Kde v Bratislave je detské ihrisko so zeleňou?

sutocka
22. máj 2009

Ahojte maminy,
viete o nejakych detskych ihriskach v Bratislave, kde by bolo trochu kludu a zelene? mozno aj nejake zvieratka?
Partizanskej luky ma uz maly dost a to sme tam ani tak casto nechodili, k Auparku sa sice este stale tesi, ale ja moc nemusim tie davy ludi, co su tam a vacsina ihrisk v okoli je pri cestach. My by sme ocenili nieco v kludnom prostredi, kde nie je kopa ludi, aj nejake male ihrisko s nejakou hojdackou alebo smyklavkou alebo niecim inym, so stromami , aj nejake zastrčené v lese. Hlavne nech je tam zelen a aspon trochu kludu (byvame v hlucnom prostredi a ziada sa nam trocha vypnut).

bublinaz
23. máj 2009

sutocka, vyskusajte napriklad horsky park. myslim,ze splna vsetky atributy, kt. si vymenovala 🙂

ena
23. máj 2009

sutocka; miniihrisko je aj na dostihovej drahe v petrzalke. nie je sice zastrcene v lese, ale je blizko lesika.

xxmargaretka
24. máj 2009

ahoj sutocka..
prave prerabaju ihrisko pri dunaji-petrzalska strana..co som zatial videla bude super..

majula
25. máj 2009

Presne to, čo hľadáš je hneď za hranicami...v Kitsee...volá sa to Schlosspark, je to vlastne park s ihriskom, veľmi pekným, všade samé stromy...tam by sa ti určite páčilo...my tam chodíme na bicykloch, sme z Petržalky a cesta tam nám trvá 10 minút...takže super 😉

katy1979
25. máj 2009

xxmargaretka kde je presne to ihrisko co prerabaju???

majula ty myslís to kde je zámok ci niekde inde?

sutocka my máme také v petrzalke v ovsisti. rovno pod lesom.

majula
25. máj 2009

katy presne to, kde je ten zámok 😉

katy1979
25. máj 2009

majula nevedela som ze tam je aj ihrisko. ja som tam bola akurat raz sa pozriet a aj to len pred vstupom do samotneho zamku

majula
25. máj 2009

Nooo, tak pri najbližšej príležitosti to choď omrknúť...som zvedavá, či sa bude páčiť, ale ja myslím, že áno 😵

emogeon
25. máj 2009

tak v kitsee je zamok aj ihrisko? a najdeme to autom ci majula troska ma navedies pls ?

xxmargaretka
25. máj 2009

ako bol kedysi lunapark

majula
26. máj 2009

emogeon...fuuuu tak ja ťa nenavediem veru, ja som tam bola s kamoškou a trasu som si nejako moc nevšímala, teda nie natoľko, aby som ťa dokázala navigovať...ale zistíííím 🙂 😅

emogeon
26. máj 2009

snad to najdeme niekde ved kitsee je len dedina 😝

filipa
30. máj 2009

emogen, do toho zamockeho parku sa dostanes priamo z hlavnej - nikam po prejazde zeleznice neodbocuj uz takmer na konci dediny... uvidis to po po pravej strane za lavotocivou zakrutou (mensi vchod) alebo ked odbocis doprava na smer Wien, tak vjazd do arealu zamku je hned za odbockou...snad som to napisala zrozumitelne 🙂

sutocka, inak velka kludna zelena plocha s detskym ihriskom je v ruzinove na ostredkoch...

avanti
2. máj 2010

Pridavam dalsi tip na kludnu zelenu plochu s ihriskom - avsak platenu - Botanicka zahrada. Oplati sa kupit pernamentka.
Inak mozem odporucit aj zrekonstruovane ihrisko s preliezkami v Trnavke v parku.

trpezliva
3. máj 2010

nase oblubene 4 ihriska v BA : Horsky park, Zelezna studnicka, ihrisko pri Magio plazi, ihrisko na Peknikovej/Dubravka/.

babulina
4. máj 2010

ahojky, opytam sa blbost ale ten schlosspark co spominala majula je musem ethnographisches schloss kittsee, alebo som uplne mimo? lebo mm ma prizabije ked ho zavediem niekam inam 😀 😀 😀

katy1979
6. máj 2010

babulina to by malo byt ono. v kitsee nic ine nie je

babulina
7. máj 2010

aha dakujem dakujem 🙂

babulina
7. máj 2010

nasla som aj nieco taketo, je to tiez hned za hranicami - http://www.schlosshof.at/cms-sl/index.php?page=... , tak teraz ktore??????

katy1979
7. máj 2010

babulina schlosshof nie je v kitsee ale. ale chodievame aj tam. su tam zvieratka, zahrady. v lete je to tam pekne. a plati sa tam ale vstupne

leiinka
16. jún 2010

@majula Ahoj Majula, to je úžasný nápad, ja som práve uvažovala, že chodiť sa hrať s malou na nejaké ihrisko do Rakúska, že keď nám rakúska škôlka nevyšla, tak snáď tam by pochytila nejaké to slovíčko 🙂 a hľa... aj o cyklo-výletoch uvažujem, kedysi som chodievala do Hainburgu na bicykli... ďakujem Ti za inšpiráciu a keby ste niekedy chceli ísť spolu, tak dajte vedieť, ja mám 4,5ročnú slečnu...