Reštaurácie a kaviarne s dobrým detským kútikom v Košiciach

wind123
13. sep 2017

Ahojte. Kedze som mamou dvojrocneho ziveho drobca, no sucasne som aj tvor spolocensky a najviac mi chuti ked mi navari niekto iny 🙂 hladam v Kosiciach nejake dobre miesta na obedy, vecere pripadne posedenie si pri dobrej kave ci drinku, kde by sa drobec aspon hodku vedel zabavit a my sa najedli a napili bez zaludocnych vredov😉 nemyslim tym detske kaviarne, ale klasicke restiky, kaviarne, bary s vyhradenym detskym priestorom v ktorom budu aj hracky, auticka, hlavolami, nie len papier na kreslenie, pripadne aj nejake vonkajsie ihrisko. Optimalne v intravilane Kosic. Co som zatial objavila ja je Baranok,Ajvega a tym som asi vycerpala svoje poznanie😀tak dajte typy a navzajom si skvalitnime travenie😉

iukas
13. sep 2017

Skús reštauráciu Bonaparte v sebastovciach, úžasný detský kútik s tobogánom a kopou vankúšov, u nas ma stale uspech. Letná zahradka, nie je to síce klasická reštaurácia, ale dá sa aj najesť.

wind123
autor
13. sep 2017

Hm, vyskusam, bola som tam zoparkrat na obed ale uz davnejsie, detsky kutik som si nevsimla, vyskusame🙂len skoda ze to nie je niekde viac v centre🙁

katlenad
13. sep 2017

Tabacka ma novy detsky kutik. Aj vonkajsi, aj vnutorny. Len som postrehla, nebola som tam este.

beton
13. sep 2017

@wind123 Cierny baron, Iron club, Cucabamba, Cerberos (mini), Pizza domcek (mini), Pizzeria rodinka, U vlka (len vonku), Rokoko (vonku), Loky pub (mini, ked este existuje :o))), Kolkaren pri crow arene ma nafukovacie hrady, ale to je pre vacsich ako 2r. a plati sa za to, na juhu pri metropole je pub, kde je vonku dost smykaliek, vonku reklama na kofolu, neviem, ako sa to vola, Baby cafe...mozno mi este nieco napadne :o)

wind123
autor
13. sep 2017

@beton cierneho barona vyskusame este som vnutri nebola tak uvidime, iron club je trochu od ruky, ale mozno casom...ani som nevedela ze cucabamba sa prestahovala na furcu...no tie mini kutiky nasho drobca velmi nedokazu uspokojit, aj s tymi nafukovacimi hradmi je spokojny tak max 5 min a potom odskace prec😁

zuzik307
14. sep 2017

@wind123 happy baby cafe, cafe revoria...

ladybugk
14. sep 2017

Republika vychodu na hlavnej (mini kutik), Heppi Apple na Letnej, Gesto cafe&brunch na L.Novomeskeho

elviku11
14. sep 2017

Master pub na Terase v Zuzkinom parku. Tam maju velky detsky kutik, skor miestnost