Kde sa dá v Košiciach plávať s bábätkom?

dulius
2. jan 2009

ahojte Kosicanky, kde sa da s malym babatkom v KE ist do vodicky? manzelka by take nieco chcela, tak mam za ulohu to zistit 🙂

pekny vecer

betka14
8. jan 2010

Lukáčová Eva
Tel: 0907 941 116; e-mail: eva.lukacova@kidfit.sk

cka
26. jan 2010

Ahojte kocky...
citala som temu, ale zaujimal by ma nazor na plavanie v Barci....chodili ste tam, ako tam je, boli ste spokojne? Chceli by sme zacat plavat od marca, tak by som bola vdacna za info. Alebo aj z inych plavarni, ci uz via vitae alebo saca. Dakujeeem.

mata1976
7. feb 2010

cka, o Barci neviem ale plavat sa este da v rehabilitacnom centre v Saci, deticky maju hodinu v stredu a sobotu o 8am, treba sa vopred nahlasit (055/7234 888) a 60minutova hodina stoji 5,60eur.

Potom je este kurz plavania vo Via-vitae na Diamantovej ul, vedie to p.Lukacova (0907 941 116; e-mail: eva.lukacova@kidfit.sk), 45-minutova hodina stoji 12,60eur a myslim ze treba zaplatit cely kurz (10 hodin)...

My zatial chodime do Sace aj ked je to dost skoro (rano musi malu budit a potom mi nevydrzi celych 60min v bazene lebo je unavena 😢 ) a dost daleko z Furce ale cenovo je to najlepsie...

tintinka
11. feb 2010

cka, ake plavanie v barci? tiez chcem chodit s malou plavat. so synom sme chodili do novej nemocnice, ale vraj to tam uz nefunguje a druhe cenovo najvyhodnejsie mi pride ta saca, ale som s furce a zda sa mi to daleko dochadzat do sace a este k tomu na osmu rano. tak by som bola rada, keby sa naslo este nieco ine okrem toho ale nie za 400 sk za jeden vstup (via vitae)

kamilecka
11. feb 2010

http://www.babylook.sk/?mnu=info&idm=12

Plávanie pre detičky od 6.mesiacov do 3.rokov:

Pláva sa v bazéne s teplotou vody od 28-30 C, 2x do týždňa vždy v utorok a štvrtok v čase od 16.30 do 18.00 hod. Kurz trvá 4 týždne. Po plávaní počas celého roka je k dispozícii detská sauna s teplotou 50 - 60°C.

Cena jedného kurzu je 77 €.

Myslim zje to 10x po 45 minut plavania.

mata1976
11. feb 2010

ahoj kamilecka 😉 , ty tam chodis? pozerala som fotky a vyzera to tam super, podla vsetkeho je tam kde deticky polozit 😉 😉 😉 co v Saci nie je (ked sa chce mamina prezliect) takze potrebuje zobrat zo sebou aj tatina 😅

mata1976
15. feb 2010

trochu som zistovala tu Barcu, plave sa iba 30min a potom idu deticky do sauny cize 8 vstupov stoji 77 €. Pre porovnanie:

Saca: 5,64 € za vstup (60min)
Barca: 9,63 € za vstup (30min+sauna)
Via Vitae: 12,60 € za vstup (45min)

Keby ta Saca nebola taaaaak daleko.... ☹ ☹ ☹

tini77
6. mar 2010

My sme boli s malym plavat v novej nemocnici v kosiciach. Je tam naozaj super, plavali sme uz od polovice tretieho mesiaca. Boli sme vo ,,velkej vani,,, ca. 3x2 metre a hlboka asi 80 cm. Ja som sedela s malym vo vani a pani, ktora to robi, bola vonku a robila s malym cviky vo vani a ukazovala mi, co mam s nim robit ja. Posledne dve hodiny ho aj potapala, prvykrat sa mu to pacilo, druhykrat uz nie 😲 . Hodina stoji 6,5 Eur, ale je to cela hodina cize 60 min. aj ked je to v podstate jedno, lebo take male aj tak nevydrzi celu hodinu. Najdlhsie sme vydrzali 35 min. Vodu menia po kazdom dietati pred tebou a nie je to dodatocne chlorovana voda, ale pitna, cize ked sa babo napije, tak to nevadi. Chceme ist od siesteho mesiaca do velkeho bazena, ale ten je momentalne zavrety, treba tam urobit nejake opravy, tak hladaju firmu, ktora tu urobi, tak vraj sa coskoro zase otvori. Vraj vo velkom bazene su 4-5 mamicky a jedna sestra, ktora dohliada a radi, co a ako. Takze novu nemocnicu fakt odporucam!!! 😉

janka1
21. apr 2010

maminy chodi , alebo chysta sa v tomto case niektora plavat s babatkom?

