Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

erika13
7. júl 2009

Ludka,Ericka je mila,maly smejko a bazen mate super.
Ja som kupu bazena vzdala,vy ho vyuzijete,ked ste doma,my sa behneme okupat do Hornej Stredy,alebo na Evu do PN.Ked sme v Ivanovciach,tak chodime na kupko do TN,je super pre deti.Boli ste tam niekto?

Teraz ficim na marhuliach,tak nemam na ine cas.Nieco oberieme a predame,zavarila som a robila dzem.Opadane a makke idu do suda,bude marhulovica 😀

V sobotu sme boli v Bojniciach,pozreli sme zamok a ZOO,Romanka bola so sestrou aj na kupalisku Cajka 🙂

Teraz je segra,aj s babami u nas,Timka ja mrzuta,idu jej ocaky,moja mala 😉

Minuly mesiac nam dali 3 dni volna,co nebol plan a tento mesiac robime SOBOTY ☹

lulu723
7. júl 2009

Erika marhulovica je faj. 😀 aspon bude veselo 😀

no a v praci to veru nemate ruzove ked pridem z materskej co neviem kedy bude tak ma urcite supnu za vami na cimy ked som tam robila.uz som si odvykla od tych tazkych statorov a potom musim urcite pridat aj na tempe a budete ma tam nahanat jak zdutu kozu 😠

natsa
7. júl 2009

Dobrú noc.Čo tu ešte robím?

mirkaff
8. júl 2009

zdravim......

nas maly dnes vstaval o pol siestej,,a cil uz ma take ocka ze je schopny znova sa ulozit spat.....
tak to sa este radovat nebudem,,jedine ze by sem na forum zavital prezident,,a snad by pochopil ze mame almuznu....
no veru mate pravdu,,este ze mame tych svojich aj ked sem-tam nezbednych manzelov........

my sme vcera hodili rec ze by sme niekam isli s detmi na niaky vylet,,ta

yamahafazer
8. júl 2009

ahojte 🙂
nemam sa sem ani kedy dostat.Ja si idem akurat dnes vybavit rodicovsky no bude to bieda 😒 .Malej sme uz vymenily miesto kolisky postielku a super si zvykla prvy den trocha mrncala a prestala a zasa mrncala a zasa pretsla tak to robila,ale pol hod a potom zaspala.Uz sa moze pekne rozvalovat lebo koliska jej uz bola mala na sirku uz sa tak trepe 😀.V Nedelu sme boli na hodoch a ako som predpokladala,ze bude nervozna ked si ju kazdy chcel popestovat uz plakala ked tolko ludi nepozna ani si tam nepospala poriadne a este aj troska prsalo tak sme ani nevozili len na dvore bola.No nam teraz po cinziakoch vypli na tyzden teplu vodu a nemozem sa ani u nasich ani u bracha osprsit lebo nikde neni vody,ale vcera sme my este teplu mali.Mala mi akurat zaspala pod hrazdickou a to sme vstali o 6 a spala od 8 to robi aj to pocasie je otras zas prsi,ale inak zas ked je strasne teplo neni mi dobre ztoho.Ten vyter co jej robila doktorka zo zadku tak ma v poriadku ked kaka na zeleno tak to bude ztoho mlieka tak jej chcem vyskusat ine kupit len neviem ktore je take dobre co nezapeka?Ja som chcela vyskusat Bebu alebo to francuzske vy mate ake skusenosti s mliekami?

lulu mate suprovy bazen veliky to je paradicka teraz cel leto aj ja by som taky brala len my ho nemame kam dat to si pockame az ked svagor dostavaju barak tak im by satam mestil na dvor musia si potom niaky kupit a prideme sa okupat 😀

mirkaff
8. júl 2009

Erika13....vy ked takto behate po slovensku boli ste uz splavovat batov kanal?? uz sme rozmyslali ze aj tam,,len neviem ci by nas tam pustili s malym.........a to by som si musela kupit sebe palvacie koleso 😀 😀 😀 motyka neplava 😀

