Kde chodíte s deťmi v Pezinku?

zrzulka
5. máj 2008

kam chodite v pk s detmi? okrem parku??? kam sa este da?

zuzicka1982
16. feb 2012

@maj15 V Arunke maju obsadene az do aprila ☹

maj15
16. feb 2012

dadka212
25. apr 2012

ahojte kočky, ak vám neprijali dieťa do MŠ na FB vznikla skupina pridajte sa nech sa s tým už niečo robí https://www.facebook.com/#!/events/355266417853...

luciaf13
27. apr 2012

@dadka212 akurat som to teraz nasla, chcela som hodit link 😎

takze kto moze a tyka sa ho to, tak nech sa prida!!!!

https://www.facebook.com/events/355266417853967/

dadka212
27. apr 2012

@luciaf13 ono je jedno či sa ho to týka tento rok, to je problém rokov minulých a predpokladám, že bohužial aj budúcich....

dzaja
25. sep 2012

My chodíme do Viničného, na ihrisko. Paráda pre deti aj rodičov. Cigánska, pečená ryba, hranolky..kofolka a deti sa hrajú na peknom ihrisku. Sedenie buď pri ihrisku priamo s deťmi, alebo trocha vyššie pre väčší kľud - teda pri väčších deťoch. Majú tam kozičky, zajkov, papagáje, mini záhradné jazierko, celé to tam dýcha kľudnou, príjemnou atmosférou..Občas natrafíme na futbalový zápas, takže aj o "divadlo" máme postarané.. No prosto tam je paráda. V lete bol napustený bazén, tak sa tam decká člapkali. Cez víkendy tam zvyknú dačo organizovať (jasné, nie každý víkend) teraz v lete tam bolo každú chvíľu niečo. Som presťahovaná do PK a neviem si vynachváliť. Pezinok je skvelý!

tara2
26. sep 2012

@dzaja - aj my tam obcas chodievame, je tam super 🙂

katulienka.
13. okt 2012

baby... v pezinku cez vikend funguje cvicenie s detmi? Alebo anglictina.. ?? Hocico, aby sme mali cez vikend program 🙂

xixi7
5. nov 2012

@poppy1
Ahoj poppy. Ja som hladala skolku pocas roka, som si myslela, ze so sukromnymi nebude s miestom problem. Obvolala som ich, ale vsetky skolky v PK boli obsadene.Povedali mi, ze najskor od septembra, ale ani to mi nevedeli zarucit. Nakoniec sa podarilo v Zlatovlaske vo Svatom Juri a velmi sa nam tam paci. Cenovo boli prijatelni v porovnani s ostatnymi, su flexibilni, najskor sme tam nase dietko davali na pol dna, potom 3x do tyzdna, alebo podla potreby. Nasa najoblubenejsia ucitelka je Tanicka. Stale nieco robia, kreslia, nosi domov vykresy.Absolvovali aj fotenie s fotografkou a tak mame doma na chladnicke pekne magnetky.

xixi7
5. nov 2012

Este pre mamicky, ktore sleduju situaciu so statnymi(obecnymi) skolkami. Tu je na videu zachyteny zaznam zo stretnutia primatora a viceprimatorov v oktobri 2012, kde si mozete vypocut co hovoria na nedostatok miest v skolkach. Primator tam hovori o tom, ze na novu skolku nie su peniaze, ze ako promptne oni riesia problem a pod.
http://pezinokonline.sk/2012/10/rodicia-z-bystr...

xixi7
5. nov 2012

@katulienka.
My sme nedavno boli v nedelu v kulturaku na detskom divadielku o tulavom psikovi. Bolo to super. Skus tu sledovat program
http://www.pezinok.sk/index.php?yggid=269
mozno sa ti nieco zapaci.My sme chceli ist na Spievanku, ale uz bolo beznadejne vypredane.

