Kde sa dá v Košiciach plávať s bábätkom?

dulius
2. jan 2009

ahojte Kosicanky, kde sa da s malym babatkom v KE ist do vodicky? manzelka by take nieco chcela, tak mam za ulohu to zistit 🙂

pekny vecer

mata1976
12. feb 2013

mate niektora skusenosti s plavanim v hoteli Bankov?

elfka.elfka
12. feb 2013

Nie, ale v saci na rehabilitacnom je super.

nikusenocka
16. feb 2013

nevies kedy to tam je v tej saci? pocula som ze nejako moc skoro okolo 8 to zacina

nikusenocka
16. feb 2013

@elfka.elfka nevies kedy to tam je v tej saci? pocula som ze nejako moc skoro okolo 8 to zacina. chodis aj ty s babom?

elfka.elfka
16. feb 2013

@nikusenocka V stredu aj sobotu tusim, su aj lepsie casy, neviem ci v sobotu nie o 10 tej. Zavolaj na recepciu rehabilitacne a tam ti vsetko povedia.

nikusenocka
17. feb 2013

@lucy1212 ahoj, prosimta ty este chodis na to plavanie s babatkom do myslavy? nikde neviem najst k tomu ziadne informacie, nemaju nejaku web stranku? chcela by som vediet ze kedy a co ako sa plave. dakujem pekne za info. papa

michalka007
20. feb 2013

Ahojte, aj my by sme radi do tej myslavy. mate na nich kontakt?

nikusenocka
22. feb 2013

@mata1976 ahoj, prosimta ty chodis este plavat do tej myslavy? neviem o tom najst nic na internete, kde sa da prosimta o tom najst blizsie info? chcem chodit s mojim malym plavat lebo som uz zufala v kosiciach nic nieje ☹ dakujem pekne za info

marusa2
3. jún 2013

Dobrý deň, plávať sa dá aj na rehabilitačnom v novej nemocnici na Terase,telefon je0556403672 , jedno plávanie by, malo byť 7e,ja som začala plávať s dcérkou od 4,5 mesiaca tam u nich vo vani,potom do bazéna, sú tam rehabilitačné sestričky,veľmi zlaté,poradia pomôžu...

toronto_girl
27. jún 2013

Zdravim vsetky maminy... Ja som dnes mala tu cest absolvovat baby kurz plavania na Tahanovskych riadkoch a poviem Vam velmi sa nam to pacilo... Mam 8. mesacneho synceka, ktory ma svalovy tonus na chrbatiku. Lekcia prebieha tak, ze v bazene je 6-8 deticiek s rodicom a plavanie je vo forme hry... Kurz vedie velmi prijemna pani, ktora pocas lekcie sleduje mamicky a aj babatka a ked niekto robi nieco chybne tak ho nato upozorni 🙂 ... Rodic ma moznost vstupit s babatkom do bazena este v case ked prebieha ina lekcia (kedze bazen ma este aj mensi bazen)... kto by chcel podrobnejsie info viem preposlat materialy 🙂

luy
12. júl 2013

@zuzulla7 ahoj zistila si niečo o tej Mzslave?kde to je,neviem to tam nájst?nevieš nejaké info?dik
@mata1976

lillie79
30. júl 2013

@toronto_girl Ahoj, vedela by si mi poslat viac informacii aj kontakt a kde to presne je? Ja mam 3,5 mes. babetko a chceme zakat najprv s vanovym plavanim a potom bazenovym. Robia aj vanove? Ci iba bazenove? A v bazene je slana voda ci klasicka s chlorom? Vopred ti velmi pekne dakujem za informacie. Monika

lillie79
30. júl 2013

@marusa2 Ahoj, da sa tam priamo zavolat? A je to na baze nejakeho kurzu ci lubovolny pocet vstupov je mozny? Kto vlastne uci co a ako? Tie sestricky ci je tam aj niekto iny? Vopred ti dakujem za informacie. Monika

ludmilav
2. aug 2013

ja som tiez zvedava na tie tahanovske riadky lebo to mam blizko 🙂

zenabla
19. aug 2013

Čaute, na Bankove sú plavecké jasličky BUBLINKA. Majú aj stránku. Kedysi plávali aj na Ťahanovských riadkoch, len tam bol problém s tým, že voda bola často studená a v jeseni a v zime ho zatvárajú.

