• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy zobrať dieťa prvýkrát do kina?

14. júla 2015 
od akeho veku?
21. nov 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to už sú čo za témy? :rolling_eyes: :sweat_smile: :zipper_mouth:
21. nov 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak povedala by som, že od vtedy keď si myslíš, že tam dokáže v relatívnom kľude tú hodinku odsedieť...tak asi od 3- 4 rokov
21. nov 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga, keď budeš mať dieťa, tiež ťa to možno bude zaujímať :rolling_eyes:

Ja myslím, ak si to odpozoruješ doma, že ti vydrží pozerať celý film doma, tak by to mohla zvládnuť aj v kine. My sme chceli ísť s malou na Up! a kým sme sa rozhýbali, tak už nebol v kine :grinning:
21. nov 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak od 4 rokov si myslím. :wink: je to individuálne.
21. nov 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan keď budem mať dieťa, tak tu založím tému: pokakalo sa mi bábo... utrieť riťku? :rolling_eyes:
21. nov 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa najstarsia bola prvykrat v kine asi ako 5r, pacilo sa jej aj vydrzala sediet. mladsia dcera bola prvykrat ako 6r a bala sa... ono nestaci len obsediet, ale v takom formate ako je kino - velky obraz, hluk, kdejake efekty - to na kazde dieta moze vplyvat inak. v kinach sa robia akcie pre skoly, aj tam decka chodia, o skolkatoch neviem, zeby chodili, aspon u nas v ms nie, tak asi niekde tam je ta hranica vhodnosti
21. nov 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flamenga, keď budeš mať čo k téme, tak prispej, ok? :wink: a keď si nebudeš vedieť poradiť s pokakaným zadkom, tak sa pokojne opýtaj, niekto ti určité poradí :grinning:
21. nov 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v amerike robievaju kina detske premietania cez den...kde je zvuk stiseny, svetla v sale ostavaju zasvietene...byva to cez den, za uplne smiesne peniazky...mohlo by byt aj u nas.
21. nov 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga, lepsie umyt, ale este mas cas, nastudujes :wink:
21. nov 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus, tak to je ine :slight_smile:
21. nov 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz sa tesim, ked budem moct malu bravat na tie detske filmy :slight_smile: :slight_smile: zatial sa ale bojim, ze pri sume 6 euro na osobu dospelu a 4 eura na dieta, by to boli vyhodene prasule, keby neobsedela.
21. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambu :grinning:

Cicusha, ešte som to nejako nezisťovala, ale bývajú poobedňajšie premietania pre deti...teda hlavne animákov, ale naozaj neviem, ako je to s hlukom a svetlom.

My sme raz s malou boli v múzeu, kde bolo vrámci expozície premietanie asi polhodinového filmu (o sopkách :grinning:) a problém nastal len vtedy, keď bola 3D pasáž a malá sa toho zľakla. Inak bola u MM na kolenách a pozerala na plátno... len to nebolo také hlasné ako v kinosále :unamused:
21. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne nekinuj teraz v chrípkovom období....môj má 4 roky a v kine ešte nebol :wink:
21. nov 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicushka, my sme zacali asi v 2 rokoch do kina, a to tak, ze tu v usa, mame 1$ movies, cize je to uz davno po uvedeni predstavenia do kina, tak sme skusili ked mali deti asi 2 roky, keby envydrzali, nebolo by mi luto penazi. Tiez v lete sme vyuzivali letny program, ked pustali filmy zadarmo, tie kina aj tak zarobili na koncesiach, mozno viacej ako napoly vypredane kino za klasicku cenu listka.
Tie detske predstavenia co si spominala, to byva vacsinou filmy pre rodicov a ze si mohli vziat male dietatko a pozriet film pre seba, cize nie pre deticky zabava, ale pre rodicov.
21. nov 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas, ti co ste boli uz v kine na Minions teraz,je vhodny pre 4r. dieta?? Dakujem.
14. júl 2015 o 14:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehoska ja som bola s 3,5rocnou minuly vikend, bavila sa a ja napodiv tiez ( 2D)
14. júl 2015 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eeffka dakujem za reakciu,tak vyskusam
14. júl 2015 o 14:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehoska moj ma 4,5 a bol s muzom minuly tyzden, decko prislo nadsene, muz hovoril, ze skoro umrel ;( to je sranda pre deti, vacsina dospelych sa hrala na mobiloch
14. júl 2015 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok