejaka detska je v Meste na poliklinike (Janka bude asi vediet meno), ale ak by sa to malo tykat vyrovnavania zubkov, tak na Starej Turej je dobra doktorka - vela deti odtialto tam chodi.

sticker
13. feb 2009

Ahojte 🙂
Najprv pre ren - oficiálne nie je detský zubár...moje malé budú chodiť k môjmu zubárovi.Už som sa ho nato pýtala.
Silvi spala celkom fajn -iba raz už potom plakala. Ale konečne máme vonku všetky zuby - ak nerátam zadné stoličky, tie prídu tak v dvoch rokoch.
lienka - ak to nie je tajomstvo, cez čo si si objednávala obrázky? 😅
Mne Julka vstáva každý deň cca 6:10-6:15 . A ja chodím spávať nie skôr ako o pol jedenástej 😠

renuskacool
13. feb 2009

Koukalovú asi myslíš simasa.Nie myslela som klasického stomatologa.ja chodím do NM Zámečníkovi,ale ten nechce brat až od 15 rokov..... 😒

sticker
13. feb 2009

Ja som sa môjho zubára pýtala, či je nejaká iba detská, ale že nie..... Ale na poliklinike sú zubárky napr. Bibzová, len neviem, ako berú deti, či nie len deti svojich pacientov, alebo je to podľa rajónov.

sticker
13. feb 2009

Reni a vieš, že Zámečník je už dlhodobo veľmi chorý? Moja maminka tam teraz išla a že je chorý a ona nevie kam má teraz ísť ☹ Vypadla jej plomba a nevie kam má ísť ☹

simasa
13. feb 2009

Renuska, tak som akcna, volala som segre, lebo aj moja neter k nej chodi (na tu polikliniku) a vola sa Bibzova. Tak som to hadam neskomolila...

renuskacool
13. feb 2009

Bože to zdravotníctvo naše otras!!!!!!Jak za komunistov-podla rajonov.....Ved nieje slobodny vyber? 😝

sticker
13. feb 2009

No maminka išla na tej istej ulici ako je Zámečník, ale sestrička ju zrušila, že ju nevezmú.... 😠 😒