toronto_girl
23. aug 2013

Na Tahanovskych riadkoch sa plava len do konca oktobra, potom sa plavanie presuva do hotela Bankov. Co sa tyka vody tak nemozem povedat, zeby bola studena... aspon sme s tym nemali problem vodicka bola prijemna 🙂

martini
7. feb 2014

ahojte, neviete niekto či sa v tej Myslave ešte dá plávať? a nejaký kontakt?
A moja druhá otázka je, že kam sa dá ísť kúpať s 3 ročným dieťaťom tak indivindi, len tak sa vyčlapkať...niekde kde je teplejšia voda. poradte. dakujem 🙂

toronto_girl
13. jún 2014

V mesiaci jún 2014 sa plánuje otvorenie ďalšieho kurzu baby plávania pre začiatočníkov - detičky vo veku 6-12mesiacov na Tahanovských riadkoch 🙂. Mozem len odporucit - chodime plavat s drobcom uz 2x sme v kurze pre mierne pokrocilych. Vyborny pristup instruktorky, plavanie vo forme detskych hier 🙂

larevedere
17. júl 2014

@toronto_girl ahoj,prosim ta a mozes mi poslat nejaky kontakt na osobu ktora to ma starosti?na ich stranke som nasla len vseobecne info..kolko trva kurz,kolko stoji?

zenabla
17. júl 2014

@martini Ahoj, na Alejovej je súkromná športová škôlka a keď si klikneš na ich stránku, tak to mávajú otvorené aj pe verejnosť, je tam aj cenník. A potom ešte penzión v Barci, vraj tiež je to príjemné, ale tam sme ešte neboli.🙂 No a teraz v lete samozrejme beach club pri mestskej plavárni, je tam malý pol metra hlboký bazén pre det(nie pre dospelých).

reni1512
22. júl 2014

@toronto_girl ahoj prosim ta musia mat maminy aj kupacie ciapky? ako dlho trva ,,hodina"? dakujem 🙂

reni1512
22. júl 2014

@toronto_girl ahoj, prosim ta posles mi blizsie materialy? vdaka 🙂

toronto_girl
22. júl 2014

@reni1512 ano kupacie ciapky musia byt... dlzka lekcii zavisi od veku dietatka. Zaciatocnici maju 30 minutove lekcie, mierne pokrocili 45 min. 🙂 ... do mensieho bazena sa da prist aj skor a potom sa len presunies do vacsieho.

reni1512
22. júl 2014

@toronto_girl dakujem 🙂

fffrida
10. sep 2014

Ahojte, hľadám miesto kde by sme mohli chodiť plávať s 3-ročnou žabkou. Pozná niekto niečo aj pre takéto väčšie deti??
Ďakujem

kopi222
16. feb 2015

@toronto_girl Ahoj, nevies mi povedat ci je to este aktualne na tych Tahanovskych riadkoch? Mam 5 mesacneho synceka, a na neurologii sme dostali doporucenie na vodnu rehabilitaciu, a hladam nieco. No neviem najst nic poriadne, K niecomu sa dopracovat je umenie. Nevies mi poradit, dakujem 🙂

toronto_girl
16. feb 2015

@kopi222 Ahoj, no na Tahanovskych riadkoch sa momentalne neplava, najblizsie sa bude plavat az v maji. Ale kuz sa presuva cez zimu do hotela Bankov. Poslem ti kontakt v sprave na pani ktora kurz organizuje jd velmi mila takze ti poradi co a jak 🙂

kopi222
16. feb 2015

@toronto_girl Dakujem 🙂

toronto_girl
4. apr 2015

Plavanie na Tahanovskych riadkoch bude podla FB stranky babyklubu zahajene posledny aprilovy tyzden 🙂 ... kto chce moze sa pridat. Moja osobna skusenost je velmi pozitivna. Mila a ochotna instruktorka, zaujimave plavanie 🙂