mirkaff
8. júl 2009

oprava.....plavacie koleso 😀

lulu723
8. júl 2009

Evka ty tusim davas Nutrilon?ja som skoro vsetky mlieka vyskusala a najlepsie jej smakovala BEBA z francuzskeho mi po tyzdni vracala takze BEBU sme maly az do pol roka a potom zase zacala strajkovat a vracat tak teraz mame HAMI.davali sme Hami hajaja a teraz ma Hami bananove to je az od roku.Ale vies kazde dieta je ine a moze jej smakovat aj sunar ten tusim aj dobre zasiti len mojej malej to zatazovalo zaludok tak vzdy po nom vracala 😉

lenca13
8. júl 2009

Ahojte tak konecne mam trochu cas na stretku bolo super boli sme ozaj dobra partia 😵 😵 😵
Stihli sme aj kupalisko,zoo aj si dobre pokecat 😉
Teraz sme u nasich tak trochu oddychujem 🙂

natsa
8. júl 2009

Ahojte.Z umerlými mliekami nemám skúsenost malý ich nechcel.Kámoška dáva HIPP a je spokojná.Počula som že Nutrilon zapeká.Ak ti možem poradit tak skús si kupit len menšie balenie UM a uvidíš ktoré mu zapasuje a zašmakuje.
lenča ty cestovatelka tak som rada že sa vám pačilo
Veru maminy aj mi by sme mohli zbúchať nejaké stretko

rikarr
8. júl 2009

ahojte

zas sa po čase hlasim ....

čo nové???

kukla som nejaké foto...erička rastie ako z vody a aj jakubkové foto som kukla .....bože aké bábatinko ....hmmmmmmmmm

čo dnes porabate, celkom sa ochladilo tak sa nám ani von nechce isť

natsa
8. júl 2009

Ahojte tak som trocha polietala po vonku a minula 50euro v lekárni za antikoncepciu a injekciu pre malého.Už som bez penazí tak radšej ani von nejdem.teraz v detskom sekači v dome služieb je 50% zlava.
Mirka už máš tu pekárničku?si spokojná ,pečieš?

michaela2410
8. júl 2009

ahojte, nachvilu sem pachnem, lebo Lukas spi a tomas ma svetlu chvilku a dokaze sa hrat sam...uf, uz som to zakrikla, lebo ako pocul, ze pisem za pocitacom, uz sem naklusal, ze aby sme sa isli zahrat nejaku hru

michaela2410
8. júl 2009

no, musim ist, dlho mi ta chvilka netrvala, spomenula som si, ze mam na balkone zo sporaka tu mrezu, nastriekala som ju, aby sa odmastila, tak idem kuknut, ci to nieco pomohlo...

rikarr
8. júl 2009

aj mne by sa zišlo tu mrežu ale aj ruru poriadne vydrhnuť ale grilpurom mi to nejde ....máte niečo osvedčené????

michaela2410
8. júl 2009

bohvieco to nieje, v podstate nic,... dala som na to breff odmastovac. Ale ja mam hynusnu tu mrezu hornu, co sa na to kladu hrnce a vari sa. Uz nikdy viac taku...je taka grabata a hroza to cistit. raz za cas to strcim do umyvacky, ale ta spina tam zostava, tak to len aspon trocha oskrabem...

erika13
8. júl 2009

Mirka,o Batovom kanale pocujem prvykrat,ale vyzera to krasne 😉

Evka,ja som Romane davala francuzske,od 1.mesiaca do 1,5roka.Bolo to pred 13 rokmi,bolo v plechovke a stalo 85 korun 😉 Kolko stoja teraz mlieka?

Ludka,Criny od augusta robia len na jednu smenu,pozri IP.

janette4
8. júl 2009

ahojte.ja dávam Nutrilon a malého z neho tiež zapekalo.
Erika,teraz stojí o stovku viac.

na sporák a rúru používam taký sprej z Lidla,sem tam býva v akcii.Len nahrejem rúru,nastriekam to,nechám pôsobiť a potom to len umyjem.nemusím nič drhúť ani oškrabovať,pekne sa to všetko odlepí.a nie je ani drahý,je to ich výrobok.

čo sa dovolenky týka, Manžel konečne povolil a ideme.Teším sa jak malá,len keď si predstavím to balenie 😝 dúfam,že nám postačia peniažky 😝 a že sa potom už nestane,lebo aj tak nám nič neostane.

