Kde chodíte s deťmi v Pezinku?

zrzulka
5. máj 2008

kam chodite v pk s detmi? okrem parku??? kam sa este da?

jaroe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadka212
2. feb 2011

@jaroe Ja si myslím, že Pezinok je super riešený...odvšadial to nemáš viac 10-15 minút peši do mesta...na severe je škola, škôlka, jednota obchod, mäsiarstvo, ihrisko, pošta lekáreň...všetko čo potrebuješ, myslím, že je to tam fajn sama som tam bývala 15rokov, teraz som ja Juhu a je to tiež super v podstate to isté...

zuzicka1982
2. feb 2011

@jaroe Pezinok je uzasne mesto,urcite budete vsade spokojni.

mirusikp
3. feb 2011

@jaroe my bývame presne v tejto lokalite a ešte minimálne do leta budeme 😉 súhlasím, že je všetko walking distance, mám 2 detičky, s kočiarom chodievam pravidelne do mesta a v rámci prechádzky aj na nákupy. súhlasím aj s dadka212, všetko potrebné tu nájdeš, dokonca sú tu už 2 škôlky plus jedna súkromná, plávanie pre bábätká v komplexe pri Jednote... nám tu nič nechýba 😉 a súhlasím aj so zuzicka1982, že Pezinok je úžasné mesto, hlavne v lete, keď sú otvorené terasky a zmrzliny... nehovoriac a mestskom parku, ktorý snáď už tento rok dokončia... a zo Severu máš blízko napríklad aj na Rozálku ku koníkom a na kofču... 😉 a ešte som zabudla na letné kúpalisko, ktoré je hneď na Severe, za pivárňou Kelt, a v lete je to super pre deti len tak na pár hodín alebo podvečer vybehnúť sa vyblázniť...

jankaslamka
3. feb 2011

@jaroe ahoj, my byvame na Muskate a tiez sa nam tu paci..blizko do mesta, obchod, skolka, vsade blizko..Myslim, ze hoc kam sa nastahujete budete spokojni 🙂 je tu naozaj krasne, v lete to tu milujem 🙂 prechadzky do mesta, do parku, na kejdu za konikmi, na kupko na sever to mame peso kusok 🙂 Prajem stastne rozhodnutie 🙂

jaroe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xixi7
7. feb 2011

@mirusikp
Nevies nahodou ci sa v Judo hale cvici aj zumba? Skoda ze nemaju nejaku stranku aj s rozvrhmi cviceni pre deti a maminy.

xixi7
7. feb 2011

Velmi odporucame Detske centrum Mamataja ci ako sa to vola na Kolarskej (prestahovane z parku). Krasne novucicke priestory a herna a rozne aktivity pre deticky i maminy, mily pristup.
A oblubujeme aj Laliu, kde sa radi najeme a je tam aj kutik pre deti, i ked je pred WC-kami a mohli by ho zutulnit.

mirusikp
7. feb 2011

@xixi7 cvičí, len neviem kedy, ale videla som na dverách leták. v stredu pozriem a potom doplním 😉

dadka212
8. feb 2011

@xixi7 cvičí sa tam zumba tuším utorok, štvrtok a sobotu,nie som si celkom istá, ale ak chceš kvalitnú zumbu tak v sportfite na bystrickej alebo v meste v dag clube, aj u koníčka sa cvičí, len tú nemám oťuknutú....

...ja chodím cvičiť spinning...

xixi7
8. feb 2011

@dadka212
V Dag-u som bola, ale nepacilo sa mi. Cvicila tam taka mlada babenka, co sa len v zrkadle obzerala a cvicenie take trosku cajickove. Zato bodystyling tam je riadna makacka. Hladam nieco medzitym, tak skusim viacerych. Len sa musim takto pytat, lebo jedno fitko malo v rozvrhu zumbu a ked som ho konecne po nekonecnom bludeni nasla, tak ze to tam uz rok necvicia, ze nemaju zaktualizovany web.

lllinda
8. feb 2011

@jaroe Ahoj my byvame v PK kusok od tesca, pri plavarni..tiez to nie je uplne blizko mesta...tak 20 minut peso ale som velmi spokojna, je to ticha lokalita, vsade detske ihriska.... nemenila by som! 😉 takze vse rozhodnutie ist do PK uplne schvalujem 😀

dadka212
8. feb 2011

@xixi7 každému vyhovuje iný inštruktor, tu je zopár linkov hádam si vyberieš 🙂
http://www.fitkonicek.sk/
http://www.rimanfit.sk/
http://sportfit.sk/index.php?fitness-centrum-sp...
okrem toho sa cvičí v spomínanej judo hale, na komenského v školskej telocvični, v dome kultúry
http://cs-cz.facebook.com/pages/ZUMBA-s-Matou/1...
http://www.facebook.com/pages/ZUMBA-PEZINOK/179...

