Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miriamkac
18. okt 2008

Ahojte, my sme dnes mali vylet: boli sme pozriet na cachticky hrad, celkom tam bolo super.. 😎

Žanetka, co sa tyka prikrmov, mne tiez lekarka doporucila prikrmovat od ukonceneho stvrteho mesiaca (pri nekojenych detoch, pri kojenych až od ukonceneho siesteho.), Cim neskor, tym lepsie. A este nieco ja som nahradila plne mliecne jedlo az asi po mesiaci 😒 . (takze tych sest dni je podla mna malo).

lienka55
18. okt 2008

Ahojte, konecne som mala dnes volny den,boli sme s manzelom na nakupoch v Rakusku.Celkom dobre sme obisli. 🙂 🙂 🙂
Horsie to bude zajtra lebo dnes som neupratovala a mam tu ako po vybuchu,takze zajtra sa aj zoderiem. 😢 😢

janette4
18. okt 2008

ahojte.
Lienka, čo pekné ste kúpili?Veď do toho upratovania zapoj aj manžela, nech sa derie aj on a nie len ty.

Ja som dnes doobeda prala a poobede som išla s malým von.boli sme celé poobedie, od14 až do 19.hod.Boli sme pozrieť švagrinú /Maťkovu krstnú/ v práci, robí v cukrárni.Tam som si dala kávičku a drobec mliečko, prebalil sa a pokračovali sme v prechádzke.Stretli sme dievčatko čo sme boli spolu v pôrodnici aj na izbe, takže sme klábosili až do večera.Prišla som domov riadne uzimená.
Ja som dnes vôbec neupratovala.Zajtra budem chystať byt, lebo v pondelok ráno nám prídu robiť plastové okná, v utorok chcem tepovať celý byt a v stredu nám zas prídu robiť nové vchodové dvere.Drobec bude celé tri dni u babičky v Meste.Aspoň si ho užijú.Dúfam, že aj u nich bude ráno vstávať a vykrikovať tak skoro ako doma. 😀

lienka55
19. okt 2008

Ahojcek,
tak ja som to tu dnes vsetko poupratovala kedze som vcera mala volno,poprala,piekla 3strudle. 😝 😝 😝 Cakam kym maly vstane a chceme s nim ist niekde von konecne vsetci traja. 🙂 🙂 🙂

janette4 mm dnes varoval maleho aby som si to ja mohla vsetko porobit,zobral ho k jeho rodicom a doniesol mi ho spiaceho na jeho rukach 😀 😀 😀 .A kde byvate v meste?Teraz sa tam pekne prerabaju tie cinziaky,rozne farebne to sa mi paci. 🙂 😉

sticker a tvoj manzel robi v Tescu,a co tam robi? 😲

sticker
19. okt 2008

Lienka - opýtaj sa Darinky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 On tam robí ako ho postavili, resp. bol pri stavaní a postupne sa "vypracoval" 😀 Oficiálne má na starosti technické veci, aby vôbec Tesco fungovalo 😉
Mne sa zdá, že Julka je zachrípnutá ☹ Takže zajtra zase k MUDr. Už ma to nebaví. Sme tam doslova každý týždeň 😔

lienka55
20. okt 2008

Dobre ranko,

my sme uz hore od 6.00h ☹ 😝 , 😝 pekne sme sa naranajkovali.Dnes mame veget huraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! 😀

sticker a co sa mam opytat Darinky?Aj my sme stale u Dr. je mi to vzdy trapne mozno si o mne mysli ze mu tie choroby nahanam alebo si vymyslam,ale ja za to nemozem ze nam stale nieco je. 😢 😢 😢
Poznam pracovne doby v Tescu tak to si tatina asi moc neuzijete,co?Stale v praci?

rikarr
20. okt 2008

ahojte trocha som vás zanedbala -prepáčte ale v piatok sme boli v tom meste a tak ...počkajte skopčím vám náš víknend
PIATOK - bolo super , doobeda od 9,00 do 12,30 sme boli vonku (v meste) zavolala som bývalej kolegyni čo má 3 mes. chlapčeka a prechádzali sme sa ... viki sme kúpili topky - (vid. foto) také skôr snehulkovské ale ked väčšinu mali na zips a to som nechcela a aj tak tie zipsové na lýtku nezapne a potom mi volala muž že ked jej kúpim elegošky že v čom sa bude sánkovať a behať po sade takže sme kúpili takéto -mal viac argumentov a pravda je že v sade a v lese trávime viac času ako v meste. no a potom sme sa prechádzali po parkoch a tam boli zrovna detičky zo škôlky a kedže viki je celá žhavá ked zbadá deti zamotala sa k nim a tie celé happy okolo nej tancovali kolo kolo mlynské podarené to bolo ... viki si zdriemla aj chvílku a potom šup domov naobedovať sa .. pohrali sme sa a prišiel dedo a baba, tak sme dali kafe, obliekli sa ..ja a baba sme šli do mesta zhánať darček pre muža a dedo s viki šli na pešo von, táááák ju unavil,že večer nevedela čia je chodili po preliezkach a šmýkali sa prelabzovali celé sídlisko a utekali za každým havoma každou tetou a každým iným dieťaťom aby sa na nich uškerila a zakývala ....
ja som mužovi kúpila zatial len triko aaaa ešte dám zarámovať jeho diplomy ale bola som veľmi prekvapená lebo som zhánala župan ....takú klasiku froté a všetky čo som videla okolo 600sk mali vo vnútri tú hnusnú dekovinu a ked som konečne našla celý froté tak mi zavalila sumu 2500 som zostala nemá .... ale ja som si kúpila negližé a odkukala jedny super papučky také žirafkové bol to super den hlavne som žasla ako sa viki s dedom dokáže blázniť aj s babou všetci traja na 4 a nahánali sa škoda že som to necvakla som čakala ktorému skôr sekne v krížoch (muž by mohol chodiť neskoro domov častejšie (žartujem potom by som nadávala)

