Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

andreao
25. jún 2009

Ahojte babulky,
tak mam chvilu cas, trocha som pocitala.....
Joooj Zanetka, tak to Ti zavidim to zaspavanie, my to mame teraz hrozne, aj poobedný spanok, aj vecerny. Od kedy sa Anetka vie postavit v postielke, nemozem ju udrzat lezat. Polahnem ju, ona hned na nohy, no hroza, zaspavame s placom, nikedy aj hodinu. Ozaj neviem, ako ju prinutit lezat, az ked je uplne hrozne unavena, lahne si a zaspi. Tak takto s nami zameta.

lenca13
25. jún 2009

Natsa na ZV je Topfest 😉

janette4
25. jún 2009

Ivet, áno,nechám ho tam.Ide mi srdce roztrhnúť,ale musí pochopiť,že postieľka je na spanie a nie na vymýšľanie.aj on sa postaví,tvárou k dverám a kričí na mňa mama,mama,ale keĎ zistí,že ma nedonúti prísť,tak si ľažká a zaspí.Ono to znie hrozne kruto,že ten jeho plač ignorujem,ale takto to už nešlo.

martinano
25. jún 2009

ahojte
natsa mi sme s tymto zacali,ale skor mal mato pol roka asi a presne ako janette pise,ale trvalo nam to asi dva dni,zistil,ze nikto nepride a od vtedy je klud zaspava sam a dokonca ani nevie pri nas spat, takze len v postielke.
drzim palce

lienka55
25. jún 2009

U nas to iste,neviem dokedy ho budem uspavat,ale v lete chcem vyskusat velku postel,tak uvidime ako bude zaspavat. 😉

lulu723
25. jún 2009

Ahojte baby ja taketo problemy nemam co sa tyka spania.ja som malu naucila,aby sama zaspavala uz od 8 tyzdna.pekne som ju ulozila dala bostek a isla prec.samozrejme,ze strasne revy to boli,ale potom som prisla za nu o 5 minut pohladkala,ale nebrala som ju na ruky a zase odisla.potom som prisla po 7 minutach zase pohladila a odisla a takto som to robila az dokym zrazu nebola ticho a to uz spinkala.ani neviem,ale asi 2 tyzdne to trvalo dokym sa naucila sama spat.zistila,ze som tam a uz sa nebala,ze je sama.a teraz je to tak,ze ju ulozim do postielky dam bostek a poviem jej dobru nocku a idem prec a o 10 minut je tvrda. 😀

rikarr
26. jún 2009

ahojte
dnes odchadzam na stretko maminiek z babetka tak sa ozvem potm.....

zaspávanie ----viki tieť zaspáva sama od neviem kedy..pododbným štylom....už som imunna voči revu toho typu......

natsa
26. jún 2009

Ahojte babenky tak dakujem za rady budem to musieť začat prakizovať užsom unavená z jeho zaspávania,tiež sa stavá na nohy ako Andrejkina malá celúpostielku rozbombarduje všetko čo je okolo postielky dočahuje no hrôza.Dnes somhodoobeda uspávala v obyvačke lebo MM je po nočnej,malasom rozrobeny obed piekla mäso parila knedle a ešte dusila kapustu.Tak som ho dlho uspávala že som myslela,že mi to prihorí.
Adka už máš teraz volno?Som dlžná kávu,Kedy?

natsa
26. jún 2009

ved umrel samá maska(Michael Jackson)toho som nikdy nemusela

ajkabezka
26. jún 2009

ahojte..jenom skokem..nějak nestíhám..dnes jsem byla s klukama v Turej, potkala jsem hóóódně maminek s kočárky, ale nemám šanci vás poznat..
..no jdu se dověnovat klukúm a pak dojde manža z brigády...tak budu "foukat" rány, je chudák vyčerpanej-maká 14h denně jednomu "blavákovi" na chalupě- mají tam zítra mecheche, tak to chtěj zhruba dokončit, aby se jim tam nemotali pod nohy
..poškrabkám nožky, pomasíruju ruce+nohy...
..všechny pozdravuju a doufám, že jste zdraví..
přejeme krásný víkend všem

yamahafazer
26. jún 2009

ahojte 🙂
dneska tu akosi nikoho neni 😒 No to pocasie bolo dnes otrasene,ale my sme boli od pol 14 do 17 vonku aj prsalo aj pretsalo,ale aj ta ka silna burka prefrcala a uz svieti slnko a mala som tu skoro na cely den neter co ma 10rokov tak ta vozila a prebalovala a taka bola zlata ze na babike to je ine ta sa stale nemrvi ked ju obleka 😀

ajkabezka mozno som ta videla len neviem ci si to bola ty aspon myslim isla si okolo kostola smerom do mesta a ja som isla zas naopak taky modry kocik mam a este mi ho viezla neter s ruzovou siltovkou a ja som mala modre tricko.

