Kinder hotel v Rakúsku alebo Taliansku. Poraďte!

dadka
25. jún 2008

Ahojte dievcata,

prosim , poradte mi ak ste niektora boli v Rakuskom alebo Talianskom kinderhotely. Hladam stvor alebo pat hviezdickovy hotel najlepsie aj s malym detskym zoo.

dakujem
D.

tweety22
7. júl 2008

http://www.kinderhotel.at

vsetky co tam najdes su na vysokej urovni a pre decka hotovy raj 🙂

pepies
23. apr 2009

neviete poradit nejaky kinderhotel alebo rodinny penzionik s dobrymi sluzbami okolo Neusiedler See prip. v Burgenlande? 🙂

katy1979
23. apr 2009

pepies my ideme do lutzmanburgu je to za neusiedler See pri madarských hraniciach. je tam sonnentherme takze raj pre deti.

pepies
24. apr 2009

katy, velmi pekne Ti dakujem, velmi sa mi to paci, z MT je to cca 300 km, takze pohoda .......
nasla som tam vyhodne balicky, trebars Sunny Wednesday Package 2 dospeli a 1 baby 476 EUR so vsetkym, to je pobyt od stredy do piatku ...... 😉

http://www.sonnenpark.at/index.php?id=533

pepies
24. apr 2009

ak by ste mali este nejaky tipy, rada uvitam, niekde blizko Neusiedlersee, moze byt kludne aj trojhviezdovy hotel prip. nejaky rodinny penzionik ..... dakujem...... 🙂

jeana
25. apr 2009

pepies my sme sa boli v Sonnentherme pred 2 tyzdnami a nevieme si vynachvalit...bolo uzasne... sluzby vynikajuce 😉

siskasdetmi
25. apr 2009

Vyzera to tam naozaj super napr. http://www.familienparadies-reichenhauser.at/ .

Inak preco na Slovensku neexistuju detske hotely?

silviaoskaroliver
25. apr 2009

my sme boli v jednom hoteli priateľskom k deťom neďaleko Ziliny - Horný Vadičov. Je to pekný hotel, aj pekné detské ihrisko, detske kutiky a personál naozaj priateľský k deťom

katy1979
26. apr 2009

siska tiez sa to pýtam preco tu nic také nie je. aj ked nie detske hotely tak penzioniky so sluzbami a cenami ako su v rakusku. nech sa na mna nikto nehnevá ale kde na slovensku najdem hotel za 30-40 eur na noc all inclusive a s takými sluzbami a vybavením?

katy1979
26. apr 2009

jeana a kde ste boli ubytovaní? lebo ja stale do ktoreho hotela ci penzionu ist

jeana
27. apr 2009

katy, my sme boli v Sonnenparku...vstup do water worlds priamo v zupane z izby 😉

pepies
27. apr 2009

Jeana a boli ste na vikend alebo na dlhsie?
Kolko ste platili na vikend?
Ja som tam nasla tie packages ze od stredy do piatku za 480 EUR so vsetkym pre 2 dospelych a 1 baby ....
Ten Sonnepark sa mi velmi paci .......... 🙂

jeana
27. apr 2009

boli sme len na 3 dni (2 noci) vyskusat... 😵
naozaj vyborne.... tiez sme mali ten package Sunny days... prisli sme Ut a odisli vo Stv... 😉 cena 475Eur...

pepies
28. apr 2009

ano, aj ja som pozerala tie balicky, tiez by sme isli asi tak .................. 😉

pepies
28. apr 2009

inac tiez by som uvitala nejake tipy na rodinny penzionik niekde v okoli Neusiedler See alebo v Burgenlande, len tak na 1-2 noci, ak viete, piste ...... 😉

vocko3
3. máj 2009

ahojte, chceli by sme ist v lete do toho sonnenparku. viete mi povedat kolko to vyjde pre rodinu s 2r. dietatom tak na 5 dni? ked mame zaujem o plavanie s malou, to sa potom plati nejaky kurz? alebo je to v cene dovolenky? na co si tam treba davat pozor a co by ste tam odporucili? dakujem

katy1979
4. máj 2009

vocko zavisi kde budete ubytovani.
na sonnentherme stranke su aj penziony a hotely.
robia aj kurzy tie su tam vypisane tiez. ale pokial viem robia klasicke kurzy t.j. jedna hodina tyzdenne. také intenzivne ako sa robia na sr tam myslim nefunguju.