cka
22. apr 2010

Ahojte kocky,
neozvala som sa, prepacte.
My sme teda zacali plavat vo Via Vitae u p. Lukacovej, ale plava s nami Slavka. Ano, stoji to okolo 13 euro jedna hodina, teda 45 min. Boli sme teraz na 4 hodine, malej uz cvicitelka leje poharik vody na tvar zhora, mala to zatial berie celkom dobre. Samozrejme, ze sa otrepe a protestuje, ale pohoda. Plavaju na chrbatiku, co nasej malej, ktora ma uz 10 mesiacov moc nevyhovuje, uz chce byt na brusku. Ale musime, lebo inak sa to nenaucia a nepohneme sa dalej.
Co sa tyka pristupu cviciteliek a Via Vitae, o tom potom....ked nieco chcete vediet, tak IP.

Plava sa aj v Barci, prepocitavali sme to, a je to rozdiel asi cca. 5 euro, tam sa plati za 8 hodin, vo Via Vitae za 10 hodin. V Barci je sauna, vo Via Vitae je slana voda. Takze je to jedno, vsetko je dobre. Vedeli sme aj o Saci a Tahanovciach, ale nam kvoli polohe vyhovovalo Vitae. Kamaratka chodila plavat do Presova k Lukacovej uz od 3 mesiaca, mali sme od nech info, ze su dobry. Pozor na to, vo Via Vitae je viac plaveckych skolok, nie vsetky robia progresivne hodiny, aby to malo aj zmysel pre dieta na posilovanie!!
Ahojte.

dorka33
22. apr 2010

Ahojte! Moja dcérka má 9 mesiacov, bola operovaná na srdiečko, kvôli rane sme doteraz nemohli plávať, chceli by sme začať niekedy teraz. Najvhodnejšie by bolo pre nás ViaVitae so slanou vodou.
cka desi ma to "o tom potom" 🙂

gudulo
24. apr 2010

ahojte, ja by som tiez chcela chodit s malou plavat, ale kde....?
podla toho co som pocula, na Tahanovskych riadkoch uz kurzy nerobia ☹ , podla toho co pisete, by som mozno vyskusala tu Barcu alebo Sacu, aj ked obe su daleko ☹

mata1976
12. máj 2010

tak my sme sa nakoniec rozhodli pre Barcu a veeelmi sa nam paci, je to tam super. sice je to drahsie ako v Saci ale je to aj na vyssej urovni a k tomu po plavani chodia deticky do sauny...ODPORUCAM!!! 😔 😔 😔

katarinagk
21. máj 2010

🙂 Ahojte kocky, chcem sa opytat, sme na zajtra prihlaseni na plavanie v SACI, neviete mi nahodou blizsie povedat,kde presne sa to tam nachadza?

Dakujem... 😉 😉

masina
24. máj 2010

ahojte dievcata
akurat aj ja rozmyslam kam ist. kamaratky chodili ku lukacovej a velmi si ju pochvaluju. avsak ta cena :( nasla som aj marea klub. ti plavaju vo via vitae tiez ale nic som o nich nenasla. tak ak niekto ma nieco o nich nech prosim napise. potom som nasla tu barcu a ta sa mi celkom pozdava. bola som prekvapena kolko to stoji v saci. fakt ako pisete skoda ze je taak daleko a taaak skoro rano. malemu by to podla mna az tak nevadilo ale mne 🙂) nie som prave ranostaj.
ake mate skusenosti? je nutne aby bola nejaka predpriprava pod dozorom instruktorky aj doma alebo staci ked nas to naucia vo velkom bazene? skor sa toho bazena bojim ja. ze ho nebudem vediet dobre udrzat a pritopi sa mi tam :(( hlavne preto som chcela predpripravu.
prekvapilo ma cka ze hovoris asi negativne o pristupe cviciteliek od lukacovej. aj by som chcela vediet viac ale neviem co je IP 🙂
via vitae ma asi v tom akusi vyhodu ze ma slanu vodu. cize v barci je chlorovana? ako to deti znasaju?
a ked uz pisete tak ktore robia progresivne hodiny?
uf ja som hrozne neroznodna tak prsoim poradte.... :(
DAKUJEM

