Kde chodíte s deťmi v Pezinku?

zrzulka
5. máj 2008

kam chodite v pk s detmi? okrem parku??? kam sa este da?

dadka212
18. apr 2011

@xixi7 vyzerá to skoro ako predtým...len sú tam nové lavičky, lampy, drevené móla pri rybníčku, nejaké kryté altánky tuším 2...a detské ihrisko vhodné skôr pre staršie deti...velmi zle vymyslené tie preliezky, hocikde ti môže decko capnúť, keď sa šmykne...no ja neviem hlavne pri tých preliezkach mohli dbať troška viac na bezpečnosť detí....podla mňa to navrhoval niekto kto o deťoch nemá ani šajnu....

dadka212
18. apr 2011

jo a všade samé kamienkyyyy 😖

xixi7
18. apr 2011

@dadka212
Dakujem za info..a to slubovali detsky raj...🙂

xixi7
21. apr 2011

Boli sme sa pozriet do parku aj my...fakt vyzera ako predtym. A to ta rekonstrukcia stala 680 tis.€, co je vyse 20 milionov korun. Preliezky pre deti su cele z dreva okrem smyklaviek z plastu. Suhlas, ze s bezpecnostou sa moc neparali. Vacsia smyklavka je z dvoch stran otvorena. Mala ked sa vyteperila hore mi oznamila, ze sa tam ide pozriet. No ja infarktovy stav, ze mi spadne, ved to nestihnem ani obehnut, tak som na nu zrevala, nech stoji a nikam nejde. Nastastie posluchla. Potom sa bala na mensej smyklavke ist po tom riedkom "rebriku" bez zabradiel. Tak sme trenovali, kde nohu, kde ruku a nakoniec sa to naucila. Hodili by sa lavicky blizsie k preliezkam, nechat deti na preliezkach a sediet v altanku si mozu dovolit len s vacsimi detmi a tie sa zas uz nehraju v piesku a nepotrebuju pomoc a taky dozor. Ako plus je pohodlne parkovanie, pekne su aj tri drevene zvieratka v pieskovisku.

xixi7
21. apr 2011

Inak ja som sa pomylila...som si myslela, ze tento projekt robia v zamockom parku http://www.detskysvetpezinok.sk/,
preto mi bolo divne, ze nespominate vstupne na detske preliezky 🙂))).

dadka212
22. apr 2011

@xixi7 no stálo to veru dosť...ale výsledok sa mi teda moc nepozdáva 😖

detský svet tu asi nebude, lebo papaláši sa radšej zdržia hlasovania ako by mali niečo odklepnúť z čoho nebudú mať do vačku, čo bude slúžiť deťom, ktoré sa mimochodom nedostali do školky lebo tu sa povoluje len výstavba, ale kam nacpú tie decká to nikoho nezaujíma 😠

bobulka34
23. apr 2011

@dadka212 s tou vystavbou suhlasim, je to otrasne, mali by sa kompetentny fakt zamysliet, ja uz som pisala par listov, ale asi by to malo urobit viac mamiciek

xixi7
28. apr 2011

@dadka212
Myslim, ze teraz sa chystaju este nejake priestory rozsirovat kvoli skolkarom..asi prehodnotili postoj.
No a ten detsky svet, lepsie ako nic, neviem preco za to poslanci nezahlasovali, ale podla mna je ten projekt nedomysleny. Ja si to predstavujem tak, ze by to bola celorocna prevadzka, aj ked je vonku sneh, dazd aj upek. Je to taky hybrid nakupneho centra v tvare ruzoveho skladu s postavickami z Disneylandu, co je trochu odveci, ak to nie je Disneyland. Cez bezny tyzden by to asi najviac navstevovali mamicky s detmi do 3 rokov, ktore nie su v skolke a ktorym treba robit program, takze ja by som vela veci orientovala na tuto skupinu, aby to nebolo prazdne a aby to na seba malo sancu zarobit. Cez vikendy tam budu chodit aj skolopovinne deti a skolkari. Napadov by bolo kopec, ale neviem, kolko penazi na to mali a ci by to bolo zivotaschopne.

dadka212
28. apr 2011

@xixi7 no tak to ma prekvapuje s tými priestormi...som myslela, že také veci sa riešia iba pred volbami 😀

veď uvidíme ako to nakoniec dopadne s d.svetom....

