Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lenca13
15. jan 2009

Mirka a ako je detom dufam ze uz aspon trosku lepsie?

martinano
15. jan 2009

ano bola, pocitas 🙂

miriamkac
15. jan 2009

Ahoj Lenca, no uz nemame teploty, ale este experimentujeme: mala ma stale kasel, tak skusame kvapky, sirupy, co zaberie a Petrik to iste.... 😖 .........no a u Palka to vidim tak, ze co infekcia, to ucho... 😖 uz to mal druhykrat za tri mesiace.... ☹ (vlastne bol len dvakrat chory)

miriamkac
15. jan 2009

martinano no tak to este nebolo vidiet....hehe...inac by som si to uurcite vsimla... 😉 Ale myslim, ze si ta pamatam, teraz, ked si napisala ze si bola na UZV...len musis hodit este ine foto... 😝 😝 A co tak daleko...az v norsku...ake vetry ta tam zaviali?

lenca13
15. jan 2009

Tak to mi je luto tak sa pekne vyliecte a dobru noc 😉

miriamkac
15. jan 2009

Aj ty nas opustat?.....tak dakujem,.....a dobru nocku.....(dufam, ze popalenina je uz zabudnuta... 😅 )

martinano
16. jan 2009

caute odisla som od pc a zasadol sem manzel tak som sa dotsala az teraz, uz vsetky spite tak dobru, idem aj ja.pa 😉

sticker
16. jan 2009

Teda Maťa....pekne si potiahla 😝 Ja som hore od 6:08, káva je už vypitá...a našťastie Julku nemusím ťahať - maminka je doma, tak ju šupnem tam 🙂
Inak dobré ránko prajem 😅 😀

mirkaff
16. jan 2009

fih jni ty si sikovn,sice j ns pn vstvl o 6tj le uz znova mrkoce ,,tak asi pojde spat.....on si vzdy rano este trosku pobuva...matka potom ti napisem ip......co mal martinko aky uraz?

mirkaff
16. jan 2009

maly uz spi a ja zistujem ze mi niako strajkuje pismenko"A" musim tam moc tlacit 😖

sticker
16. jan 2009

Veru pozerám Mirka, aké haky-baky píšeš 😀 😀 😀 😀

lienka55
16. jan 2009

Dobre ranko,
vy tu tak od skoreho ranka konikoujete? 😉 Pozdravujem aj nocnych konikov.Obdivujem vas to ja kebze som tak dlho hore tak nemozem 😉 potom normalne fungovat.
Ideme dnes doobeda do TN na vysetrenie.Dnes sme od 6.00h hore.

mirkaff odpis na IP.A pekne pis!!! 😀 😀 😀

sticker
16. jan 2009

Lienka držte sa 🙂 😉 Nech to dobre dopadne 🙂 A dávajte si pozor na cestách 😅 🙂

lienka55
16. jan 2009

Ideme aj s mm tak on bude soferovat,tak sa nebojim. 😉

mirkaff
16. jan 2009

Lienka55 cerstvo poslana IP

mirkaff
16. jan 2009

ahojte.pozeram ze nikoho nikde.tak prajem pekny vikend vsetkym maminkam aj detickam,,my o chvilu odchadzame k nasim..

lienka55
16. jan 2009

Dopadli sme dobre,maly si trosku pospal v aute a doma uz poobede nespal tak hadam pojde vecer skor.Boli sme aj trosku vonku.
Kde ste dnes vsetci?Dievcata mozete mi dat nejaky recept na pomazanku ktoru davate svojim deturencom?

sticker
16. jan 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9779
Tak u nás je naj táto 😉
Ale ja moc pomazánky nerobím, natieram napr. maslo a na to syr a už naukladám hocičo. 🙂

martinano
16. jan 2009

caute, tak my sme sa vratili ako snehuliaci z vonku snezi a snezi,ja tak chodim spavat neskoro, mato spi cele doobedie a my s nim 🙂

sticker
16. jan 2009

Maťa pošli toho snehu aj k nám 😝 Dnes tu na slnku bolo 9 stupňov!!! Som po dlhom čase išla s kočárom a hrôza. Už som si odvykla 😅 😝

martinano
16. jan 2009

no keby sa dalo poslem, lebo po pravde ja uz mam ten zimy plne zuby, ja uz chcem teplucko a to este potrva 😅

martinano
16. jan 2009

jani nevies o niekom kto by potreboval autosedacku vajicko?

sticker
16. jan 2009

Ej to veru neviem....ja osobne nepoznám nikoho s tak malým bábätkom 😒

miriamkac
16. jan 2009

Caute.....ako sa mame?....co planujete na vikend?

martinano
16. jan 2009

nevadi, dnes sme tu tusim same, idem ja trosku upratat pohrat sa s matom a pojde potom spat, vecer musim povybavovat nejaku postu,tak tu budem 😉

lenca13
16. jan 2009

ahojte tak Radka je na oslave u spoluziacky 🙂 tak mam len jedno dieta 🙂
Zajtra ideme z mm prace na karneval a v nedelu ideme na oslavu krsniatka maju narodeniny 🙂

rikarr
16. jan 2009

ahojte

lienka pozerala som foto 😀 😀 😀 😀

nejako nestíham ale čítam vás poctivo 😉

dnes som tu mala známu s dcérkou čo sa z iného fora poznáme tak sa baby hrali a závidím ako tá malá krásne kecá a to je rovnako stará ako moja 😵

máme tu kopa snehu a ja som lenivá chodiť s viki von ale už budem musieť lebo som už fit..

dnes som bola na melýr tak som trocha nová 😎 muž povedal že som kočka.....

aaaaa malá hučí tak ani nedopíšem ----pa

martinano
16. jan 2009

miriamkac ja som ti vcera neodpisla uz som nestihala prepac.aky vietor manzel dostal ponuku ist sem pracovat, este sme spolu len chodili, tak sme si povedali, ze na cas to skusi a aha zostal tu a uz som tu aj ja
vikend snad bude tatik konecne doma a trochu si ho uzijeme 🙂

janette4
16. jan 2009

ahojte.ja čakám,kedy sa mi krpec zobudí na jedenie,aby som mohla ísť spať.určite spustí hneď,ako si sadnem na posteľ.
☹ dnes toho moc nenaspal, tak dúfam,že nebude budíček o 6.ej.

janette4
16. jan 2009

martinano,kedy sa chystáte do Mesta?máme ísť k tebe,resp.k vašim, pozerať kočík.ozaj,prečo ho už predávate,veď ho máte ešte len pol roka? 😲