Kde chodíte s deťmi v Pezinku?

zrzulka
5. máj 2008

kam chodite v pk s detmi? okrem parku??? kam sa este da?

markymark
30. jún 2010

Dadka,nevis,kde je v PK cukrarna Kalan?dekuji 🙂

dadka212
30. jún 2010

@markymark to som nikdy nepočula, ale možno myslíš Galan tak to je na ulici ako je t-mobile pojdeš nižšie smerom k bille...to je vlastne nábytok Galan ale majú aj cukráreň...

markymark
30. jún 2010

ano,je to Galan 🙂
diky dadka,uz je i objednano-lienka 😉
nebo jak se to u vas rika...

meggie.sk
6. júl 2010

@dadka212 no škoda, moc si nepamätám teda. Ale podľa popisu som to ja 🙂 Ak ťa uvidím tak sa ohlásim. Torty náhodou pečiem tiež, asi si videla tú moju. Tu je aj link na ne: http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/5093/images
Momentálne mám pauzičku, chcem sa venovať malej. Inak z toho stredného baráku 12posh som jednej pani piekla už.
Mimochodom mne z cukrárne tiež nechutia,

dadka212
6. júl 2010

@meggie.sk áno presne toto som videla, a podla popisu som si myslela, že si to ty, keď je tam aj skoro rovnaký nick aj deti atď 🙂 torty sú prekrásne a presne toho triceratopsa som chcela objednať ale mala si napísané, že nepečieš kvôli tehotenstvu a malinkej 🙂 no keď už v septembri budeš piecť tak sa ohlásim to má Maťo meniny a on zbožňuje dinosaurov 🙂

@markymark tak super a áno je to lienka - beruška 🙂

meggie.sk
6. júl 2010

V septembri by som už rada piekla, uvidím ako bude pri malinkej. Veď sa kľudne ozvi a možno sa dovtedy aj stretneme.

dadka212
6. júl 2010

@meggie.sk ok jasné 🙂

lenlenka
19. júl 2010

Ahojte, sťahujeme sa do Pezinka a rada by som sa poradila s mamičkami, ktoré tu pred časom hľadali tip na dobrú detskú lekárku. Ku komu ste šli a ako ste spokojné? Záleží mi na odbornosti, ale hlavne na prístupe...malý má strašný stres z lekárov.
Inak, budeme bývať na Severe a privítali by sme kamošku pre maminu a kamoša pre drobca. Teraz má rok a pol.

dadka212
20. júl 2010

@lenlenka pozri tu nie je velký výber lekárov, tá ku ktorej chodím ja mne osobne vyhovuje, ale kopa ludí od nej odchádza...či už kvôli prístupu alebo odbornosti...lekárku ktorú by ti odporučil skoro každý neberie pacientov mimo obvodu, a keďže budete bývať na severe tak k nej nebudete ani patriť budete patriť k tej čo chodím ja...ale je tu jedna mladá lekárka Filipovičová? tuším sa tak volá a vraj je fajn aj prístupovo...

a je tu ešte jedna téma o Pezinku a tam sú aj kočky zo Severu...konkrétne Katavinka má aj chlapčeka skoro v rovnakom veku ako ty....
https://www.modrykonik.sk/forum/pezinok/snazilky-tehulky-a-mamicky-z-okolia-pezinka-dame-stretko/

lenlenka
21. júl 2010

dadka, ďakujem. A ako sa volá tá lekárka, ku ktorej patríme podľa obvodu?

dadka212
21. júl 2010

@lenlenka možno k nej nebudete patriť som si pozrela nepatrí tam celý sever je to Orlická

lucia20
21. júl 2010

@lenlenka my sme isli ku orlickej. ked sme sa pristahovali, tak nas bez problemov vzala. pristup ma dobry aj decka ju maju rady, ale obcas si nejake vytery a odbery musim pomaly "vydupat". ale zatial som spokojna.....

lucia20
21. júl 2010

@lenlenka ozaj, my k nej podla obvodu nepatrime. sme sice pezinok, ale nie sme priamo z pk. a aj tak nas vzala.

zuzicka1982
28. júl 2010

@lenlenka ja som rodena Pezincanka, chodila som k Orlickej od malicka, mala som ju hrozne rada uz ako decko. V auguste cakame prirastok, budeme chodit opät k nej, aj ked podla obvodu tam nepatrime..Kamosky velmi chvalili aj Krizanovu,no ta ma toho uz vraj strasne vela,tak neviem ci este berie dalsie deticky..

