Kde sa dá v Košiciach plávať s bábätkom?

dulius
2. jan 2009

ahojte Kosicanky, kde sa da s malym babatkom v KE ist do vodicky? manzelka by take nieco chcela, tak mam za ulohu to zistit 🙂

pekny vecer

edusik
3. sep 2010

@cka Lucka je tá čo s nami plávala v KidFite, učí aj v MC Stonožka - ona ostáva plávať vo ViaVitae - ešte len teraz tvoria rozvrh, budú plávať tak ako plávala KidFit - t.j. len do obeda, všetko by malo ostať tak ako je, akurát Luciin zamestnávateľ sa zmenil. V utorok mi má pani vo ViaVitae povedať, či už majú rozdelené hodiny a ako to bude po fin. stránke...

a nevieš niečo viac o tom MareaClube? pošli mi info do IP - aby sme nerobili "zlú vodu", máš ty skúsenosť s KidFitom tak by ma zaujímalo v čom sú iný oproti tomu čo sme plávali my...

kelila
5. sep 2010

@cka,@edusik aj mňa zaujímajú Vaše zistenia, dajte potom prosím aj mne do IP, ak by ste to nechceli zavesiť verejne. My sme zatiaľ rozhodnutí asi pre kidfit, a som šťastná, že nerobia kurz vo via vitae, pretože som videla na vlastné oči kamarátkine nohy a ruky napadnuté plesňami z ich bazéna.... takže asi tak o ich hygiene. Ona tam chodila už druhý rok, a že tak otrasne nikdy nebolo ako teraz, myslela tým posledný polrok.

edusik
7. sep 2010

@kelila ja som do VV chodila predtým ako bežný klient do sauny aj na nejaké masáže, teraz sme s malou tam chodili od marca a nič sme "nechytili" - dokonca ani od tej tvojej známej 😀 (neuraz sa - to bol žart - prosto naozaj nič). Ale každý má svoje skúsenosti, ja by som napr. už nevliezla do Bankova - potom čo pred pár rokmi tam moji "známi" si vodili štetky a .... ich v bazéne, lebo prevádzkar bol kamarát a toleroval im to za pivo a cigarety... a pokial viem, on tam robí do dnes...

dnes som bola pozrieť na MC - waw, no robili tam parádne kúsky, ústa sme otvárali s mužom, ale asi tam chodiť nebudeme, lebo sa bojím, že na také veci sme ešte malinký a podľa mňa by nám trebalo ešte aspoň pol roka, aby sme boli tam, kde sú oni... takže stále neviem ako to budem riešiť... ešte raz zajtra zavolám do MC, a možno pôjdem pozrieť na nejakú inú skupinu.. ale prvý pocit z cvičiteľky bol dobrý

hotel_bankov
28. sep 2010

Dobrý deň Dámy,

rád by som pridal skromný príspevok do diskusie. Som novým majiteľom Hotela Bankov a chcem Vás len uistiť, že na Bankove nepracuje žiadny prevádzkar a že v hotelový bazén sa využíva len na plávanie.
Plávanie detí sa u nás koná v spolupráci s firmou KidFit každý pondelok (celoročne).
Týmto Vás všetkých pozývam, detičky a ich rodičia sú u nás vítaní.

edusik
28. sep 2010

@hotel_bankov 😉 tak to som rada, že spomínaný pán B...y tam už nepracuje (ja som ho síce nazvala prevádzkar, ale on bol v podstate masér, a mimo toho tam vydával uteráky a stál za barom pre prípadné objednávky), pretože predtým som bola pravidelným návštevníkom wellnesu, a bolo smutné, že hotel na takej úrovni bol práve tak neslávne označovaný...

Ak smiem otázočku, dohodli ste sa KidFit-om na dlhodobejšom poskytovaní priestorov alebo to ostalo zatiaľ do konca roka (a len pre tých čo tam chodili resp. tých čo nemali dočerpané staré kurzy) , ako mi prezentovala pani Lukáčová?