baambulka
29. apr 2011

@dadka212 prosiiiiim neviete mi poradit ci je v pk detska pohotovost?dakujeeeem
dufam,ze co najskor napisete 🙂

dadka212
29. apr 2011

@baambulka ano je funguje od 16-tej vchod už je po novom rovno ako sa vchádza hlavných vchodom do polikliniky

katavinka
29. apr 2011

@baambulka pohotovosť je spojená, je tam aj pediatrička detská

baambulka
29. apr 2011

@dadka212 dakujem velmi pekne,lebo v ba asi bude blazinec kvoli hokeju tak by som tam nerada s malou isla a nevedela som ci aj v pk je detska pohotovost.Este raz vdaka.

baambulka
29. apr 2011

@katavinka
dakujem uz aj tam ideme

dadka212
29. apr 2011

@baambulka nie je začo 🙂 hádam budete v poriadku 🙂

kika7
29. apr 2011

ahojte baby, chcem sa spýtať, či už u "vás" bola ale bude burza detských vecí...diky

kika7
29. apr 2011

jéj, akurát som našla, že tento víkend je...

katulienka.
25. jún 2011

ahojte. rozmyslam, ze by sme si na leto zobrali k nam domov este nejakeho drobceka na strazenie, resp. by nam ani nevadilo chodit k niekomu. nemate zaujem? alebo neviete o niekom, kto hlada strazenie pre svoje dietatko tu v Pk alebo okoli? dakujem KATKA

domdulik
28. sep 2011

@d.a.n.k.a ahoj mi tiez chodime k doktorke Vargicovej a sme velmi spokojni 🙂 bola to aj moja detska lekarka a teraz k nej chodim s mojou 7mesacnou dcerkou tkaze mozem len odporucat 🙂

domdulik
28. sep 2011

Ahojte mamicky nechodite cvicit do fit mirage v pk????

dadka212
2. okt 2011

@domdulik chodila som, ale už nie.... prečo?

domdulik
3. okt 2011

@dadka212 ja chodim, snazim sa pravidelne tak ci nahodou nejaka mamina nema zaujem sa pridat 🙂

xixi7
20. okt 2011

Ahojte maminy. Dostali sme info, tak posielame dalej. V Pezinku otvorili detske interierove ihrisko s kaviarnou, vola sa to Zahrajko a je to hned vedla Hypernovy,v tej novej dlhociznej budove, co susedi nalavo od Hypernovy, vchod 12/F spredu. Boli sme vyskusat. Je to na sposob takych konstrukcii so sietkami ako je v Mole, ale asi 4x vacsie. Je v tom zabudovana smyklavka s gulickami, trampolina, tunel, mala helikoptera. Mimo konstrukcie su hracky, slapacie auticka atd.Vstupne je 1.80 cez tyzden, 2€ cez vikend. Doprovod zdarma, cas hrania neobmedzeny, prevadzka 8-20.00. Teraz maju akciu 50%, t.j. ak si kupite permanentku na 10 vstupov, tak vas to vyjde 10€. Planuju rozne detske akcie, informuju o nich na Facebooku. Tak snad niekomu info pomoze.

aninka30
15. jan 2012

do tejto diskusie uz nikto nechodi? 😕

poppy1
27. jan 2012

ahojte pezincanky 😉 prosim viete mi dat odporucania ohladom skolok v PK? kam chodia vase deticky? ste spokojne? Ktora je naj, kde maju dobry a laskavy pristup k detom? a naopak, ktorym skolkam sa radsej vyhnut? dakujem!!

lenorka77
28. jan 2012

Najde sa v pk mamicka na spolocne kocikovanie?

harvi79
7. feb 2012

Ahojte, mozete mi prosim poradit, kde sa da cvicit s babetkami v pezinku ? Mozete mi prosim dat nejaky kontakt. Dakujem pekne.

dadka212
12. feb 2012

@harvi79 myslím že aj v materskom centre v pezinku v meste cvičia aj v džudo hale...potom viem už len o plávaní bábätiek...

harvi79
13. feb 2012

Dakujem dadka212, asi vyskusame tu dzudo halu 🙂

maj15
15. feb 2012

v dzudohale odporucam cvicenie s detmi na fit loptach vedu to tam baby z centra zdravej rodiny arunka tusim tak nejak a nasa ucitelka kristinka je najlepsia na svete🙂 stelesnene dobro🙂 a velmi milaa do ip poslem kontakt ak niekto chce...chodi tam vela ludi ale myslim ze by mohli mat este nieco volne..taktiez odporucam plavanie v moko na severe chodime sem uz rok a pol a aj hdee - helen doron early english anglictinu pre deticky na kolarovej ul.v meste v centre ta je tiez super...snad som niekoho inspirovala alebo pomohla kto sa pristahoval 🙂