katulienka.
5. nov 2012

@xixi7 myslis, ze 2,5 rocne dietatko zvladne napr. tu sol nad zlato?
Dcera uz bola na divadielkach, ale tak pol hodinkovych 🙂

xixi7
6. nov 2012

@katulienka.
Sol nad zlato neviem posudit,este sme nevideli, nase ma 3.5 roka a na tom psikovi to bolo raz keksik, potom topanky dole, potom stat na sedadle, potom zhanat dzusik, ale tlieskalo to nase zlato a zapajalo sa.Trvalo to cca 40min tusim.

kahunka
10. jan 2013

Areál zdravia Rozálka v Pezinku ponúka aj pre rodiny s deťmi, relax a zábavu v podobe rôznych atrakcií, detskej lúky, s preliezkami, hojdačkami, miniZOO, vodenie na koni. Reštaurácia Rozálka spolupracuje s baby friendly. Na jar sa bude rekonštruovať detské ihrisko, pripravujú sa detské tábory. V reštaurácii je detský kútik, prebalovací pult, kojaca miestnosť a ponúka detské menu. 🙂

drobec222
12. jan 2013

baby skuste mrk na www.kamsdetmi.sk, mozno tam tiez nieco zaujimave najdete, mne sa tam vzdy podari nieco zaujimave najst 🙂

dia6
27. jan 2013

@kahunka Aj cez zimu sa tam dá chodiť? či je to skôr na leto.

kahunka
28. jan 2013

Jasné dá sa aj cez zimu, tak isto aj do reštaurácie

indianna
3. feb 2013

ahojte, potrebujem poradiť. plánujem dcérke oslavu 6. narodenín a chcela by som ju urobiť v nejakej dobrej herni alebo cukrárni. máte nejaké skúsenosti v PK a okolí. bývame vo Viničnom, takže len niekde v blízkosti. Oslava by mala byť cca pre 10 detí. Ďakujem vopred za rady a námety🙂

dadka212
3. feb 2013

@indianna no čo ja viem a je vhodné pre detskú oslavu tak je tu hopahopa v meste, zahrajkovo pri hypernove, mackova kids cafe v meste....iné ma nenapadá....ehm ale priprav si cca 200eur aspoň v jednom zo spomínaných to tak vyjde, samozrejme aj s občerstvením a tortou pri takom počte detí....

drobec222
12. feb 2013

Aj na www.kamsdetmi.sk najdete zaujimave akcie v BA kraji 🙂

tara2
13. feb 2013

@dadka212 - ahoj, prosim ta kde presne je to mackova kids cafe? Dakujem

dadka212
14. feb 2013

@tara2 to je v meste ako bola halong reštaurácia teraze je tam táto kaviareň.....

tara2
14. feb 2013

@dadka212 - neviem, kde bola halong restauracia 😅 , Pezinok az tak nepoznam resp. nepoznam restauracie v meste. Do PK chodime k svokre a v maji sa stahujeme do Vinicneho, ale mesto este nemam tak okukane a ten nazov mi nic nehovori...

dadka212
14. feb 2013

@tara2 ahááá tak je to na kollárovej ulici v takej pasáži sú aj na fb https://www.facebook.com/mackova.kidscafe

tara2
14. feb 2013

@dadka212 - aha, už viem. Ďakujem pekne 😉

dalilla
18. feb 2013

Ahojte - minulý týždeň sme sa prisťahovali do Pezinka 🙂 a ešte sme tu straní .... Poraďte mi prosím kde si dcérka nájde kámošky - v marci bude mať 6 rokov - ďakujem

daniela1978
19. feb 2013

@indianna ahoj, síce už píšem asi neskoro, ale v limbachu je cukráren dúha, kde sa robia oslavy detí, je tam kútik, my sme tam mali tiež oslavu, super...... 🙂

dalilla
24. feb 2013

Dakujeeem mame to blizko tak skusime 🙂

adazam
16. máj 2013

PRE DETI I RODIČOV JAZDY KOČOM DO PRÍRODY

http://frizacizpanholca.webnode.sk/

drobec222
16. máj 2013