Kde chodíte s deťmi v Pezinku?

zrzulka
5. máj 2008

kam chodite v pk s detmi? okrem parku??? kam sa este da?

l.lara
8. máj 2008

ahoj zrzulka, my okrem parku chodime do arealu zdravia rozalka, ale nie je tam dobra pristupova cesta, tak to nie je bohvieco. privitala by som este nejaku destinaciu 🙂

anika77
9. máj 2008

Park a koniky (Rozalka) su aj nase oblubene miesta, ale chodime aj do Materskeho centra (cvicenia na fitloptach, anglictina, tvorive dielne), na plavaren, do kniznice a do Kulturaku na divadielko. Ale to je uz asi pre vacsie deti. A potom vyuzivame dost aj detske ihriska. Ale ked som sa nad tym teraz zamyslela, tak tiez chodime v podstate stale na tie rovnake miesta.

petrulla
8. aug 2008

Anika ty teda ides - ani som nevedela, ze je v PK tolko moznosti 🙂 😉
Ale nevieme ako stare mas dietatko.
My sa tiez mochleme len v parku, na Rozalku na kofolu....
Raz sme sa boli prejst na Kuc. prihradu - no strasne kolko aut tam beha ...
No nic moc teda ten Pezinok.
V parku sa teraz stale nieco robi. Ale podla planov, to bude super (molo nad rybnik, lavicky, fontana ...)
Inak do parku chodime spat, ale vzdy nas niekto vyrusi. Ale musim sa priznat, ze aj ja som par krat telefonovala a hucala som ako ... 😔 Ospravedlnujem sa 😉

radoslava
9. aug 2008

Ahojte ja som tiez z PK a uz som unavena s toho ze sa tu neda kam chodit.
My tiez chodime do parku a potom na preliezky.
A aj cvicenie na fit loptach začiname od semtembra chodili sme aj predtym ale malo lebo sme ochoreli.
Potom vyuzivame ihriska ale kedze pri nas ziadne nieje tak chodime az k tescu alebo za hradbami k školke.
Na Rozalke sme boli len raz lebo to mame pešo strasne daleko a ked mame doma ocka tak chodime bud na Červeny kamen alebo na zochovu chatu a teraz hlavne do Senca sa kupat

lyzenka
9. aug 2008

Ahojte Pezinčanky,

neviete o nejakom dobrom pozemku 20x30? :O)) Uvazujeme o kupe...bud Pezinok - domcek alebo BA - byt......Pezinok mi je sympatickejsi...

Ako sa Vam tam zije? a co pracovne podmienky pre maminy?... :O)

krajcoanka
10. aug 2008

čaute, a kde je to tá Rozalka?
My sme boli v Modre na takom malom rodinnom ranči a bolo super. Len to je už pre take deti od 2 rokov, ale chodia tam aj kočíky, len je to blbí terén, ale to neva, však je to v prírode. 😉

krajcoanka
10. aug 2008

a v modre by mala byť šmýklavka.... 😕

krajcoanka
10. aug 2008

teda na zoške. Už som to našla, len neviem či to ešte funguje 😕
http://www.lkbaba.sk/

krajcoanka
10. aug 2008

ale to je pre väčšie deti

l.lara
21. aug 2008

lyzenka, pracovne prilezitosti v PK su velmi biedne. pracovnicka z UP mi povedala, ze nizsie % nezamestnanosti tu drzi BA. cize tu skoro kazdy cestuje. ludia co su tu zamestnani si miesta drzia a ked odchadzaju, uz maju za seba nahradu s pomedzi znamych. 😒 akurat predavaciek je tu vsade malo, ktovie preco... 🙄

greta24
22. aug 2008

Krajcoanka, Rozalka je za Specialnym sudom na Severe, su tam koniky, tenis, restika a rybnik

zrzulka
autor
24. aug 2008

my sme "objavili" celkom fajn miestecka na prechadzku. je to hned na zaciatku.Ide sa tam z Grinavy. vinice, jazero. Na prechadzku fajn. pezinok fajn ale okrem toho parku tu nic nie je:(((( cez vikendy chodime s muzom vacsinou do ba, na cerveny kamen. zosku, budmerice (tam je pekny velky park).

