Kde chodíte s deťmi v Pezinku?

zrzulka
5. máj 2008

kam chodite v pk s detmi? okrem parku??? kam sa este da?

kaska
10. dec 2009

jeeej to som nevedela, ze je aj v PK babyfit, dievcata aj ja si prosim IP, chcela by som na nieco take chodit.

cmeliacik
20. jan 2010

Ahojte. Aj my by sme mali zaujem o babyfit. Viete mi dat niekto kontakt? Dakujem

sarra6
20. jan 2010

ahojte maminy som tu nova, a touto cestou si hladam nejaku kamosku na kocikovanie a tak. Prestahovali sme sa do PK a nikoho tu nepoznam. Mam dvojrocnu dcerku.

cmeliacik
20. jan 2010

sarra6: skoda ze nie si z Modry. Ja v Modre tiez nikoho nepoznam a cele dni sa prechadzam sama a navyse uz ani neviem, kam tu mam chodit.

prettybaby
23. jan 2010

ahojte baby, aj my sa kazdy den prechadzame sami, byvame na Starom dvore

iinuska
24. jan 2010

baby, tu si mozno niekoho na kocikovanie najdete https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

veronkaj
26. jan 2010

ahoj sarra aj my sme presťahovaný do pezinka a poznám tam málo ľudí a kočíkovať s tebou išla by som rada veľmi a aj moja dcéra, bude mať 14 a deti miluje takže ak by si chcela radi ti niektorá z nás by robial spoločnosť, a kľudne ked by ste si na nás zvykli môžeme ti malú postrážiť ak by si potreboala máme veľký rod. dom

to isté platí kľudna aj pre iných, poznáme tam len pár ludí a moja túžba po miminku sa neuskutoční takže veľmi rada by som bola v kontakte s drobčekom a na šla kamošku

l.lara
1. feb 2010

ahojte 🙂 ak vas mozem poprosit aj ja o kontakt na babyfit, pripadne informaciu ako dlho sa caka na cvicenie, udajne maju plno..dakujem.

l.lara
1. feb 2010

..alebo ak by ste vedeli poradit nejaku inu aktivitu s detickami v tomto pocasi. dakujem 🙂

kacena4
11. feb 2010

babenky ak ste z pezinka v parku je materske centrum mamatataja - robia tam pre drobcov kazdy den nejaky program - cvicenie, herna, anglictina, tvorive dielne, fitlopty s detmi a uz ani neviem co, my sme tam chodili pred nedavnom, ale uz pracujem tak sa tam nedostaneme - maju gulickovy bazen na vyblaznenie a kopu inych aktivit hlavne si deti zvyknu na kolektiv a potom nastupia super ostrielane do skolky - odporucam
super v zime
dokonca tusim teraz rozbehli aktivity aj pre tehotne
su v domceku v parku kde je centrum volneho casu
www.pezinskerodiny.sk - no neviem ako je to s aktualizaciou, nechodim tam teraz, ale je tam kontakt na super babu, ktora vo vsetkom poradi, vysvetli a odporuci

pocahontas35
11. feb 2010

Ahojte babenky,

prosim Vas poradite mi nejakeho dobreho pediatra z PK s ktorym mate dobre skusenosti. Velmi pekne Vam dakujem ...

annanosko
12. feb 2010

mam stres s lekarov hnod ma prehana nneviete mi nieco poradit

l.lara
12. feb 2010

kacena dakujeme za tip a prosim ta nevies od kolkej su v materskom centre? nech sa neprezenieme..

pocahontas35 neporadim, na kazdu som pocula aj dobre aj zle...tiez sme si nevedeli vybrat...

annanosko, moja kamoska to ma tiez, jej strasne stupne tlak a pride jej zle, hned ju chceli kvoli tomu hospitaliovat, tak povedala, ze to jej prejde hned ako vyjde z nemocnice. bola kvoli tomu aj u psychologicky. myslim, ze skusala autogenny trening. odkedy to mas?

madalah
21. apr 2010

Ahojky, babenky, my sme sa tiež iba nedávno prisťahovali do PK a musím povedať, že sa tu cítime veľmi dobre...len by som tiež potrebovala nejakú ukecanú kámošku s detičkami na kočíkovanie. Mám dvaapolročného obrovského zbojníka, ktorý chvíľu neobsedí a štvormesačné bábo. A ešte jedna vec....pokiaľ by ste niektorá mali záujem nájsť si kámošku a chodiť do fitka, bola by som rada - mám po dvoch deťoch nadváhu, no sama sa akosi neviem odhodlať niekam ísť, hoci si myslím, že aj popri dojčení a dvoch malch deťoch sa hodinka pre seba urobiť dá..Nenašiel by sa tu niekto s podobnou "túžbouô a odhodlaním? Boli by sme šťastní... Pa, Zuzka.