SOBOTA - noooo od rána sa muž so svokrom piplali so zateplovaním a vrrrrrtali ale šak viki to nevadilo a zaspala a potiahla 2 hodky zlatá ..no a potom sme chodili hore dole po vonku zbierali listy a kamienky vozili sa na 3kolke nahánali hava a potom došla svokra že už má všetko hotovo že si ju vezme ---lenže aj ja som mala hotovo už (3 prečky, umyté, prach utretý, upratané, kúpelne umyté) tak sme sa prechádzali spolu a kecali (to sa nám ešte nestalo) až sme sa ocitli kúsok za ich domom tak sme šli na koláčik viki zblajzla 1 koláč a 2 perníčky,pohrala sa a bola doma aj "premudrela švagrova"tak sa jej akože venovala ale viem že nutene keby som tam nebola tak po nej skočí ale šak čo .... určite sa vypytovala čo to mamy ked sme odišli ....prišli sme domov (viki stále šla pešo)kočík je stále doma dali sme si večeru pomotkali sme sa, prekotili sme sa so stoličkou(lebo ju musíme pred sebou tlačiť a na xxx upozornení nereagujeme)ale nič sa nám nestalo muž ju zachytil ...a už aj spí .....muž šiel pre mlieko a pre prilbu lebo zajtra ide zas hrať hokej

no a vnedelu muž bol na hokeji celé doobedie a poobede sme sa kúpalia prišli až večer.

monci pošli foto som zvedavá

janette - jas som nekojila a prikrmovala som od 4 a pol mes. a kojené od 6 mes. šťavy tiež až od kedy prikrmuješ ani som nepočula že by sa skôr dávali iba ak zapekalo alebo prehánalo sa dávla bud slivková alebo mrkvová ...

no už hučí tak letím

sticker
20. okt 2008

Lienka - si sa pýtala, čo robí mm v Tescu - tak že opýtaj sa Darinky 🙂 😉 . Vzhľadom k tomu, že si je viac menej sám sebe pánom a robota ho baví - je tam dosť času 😒 Aj dnes - buď príde na chvíľu domov sa prespať a na večer zase do roboty, alebo potiahne až do zajtra rána. Ako ho poznám - typujem druhú možnosť 😠 ☹ .
My sme na koniec k MUDr. nešli. Začala som jej zase dávať Solvosan a už aj menej odsávam. Nechcem ju zbytočne trepať do plnej čakárne chorých.
Keď jej idem dať lieky - ona normálne tlieska, vykrikuje a rehoce sa 😅 Včera sa mm čudoval, že prečo po mne uteká a kričí mňam a tlieska - vravím mu, že jej idem dať lieky 😀 Len nech jej to vydrží 😉
Erika - Ty sa teda nenudíš 😀 . To máš dobré, že malú dokážeš takto pekne unaviť 😉 keď má toľko energie, tak čo s ňou, však? 😉 🙂

rikarr
20. okt 2008

kúpanie v bazéne vždy zaberie .... to je jediná možnosť ako ju 100% unaviť

sticker
21. okt 2008

Erika ak sa Ti chce hoď foto topiek 😉
Ja už druhý deň po sebe vstávam o pol šiestej, včera o štvrť 😠 Jaja príde do spálne a potichu si tam rozpráva, ale ja sa na to zobudím a potom aj Jul. Neviem, prečo začala k nám chodiť 😒 No aj pre ňu to musí byť skoro. Neviem ako vydrží škôlke.
Ale zase jedna výhoda - o pol siedmej sa varila polievka, baby boli oblečené, najedené 😀 Ale obedný spánok to istí 😝

rikarr
21. okt 2008

😀 ja mám tiež o 10,00 už komplet obed hotový ..... viki vstáva pred 7,00 takže o tej 7,00 sa skotúlam, dám jej mlieko spácham hygienu a postavím variť obed..........