madalah
31. aug 2010

@kijki2 Ahojky, tak zase po čase...už som si aj pozerala to fitko a aj som sa už tešila ako začnem...no manželovi zmenili prac. domu a tak budeme od rána do večera sami doma...domov sa skôr ako o siedmej minimálne niekoľko mesiacov nedostane..a to je už pre nás neskoro - náš osemmesačný drobec má našťastie celkom pravidelný večerný režim a o ôsmej už chce spať... tak to zase budem musieť na nejaký čas odložiť, čo ma véééľmi štve 😒 😠 V každom prípade maminky chodievate niektorá do materského centra? Ak áno, ako to tam funguje? Aspoň takto by sme radi trávili dni, keďže tu stále nikoho nepoznáme a b tieto dni sa ani na pieskovisko nebude dať ☹

markymark
6. sep 2010

ahoj,je tu nejaka maminka,
ktera by take rada zasla na zumbu v PK? 😉
http://www.fitkonicek.sk/

dadka212
8. sep 2010

@markymark ahoj uz si tam bola? ja som nad tym tiez rozmyslala len tato chodi z roboty hocijako tak neviem ako by mi to vychadzalo...

markymark
8. sep 2010

@dadka212 ahoj,jeste jsem tam nebyla,
ja bych zasla spise k veceru,nebo o vikendu,
aby mohl tatinek hlidat 🙂

dadka212
14. sep 2010

@markymark No mne tatino povedal že tak skoro nemôžem chodiť cvičiť lebo bude chodiť dosť neskoro z prace až po 20-tej hodine ☹
inak mna aj zaujalo v PK aquaaerobic a aquacycling to by ma bavilo 🙂 no hádam sa už niekedy niekam dostanem...

danulienka35
25. sep 2010

Ahojte maminy som tu nova snad nerusim?

bublinqa
30. sep 2010

Ahojte maminy, prestahovali sme sa do Pezinka a maleho caka prva navsteva u zubara. Neviete mi poradit nejakeho?

ramcel
6. okt 2010

Ahojte, bývam dva mesiace vo Viničnom pri Pezinku a nikoho tu nepoznám. Bývame v novej štvrti a verím, že takých ako ja, je tu veľa. Ak máte chuť prejsť sa niekedy spoločne, ozvite sa. Mám 13 mesačnú dcéru a chodíme von 2x denne - Viničné alebo Pezinok. Nemám chuť stále preberať iba množstvo zjedenej potravy a čo už malá dokáže 🙂) tak ak vám všetci už idú na nervy s týmito otázkami a chcete aj zmeniť témy, je to vítané Ved človek na materskej nemá len polovicu mozgu - lebo niekedy mám pocit, že ked ma ľudia vidia s kočíkom, nejako to automaticky predpokladajú...

madalah
17. jan 2011

Ahoj, kočky, nepoznáte niekoho, kto by mi na 6-7 hodín denne postrážil ročného synčeka? Budem rada, ak mi poradíte 🙂))

mirusikp
19. jan 2011

ahojte, neviem, či ste tu už rozoberali túto tému, ale pre nás je to momentálne aktuálne tak to možno niekoho zaujme... v Judo hale prebieha cvičenie s detičkami od 4 mes. - do 3 r.. dnes sme boli s 5mes. dcérkou a veľmi sa nám páčilo. zajtra ideme skúsiť aj to škôlkárske... ak by niekto chcel kontakt nech napíše do IP. 😉

mirusikp
19. jan 2011

teda aby som sa opravila - od 4 mes. do 5 r. 😉

dadka212
20. jan 2011

@mirusikp ale od 3 rokov berú detičky iba tie, ktoré tam cvičievajú...aspoň tak to bolo, kvôli tomu, že pre deti od 3-5 rokov nie sú v PK žiaadne aktivity

mirusikp
21. jan 2011

dadka212 - my sme začali s 3r. synčekom len včera, predtým sme nechodili. vstupy sú jednorazové, nie kurzy a bola to veľká zábava. všetky detičky si na začiatku síce robili čo chceli, ale na záver sa už pekne zladili 😉

dadka212
21. jan 2011

@mirusikp my sme chodili asi pred polrokom tak to potom zmenili,predtým sa platil 3 mesačný kurz...

katulienka.
22. jan 2011

ako je to s tym cvicenim? ja by som tiez chcela s malou vyskusat...

mirusikp
31. jan 2011

@katulienka. poslala som ti do IP kontakt.