dadka212
23. apr 2010

Ahoj Zuzka tak s detičkami sme na tom podobne ja mám 3 ročného čertíka a skoro 11 mesačnú slečnu - anjelika 🙂 tiež mám nadváhu a rada by som chodia cvičiť len tatino nám chodí neskoro z práce tak nemám šancu ☹ chodila som na zumbu a bolo to super, no hádam sa mu podarí chodievať domov skôr lebo vyzeram ako prasnica a pri 2 deťoch sa mi nedá ani doma cvičiť jedno stále niečo chce a druhé je ako prisavka na prse 😀
a kde presne byvaš?

iinuska
23. apr 2010

ahojte, my sa chystame zajtra 1x na Rozalku 😵 Boli ste tam ?

dadka212
23. apr 2010

Inuška pravdaže 🙂 tam bol hádam každý kto v PK býva 😉
minulý týždeň tam boli preteky...ale inak tam majú takú mini ZOO ovečky, zajkov a sliepky...preliezky takze je tam fajn 🙂

iinuska
23. apr 2010

dadka a da sa tam aj najest?

dadka212
23. apr 2010

Áno je tam aj reštika 🙂 inak veľmi pekný areál odporúčam...a v nedeľu vozievali deticky na koni neviem či to ešte byva...

iinuska
23. apr 2010

dadka, dik za info. 🙂 Zajtra ma byt pekne, tak dufam, ze nam vyde pekny vyletik

dadka212
23. apr 2010

Nemáš začo 🙂 dúfam že sa bude páčiť 😉

madalah
24. apr 2010

Dadka, ahoj, no tak to sme na tom podobne... ja som si z nášho bytu nechala aj doviezť svoj Orbitrek, no akosi sa mi nedarí na neho vyliezť🙂 A tiež je to tak, že buď jedno čosi chce, alebo na mne je to druhé prisaté 🙂 .Hrúza, ked sa na seba pozerám sem-tam. My bývame na Muškáte v prenajatom byte. Počuj, kde sa chodíte hrávať na pieskovisko? Boli sme aj na Rozálke, aj na tých pretekoch a celkom sa mi to tam páčilo, len väčšinou mám doobeda na "výbeh" vonku max. hodinku-hodinku a pol a tak sa až tak daleko nedostanem...čo sa budem vyhovárať, popravde sa mi ani samej veľmi nechce...

dadka212
24. apr 2010

😀 ja mám tiež orbitrek ale škoda ho "odzbrojiť" keď je to taký fantasticky vešiak 😀

chodievam popod našu bytovku tu mame jedno oplotené pieskovisko pre take menšie deti asi do tých 4 rokov potom ich to tam už moc nebaví a jedno klasicky veľké...dosť sme chodili aj do parku ale teraz ho prerábajú tak do mesta len vybavovať popripade na zmrzku 🙂
inak ja bývam na juhu skoro pri tescu 🙂

lumah
8. máj 2010

Ahojte!
petka2005 no neviem či je to na chválenie, že tvoje dieťa je nadopované tolkými očkovacími látkami chuďa detský organizmus!
Nehovorím, dať zaočkovať povinné očkovanie, ale napr. proti kliešťovej encefalitíde by som dala až po 3 rokoch aspoň, nech sa telo po tolkých očkovaniach už len do roka spamätá trochu. Radšej by som používala dočasné riešenia, keby som išla niekam, kde sa vyskytuju kliešte- existuju rozne spreje detské proti kliešťom a pod. A to sa dá večer zmyť pri kúpaní,
Inak v Pezinku je krásne ihrisko na juhu- piskovisko, preliezky, hojdačky, dokonca medzi dvoma bytovkami aj oplotené, takže nemusíte deti naháňať a zaháňať. 🙂

dadka212
8. máj 2010

Lumah to ihrisko oplotené teraz zamkli 😠 ešte neviem prečo zatiaľ som nikoho nestretla...

dadka212
10. máj 2010

A nezamkli ho len sa rozťahuje zelezo tak to ide zle otvoriť...

kijki2
15. máj 2010

Ahojte....Viete mi povedat ,kde je to oplotene ihrisko?.Byvame na Dubovom vrsku.
Takze tiez chodime na ihrisko na juhu mame to oproti...... 🙂

kijki2
15. máj 2010

Ahojte kocky.....Pred par mesiacmi sme sa pristahovali do Pezinka.....Viete mi poradit nejake dobre fitko.Nieco overene.
Zn. joga.pilates....A tie ak sa chce niekto ku mne pridat budem len rada.... 😀

dadka212
15. máj 2010

Kijki je to pri hlavnej ceste medzi tými malými bytovkami na Bratislavskej...

A ak chceš dobré cvičenie tak v Dag klube v meste vraj super cvičia bodystyling a samozrejme aj iné cvčenia...

iinuska
19. máj 2010

ja som chodila do DAG-u a bolo tam super