Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

yamahafazer
10. jún 2009

mary3 vidis ja uz som aj zabudla 😀 to som chcela vediet tusim kdo rodil na Myjave

mirkaff mozes yamaha inak sa volam eva mala sa vola po mne muz chcel dat take meno tak nech ma radost 😀 Neviem co chces viac vediet sa spytaj.Mam inak 24 rokov v auguste budem mat 25.Sme prerabali byt akurat sme to stihli do porodu este par detailov treba porobit.Mam aj album na modrej streche.Moj muz je z Ockova.Ty si priamo z mesta?Som prenasala mala som termin 25.3 a mi vyvolavali 30.3 a to sa mi aj paci ten datum 😀 Porod bol inak hrozny trval 9 hod strasne bolesti a este som mala same problemi po porode.

yamahafazer
10. jún 2009

mary3 aku mal krasnu torticku tvoj maly k narodeninam ja som inak cukrarka vyucena,ale teraz uz nepecem som rada ked stihnem pri malej navarit 😀 inak som vela doma piekavala na moja svadba mam album torty pod menom kote100

mary3
10. jún 2009

No ved sa mi zdalo že si už písala dávno....Yamaha, môj otec pochádza z Očkova...

yamahafazer
10. jún 2009

mary3 mozno ho svokrovci poznaju a ty byvas priamo v meste?

mary3
10. jún 2009

Yamaha, dakujem... to je inak obyčajná bábovka len v tortovej forme, obliata čokoládou a ozdôbky som kúpila v obchode a hotovo 😀

mary3
10. jún 2009

No možno poznajú, ja som tam chodievala ešte ako decko na prázdniny k babke, ale babka aj dedko už zomreli tak tam otec chodí na ich záhradku polievať, sadiť a tak.... ja už som tam nebola ani nepamätám....
Hej, ja bývam priamo v NM...

yamahafazer
10. jún 2009

Moj muz sa vola Martin Augustin nepoznas?a este ma brata Tomasa a sestru Klaru oni byvaju hned vedla bytovky.

mary3
10. jún 2009

Pozrela som tortičky, krásne sú.... ten vláčik sa mi hrozne páči 😉

mary3
10. jún 2009

Veru nepoznám... môj otec je Zdenko Klčo ale Klčovcov je tam vela.....

yamahafazer
10. jún 2009

vcera sme boli s mamou v Piestanoch aj s mojim bratom isly sme pozret dedka mojej malej pradeka a sme sa stavili v tescu som tam malej kupila taky pekny klobucik so sandalakami len este to je velke,ale tam maju tolko krasnych veci pre deti sa tam da dobre nakupit.A ked sme isly domov tak sme dali veci do kufra a brat si tam hodil aj bundu s klucami a zabuchol kufor a nemohli sme otvorit auto 😀 tak som volala svokrovcom tak prenas prisly a odviezli na turu a bracho si isiel pre nahradne kluce a zaviezli ho naspet.

yamahafazer
10. jún 2009

uz musim ist lebo prisla mama s malou vobec jej nechcela spat a isla s placom 😀 teraz uz papa

ufka
10. jún 2009

Ahojte nemám moc čas písat,lebo sa naplno venujem stahovaniu a malá by chcela byt zasa stále vonku tak rýchlo odskočím a pobalíma azasa na ihrisko atd. My sme zatial v podnájme a chystáme sa stavat dom v Ivanovciach. takže tak. no ved to zvládnem dost chodím s malou na bicykli tak to hned prešmejdím bývat budeme niekde Blýzko Bili a trhoviska-ešte som tam nebola sranda že?
Aj ja Vítam Yamahu

michaela2410
10. jún 2009

Ahojte, to teda dalo roboty vas precitat 😀
Ahoj Yamaha-evka! Krasne si sa predstavila, teraz uz vieme skoro vsetko 😉
Ufka, pojem medzi Billou a trhoviskom je dost siroky, ale tym padom je to niekde na ceste od nas, ked idem do prace 😎 A Ivanovce su krasna dedina a maju tam krasnu skolku. Ocinova sesternica tam upratuje a minule sme ju tam boli kuknut, tak zobrala mojich chalanov pozriet dnu, a pacilo sa im 😎 Otec ma v Ivanovciach siroku rodinu (uz sa sice zmensuje ☹ ), ale rada tam idem, ked ma pozvu na nejaku oslavu.

