Kde sa dá v Košiciach plávať s bábätkom?

dulius
2. jan 2009

ahojte Kosicanky, kde sa da s malym babatkom v KE ist do vodicky? manzelka by take nieco chcela, tak mam za ulohu to zistit 🙂

pekny vecer

rejkaa
19. apr 2015

@toronto_girl ahoj, kde by som nasla viac informacii ohladom plavania s detickami na Tahanovskych hriadkoch? dakujem za info

smartbabykurz
5. máj 2015

Milé mamičky, chcela by som vás pozvať na UKÁŽKOVÚ HODINU SmartBaby ZDARMA, 15. Máj 2015, 9:30 & 11:00. Kurz je určený pre bábätká od narodenia do 13 mesiacov, ponúka bohaté a rôznorodé zmyslové zážitky a aktivity. Ak chcete predísť sklamaniu a kurzu sa zúčastniť, prihláste sa už dnes, voľných už len pár miest.
Konanie kurzu v RC Stonožka, Košice, prihlásiť sa môžete na www.smartbaby.sk.

vladotato
3. sep 2015

ahojte ktora mamka my poradi kam sa da ist kupat s babetkom 6 mesačnim

jaelisabeth
16. sep 2015

@toronto_girl ahoy🙂 mall by som zaujem o podrobnosti🙂)

sponqa
18. sep 2015
radka752
15. dec 2015

@toronto_girl Ahoj. Plávať na Ťahanovské riadky si chodila cez Baby klub? Koľko stál kurz?

toronto_girl
15. dec 2015

@radka752 Ano, plavat sme chodili cez Baby klub Bocianik a cena hmmm uz nepamatam kolko bolo pri malych detickach, ale pri starsich to bolo 100€ - 10x45min... u mladsich to bolo 10x30min a cena bola tusim 70€, ale to bolo pred 2 rokmi 🙂 ... ale boli sme spokojni aj synovi to pomohlo

collett
3. jún 2016

Ahojte, rada by som obnovila tuto temu 🙂 kam sa da aktualne chodit plavat s babatkom? Najlepsie tak, aby mohol ist aj manzel? A je niekde prva hodina zdarma?

rejkaa
3. jún 2016

@collett Ahoj, www.babylook.sk Penizion Barca, je tam fajn, kludne môže prísť aj manžel alebo tam chodili aj babicky, fotit, nahravat detičky 🙂 My sme boli pár krát aj v novej nemocnici, tam je to fajn v tom, ze nemám presne určené kedy musíš prísť, majú tam určité dni a určité hodiny, aj doobedu aj poobede určené pre plávanie s deťmi a môžeš sa rozhodnúť kedy pôjdeš, nie je to záväzné, ale nie je to také príjemné prostredie ako v Barci. 🙂

rejkaa
3. jún 2016

@collett v Barci je aj sauna, čo je celkom fajn, najmä na imunitu detí.

cukricek331
3. júl 2016

@collett na peresi, www.zraloky.sk tam pisu zevraj sa da dohodnut nejaka ukazkova hodina, aj mna zaujomaa tato tema, tiez sa chystame 😊

collett
3. júl 2016

@rejkaa dakujem ☺️ medzicasom sme si vybrali ten peres a v juni tam chodili
@cukricek331 ano, peres je super, akurat teraz v juli maju pauzu

cukricek331
3. júl 2016

@collett super, tak asi pojdeme aj my tam, este mi osporucaju bocianik babyclub, ale asi k zralokom 🐳🐳

hatami
4. aug 2016

My mame negatívnu skúsenosť s instruktorkou baby club bocianik. Ukázala svoju aroganciu, neschopnosť racionálne riešiť záťažovu situáciu, absolútne neakceptovateľné neprofesionálne správanie. Dcérka z nej bola úplne vystrašená, plakala a cely den som ju musela utešovať a ukludnovat...

iukas
21. aug 2016

@hatami Takze moja intuicia ma nesklamala. Boli sme na jednej hodine len pozriet, nie plavat a bola som vydesena, ako sa spravala k detom. A to boli pritomni aj rodicia. Radsej sme skusili inu plavecku skolku.

hatami
21. aug 2016

@iukas , no ja som z nej bola tiez uplne znechutena a vydesena. Hystericky po nas vrieskala, take nikdy viac. Chodili sme aj na Peres, a tam sme boil max spokojni.

jajkaa0011
10. sep 2016

a neviete ako sa ta instruktorka vola? ja som a dcerkou pred 3 rokmi chodila do bocianika ak cvicit aj plavat a bola som velmi spokojna

hatami
10. sep 2016

na jej fb stranke ma uvedene svoje meno a kontaktne udaje

angel1979
24. máj 2017

@hatami myslite tu petrickovu? My akurat tam chceme ist

hatami
27. máj 2017
angel1979
28. máj 2017

@hatami ideme ku nej, dame potom info, po mne ani mojom dietati nikto kricat nebude, na peresi maju az od augusta, co je pre nas neskoro a dlhy kurz , ru mame 5tyzdnovy

hatami
30. máj 2017

@angel1979 . Tak snáď nebudete mat negatívnu skúsenosť a budete spokojni, držím palce🙂

angel1979
30. máj 2017

@hatami dakujem, dufaajme

petrikazuzka
29. nov 2017

prosim nejake aktualne info a skusenosti ohladne plavania v KE? dakujem

lucy218
4. feb 2018

Ahojte, mate niektora skusenost s plavanim na alejovej? Ako to tam prebieha a pod a aka je asi vysoka voda, kedze neviem plavat ale chcem ist s malym lebo potrebuje posilnit svalstvo. Dakujem za info 🙂