lienka55
26. jún 2009

Ahojte,
ja som mala cele doobedie take nakupne,bola som v PN na plieky v DMke,a rozne ine veci.Poobede sme boli vonku,stretli sme sa aj s mirkaff,tak sme sa spolu vozili aj s detmi na bicykloch. 😉

ajkabezka
26. jún 2009

jéééé tak už jsem "doma"...jasně že o tobě vím, potkali jsme se několikrát, moc se mi líbilo tvoje tyrkys tričko..a taky máš dost dobrou postavu po porodu..mně čeká ještě dlouhá cesta- cca 15kg dolu, ale už 15kg dole je tak ještě jednou tolik a jsem spokojená

janette4
26. jún 2009

ahojte.ja som bola dnes v Meste,u zubárky.trochu mi uľavila od bolesti,ale bolí ma ešte jeden,na ten ma objednala za 3týždne,lebo mala toho veľa,takže budem fungovať na tabletkách ☹

Zase som otrieskala kopu peňazí,Maťkovi sme kúpili trojkolku k narodeninkám, kamoške darček pre jej dcérku,ktorá je o 2týždne stariša od Maťa, balóniky na výzdobu na narodeniny,manžel bol dať spraviť emisnú kontrolu na auto a peňeže v pr...li. ☹

Zajtra sa chystám skúsiť upiecť nový koláčik, robí sa na sporáku v titánovej panvici.robieva ho moja suseda a vždy mi donesie,lebo je fantastický 🙂 dúfam,že nepocestuje do smetí 😀

ivet, kvôli tej maske spadol net.

erika13
26. jún 2009

Ahojte...
Ked bola Romanka babatko,tak zaspavala sama,ulozila som ju do postielky,a spala,cez den mala pustene radio,aby si nahodou nemylila den-noc 🙂ale...ked mala 2 roky,kupili sme velku postel a Romanka nechcela spat sama,tak si k nej babicka lahla(byvali sme s nasimi) a uspavala ju do jej 4 rokov ☹

Z roboty nam dali volno dnes,pondelok a utorok-tak mame 5-dnovy vikend 😅 ,ale je to na 60% 😒

Romana isla poobede k tatovi,zas pojdu na nakupy,som zvedava,ci prinesu handry-oblecenie,alebo zajaca 😀

Ja robim tortu,neter mala 18,tak k nim ideme zajtra na grilovacku 🙂

lulu723
26. jún 2009

Ahojte 🙂 mi sme zdravy dnes moj nafukol velky novy bazen a ja,ze naco ho fuka ved bude o chvilku burka,ale on nic 😠 z malu sme boli v tescu aj som stretla Janku z cervenej hovorila aka je situacia v robote tak asi naozaj vhupneme aj na druhe a bude.v tescu sme kupili pre malu mlieko hami z bananovou prichutou,ze jej to vyskusam dat ked nechce stale to mlieko a ona to vsetko vydrulala,tak som si aj oddychla,ze konecne vypila mlieko sice len 90 ml,ale aj tak som vytesena.idem uz spat tak vam prajem dobru nocku papa 😀

yamahafazer
27. jún 2009

dobre ranko 🙂
tak ja uz som hore a mala sa napapala a este spi 🙂 Aj ja chcem ist pozret do resca dnes zevraj tam maly akciu na dupacky 3 ks za 150sk,ale este neviem ci bude mat,ale nevadi ked nebude.

ajkabezka tak bola si to ty lebo som nevedala naisto ci si to ty a reku prihovorim sa a nebudes to ty a budes pozerat na mna ako na blbu,ze aky modry konik 😀 a ze dobru postavu 😕 praveze mam 10kg navyse ktore sa idem snazit teraz zhodit idem na to pomaly najprv chcem vylucit sladke a slane somariny 😀 a potom aj zacat trocha cvicit ved neoblecem ziadne rifle co som mala pred tehu a to tricko som nosila este ked som bola tehu teraz neni tak brucho vidno 😀

mirkaff
27. jún 2009

ahojte........
a ja ze z coho mi nejde net...a to bolo z tej mrtvej plastiky...........a ze to otriaslo svetom,,a ja som nic necitila...