masina
24. máj 2010

mata1976 super ze chodis do barce. prosim napis vseeetko co ta o nich napadne. vseetko by som chcela vediet. 🙂)
chlorovana nechlorovana voda. staci teplota vody, ved inde som citala ze je 32 a tam len 28-30. je kde polozit dieta ked sa prezliekas a manipulovat nim potom. ked vychodis 1 blok tych 8 hodin tak sa da pokracovat v dalsom bloku ktory je narocnejsi pre deti. zaplatila si si aj predpripravu doma alebo pocula si nieco od mamiciek s tvojej skupiny ake to bolo a ci sa to oplatilo. ako skoro vopred sa treba prihlasit na kurz?
uf uz ma nic ine nenapada. ale napis prosiiim co ta napadne.
dakujem

katarinagk
24. máj 2010

Ahojte, jaj mam velmi cerstvu skusenost BARCA-SACA, ano, ako pise Mata, Barca- novsi bazen,sauna ale to je asi tak vsetko, absolvovali sme tam 1 kurz a pravdupovediac, clapkali sme sa 8 hodin.... 1 hodina v SACI- neporovnatelne, individualny pristup, maly krasne natahuje rucky, nozky akoby plaval, potapal sa, pre mna je to v tomto smere neporovnatelne....

cka
27. máj 2010

Ahojte,
nie, nepisala som o negativnom pristupe cviciteliek vo via vitae, konkretne o kidfit, lebo na nich nic zle nemam. Je to fajn, plavat urcite s babatkami sa vyplati. Deticky maju radi vodu. Saca....pocula som, ze je to velmi velmi super. Skoda, ze je to daleko...ale uvidime, clovek nikdy nevie, a mozno aj tam pojdeme skusit. Barca...ano, maju saunu, co je urcite fajn. Via Vitae....maju slanu vodu, pomaha to na sopliky, deticky sa urcite napiju alebo nadychaju. A aj ja.

A ak pisete, ze sa bojite drzat babo a tak, ci ist do vane na predpripravu. My osobne sme nechodili, a mala je uzasna, zvlada vsetko, aj ked ju nechtiac ponorim. 🙂) Urcite sa mi tam neutopila, oni vas vsetko naucia, ako spravne drzat babatko. Ja som do vane nechodila, lebo to bolo v Presove, nemali sme taku moznost s autom, a ani mi to netrebalo. Mame v partii chlapceka, co chodili do vane, a je o nieco lepsi, ale radost z vody ma taku istu ako vsetky ostatne deticky. Su v bazene uzasne. Vsetkym odporucam...aj ked, sluzby su niekedy dost krute ...ale co uz.

masina
1. jún 2010

ludkovia
tie ktore sa pytali na plavanie v novej nemocnici mam info. rehabilitacna z novej hovorila ze este cakaju na hygienikov a malo by sa to spustit. a este ze sa asi bude upravovat cennik.
trocha ma odradza ze vo velkom bazene je 10-12 mamiciek s babatkami lebo niekde som citala mozno i tu 🙂 ze inde je len 5. tak neviem ci to na dve rehabky nie je vela :(
ked tak nahlas rozmyslam 🙂 tak by ma zaujimalo aky je rozdiel medzi plavanim v nemocniciach (nova, saca) a komercnym plavanim (napr. vo via vitae a pod.). kedze som este s malym neplavala zatial vidim viditelny rozdiel v cene 🙂
myslite ze je rozdiel aj cvicitelkach? akosi mam pochybnosti. mam pocit ze vplyvom prostredia som stratila doveru v sestricky v nemocnici. stale len pocujem od vsadial aky je nemocnicny personal hrozny :( ale ked ja som bola v porodnici aj na rizikovom mala som sa celkom dobre. tak neviem.
myslim ze som nerozhodna alebo nie 😀
prosim napiste svoj nazor. dik 🙂

jjeanny
3. jún 2010

masina - my sme zatial boli iba v saci, a aj ked nas tam bolo niekedy aj vyse 15 rodicov s detmi bazenoch, pristup "cviciteliek" bol podla mojho nazoru prijemny a podla moznosti sa venovali aj detom individualne, cena tiez vyhovujuca.
A plavanie v novej nemocnici je iba na zaklade odporucania doktorky alebo je to pre verejnost?