yamahafazer
10. jún 2009

ahojte 🙂 dakujem za privitanie
malicka uz zapsala tak som sem este nachvilku behla lebo aj ja uz pojdem spat 😔

ufka ja mam v Ivanovciach krsnych a je tam aj moja spoluziacka vydata 🙂

a my sme byvali kedysi v CHocholnej a ked som mala 12 tak sme sa prestahovali na Turu.Teraz tu bude jarmok v piatok aj v sobotu uz aj kolotoce su postavene,ale bude asi malo stankov a ked je spraveny kruhac nebude sa dat prechadzat ani nemam v plane nic kupovat jedine kebyze vidim nieco ozaj pekne pre malu a hlavne saty tym nemozem odolat 😀 ked to je take zlate take babo v satoch 😀 😵

lulu723
10. jún 2009

Ahojte 🙂 Yamaha ved ja ta poznam sak som chodila do skoly do mesta tiez som cukrarka urcite ma aj ty poznas. 😀 ako pisala Mirka tvoja mala je hotova princezna a krasne satocky ma 😀

ufka
10. jún 2009

michaela no neviem si predstavit ako to vyzerá,ešte so tam nebola mám len foto domu a o adrese netuším.
Máš asi doma pestro 2 deti a sledujem,že skoro všetky tu máte už po dve deti. Ty máš kolko rokov? ja mám 23 r

yamahafazer
10. jún 2009

lulu ahoj ano poznam z videnia ked som pozrela tvoje foto aj tvoja mala je kocka uz velika 😵 a ty byvas v meste?ty si ,ale mladsi rocnik sme tusim aj spolu praxovali

lenca13
10. jún 2009

Ahojte ale ste tu toho popisali 😉 aspon mam co citat
Yamaha moj otec pochadza z Podolia aj tam je vela Augustinovcov

jarabicka
10. jún 2009

Čaves baby...akurát pozerám, že sa to tu rozširuje aj o mamičky, aj o deťúrence...to je dobré 😉 ...to najbližšie stretko by mohlo byť zaujimavé...sice som ešte nikdy na ničom takom nebola, ale už sa teším... 🙂 ozaj a kedy by malo byť to ďlšie stretko????...

...my sme dnes boli s Jakubkom vonku, tak bolo parááádne...hajkal si a bol spokojny 🙂 ...robili sme tatinovi dozor- pracoval v záhrade a my sme mu velili /ešte to treba, ešte to/ 😀

yamahafazer
10. jún 2009

ja uz idem spat aby som sa vyspala moja inak dobre spava spi tych 7.5 hod v kuse a potom sa este napapa a este taku hod dve potiahne rano tak sa aspon vyspim

lenca ano aj tam je vela takych menovcov,ale rodina to nieje

tak sa majte dobru noc 🙂

lienka55
10. jún 2009

Tak my sme boli cele poobedie vonku na bicykli a pred domom.Uz sme umyti a navecerani a pojdeme spat.

Evka/yamaha/,vitaj opat medzi,ako sa mas po tolkych tvojich zdravot.problemoch? 😉

mary3,ale je ten svet maly aj ja pochadzam z Ockova a tvoj dedko a babka byvali o dva domi dalej odomna. 😀 Este tam byva tvoj ujo,vsak?

ufka tak to je sranda ,ze nevies ani kde budes presne byvat. 😀 😉

ufka
10. jún 2009

Lienka no vie š teraz bývame dost daleko od tialto a našli sme tolen pred 2 týždnami tak foto mi stačí a nieje to na celý život tak to neva,doverujem mužíkovi. 😉
Kedy vám chodia detúrence spat? Vikizalomí okolo 19,30 a spí do 07.00

janette4
10. jún 2009

ahojte.Evi, dneska som stretla tvoju maminu kočíkovať malú,aj tatino bol pri nej.A ty si cukrárka?ani si sa nepochválila.a ja som zháňala,kto mi upečie pre malého tortu.musím ísť pozrieť tvoje dielka.

Matúško dnes zase od rána celý deň škriekal jak pavián a to doslova.normálne ma z neho bolí halva.asi zo zubov,alebo čo.baby sa vonku smiali,že má dobré decibely. ☹

Lienka, pozerala som leták k jarmoku a predajná doba je tam od 8hod.,ako sme sa o tom minule bavili.

ufka
10. jún 2009

janete kody bude V NM jarmok?

janette4
10. jún 2009

ufka, v MEste až v septembri,okolo 20.to býva.ale teraz v piatok a v sobotu je u nás,na Starej Turej.