oki hodím ich do albumu a potom zmažem tak popozeraj

sticker
21. okt 2008

Perfektné! 😉 Aj povieš cenu? 😅 Veď sú neni až tak športové, úplne v pohode. Vhodné ku všetkému 😉 🙂

rikarr
21. okt 2008

http://www.youtube.com/profile_videos?user=ErikaRR kuknite ...viki ako maminka ale je to bez zvuku 😖

stáli 690 😀

sticker
21. okt 2008

Ako pooblizovala tú bábiku 😀 😀 😀 😀 Bohová je! Veľmi sa mi na Teba podobá - bude to kočka keď vyrastie 😉 🙂

lienka55
21. okt 2008

Ahojte babenky,
ja som dnes bola doobeda na prehliadke u dr.,mama mi zatial varovala Davidka,potom sme navarili a predchvilkou som dorobila dva aranzmany na vsech svatych,este budem mam toho viac len nemam uz cecinu,zle som to odhadla.

rikarr
21. okt 2008

ahojte.... nooo viki dáva jazýčkové 😀 neviem kde to okukala ...

ja aranžmá nerobím kedysi som robila ale nemám chuti do toho

lienka55
22. okt 2008

Dobre ranko,

My sme opat samy,tatino nam zase odisiel na sluzobku. ☹ ☹ ☹

rikarr mna to bavi /tie aranzmany/ len keby som mala pri malom viac casu,chcela by som sa tym niekedy aj zivit po materskej.Aj zive aj umele a dodavat do obchodov ale to je len zatial taka uvaha. 😀 😀 😀
Aj nas maly ked dava pusu tak otvara ju naplno to asi vsetky taketo male deti. 😝

Vcera nam prisli fotky maleho po 2mes. 😠 😠 😠 Boli sme u fotografky v Senci dat Dada odfotit k roku.Ona foti ako ta znama svetova fotografka ANNY GEDES len ona je v slovenskom vydani.Ona nafotila aj kalendar na tento rok pre obchod. siet BILLA,neviem ci ste ho videli.Rada by som ich dala do fotoalbumu ale mame blby net a nejdu mi tam ulozit ziadne fotky,stale nam vypadava. 😠 😠 😠

sticker
22. okt 2008

Lienka - ten Davidkov "trón" je perfektný 🙂 😉 Malý je taký smejko - on sa musí stále usmievať 😵

sticker
22. okt 2008

Lienka- vidíš, ide to 😉 Iný herec a manekýn je z malého 😀

lienka55
22. okt 2008

Pokusam sa pomalicky ulozit tam tie nove fotky,ide to pomaly tak sa tam postupne mrkajte!!!!!!!!!!!!!!!! 😅

lenca13
22. okt 2008

Lienka tie fotky su krasne maly je zlaty 😉

rikarr
22. okt 2008

krásne fotky
čo to stálo???
ja som sa nedokopala k tomu ešte 😕

lienka55
22. okt 2008

Stve ma to,chcem ich tam ulozit viacej ale neda sa mi to. 😠 😠 😠

rikarr aj mi sme sa bali ze co to kostuje lebo sme sa ani neopytali a dali sme ho hned fotit.Vyvolala mi niekolko fotiek farebnych,cierno=bielych aj kombinovanych plus cd za 950sk.Mysleli sme si ze to bude viac. 😉

miriamkac
22. okt 2008

lienka supis fotky... 😀 😎

lienka55
22. okt 2008

Poobede sme boli vonku pred domom a zachvilku baaaaaaaaaaac... 😲 😲 😲
Davidko spadol na pusinku a rozbil si pernicku a odlupilo sa mu aj zo zubka.Tak plakal a valila mu krv z toho.Taka som bola laknuta.No hrozne..

sticker
22. okt 2008

Toho zúbka mi je ľúto ☹ My sme si väčšinou len pricvikli vrchnú peru medzi zúbky a to tiež bolo krvi ☹ Drobček malý, ale musel kričať ☹

lienka55
23. okt 2008

Ahojte,no to bolo kriku uz som si myslela ze s nim budem musiet letiet na pohotovost a zasivat,nebolo mi vsetko jedno. ☹ 😢
Prave sme sa uspali,idem varit,periem a pospratujem bordel co maly narozvlekal. 😝

rikarr
23. okt 2008

ahojte

zúbku mi je ľúto

foto nebolo moc drahé jedna baba si najala profi fotografa že 8000 😨 len aby jej malú pofotil a boli to klasické fotky ako ked malú cvaknem v parku ked uteká a pod.

viki spala do 8,00 a išla si zas lahnuť ...neviem či jej zas nelezu zuby nejaké

lienka55
23. okt 2008

rikarr tak nabuduci rok si zavolam teba na fotenie 😀 😀 😀 ,dufam ze nebudes moc mastna 😀 😀 😀 !!!

mirkaff
23. okt 2008

lenca13 no myslim ze poznas aj ty mna..Mirka a Ondrej ...hovori ti to nieco?? 😀 😀 😀