krajcoanka
31. aug 2008

Baby, ja som objavila asi ccca 3 km za stupavou super bio farmu. Stretla som sa tam aj s jednou babou z MK 😀 😉 😵
Sú tam : kozy, ovce, kone. Je tam supeeeeeeeeer salaš, predávaju tam aj korbáče,oštiepky, syry da sa tam najesť-hlavne brindzové halušky 😀 . Su tam aj preliezky, trampolína, hojdačky...
My sme hladkali aj male kozičky, ked bude viac času, hodím foto. 😉 🙂

ceresna
1. okt 2008

Poradte mi, kde sa da chodit kupat / plavat s babetkami v Pezinku. Dik.

dadka212
1. okt 2008

Ceresna no na severe za obchodom Jednota je plávanie pre bábätká 🙂 ale dá sa chodiť s takým väčším bábom aj na plaváreň na Komenského na Juhu, vždy v pondelok je sanitárny deň, kedy aj menia vodu, tak v utorok je to najideálnejšie, je najčistejšia voda 😉

mitta
20. jan 2009

Ahojte pezincanky. Chcem sa opytat ci niektora poznate kaviaren MOLO v Pezinku. Je to kaviaren s vnutornym detskym ihriskom a zaujimalo by ma ci sa tam chodieva hrat vela deti s mamickami. Dik.

dadka212
20. jan 2009

ahoj mitta 🙂

poznám a chodievam tam a chodievajú tam viaceré mamičky ale ako kedy, lebo už je tam aj iné ihrisko pre väčšie deti tak do toho menšieho chodievajú iba mamičky s malými deťmi cca do 2-ch rokov takže už je to v pohode a môžu sa tam deti v pohode pohrať bez toho aby ich ušlapali tie velké 🙂

ssiska
11. máj 2009

Ahojte maminky z Pezinku, sme tu len nedavno pristahovani, neviete poradit dobru detsku lekarku?

netmona
12. máj 2009
cora73
14. máj 2009

Ahoj,Ssiska,my chodime do Modry k dr.Dzupovej-je skvela,doporucujem..A urcite nie v PK dr.Filipovicovu,od tej som odisla kvoli jej neprijemnemu pristupu,a viac mamiciek od nej odislo...

d.a.n.k.a
13. aug 2009

ssiska odporucam dr. Vargicovu, my k nej patrime a som s nou spokojna. Ked sme sa my sem pristahovali tiez nam odporucali dr. Orlicku. Tiez som pocula negativa na dr. Filipovicovu a od vcera mam aj osobnu zlu skusenost. Maly mal teplotu. Zvykla som v takychto pripadoch volat Vargicovej a ta mi poradila. Bud sme prisli s mocom alebo vyriesili capikmi. Zial Vargicova ma dovolenku, tak som volala Filipovicovej a ta ma odbila, ze mu mam davat sirupy a taaak, ze je urcite len prehriaty, ze tam nemam ani chodit, aby maly nieco nenachytal. Ze v pondelok sa mam ozvat Vargicovej. Tak tak... po obede som si vsimla, ze nam idu zubky, tak ta teplota je zo zubkov.