Ludka,to koleso chcem kúpiť aj ja malému na dovču,koľko stálo v bille?v týždni som tam bola,ale veru som ho nevidela ☹

ja čakám kedy sa krpec zobudí a pôjdeme von.dnes akosi veľa spí na jeho zvyk 😲

lulu723
8. júl 2009

Zanka neviem kolko stalo,ale moj povedal,ze kebyze je drahe tak ho nekupi.a je to v Bille oproti casopisom tam su aj nafukovacky. 😉

Erika viem ked sme mali z babetkami stretko tak mi to tusim Lenka hovorila. 😒

michaela2410
8. júl 2009

ahojte, inak, fakt by sme sa mali konecne znova stretnut, tak sa chcem spytat, co hovorite na zaciatok buduceho tyzdna? a tak ako minule? dajte typy...

zatial navrhujem 🙂 🙂 🙂 PONDELOK O 15.30 PRI FONTANE 🙂 🙂 🙂

michaela2410
8. júl 2009

teraz sa vyjadrite vy, ci vyhovuje...

natsa
8. júl 2009

No vidíš Žanetka že pojdete.Ja neviem čo malému kúpim do mora.Kolesá a rukávy som nevydela pre také malé.dnes som bola v Bille ani som to tam nekukala.Odkedy tam je veková hranica?
Miška ešte robíš Mne to stretko vyhovuje.Celý budúci týžden som doma a potom idem zasa k našim.

janette4
8. júl 2009

ivetka,myslím,že Danko by ho mohol mať,tam je v strede spravené tak,ako v chodítku,aby to bábo nevypadlo.

som rada,že nakoniec pôjdeme,len sa nám to dosť predraží,lebo nemáme auto,takže nás brat najprv zavezie a potom príde pre nás ☹

natsa
8. júl 2009

No to sa tam pojdem zajtra mrknúť-díky za typ

lulu723
8. júl 2009

no baby ja na stretko asi nepridem,lebo budem mat frmol z oslavou co bude mat Erika cez vikend uz mam tortu zajednanu a este pokupit baloniky a nejaky darcek a ani neviem co jej kupim musim pokukat po nete nieco pre drobca.

a pravdupovediac ani sa mi moc nechce 😅

natsa
8. júl 2009

Neviete kto pečie torty doma?chcem dať upiecť Dankovy. Za chvýlu budema mať ročik

yamahafazer
9. júl 2009

ahojte 🙂
tak vcera som bola vybavovat ten rodicovsky a zas koppu parierov a som myslela,ze hned to len podpisem a idem a zas chcu este z roboty potvrdenie a zo socialky tak zas sa tam musim trepat.

natsa ja som piekavala doma,ale uz nepecem pri malej by som nestihala a este sme menili aj sporak a co mame vstavany tak tam sa mi nemestia plechu klasicke tak som len o dvoch plechoch ani vsetky formy sa mi tam nemestia a muz mi zakazal piect lebo ja som toho mavala vzdy vela a popri tom som chodila aj do roboty,ale vtedy sme byvali este s rodicmi tak sa dalo mama pomahala.Mozes pozret album na moja svadba po menom kote100.

janette ty si nahodou neschudla?

nepoznate niektora tu 90 dnovu dietu?

michaela2410
9. júl 2009

natsa, uz nerobim, ale asi by viacerym vyhovovalo poobede, ale ak doobeda, dajte vediet, alebo to zmente, ja len som dala taky navrh.
kludne, ked nevyhovuje den, povadzte kedy!!!

lulu723
9. júl 2009

Evka moja kamoska tu od nas ju teraz drzi tusim zacala od pondelka a vcera chudatko mala len pizzu taku dietnu co si robila 😉

a z tym rodicovskym je to tak len same behacky ☹

Ivetka ja som dala malej upiect do Moravskeho Lieskoveho tortu Lienku pre malu nejako 18 by mala byt hotova.radsej som ju po predku objednala,aby som potom nerobila vsetko na rychlo.to mi segra vybavila.a chcem malu naucit fukat,aby si sfukla sviecku na torte 😀