Kde sa dá v Košiciach plávať s bábätkom?

dulius
2. jan 2009

ahojte Kosicanky, kde sa da s malym babatkom v KE ist do vodicky? manzelka by take nieco chcela, tak mam za ulohu to zistit 🙂

pekny vecer

nika_ke
2. jan 2009

ahoj dulius,
skus sa informovat tu
http://www.viavitae.sk/Bazen.html
alebo na tahanovskych riadkoch

dulius
autor
2. jan 2009

vdaka za ten link.
co su tahanovske riadky?

ajula25
2. jan 2009

ešte sa skús informovať v penzione Barca. Počula som že aj tam je plávanie pre bábetka...

telepjanka
3. jan 2009

My chodíme do novej nemocnice. Kým mala dcéra 3 mesiace, chodili sme plávať hubbard-vaňa, v ktorej si len ty a bábo a rehabilitačná sestra pracuje s bábätkom a potom je tam aj veľký bazén, kam chodíme teraz. Hubbard stojí 220 sk a pobyt vo veľkom bazéne 120 sk.

cherries
3. jan 2009

Ahoj telepjanka a ako sa da skontaktovat na tu Novu nemocnicu na plavanie ? A kde tam maju ten bazen ? Aj ja by som mala zaujem ..........

ajula25
3. jan 2009

Tá nová nemocnica nie je iba ako rehabilitačné? Vlastne že lekár to musí predpísať...neviem tuším tak som počula.

junovka
3. jan 2009

ajula, Nova nemocka neni na predpis lekara 😉

telepjanka
4. jan 2009

Ahojte. My sme tam prišli z ,,ulice´´. Treba ísť za Dr. Molčanovou, tá plávanie odporúča malinkým bábetkám, zdravým aj tým, čo majú nejaké problémy. Platia všetci. väčšinou sa začína v tom hubbarde a je to aj lepšie, lebo mamička sa naučí ako s bábätkom manipulovať vo vodičke. My sme boli 8 krát, potom nám sestrička povedala, že malá to už všetko pekne zvláda a môžme ísť do veľkého. Sú tam aj mamičky, ktoré šli hneď do veľkého. Číslo na dr. Molčanovú 055 6403672.

lindulienka
9. jan 2009

Ahojte, my chodievame plavat do Sace na fyzatricko-rehabilitacne oddelenie. Vedie to fyzioterapeutka, kt. ma velmi dobry pristup k detickam(mamicka 2,5 rocneho chlapca). Hodina stala minuleho roku 170 Sk. Plave sa sobotu o 8:00 prip. 9:00 a v stredu o 8:00. Voda v bazene, je tepla, pre deticky ako stvorena. Plave sa od ukonceneho 5 mesiaca. Maj sa pekne.

zveron
16. jan 2009

Ahoj telepjanka,
ani som nevedela, ze to v nov. n.em. funfuje. Dakujem za typ. a info. Od akeho veku sa tam da ist s detickami,lebo indulienka pise ze v Saci od ukonc. 5.m. Da sa chodit aj so starsimi deckami 3,5?Nevies?

norik1
22. jan 2009

Dulius Tahanovske riadky su ulica. Pri mrtvom ramene Hornadu... rovnobezna so Slovenskou, Moravskou a Ceskou.... Je to taky rodinny dom...

levik82
2. feb 2009

my chodime k pani lukacovej. velmi mila a skusena pani. www.kidfit.sk 😉 ale je to to iste ako bczuzi 😉

mybambulky
2. feb 2009

Ja sa chcem len spytat my mame zacat plavat az teraz a to ma nasa uz takmer 1,5 roka... mate niekto podobnu skusenost? Teda zacat takto podla mna uz neskoro?Uz ju vidim ako sa boji tej velkej vody 😀
My to mame v ramci rehabilitacie na celkove spevnenie tela od neuro... tak kto moze nech sa ozve dik

levik82
3. feb 2009

u tej pani co som pisala ja sa moze zacat kedykolvek. staci jej zavolat a ona ti povie co a ako. je strasne mila a povie aj teoriu ohladom veku babätka ze co by malo vtedy uz vediet ohladom vyvoja a tak. vyzna sa. tak jej zavolaj a vek je uuuuplne v pohode 😉

stankaji
27. mar 2009

levik - a to kam chodíte plávať k tej pani Lukáčovej?