vocko3
4. máj 2009

ja som myslela ze ten sonnenpark to je jeden hotel. a o kurzy ani tak nemam zaujem, skor len tak si tam zaplavat s malou, ci sa aj za to plati zvlast, alebo to uz je v cene hotela.

pepies
4. máj 2009

vocko ano, Sonnenpark je jeden hotel, ked si pozries ich cennik, najdes tam ceny, je to dost drahe, kedze je to pathviezdovy hotel, vikend tam stoji okolo 480 EUR so vsetkym pre 2 osoby a 1 baby .....

katy1979
5. máj 2009

vocko aha kto zle cita ako ja tak nechápe. ano Sonnenpark je hotel, Sonnentherme je komplex. hej v tej cene mas vsetko aj vstupne do sonnentherne aj kompletnu vybavu.
ja som stale este neprepocitala co sa nam viac oplatí. my chceme ist na týžden a byt týžden v sonnenparku ci v semi sa mi zda byt velký luxus a urcite sa nebudeme chodit cvachtat celý týžden. aj nejaké vylety si chceme porobit.
su tam aj celkom slusne penziony rodinne zalozené.

vocko3
5. máj 2009

no ja som povodne chcela ist s malou k moru ale potom som myslela ze asi skor do toho sonnenparku. ale mam pocit ze to vyjde rovnako draho ako niekde pri mori. len neviem kde je dobre s detmi. do chorvatska ma odradza dlha cesta aztom, no a teraz aj kadejake chripky po svete, takze neviem ci je vhodne niekam ist, len tu blizko.

katy1979
5. máj 2009

vocko cenovo ta to vyjde rovnako. do chorvatska to nie je zasa tak dlha cesta.
my sme minulý rok isli autom a dokonca cez den a malý to zvladol. odchadzali sme o 5 ráno a poobede sme tam boli. s prestavkami sa to dá.
chrípka ma neodradza skor chytí nieco v bazene ako v mori. ja chorvatsko milujem ale sonnentherme tiez. krasna trava vybeh pre deti ihriska, sluzby na 100 percent a malý miluje vodu takze sa moze cvachtat a plavat celý den.
pri mori sa napriklad bál vln a kludne more velmi casto nie je.

pepies
6. máj 2009

vocko my ideme do Talianska, je to 860 km - tyzden na Benatskej riviere nas vyjde lacnejsie, ako vikendovka v Sonnetherme..............
Pojdeme v noci, takze predpokladam, ze maly bude spinkat........... Zastaneme si na kojenie al. na oddych kde chceme a kedy chceme ........

More je more............ a ten vzduch pri mori, na nezaplatenie nielen pre deticky ale i pre nas .............

Na Sonnentherme budem potom setrit a ked bude skaredsie pocasie - niekedy na jesen - dame tam nejaku vikendovku .................

A co sa chripok tyka, tie neobchadzaju ani Rakusko ani Slovensko ............... Tomu nezabranime ...... 😉 😉 😉

eimiky
6. máj 2009

Vocko my ideme tiež do Talianska Lignano, tam je to len 600 km z Ba, takže celkom v pohode.Nie je to až tak daleko a ani tak draho.Nás stojí apartmán 300€ traja dospelí a malý a ešte plus strava a cesta.

pepies
6. máj 2009

vocko vlastne az teraz som si uvedomila, ze z Ba je to len 600km, my to mame trosku dalej ..... 😀

vocko3
7. máj 2009

no este uvidime, ja by som tiez brala viac more, ale hlavne aby som si konecne oddychla 🙂