Juj dievčatá, dnes som sa dozvedela, že Lucia odstúpila od VV dosť lnečakane a nemajú náhradu... Nejako sa nám to rúca...

cka
3. okt 2010

Servuste kocky,
takze ako plavanie? Ako ste sa rozhodli? My sme odstupili cela skupina, lebo vo VV uz sme robili tolko ustupkov, ze az, a ani ta hodina vedena s cvicitelkami MareaKlubu sa nam moc nepacila, bolo to take bez hlavy a paty. Je skoda, ze p. Lukacova plava tak daleko, v hoteli Bankov. Ma super plavanie, pekne hodiny. Keby to bolo blizsie, to by bolo super. Ale asi budeme riesit plavecke vikendy s nimi, nic ine nam neostava. 🙂
Takze tak...dufam, ze Vam sa podari lepsie najst nieco vhodne. 🙂

alena1705
3. okt 2010

Ahojte maminy,
práve mám dilemu ohľadom plávania, pretože od októbra chodíme s malým na plávanie do VV a niektoré veci sa mi tam nepáčia. Môžete mi poradiť, kde by sme mohli ísť skúsiť? Šaca nám veľmi nevyhovuje, pretože je to na nás skoro (malý vstáva cca o 7.30). Počula som niečo o Barci a Bankove, ale neviem sa rozhodnúť. Díky vopred.

edusik
4. okt 2010

@cka tak ak sa dohodnete na víkendy, tak mi daj prosím vopred echo. Mne volali z KidFitu, ale na piatky o 17.00 čo nie je zlé, ale radšej by som v soboty. My sme teraz na ne nenastúpili, ale ak sa nič nevyrieši do ďalšieho kurzu, tak tam nabehneme ....Juj už som bezradná...

kelila
4. okt 2010

@edusik ,
@cka

A neviete aká je voda na Bankove, či teplá pre decká? je oveľa chladnejšia ako vo viavitae? A tie víkendy plavecké? To je v rámci kurzu alebo len tak ojedinele. Prosím dajte vedieť. My zatiaľ chodíme do viavitae, ale tiež sa mne osobne nepáči inštruktorka, je to fakt také bez ladu a skladu. Mňa len odradila teplota vody na Bankove, 28 stupňov sa zdá málo pre mňa.

kelila
4. okt 2010

@edusik

Aha a som Vám zabudla napísať. Nám urobili takú mix skupinu. Pokročilí a úplní začiatočníci. Viete si to predstaviť? Ani jedným to nevyhovuje, a ani druhým. Škoda že sa to tak komplikuje, neviem či to stálo za to majiteľom viavitae.

Edusik a kedy Ti volal p. Lukáčová? Nám ponúkla pondelky o 15.15 ale malý vtedy spí. Takže blbý termín. A napíšte vy čo máte skúsenosť, aký je fakt rozdiel medzi inštruktorkami MC a pani Lukáčovou. Je to fakt taká katastrofa?

cka
4. okt 2010

@kelila
@edusik
Ahojte....myslela som vikendove pobyty v hoteli Eland v Spisskej Starej Vsi. Mne tam byva moja rodinka, takze ja mam kde byvat, a staci sa ozvat p. Lukacovej, a mozete prist plavat. Alebo byvat konkretne v hoteli Eland, a uzit si pobyt uplne. Kuknite si ich web, je tam info. Inak v Bankove cez vikend neplavaju.
Co sa tyka skupin zmiesanych, zaciatocnici a pokrocily, to bolo jasne, lebo vela ludi odstupilo, tak museli to tak spravit. A zial, aj pre pristup VV, lebo tam bol otrasny. A co sa tyka rozdielu Kidfitu a Marei, tak je v tom velky. Mojej dcerke neskutocne vadil pristup Marea, a veru, aj mne. Nebola to ziadna pohodicka, dodrziavanie chytov spravnych, pomalicke zvykanie na vodu, stupnovanie ponarania, ako sme boli zvyknuty pri Kidfite, ale sup sup a hotovo. Nam sa to nepacilo, takze sme sa toho vzdali. Ako som pisala vyssie, prilis vela ustupkov. A za tu cenu, co ja viem, nestalo to za to.

Co sa tyka Bankova, kamoska tam bola plavat, nezdalo sa jej, zeby bola chladna voda. Ba niekedy sa nam to zdalo vo VV, decka vsetky plakali. Takze to je asi iba o zvyku. Co sa tyka Sace, nam tiez nevyhovuje ten cas, je to skoro, uz teraz vstavame na Yamahu a budime sa. Tak nechcem este aj v soboty alebo stredy cestovat do Sace. Barca tiez stoji za slovo, maju tam saunu, co je v tomto obdobi fajn. A hodina vyjde na 9 euro, co je dobra cena.
Je to uz na kazdeho zvlast.

edusik
4. okt 2010

@kelila na Bankove teplejšia nebude - pokiaľ viem to je max. Kedy plávaš vo ViaVitae? neboli sme spolu v utorok?

edusik
4. okt 2010

@cka tie víkendy myslela určite v Prešove ako sľúbila p. Lukáčova.