no veru vecer bol ten nas dobre vyblazneny a vybicyklovany,,lebo mi zaspal skoro vo vani.co sa este nestalo.....

tak idem k povinnostiam....prajem pekny vikend.........

michaela2410
27. jún 2009

ahojte, ale ste tu toho popisali! Ja som vcera vecer o tristvrte na devet zahlasila idem spat a o pat minut som bola mrtva. Zobudila som sa asi o pol siestej ale este som zdriemla na hodku. Teraz sa pojdem chystat na stretavku. Idem do blavy (tusim som to tu pisala), tak chlapi budu gazdovat doma sami. Netusim, co budu jest, lebo mm vyhlasil, aby som nevarila. Len som vecer spravila hlivovu polievku(tu lubi aj Tomas) a Lukinovi som vybrala z mrazaku vyvar (hadam slize do neho spravia 🙂 ) A druhe vraj nemam varit, ze sa o seba postaraju, tak neviem... Ja idem prec o jedenastej a potom, nech tu robia co chcu. Ved v noci, ked sa vratim, zistim, ci su celi
😀

natsa
27. jún 2009

Ahojte tak mi sme u našich na večeru spravila mama malému zemiačiky z brokolicu a tak to do seba naládoval ja som len zírala doma tak nikdy nejedol 3 lyžičky a to bolo všetko.Zaspal až o pol12tej.Pospal si ked sme sem išli v aute.Boli sme sa ešte previezť a pozerali kolko je ludí na topfeste.Tam je hádam celé slovensko boli tam 3 podia.Dnes ráno sa malí zobudil 8.Ja totálne navyspaná v noci som bola 4krát hore.Nemohla som ho odstaviť ked som dala do postele tak znova plakal,nechcela som zobudiť po baráku.Tak som čakala až zaspí pri cecku a to kým zaspal tak som zaspala aj ja.Zbadala som sa až ked mi hlava padala.Počkám ked pojde mm na nočnú a budem ho učiť sameho zaspávat.Žanet tak ta obdivujem že si to malého naučila musím sa aj ja naučiť ignorovať tanto druh plaču.Tak prajem pekný výkend idem čosi pomost mame.

mirkaff
27. jún 2009

ahojte.......

doteraz ake fajn pocasiea cil sa to pobede musi pokazit.

no nas drobec ma dnes vymeneny spanok.....rano bola v kostole omsa za MM babku,,potom sme isli na cintorin,, potom ku MM dedkovi,maly tam zaspal Ondrejovej sesternici na rukach..tak sme pratali domov,,no a vstaval o 12,15 hod...tak no neviem ci sa pobede este ulozi spat........

nas zaspava sam iba pobede..a vecer sa musi gulat po nasich posteliach,,zatial to neberem tragicky pretoze v noci spava s nami......i ked bude fakt zaujimave ked sa bude ucit spat sam v izbe........to bude placu..jaj jaj....

Miska co mate stretko z tvojej vysokej???

lienka55
27. jún 2009

Ahojte,
ja mam maleho u mamy ako kazdu sobotu,upratovala som,prala,nachystala som si na varenie za zajtra,prave som sa okupala a konecne vegetim. 🙂
Zajtra ideme vinsovat svokrovi.

natsa
27. jún 2009

TAK JA SOM Z DANKOM BOHOVSKY ZMOKLA.Boli sme u našich na zahrade,išla som na studničku na vodu sa mi zdalo že bude spať reku prejdem sa.Ked som sme išli na späť tak začalo pršat kým som našla nejakú chatu kde sa dalo schovať tak sme zmokli,ani som si neuvedomila že aj Danko zmokol že ved má striešku ale mu do nutra napršalo.Chvýlu sme stáli pod strechu kde vac pršalo ako nepršalo lebo šlahalo ako bláznivé.Začal mrnčat bol pocikaný čo teraz.Hovorím si že čo tu prestojím zatial pridem k našim na chatu.Natiahla na kočár igelit dala daždnik a letela SOM vytrepala kočár po schodoch ešte že som zobrala malemu na prezlečenie.Ja som bola celá mokrá.Tričko a ponošky som mohla krúcať.dala som si tatove stare tričko čo mal na cate a obula mamine škarbale a potom sme išli domov.Malí začal nariekať tak som letela z kočarom ani som našich nečakala.Mama mi povedala že som zo zadu vyzerala ako cigana.ja som sa pred sebu hanbila 🙄 ako pes