mata1976
14. okt 2009

Ahojte kosicanky, ma niektora z vas skusenosti s Via Vitae centrom? Rada by som chodila plavat s malou a uvazujem nad tymto bazenom. 🤐

mata1976
19. okt 2009

Nikto neporadi ??? 😢 😢 😢 😢 😢

nera
23. okt 2009

mata - kukni si kidfit, či bczuzi,. oni chodia plávať do Via Vitae...je tam super, ja momentálne chodím s obidvoma a sú spokojné....ak máš konkrétne otázky pýtaj sa... 😵

mata1976
23. okt 2009

nera, chodia tam aj take male babatka ako moja mala (ma 3,5 mesiaca)

nera
24. okt 2009

Myslím, že skupiny sa tvoria z detičiek čo majú 5 mesiacov...ja som do 3 mesiacov s malou ani nikam nechlodila kvôli imunite, tá u babätiek nie je ešte vybudovaná...

dianocka
24. okt 2009

Ja som chodila s malou do penzionu Barca a robili to plavecke jaslicky Babylook.Bolo to super,bolo nas okolo 6 deticiek s rodicmi a nebol problem,ked sa prisla pozriet aj moja mamka a manzel tam s nami chodil stale.Po plavani bola este sauna.Fakt odporucam.

edusik
26. okt 2009

baby ja by som brala to rehabko, či už nová nemocnica alebo šaca, ako sa tam dostať?

linkinkatka
26. okt 2009

baby prosim vas zaregistrujte sa na tejto stranke, velmi mi tym pomôžete vopred všetkym dakujem

http://www.omalovanky.sk/index.php?option=com_u...

kiuska
14. dec 2009

ahojte chcem len napisat,ze bohuzial v novej nemocnici uz bazen pre babetka nechunguje(z dovodou setrenia)Ale ta hubbard vana funguje.Vzdy vsetko dobre sa rusi. ☹

kiuska
14. dec 2009

ahojte chcem len napisat,ze bohuzial v novej nemocnici uz bazen pre babetka nefunguje(z dovodou setrenia)Ale ta hubbard vana funguje.Vzdy vsetko dobre sa rusi. ☹

elfka.elfka
26. dec 2009

ahojte, z mojej skusenosti mozem odporucat plavanie v saci. voda je teplulinka, perfektne to tam vzdy predeticky vyhreju, a precvicuje to velmi mila pani, ktora robi aj tehu cvicenie v metropole. vodu tam pravidelne testuju, maju tma kopec hraciek prre deticky, tkaze je to super. pozor, nie je to v klasickej nemocnici saca na konci sace, ale je to v centre sace, blizko toho ich namesticka na Rehabilitacnom oddeleni. tu je cislo narecepciu:055/7234888.
tu je cislo na pani Ivetu, ktora tam ma hodiny s detickami:0907762979.

co sa tyka via vitae, rozdiel je v tom ze je tam slana voda. pani lukacova je super, robi aj baby telocvik v spolupraci s materskym centrom stonozka. na plavani som nebola, ale bo la som na cviceni a zazila som jedno domace plavanie s pani lukacovou - chodi aj k vam domov a ukazuje plavanie vo vani pre deti do 6 mesiacov.
nan u cislo nemam, zozente si cez matesrkse centrum stonozka.

mata1976
28. dec 2009

Ahoj elfka, my sa tam chystame od januara (do Sace). Este ze si napisala kde to je, ja by som urcite sla do nemocnice. Vraj sa tam treba den vopred objednat predpokladam ze na to cislo na recepciu... 😉 Chodi tam vela deticiek???

mukky
3. jan 2010

ahojte..nenajde sa tu nejaká maminka ktora ma este vyplatene vstupy do bazena do novej nemocnice v KE?ako ste to riešili s vratením penazí?..my sme si vyplatili este v juni par vstupov a ostali nam este asi 3..a bazen od leta nefrčí ☹
so sestrou som sa nevedela spojiť lebo nás prerušilo...len akurat stihla nieco povedat v tom zmysle ze treba ist asi za primárom..už vidím tie naťahovačky 🙄