xixi7
8. feb 2011

@dadka212
Jeej velmi dakujem za tie linky...

dadka212
9. feb 2011

@xixi7 za málo, hádam si vyberieš 🙂

mirusikp
9. feb 2011

a ja pridávam stránku na zumbu v spomínanej Judo hale: http://www.zumbapezinok.sk/

luciaf13
9. feb 2011

baby ahojte v sobotu je vo Vinicnom burza 🙂, takze hor sa na nakupy, mozno sa vam nieco zide , klik sem http://www.facebook.com/event.php?eid=157500120...

jaroe
13. feb 2011

este by som raz skocila do debaty, prosim Vas ako je to s dochadzanim do BA? Toto jedine mi robi velke starosti.

dadka212
14. feb 2011

@jaroe ja si myslím, že pohoda, občas je to trocha pomalšie, ale napríklad teraz je najväčší nával áut do BA a kukám von oknom a ide to úplne plynule bývam pri tescu a tam to býva najhoršie, lebo sa tam stretávajú všetky autá....horšie je to skôr poobede okolo 17-tej medzi grinavou a pezinkom...

jaroe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadka212
25. mar 2011

@jaroe my bývame na juhu máme 3 izbák 76m2....2 balkóny z detskej izby a z obývačky, komotu/šatník....myslím,že náš byt je velmi dobre riešený...v týchto bytovkách sú aj 4 izbáky tiež s 2 balkónmi...
....ide aj o to kolko chcete do bytu investovať...či to má byť novostavba alebo starší byt...ja som hovorila o starších bytoch...

iinuska
25. mar 2011

@dadka212 spinning ti vyhovuje ? Rozmyslam nad tymto cvicenim, lebo som chodila na zumbu, a asi mi tento typ cvicenia nerobi dobre, lebo mi odvtedy opucha koleno. Rozmyslam, ze pojdem pozriet konickovi

jaroe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadka212
25. mar 2011

@jaroe no my bývame v 12poschodovom, máme kočikáreň, 2 výťahy jeden nákladný jeden klasický osobný...podla mňa je úplne jedno v akej bytovke bývaš všade je to rovnaké ak chcete svoj klud musíte mať dom....toť môj názor, ale jasné ak nechce tak nechce treba hladať inde 🙂

@iinuska no mne spinning vyhovuje velmi...zumba ma bavila,ale potrebujem niečo kde mám "svoj priestor" a to mi bicykel dáva 🙂 chodím tam cca 2 mesiace a schudla som 13 kíl...nechodím tam iba preto ale hlavne sa potrebujem odreagovať 🙂 síce mi trvalo asi mesiac kým som sa dostala do tempa ale už som v pohode...ale zas som nič nerobila 5 rokov buď som bola tehotná alebo kojila....

madalah
27. mar 2011

ahoj, kočky, hľadám sparingpartnerku na cvičenie - napr. na Zumbu...mužovi sa konečne ako-tak upravil pracovný čas, takže by som snáď mohla podvečer chodievať cvičiť a nechať mu na krku obe deti 😀 Musím už so sebou niečo robiˇ, lebo po dvoch porodoch, 4 odkojených rokoch mám 90 kg!!! Tak kto má podobný problém a rovnakú chuť s tým niečo robiť, budem rada, ak sa mi ozve 😵 Len upozprňujem, že moja kondička je na bode mrazu a som aj astmatik,takže budem rada, ak sa pomaly dostane, do formy...

iinuska
1. apr 2011

@dadka212 za 2 mesiace 13 kil ? To je super 😉 Mne ani tak nejde o chudnutie, ako o to odreagovanie, ako pises

tara2
1. apr 2011

Cavte 🙂
babule mozem sa k vam pridat? Staviame vo Vinicnom a uz sa tesim ked sa tam prestahujeme 🙂

melkina
1. apr 2011

Ahojte, aj ja by som sa rada pridala 🙂
@tara2 jejda, aj my 🙂 kedy sa stahujes? 🙂 a na akej ulici budes byvať? 🙂 možno budeme susedky? 😉

tara2
2. apr 2011

@melkina - najskor koncom roka, ale realny odhad je tak na jar. A byvat budeme na Cintorinskej a vy kde staviate?

melkina
2. apr 2011

@tara2 no my sa stahujeme koncom juna a byvat budeme na Brezovej 🙂 môžme dávať potom prechadzky keď sa nasťahujete 😉