lienka55
27. jún 2009

Ivet,len aby ste neprechladli a neboli chori.Hlavne Danielko. 😉

lulu723
27. jún 2009

Ahojte dnes andel isiel seno vozit tak ho vylozili u svokry to ma pre kozy a ja som bola zatial doma no ked sa dovalil tak som nakukla ci je sam a skoro ma vykotilo,lebo sa zase dovalila svokra 😠 a zase bola mudra jak radio,ze mala sa musi naucit na nocnik,ze uz je dost velka islo ma vykotit a furt cosi vypravala a ja sa modlila,aby uz vypadla no lenze zrazu zacalo prsat tak tam oxidovala este a potom ju andel zaviezol domov.ten si zase cosi bral z auta/to este neprsalo/ a zabudol ich zavret a az potom si spomenul ked strasne prsalo,ze ma na aute otvorene dvere tak mal cele sedadlo mokre.tak mu treba nemal sem dovalit svoju mamicku 😠

mala sa na nas cery z 3 zubami jaka je smiesna teraz uz pekne buva aj mliecko vypila 😀

Ivetka dufam,ze maly nechyti nejaku chorobu a ty tiez 😉

jaaj a mame nafuknuty ten bazen a mame tam taku stonozku nafukovaciu musim povedat andelovi nech z jeho fonu to sem hodi a potom ked to tu bude tak dam info,aby ste kukli. 😉

janette4
27. jún 2009

ludka,to mne sa nemôže stať.naša svokra býva 10m od nás a príde raz za 2mesiace aj to len na nejakých 5-10min. a henĎ ponáhľa preč,lebo že má robotu.

lulu723
27. jún 2009

aj ja chcem taku svokru 😀 idem spat papa 😉

yamahafazer
28. jún 2009

ahojte 🙂
no vcera bolo otras pocasie ani sme nikam neisly 😠 uz ma to pocasie stve aj dnes to vypada tak naprd,ze bude.Ja som si s malou chvilu pospala poobede.Akosi si posunula zaspavanie zaspava uz 19.30,ale vstava o 5 a teraz este zaspala.Mna tak strasne boli chrbat uz neviem co mam robit to z nosenia ked uz je taka tazka.My mame ist na buduci vikend na hody svokrvovcom tak dufam,ze nebude prsat 😒

michaela2410
28. jún 2009

ahojte, tak ja som vcera uspesne absolvovala Blavu, ale boli sme len kratko, akosi sa baby rychlo rozutekali na spoje domov. Nabuduce to budeme musiet zorganizovat s nejakym noclahom. Ale bolo to fajn, znova sa prejst po fakulte a pospominat na vsetko. Smiali sme sa, ze sa musime nadychat toho smradu, co sa tam siri z labakov a ktory sme tak doverne poznali. 😀 Proste, bolo to super, aj by som sa tam vratila, ale robit skusky by sa mi uz nechcelo 😎 Potom sme si isli sadnut v starom meste na neskory obed. bolo to fakt super, len cestou na vlak sme trocha zmokli, ale to vcera asi kazdy niekde zmokol, lebo bolo uplne super pocasie, a naraz sa rozprsalo (aspon v BA to tak bolo)

A este k tomu zaspavaniu. My sme Tomasa uspavali asi to jeho tri a pol rokov tak, ze sme zaspavali vedla neho, ale postupne sa to akosi naucil sam. Tusim, ked sme mu kupili poschodovu postel, tak sme povedali, ze tam dvaja hore nemozeme byt a bolo...A Lukas musel tiez mat dlho vecer niekoho vedla seba, aby mu hladkal vlasy, alebo sa rozhodol nespat a zaspaval na gauci vedla nas. Ale teraz uz lezi sam a sam aj zaspi. Aspon vecer. Cez den si musim k nemu lahnut, aby mi v posteli ostal. 😉

lienka55
28. jún 2009

Peknu nedelu prajem,
ja som uz naobedova/varila som nedelnu polievku,kura s ryzou a salat/mm ani neobedoval zalahol k malemu,no a konecne mam cas pre seba. 🙂

yamaha,tak sa stretneme na hodoch,potom sa ozvem. 😉