Bola si už pozrieť v Barci? ja sa chystám, tak som zvedavá..

A čo je Yamaha? 😎

cka
5. okt 2010

@edusik
ahoj, ano, ale to sa jedna o vikendy, ze prides, zaplavas a ides domov. Ale oni robia aj pobytove vikendy, kuk ich stranku, zatial tam novy termin este nemaju, ale raz za mesiac chodia plavat mimo regionu. Chodia mi tam kamosky s nimi plavat do toho hotela, tak si pochvaluju. Ja ten hotel poznam, aj bazen, jedinu chybu ma, ze nie je bezbarierovy, ale da sa to zvladnut. Proste vstup a vystup z bazena je komplikovany. Ale v pohode. Snad mi to vyjde, a pojdem tam na dalsiu ich akciu.

Do Barce pozriet nejdem, mame problem s dopravou, tak sme to zatial nechali tak, a uvidime. Manzel mi slubil, ze raz za mesiac sa budeme chodit kupat do Madarska do krytych, tak som zvedava, ako sa to bude dodrziavat. 🙂)

Yamaha je taka hudobna skolicka pre deticky od 4 mesiaca, my tam chodime uz druhy blok, teda od marca cca. A velmi sa to mi paci. Kuk ich stranku, http://www.yamahaclass.sk/
je to tam zlate, sme fajna partia, vyhovujuci cas, a zlate ucitelky. Je to aj v pohode cena, a sme v kolektive, tancujeme, spievame, alebo decka ohryzaju hudobne nastroje 🙂)
Ak chces vediet viac, pytaj sa. 🙂)

rik
5. okt 2010

Ahojte,
volala som do kidfit aj na bankov a nezavazne mi povedali, ze v pondelok, ked tam prebieha plavanie s detmi zohrievaju vodu v bazene na 31,5 stupna.
Ak mam zhanat dopravu tak mi je to uz jedno ci pojdem na Bankov alebo do presova. Aj ked financne to bude menej narocne na bankov, ved to nie je vobec daleko.

kelila
6. okt 2010

@rik

No neviem rik odkiaľ si, ale mne nie je jedno či budem z Košíc chodiť do Prešova, pretože len cesta tam a späť by stála autom 400 Sk najmenej, to je 40 km do Prešova z Košíc, takže celkovo 80km. Takže tá hodina by v podstate vyšla hoooodne draho.

Bankov je hneď pri Košiciach, to by bolo o inom samozrejme...

rik
6. okt 2010

@kelila
byvam na severe preto pre mna bankov nie je problem, je to blizko

henka2
6. okt 2010

ahojte,

chcem len pridat svoj nazor, kedze chodim do VV a teda na hygienu naozaj nemozem nic zle povedat, urcite to nie je otrasne, vsetko je na pohlad ciste, uteraky, slapky, tie ich erarne inak nosim uz 2 roky, lebo tam chodim aj na kozmetiku a pedikuru sem tam a nikdy ziaden problem. Oni inak tvrdia, ze ich dezinfikuju po kazdom pouziti(tak to zas neviem ci ozaj 😉 .
Chodim plavat s osemmesacnym babom v piatok, skupina je vekovo vyrovnana a kurz je podla mna dobry, je ale fakt, ze nemam s cim porovnat. Uchopenie babatka ukazuju jasne a aj pripominaju, kes vidia, ze niekto robi nieco zle a k potapaniu sme sa este nedostali 🙂 zachytila som chaos na zaciatku, ked mala plavat pani Lukacova, odstupila, potom nejaka ina pani(Lucia myslim), odstupila na poslednu chvilu, dodnes sme za kurz nezaplatili, co mi osobne nevadi 😉 pani Lukacova mi po telefone dovod odstupenia povedat nechcela, co je samozrejme velmi profesionalne...

vyvieracky
5. nov 2010

@dianocka Dobrý deň, mohla by ste nám o plávaní s malými detičkami v Barci povedať o niečo viac? Máme záujem chodievať tam plávať...koľko stojí permanentka....ĎAKUJEM. Pat.

