Kde sa dá v Košiciach plávať s bábätkom?

dulius
2. jan 2009

ahojte Kosicanky, kde sa da s malym babatkom v KE ist do vodicky? manzelka by take nieco chcela, tak mam za ulohu to zistit 🙂

pekny vecer

lili_mia
21. máj 2011

Ahojte žienky v sobotu v sobotu 28.mája od 16.00 bude RODINNÝ MAJÁLES - otvorenie záhrady pre Vás a pre Vaše detičky v MC Delfínik, Laborecká 2 ( za OC Galéria v areáli bývalej materskej škôlky). Čaká Vás živá hudba, kofola, atrakcie a súťaže pre deti, nafukovací hrad, kreatívne hračky, trampolína, herňa a telocvičňa...

http://mcdelfinik.sk/node/3

28. mája - RODINNÝ MAJÁLES - otvorenie záhrady v mc s pestrým programom pre malých aj veľkých

martanka11
25. máj 2011

Kam s detmi v Kosiciach uz aj na facebooku https://www.facebook.com/kamsdetmivkosiciach

adka229
30. máj 2011

Ahojte maminky.
Ak by ste mali záujem, moja sestra Lucka Bazanová pláve aj vaňové plávania aj bazény a babatkami.
Kontakt na ňu je 0905 128 761, rada ochotne odpovie na vaše otázky :o)
Spolupracuje aj s MC Stonožka.
Jej stránka je: http://www.bublinkake.sk/

ffx
3. jún 2011

Nie ze niektora nahodou odpoviete tym dvom, kde to je v tej Saci. Aj mna by to zaujimalo

hhenike
5. jún 2011

ahojte. neviete mi poradit, ci sa da plavat s babatkami aj v Saci? ak áno kde? + nejaký kontakt? 🙂 vdaka

wzorcek
11. jún 2011

ahojte, neviete ci sa da niekde v okoli plavat uz aj s 3 mesacnym babatkom? nechce sa mi cakat do jesene kym bude mat pol roka, bude zima :(

edusik
14. jún 2011

@wzorcek do 6 mesiacov sa "pláva" vo vani, niekedy Marea toto praktizovali, a myslím, že to robili tak, že chodili k bábatku domov. Ako je to teraz neviem, teoreticky každý klub má vypísané plávanie do 6 mes. vo vani, ale či to praktizujú aj naozaj si musíš zistiť. Ale podľa môjho názoru je to hlúposť planiť za takú ...., bábu vo vaničke omývaš hlávku aj sama každý večer ... len pekne počkaj a potom si to budete užívať spolu v bazéniku, my sme začali v 8. mesiaci - tiež som sa bála zimy, tak začali sme až v marci a o nič sme neprišli, chodítme do teraz a stojí to za to...

wzorcek
14. jún 2011

@edusik dakujem, prave to v tej vanicke doma som nasla, ale mi to pride take cudne ze by mi dakto chodil domov kupat dieta 😅
ale ja ked budem cakat do marca tak to uz bude mat chlapec rok 😒 teda chapem ze jemu to asi vadit nebude, ale ja by som uz chcela 😀 mozno v auguste dakoho zlomim nech nas zoberu 5mesacnych 😉

jankapavurova
30. júl 2011

@hhenike My sme chodili na plavanie do Šace, cca pred 3 rokmy... od znamych viem ze to tam je este stale... da sa od 6 mesiaca ako vsade. Treba sa vopred objednavat a cislo by malo byt 0556322703, pokial ho nahodou nezmenili. Ak by to cislo nebolo aktualne tak tu je cislo na spojovatelku 055 / 7234 111
055 / 7234 333. Nieje to priamo v nemocnici ale v inej budove rehabylitacneho centra, ktore je mimo arealu v nemocnice v šaci.

andiekens
26. aug 2011

ahojte, my zaciname 3.septembra v saci, zacina niekto tiez ? cislo pre objednanie sa je 055/7234 888 (je to priamo na vratnicku, ktora ma zoznamy a zapise vas). pre blizsie info mam aj t.c. na pani stefanovu, ktora plava s detickami, v pripade zaujmu napisem do IP 🙂

matula55
18. sep 2011

@andiekens ahooj..uz ste teda zacali v saciplavat, ako sa ti to pozdava?? ja by som niekde chcela s malym chodit len akosi sa neviem rozhopdnut.

vitacalcin
7. apr 2012

@jankapavurova
ahoj prosim ta ako to funguje v Saci, chodi vela mamiciek, alebo tam mozu chodievat aj oteckovia? dakujem za odpoved

marhulka88
13. máj 2012

da sa v saci plavat aj mimo nejaky kurz so starsim dietatom?

zuzka213
7. nov 2012

@andiekens ahoj, aj ked je tvoj prispevok starsi, vies mi prosim ta poslat to cislo na cvicitelku detskeho plavania v saci vo fro???a tiez by ma zaujimalo ako ste boli spokjni s kurzom....vdaka

mravvcek
8. jan 2013

baby viete poradit plavanie s babatkami v Kosiciach?Normalne neviem nic najst ☹

lucy1212
15. jan 2013

@mravvcek Ahoj, pred dvoma tyzdnami zacal novy kurz s babatkami v Myslave. Je to prestahovane z Barce. My chodime vzdy vo stvrtok, piatok poobede. Tento tyzden to bude stvrta hodina (spolu ich je 8 a cena je 77,-). Nam sa tam velmi paci, cele je to len pre mamicky s detmi, teda vobec nie pre verejnost. Je tam aj infrasauna, detsky kutik, kuchynka.