Evka, pozrela som torty,šikulkasi,najviac sa mi páči vláčik, lienka a tá poschodová poťahovaná marcipánom je úplne úžasná.Evka a Ľudka, keď ste obidve cukrárky,to by ste mohli poznať aj môjho najmladšieho brata,on je narod.1986,on je síce od vás trochu mladší. 😝

lulu723
10. jún 2009

Yamaha ano bola som o rocnik nizsie,ale som starsia ja uz bdem mat v oktobri 26.a to len koly tomu,lebo som isla z 9.triedy na strednu.

Zani ja idem zajtra na Turu.dufam,ze uz budem moct telefonovat inac ma porazi. 😠

erika13
10. jún 2009

Ahoj,ale ste sa dnes rozpisali.

Vitam nove pisatelky a sme tu zo sirokeho okolia,aj my mame rodinu na vsetky smery 🙂

V Podoli byva rodina z otcovej strany,mama pochadza z lubinskych kopanic a jej surodenci byvaju na St.Turej a okoli.
MP byva v Ivanovciach,tam sme kazdy vikend.
Aky je ten svet maly 😅

Strasim tu takto vecer,prisla som z poobednej,doobeda PC nezapinam,lebo nic nespravim,je to pozierac casu 😉

lulu723
11. jún 2009

Dobre ranko maminky 😀 ja asi nemozem spat uz od 5 som sa vyvalovala v postely a hovorim si,ze idem veru hore,lebo sa mi nechce uz spat.to ma asi to slniecko vyhnalo z postele 😀

Zanka urcite ho nepoznam,lebo uz som bola zo skoly vonku a uz som pracovala.

Erika to mas veru pravdu,ze je to pozierac casu,ale cim je mala väcsia tym sa jej viac venujem aj sa snu hram a ked jej beriem klavirik tak sa zacne po mne capat a kusat a slintat tak jej ho musim dat.ked sa snim ja nehram tak si ho ani nevsimne 😠

juuuj baby tak som sa dobre vyspala normalne az ziram jaka bola erika dobrunka.uz nepapa v noci a nejako si na to zvykla tak spinka celu noc.normalne mi tu uz chyba ked este buva z tatom nema ma kto vyhnad od pc 😀 😀 😀

lulu723
11. jún 2009

Zanka a dnes budem na Turej tak okolo 2,alebo tak nejako budem asi na namesti ved mi zavolaj uz ma z toho fonu natiahne sak ja neviem ci ta splatka tam prisla,alebo nie to mam za to,ze mas cas kedy platit seky a takto to dopadne. ☹

yamahafazer
11. jún 2009

ahojte 🙂
ja som sa tiez dobre vyspala nadcha je uz lepsie tak som rada,a malinka spala 8 hod potom som jej dala jest a este sme si nahodinku pospali a teraz sa tuskeri 😀 som rada,ze ona dobre spi a nezobudza sa na jedenie v noci.A uz dnes koncim s kojenim ebo ona sa uz vobec nechce prisat ☹ uz je moc zvyknuta na flasu a uz nemam ani mlieka poriadne a ona uz nechce tahat.Moc si zvykla na flasu ked som musela stale chodit do nemocnice a stale sme sa rozbiehali s kojenim,ale aspon cosi som pokojila.

lienka 55 no uz je to ovela lepsie musi sa mi maternica sama zahojit lebo uz ma 3krat cistili a uz tam ostala ranka,ale uz sa to hoji a mam prist po menstruacii na kontrolu len tu ani neviem kedy dostanem.

janette4 a ani neviem ci som ti spominala,ze som cukrarka len uz nepeciem vobec ako som ostala tehotna tak som prestala lebo moj mi zakazal a este sme aj prerabali tak by ani nebolo kde piect a teraz ked mam novu trubu vstavanu tak som zistila,ze sa mi tam nemestia klasicke plechy tak mam len dva plechy a kopu starych co tam nevopcham 😀 aj teraz som rada pri malej ked stihnem navarit ani na jej krst som jej torticku neupiekla
☹ lebo som prisla z nemocnice a som sa nemala nahanat takze uz som skoncila s pecenim,ale inak som piekla vo velkom a moj sa jedoval,ze len pridem z roboty a este doma stale robim,ale vtedy sme este byvali s rodicmi tak sa aj dalo mama mi pomahala.

pustila som malej pesnicku nech pocuva a ona tak trepe rucickami ako keby tancovala 😀 taka je zlata a trie vyrazy co hadze 😀