dianocka
5. nov 2010

@vyvieracky dobry den,ja som chodila plavat do Barce s dcerkou pred necelymi dvomi rokmi a uz si presne nepamatam,kolko to stalo.kurz trval myslim 4 tyzdne ,bolo to dvakrat do tyzdna.najlepsie by bolo,keby ste si pozreli web stranku, su to plavecke jaslicky baby look a tam budu mat urcite podrobne informacie.inak ja som bola spokojna a dcerka odvtedy nema problem ponorit sa a skocit do vody.

vyvieracky
5. nov 2010

ĎAKUJEM .)))PAT.

edusik
5. nov 2010

@vyvieracky V Barci je okrem tej organizácie čo píše dianocka aj nová - otvorila ju jedna mamima čo býva blízko nás a oni plávu len poobede a víkendy, lebo tí čo tam plavú dlhšie tí zase plavú len doobeda... cena je skoro rovnaká, majú permanentky na 10 alebo 20 vstupov, ale viac osobnej skúsenosti nemám, lebo sme zatiaľ ostali vo VV.

cka
18. nov 2010

@edusik Ahoj....tak citam, ze ste ostali vo VV. A ako to tam je, plava s vami mareaklub?? Skoda, ze s Kidfitom nevedia spolupracovat, no co uz.

adka.b.
27. feb 2011

@mata1976 ahoj..my sme chodili do Barce...myslim ze to celkom stacilo tych 30 minut...a sauna je uzasna vec pre babatka..my sme boli spokojne
...Saca je predsa len dalej a ked si zratas cestu a cas tak ta to vyjde na jedno 🙂) pa

edusik
2. mar 2011

@adka.b. čitam že ste chodili do Barce aj do sauny, to znamená že ste chodili k tej pani čo pláva od septembra v BARCI? už nechodíte? a chodili ste aj inam - myslím či by si vedela porovnať.
My momentálne nechodíme nikam, ale asi za mesiac chceme znova chodiť plávať a ke´dže p. Lukáčová už v KE nepláva, musím si znova urobiť nový prieskum.... Ďakujem za info

adka.b.
3. mar 2011

No nam sa v barci pacilo a mali sme to aj blizko kedze sme z jazera...vychodili sme dva kurzy a uplne nam to stacilo...dalej som uz pokracovala doma 🙂 este som bola pozriet s kamaratkou vo via vitae na KVP,aj tam je to pekne ale drahe a pre nas daleko...vy kde byvate?

edusik
5. mar 2011

@adka.b. my sme z Terasy ale aj do ViaVitae som chodila s malou na aute, takže u mňa diaľka nie je kritériom... moja má teraz už 1 rok a 8 mesiacov, takže také tie prvokurzy s riekankami už nie sú pre nás, nám treba nájsť už niečo ďalej, skončili sme pri skákaní do vodičky z okraja bazénika a ponorom na celú šírku bazénika...

milacikovia
29. mar 2011

Ahoj. Neviete prosim niekto ako je to teraz s plavanim v novej nemocnici? Dakujem 🙂

ivana.kovarova
13. apr 2011

Ahoj,
bola som plavat v novej nemocnici... teda so synom (5 mesiacny) tam chodim na rehabilitacie k mudr. Molcanovej a plavala som s p. Stasikovou. No bola som tam 4x, za jeden vstup som platila 8e. Vo vode som bola so synom aj ja, dlzka jedneho plavania je od vydrze a nalady dietata ale po hodine uz je dalsi vstup teda do hodiny je treba sa vmestit aj s obliekanim a susenim. Ja som bola spokojna, uz sme sa aj ponarali pod vodu. Plavali sme v malom bazeniku (velkej vani), ktory cistia po kazdom babatku a aj napustaju cistou vodou. Maju tam aj velky bazen ale tam babatka nemozu ist (aspon v sucastnosti to nie je mozne). V novej nemocnici vsak plavaju len s detmi do 6 mesiacov teda teraz uz hladam ine moznosti plavania v ke.

edusik
13. apr 2011

😀 @ivana.kovarova konečne spustili bazény? na čase po roku.... ale 8E je veľa na nemocnicu, my chodievame súkromne za 10E a to je troška iný komfort...

na budúci týždeň začíname znova plávať vo VV - juuuj ako sa teším - dúfam že malá bude ako "rybka vo vode" a že nič za tú zimu "nezabudla"