Kedy zobrať dieťa prvýkrát do kina?

cicushka
21. nov 2009

od akeho veku?

flamenga
21. nov 2009

to už sú čo za témy? 🙄 😅 🤐

mariii
21. nov 2009

tak povedala by som, že od vtedy keď si myslíš, že tam dokáže v relatívnom kľude tú hodinku odsedieť...tak asi od 3- 4 rokov

bihan
21. nov 2009

flamenga, keď budeš mať dieťa, tiež ťa to možno bude zaujímať 🙄

Ja myslím, ak si to odpozoruješ doma, že ti vydrží pozerať celý film doma, tak by to mohla zvládnuť aj v kine. My sme chceli ísť s malou na Up! a kým sme sa rozhýbali, tak už nebol v kine 😀

babula90
21. nov 2009

Tak od 4 rokov si myslím. 😉 je to individuálne.

flamenga
21. nov 2009

bihan keď budem mať dieťa, tak tu založím tému: pokakalo sa mi bábo... utrieť riťku? 🙄

bambusko
21. nov 2009

nasa najstarsia bola prvykrat v kine asi ako 5r, pacilo sa jej aj vydrzala sediet. mladsia dcera bola prvykrat ako 6r a bala sa... ono nestaci len obsediet, ale v takom formate ako je kino - velky obraz, hluk, kdejake efekty - to na kazde dieta moze vplyvat inak. v kinach sa robia akcie pre skoly, aj tam decka chodia, o skolkatoch neviem, zeby chodili, aspon u nas v ms nie, tak asi niekde tam je ta hranica vhodnosti

bihan
21. nov 2009

Flamenga, keď budeš mať čo k téme, tak prispej, ok? 😉 a keď si nebudeš vedieť poradiť s pokakaným zadkom, tak sa pokojne opýtaj, niekto ti určité poradí 😀

cicushka
autor
21. nov 2009

v amerike robievaju kina detske premietania cez den...kde je zvuk stiseny, svetla v sale ostavaju zasvietene...byva to cez den, za uplne smiesne peniazky...mohlo by byt aj u nas.

bambusko
21. nov 2009

flamenga, lepsie umyt, ale este mas cas, nastudujes 😉

bambusko
21. nov 2009

cicus, tak to je ine 🙂

cicushka
autor
21. nov 2009

uz sa tesim, ked budem moct malu bravat na tie detske filmy 🙂 🙂 zatial sa ale bojim, ze pri sume 6 euro na osobu dospelu a 4 eura na dieta, by to boli vyhodene prasule, keby neobsedela.

bihan
21. nov 2009

Bambu 😀

Cicusha, ešte som to nejako nezisťovala, ale bývajú poobedňajšie premietania pre deti...teda hlavne animákov, ale naozaj neviem, ako je to s hlukom a svetlom.

My sme raz s malou boli v múzeu, kde bolo vrámci expozície premietanie asi polhodinového filmu (o sopkách 😀) a problém nastal len vtedy, keď bola 3D pasáž a malá sa toho zľakla. Inak bola u MM na kolenách a pozerala na plátno... len to nebolo také hlasné ako v kinosále 😒

janinah
21. nov 2009

Hlavne nekinuj teraz v chrípkovom období....môj má 4 roky a v kine ešte nebol 😉

luciask
21. nov 2009

cicushka, my sme zacali asi v 2 rokoch do kina, a to tak, ze tu v usa, mame 1$ movies, cize je to uz davno po uvedeni predstavenia do kina, tak sme skusili ked mali deti asi 2 roky, keby envydrzali, nebolo by mi luto penazi. Tiez v lete sme vyuzivali letny program, ked pustali filmy zadarmo, tie kina aj tak zarobili na koncesiach, mozno viacej ako napoly vypredane kino za klasicku cenu listka.
Tie detske predstavenia co si spominala, to byva vacsinou filmy pre rodicov a ze si mohli vziat male dietatko a pozriet film pre seba, cize nie pre deticky zabava, ale pre rodicov.

tehoska
14. júl 2015

Prosim vas, ti co ste boli uz v kine na Minions teraz,je vhodny pre 4r. dieta?? Dakujem.

eeffka
14. júl 2015

@tehoska ja som bola s 3,5rocnou minuly vikend, bavila sa a ja napodiv tiez ( 2D)

tehoska
14. júl 2015

@eeffka dakujem za reakciu,tak vyskusam

pribinak
14. júl 2015

@tehoska moj ma 4,5 a bol s muzom minuly tyzden, decko prislo nadsene, muz hovoril, ze skoro umrel ;( to je sranda pre deti, vacsina dospelych sa hrala na mobiloch