Kam v okolí Rajeckých Teplíc?

flower24
9. júl 2017

Ahojte, poraďte prosím túry, prechádzky a ďalšie aktivity v Rajeckých Tepliciach a blízkom okolí. O kúpaliskách viem, pomohol by mi tip na nejaku ľahšiu turu. Ďakujem

winnerka
9. júl 2017

Určite odporucam ist smerom do Kuneradskej doliny - farma pristavky , pripadne sa prejsť v Kunerade pri chatách alebo dozadu smerom na Martinské hole. Dobrý tip na vylet je určite hrad Lietava , dostupný zo Svinnej alebo lietavskej lucky.

pininka
9. júl 2017

Super tema,my ideme uz v stredu do rajeckych a hlavne dufam,ze nebude prsat, minuly rok sme tam boli tiez a tri dni na prsalo.

drobcek26l
9. júl 2017

Urcite odporúčam vyviesť sa autom na fačkov a odtiaľ pešo na skalu Kľak je tam krásny výhľad. A na parkovisku je trstina s minizoo a detským ihriskom. Potom smer Povazska Bystrica tam je Maninska a Kostolecka tiesňava, PovazskoBystricky hrad, Suľovske skaly, Strečno a este ma napadli Čičmany a Betlehem v Rajeckej Lesnej.

drobcek26l
9. júl 2017

Bože môj ze trstina, malo tam byt Reštika s detským ihriskom 😀

flower24
autor
9. júl 2017

@winnerka Vďaka, pozriem, tam.sme ešte neboli.

flower24
autor
9. júl 2017

@drobcek26l Ďakujem, na Maninsky okruh alebo Sulovske určite pôjdeme. Boli sme tam už s mužom pár rokov dozadu bez malej. Tiez Cicmany a Rajecku Lesnú, tam som este nebola. Ieme len na krátko, musím si vybrať :-\ Z Fackova na skalu Kľak to koľko cca. trvá, prosím ťa? Nech to časovo zariadim 🙂

flower24
autor
9. júl 2017

@pininka Tak to mi isto poradis, kam v daždi s malou 😉

pininka
9. júl 2017

@flower24 no asi ta sklamem, kedze sme mali bazen vo vnutri hotela, chodili sme sa len kupat, chlapci nechceli ani nikam ist

flower24
autor
9. júl 2017

Žienky, predsa len, viete poradit aj dobre kúpanie v okolí? Práve víťaz recenzie, vychádza mi z nich zatiaľ kúpalisko Laura. Veronika má zle hodnotenie s ja si z x.rokov dozadu pamätám len davy ľudí a zlú podlahu 😀 Nieco ďalšie v okolí, hoc aj do 30min.autom?

flower24
autor
9. júl 2017

@pininka Aj my máme bazén +wellnes, len mám skúsenosť, že v hoteloch býva dosť chladná voda...Nevadí, obávam sa skôr, že ani nestihneme vsetko, čo chceme 😎

pininka
9. júl 2017

@flower24 a kde budete byvat? My opat v Diplomate a tam je voda super, teplucka.

winnerka
9. júl 2017

@flower24 v Tepliciach je určite Laura fajn , ešte si chvália aj kúpalisko Stráňavy.

flower24
autor
10. júl 2017

@pininka Tiež sme v Diplomate 🙂 Ideme práve vyskúšať ich bazén. Včera v kúpalisku Laura bola vo veľkom bazéne dosť studená voda.

pininka
10. júl 2017

@flower24 no super,nam sa tam vzdy velmi pacilo