Kam v tomto počasí s deťmi v Bratislave?

Ahojte, vopred ďakujem za tipy. 🙂
nivi
16. okt 2013
Bibiana, detske muzeum, prirodovedne muzeum, hocijake ine muzeum 😃, Buppi alebo podobne ihriska, plavaren, zimny stadion (korculovanie), ale da sa i vonku ak neleje (pustat sarkana, pozbierat gastany, listy a ine jesenne vecicky a urobit si vystavku vytvorov.)
tatiana7777autor
16. okt 2013
Ďakujem 🙂
11nika11
16. okt 2013
@nivi prosím ťa kde je to detské múzeum?
nivi
16. okt 2013
@11nika11 na Vajanskeho nabrezi, z druhej strany narodneho muzea
http://www.detskemuzeum.sk/
tatiana7777autor
16. okt 2013
Ideme tam pozrieť do muzea aj na divadielko do Gasparkova 🙂 na ostatne je este mala, velmi pekne dakujem 🙂
@nivi
nivi
16. okt 2013
este sa da aj do Atlantis centra, aj ked trosku drahe a skor pre vatsie deti. + v kuturakoch aspon v Zrkadlovom haji zvyknu byt divadielka alebo nejake kreativne dielnicky.
pripadne aj keramicka dielnicka bola v Petrzalke, dalo sa tam len tak hocikedy prist v uvedenych hodinach a nieco si vytvorit.
tatiana7777autor
16. okt 2013
@nivi si zlata, kuknem aj to 😉 dcerka ma 2,5 r. Tak to prisposobujem jej veku 🙂
tatiana7777autor
16. okt 2013
@nivi dokonca byvame na Kolibe tak Atlantis urcite tiez 🙂
11nika11
16. okt 2013
@nivi ďakujem,už približne viem kde to je 🙂
11nika11
16. okt 2013
@tatiana7777 ja som už 3x bola s malou na detskom predstavení v Divadle Ludus.Vždy je tam super,odporúčam.Moja bude mať 2,5roka ale tie predstavenia si užíva.Väčšinou sú to interaktívne predstavenia,detičky a rodičia sa môžu zapájať 🙂 A je to za smiešne vstupné keďže väčšinou kupujem lístky cez zľavový portál.
rodinnevikendy2
18. okt 2013
JESENNÝ ROZPRÁVKOVÝ BUBU TÁBOR v Bratislave cez jesenné prázdniny

http://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinne...
🙂
rodinnevikendy2
20. okt 2013
Odporucam Bibianu, krasne programy pre deti 🙂
luvis
15. nov 2013
napadaju mi este herne FunCity v Cubicone, Miracle v Petrzalke, v utorok a stvrtok v DK Luky su dopoludnia vytvarne dielne pre male deti

Začni písať odpoveď...

Odošli