masina
3. jún 2010

jjeanny je to aj pre verejnost. na 1.strane mas kontakt na dr.molcanovu cez ktoru sa to riesi. dik za tvoj pohlad. 🙂

masina
14. jún 2010

jjeanny volala som dr. molcanovej a nie je to pre verejnost :( musi mat babo nejaky problme. al ev dnesnej dobe to asi nebude problem. my sme boli u neurologicky kvoli tortikolisu a ked uz to bol ok tak nam nasla cosi ine. raz u lekara - stale u lekara :(( idem k molcanovej na vysetrenie a potom napisem nove info.

masina
27. jún 2010

takze som bola u molcanovej. mila osobka. najprv som tamsla kvoli tomu aby ma odporucala na plavanie ale po tom co mi povedala ze to nie je pre verejnost tak som si nasla cosi ine. takze osm tam sla len tak aby mi povedala ci je v poriadku lebo som uz bola zmagorena z toho ci sa vyvija dobre alebo nie :( nepozerala sa na mna divne co tam robim so zdravim dietatom 🙂 upokojila ma a povedala ze netreba cvicit. ale nepytala som sa ci by nam neodporucala plavat. mozno keby som sa opytala na to tak by nam odporucala a mozno nie. tak som ti asi jjeanny velmi nepomohla 😅

erka100
29. jún 2010

môzem sa opytat kde presne je to v saci?????,v nemocnici alebo kde,nepoznam sacu a ako sa tam objednat???, 🤐

edusik
26. aug 2010

@cka chcem sa opýtať či plávate nakoniec v Barci. Ak áno, napíš ako ste spokojné a tak. My sme práve skončili plávanie vo ViaVitae - KidFit tam skončil, tak sa rozhodujeme čo ďalej. OD sept. v Barci začína nejaká p. Moricová, tak sa naskytá ďalšia šanca na výber...

edusik
26. aug 2010

@cka prepáč, nečítala som Ďalšie príspevky. Takže v Barci ste nakoniec neboli... A ako teraz budete pokračovať keď KidFit skončil? Recepčná vravela, že Lucia pokračuje s plávaním s ich vlastnou spoločnosťou. Ale ja teraz potrebujem zmeniť čas na poobede, a Lucia poobede nepláva... Nemáš referencie na MareaClub čo tam tiež plávu? S tými jedinými sa dohodli na Ďalšej spolupráci a plávu poobede, len nemajú 10blokové kurzy a pláva sa permanentne... Čo poradíš?

cka
1. sep 2010

@edusik Ahoj, my pokracujeme s Kidfidom na Bankove, teda dufam, aspon sme sa tak dohodli pred dovolenkou, a dnes sme sa z nej vratili, tak budem zajtra volat, ze co sa deje s plavanim. Mne sa ccelkom pozdava ta Kidfit, ze ich uz poznam, my sme plavali so Slavkou. O tej dalsej skolke, co si pisala, neviem nic, aku maju cenu? Zistila si nieco? A hlavne co robia, lebo jedna znama plavala s jednymi vo Viavitae a vravela, ze nic moc sa tam deti nenaucili. Tak neviem...ak nieco vies, daj vediet.

edusik
2. sep 2010

@cka no nakoniec je to tak, že s MareaClubom odplávem na bud. týždeň skúšobnú hodinu zdarma a rozhodnem sa. Platí sa všade skoro rovnako, sú to min. rozdiely, ale smerom dole, KidFit je "najdrahší" ale vravím to sú len pár eurové rozdiely. Bankov sa pláve len do decembra, takže tiež to nie je dlhodobé riešenie, preto vyskúšam iné a uvidím, v najhoršom bude chodiť s malou do Prešova k p. Lukáčovej. Ozvem sa na bud. týždeň ako sme dopadli

cka
2. sep 2010

@edusik AHOJ.....tak daj vediet kontakt, sli by sme aj my odplavat, komu si volala,sla by som porovnat....dakujem 🙂

cka
2. sep 2010

@edusik ahoj...tak kamoska plavala s mareaklubom, moc nebola spokojna....
mna zaujima ta Lucia, to myslis tu, co plavala pre Kidfit?? A kde ona bude plavat, alebo kedy?? Nemas o tom info?