Jaaaaj, az teraz som si vsimla, ze tvoj prispevok je z maja 🙂 , tak to asi uz lekarku mate vybratu he he he

petka2005
4. okt 2009

Napriek tomu, že predchádzajúci príspevok je 2 mesačný nedá mi naň nereagovať 😲
K dr. Filipokvičovej chodím so svojou dcérkou od jej naronenia - už 4 roky a napriek tomu, že musíme dochádzať zo Senca do Pezinka a viem, že nás je zo Senca viac, túto voľbu neľutujem. Je profesionál, odborne vyškolená, vždy poradí s nepovinným očkovaním, malej ak je to potrebné vždy urobí CRP, aby jej zbytočne nedávala antibiotiká a nakoľko je Peťka astmatička chodievam do PK naozaj dosť často.
Takže, ak by som sa mala rozhodovať znova si ju vyberiem 😉

bobulka34
5. okt 2009

1. CRP nie je problem urobit, ved zato si platis
2. nepovinne ockovania , v com ti poradila?
3. v com je odborne vyskolena?

radoslava
7. okt 2009

Krajčovanka aj my sme boli na tej BIO farme , je tam nadherne a fantasticky varia.
Inak na Rozalku sme začali chodit velmi vela tak 2-3 tyzdenne. Cele leto sme tam chodili maju tam ovečky, koniky, sliepočky , zajkov aj kačičky a super preliezky.
Chodi tam vela detičiek s maminkami je tam super , da sa povozit na konikoch za euro. Mala sa na to teši lebo to robia len v nedelu. Tak si vzdy vystojime radu a potom hura na kona.
Inak Dr mame Orlicku. Spokojna som moc neni pretoze ak tam prideme s chorobou sme do 1 minuty vysetrení , ako z rychlika. Lieči homeopatikami čož je možno dobre ale možno aj nie tažko povedat.

iinuska
8. okt 2009

radoslava a kde je ta BIO farma?

kattia
14. okt 2009

Ahojte, je tu niekto s Pezinka, kto nema s kym kocikovat?)))))) 🙂

gabima
14. okt 2009

Kde sa dá ísť v okolí PK až SC? Kde nájdem knižnicu a čo tam je pre malé deti? Ďakujem

petka2005
29. okt 2009

pre bobulku 34 :
naša doktorka Filipovičová, na rozdiel od iných nemenovaných pediatričiek v PK CRP aj používa, nielen ho má v evidencii, antibiotiká predpíše len po vyšetrení CRP, tých 5 € mi za to stojí;

pokiaľ ide o nepovinné očkovania - malá má zaočkavanú : žltačku typu A, Prevenar - pneumokoky, Rotavírusy, Kliešťovú encefalitídu a samozrejme povinné očkovanie;

ako je vyškolená ??? neviem či si si všimla skončila ďalšiu vysokú školu v oblasti zdravotníctva a nedávno nám pri vyšetrení vravela, že minimálne raz za dva týždne je na nejakom odornom školení či seminári z jej odboru. 😉

kisorka
3. dec 2009

zienky z pezinka, my sme sa prestahovali z ba a moznosti v pezinku pre dietatko si nevieme vynachvalit! chodime na babyfit do judo haly, na plavanie na sever, mate super velku a cistu plavaren, prekrasny park, utulne centrum, vsade sa dostanem peso /to je moj "pezinsky" fitness/ a dcerka miluje rozalku s konikmi a mini zoo. chodime na prechadzky na vinnu cestu a su tu aj pekne ihriska. v lete sme boli aj na kupalisku. my sme boli prekvapeni akciami v /sice hrozne vyzerajucom/ kulturaku, vzdy ideme na hostujuce ceske divadlo, pacil sa nam cibulak, aj keramicke trhy, vinobranie. sme zamilovani do pezinka!!!!!!!

samayka
10. dec 2009

ahojte maminy a ahoj kisorka

kisorka - vies mi prosím dať nejaký kontakt alebo stranku na to babyfit do judo haly?? nejak to neviem na nete vygoogliť a rada by som s malou niekam chodila. chodili sme do teraz do rače, ale doma je doma 🙂
a som rada že sa ti u nás páči.. aj ja tu rada žijem, pochodila som kopec sveta ale pezinok milujem a som rada že tu bude vyrastať aj naša sýkorka