reni1512
15. jan 2013

Babule ja to zistim...vcera mi kamoska vravela a ja som zabudla :D chodia ale plavat individualne, jedna fyzioterapeutka sa venuje babatku a mamina pri tom sedi v jacuzze a spolupracuje 🙂, po kazdom miminku sa meni voda a je tam vraj superne! V barci neodporucaju skupinove, niekto si to chvali a niekto tam dostal uz aj pneumokoka, tak sto ludi sto nazorov 🙂

zuzulla7
15. jan 2013

Ahoj, ja chodím s 1 1/2r dcérou do Barce. Chodili sme v lete a boli sme raz aj teraz v zime v nedeľu ale nebola veľmi tepla voda pre mna a nie to este pre malu. Nechodíme plávať do kurzu len tak sa trosku poclapkat samé. Tá co tam pracuje povedala, že v piatok prikuruju detickam lebo v tedy je kurz tak skusime prísť este v sobotu aká bude voda.ocenila by som este nejaky pultik pre oblikanie deti lebo je tam len jedna menšia lavicka

mravvcek
15. jan 2013

@lucy1212 a mas kontakt na niekoho kto to vedie?My planujeme cca o mesiac zacat.

maminka5
15. jan 2013

@edusik ahoj a kde chodit plavat?diky krasne

lucy1212
16. jan 2013

0903512443 - to je kontakt priamo na instruktorku plavania (chodi tusim az z BB). Z Barce sa prestahovali aj kvoli tomu, ze tam to bol penzion, kde mala pristup aj verejnost, teda navstevnici penzionu. Tu je to v dome, kde je vsetko prisposobene mamickam s detmi (aj oteckom a babickam 🙂. Nemam to sice s cim porovnat, kedze je to nase prve plavanie, ale chodi tam vela mamiciek, co si to tiez pochvaluju. Co sa tyka toho plavania s fyzioterapeutkou, to moze byt tiez super (urcite by som si viac oddychla, kedze moj maly ma cca 10 kil), no asi by mi aj chybalo to spolocne santenie vo vode.

mata1976
31. jan 2013

@zuzulla7 chodis tam mimo kurz? Kolko sa plati vstupne? Ja momentalne chodim do Myslavy (myslim ze sme v skupine s @lucy1212 😉 )

zuzulla7
31. jan 2013

@mata1976
deti myslim 1,20€ a dospelí 2,30€ na hodinu. Nechodime do kurzu len tak sa počľapkať.treba sa dopredu objednať ( najlepšie v pon. ked je skoro este všetko voľne) na internete si najdi penzión Barca a tam najdes všetko

mata1976
1. feb 2013

@zuzulla7 dik, ja to tam poznam, chodila som tam na kurz s dcerou pred 3 rokmi. Chodia tam aj male babatka alebo len starsie deti?

zu2za3na
1. feb 2013

Ahojte, ja sa chystám nahlásiť seba aj syna na kurz do penziónu v Barci. Telefónovala som aj s inštruktorkou. Máte s tým niektorá skúsenosti, či sa to oplatí zaplatiť? alebo mám chodiť so synom iba tak sama?

zuzulla7
2. feb 2013

@mata1976
Ja chodím s 1,5r dcérou a co sme chodili tak tam bol este jeden dospeli asi so 6 r inokedy boli len dvaja dospelí. S batolatami som sa tam nestretla, ale možno že chodia. Do bazenu objednavaju na hodinu 2-3 dospeli plus 1-2 deti. Tak to je mala pravdepodobnost stretnúť sa v konkrétny den a danú hodinu s malým babetkom.

zuzulla7
2. feb 2013

@zu2za3na
Podľa mna je to dosť drahé na to co som počula že tam neucia deti plávať ale len nebat sa vody a to môžem aj ja doma vo vani liat malej na hlavičku vodu atď.

zu2za3na
3. feb 2013

@zuzulla7 no drahé to je ale to asi preto, že je tam inštruktorka- zdravotná sestrička a je to aj s programom + zvýšená hygiena. A neučia deti iba nebáť sa vody ale učia ich aj splývať a potápať sa aj malé batoľatá. Pozri si stránku babylook.sk

zuzulla7
3. feb 2013

@mata1976
Chcela by som sa opýtať koľko sa platí v myslave. Je tam veľký bazén alebo len taký maly pre deti a či sa tam dá chodiť plávať aj mimokurz len tak sa sami počľapkať. Ďakujem

mata1976
3. feb 2013

@zuzulla7 v Myslave kurz stoji €77, plava sa 2xtyzdenne po 30min + 10min infrasauna (spolu 8lekcii). Da sa aj raz do tyzdna ale cena je vyssia - €45 za 4 lekcie.