Kúpalisko Hajdúszoboszló

gabika_tkacikova
23. aug 2016

ahojte, uvažujeme nad výletom do Hajduszoboszlo - kemping. Počula som, že vraj vstupné do kempu je síce vyššie ale je to spolu so vstupom na kúpalisko. Bol tam niekto tento rok? koľko je to vstupné spolu so vstupom na kúpalisko? páčilo sa?

darina1952
23. aug 2016

@gabika_tkacikova Ahoj, áno je to tak - s poplatkom za Kemp máš už aj kúpalisko (Strand). Cenu si vieš pozrieť na ich stránke - stačí nastaviť SK verzia. Pri platbe dostanete náramky na ruku, ktoré vám umožnia pohyb po kúpalisku aj v po kempe.
https://www.hungarospa.hu/sk/Hungarospa-Ceny/Th...

gabika_tkacikova
autor
23. aug 2016

@darina1952 a páčilo sa Vám tam? spokojnosť?

darina1952
23. aug 2016

@gabika_tkacikova nekempovala som tam, len som navštívila známych v kempe. Chodíme na súkromné ubytovanie na týždeň, kúpalisko sa nám páči, poznáme ho už 😉

spetra999
23. aug 2016

Ahoj, my sme tam boli s malym na 4 dni, boli sme spokojni, su tam bazeny aj pre najmensich. Ceny ako aj jedla boli dobre, len bolo strasne vela ludi (my sme boli koncom jula). 🙂

gabika_tkacikova
autor
23. aug 2016

@spetra999 veľa ľudí už ani neriešim, to je všade. Keď sa páči malému, tak to nevadí 🙂

ludka140281
23. aug 2016

boli sme ,ale nie v kempe,,ubytovali sme sa tam v dome,,mali sme celý rodinný dom....kupaliská suuuuuuper
fotka je z bazena kde su morské vlny 😀

eeffka
23. aug 2016

@gabika_tkacikova ja len upozornujem ze v Hajdu su kempy 2, jeden je pri vstupe do mesta to nie je ten spravny a ten so vstupom na kupko je v podstate situovany za kupaliskom, treba ist do mesta a do prava

gabika_tkacikova
autor
23. aug 2016

@eeffka Ďakujem za info 🙂

gabika_tkacikova
autor
23. aug 2016

@ludka140281 :D vodu a vlny ani nevidieť :D

ludka140281
23. aug 2016

@gabika_tkacikova ludí milion,ale miesto si nájde každý 🙂 a super super super 😀 xixi aspon,ked spadneš ,tak na makko 🙂

monikapalo
5. aug 2017

@darina1952 Ahoj, ak by Ta to neotravovalo, chcela by som Ťa poprosiť o objasnenie cien, neboli sme ešte v Hajduszoboszlo, neviem sa vysomáriť z cenníka. Chceli by sme vonkajšie bazeny a tobogany, nie velke, iba malé, ani wellness....iba kupko, sme dvaja dospelí a jedno dieťa /7,5/.Neviem, ci sa plati napr. za slnečník, za skrinku, za lehátko....chcela som si urobiť kalkuláciu. Dakujem.

ludka140281
5. aug 2017

@monikapalo ak by si chcela vidiet reálne fotky,,urobila som pred týždnom album,nakukni,,lehátko sa platili isto iste 500 ich peniažkov na vonkajšie na celý den,,slnečníky nepožičiavali,ked sme mi boli pred rokom..inak už neviem

monikapalo
5. aug 2017

@ludka140281 super, ďakujem. Idem pozrieť.

darina1952
6. aug 2017

@monikapalo ahoj, v cenniku pozeraj ceny Strand - to je vonkajsie kupalisko a Aquapark sa plati zvlast - male smykalky su do 10rokov a ty ako sprievodca dietata platis tiez male smykalky. My si poziciavame iba lehatko -1ks je 700forintov, to sa plati v kase pri skrinkach a s listkom ides za chlapcom pri lehatkach. Skrinky si neprenajimame ani slnecnik na plazi - tu neporadim.

monikapalo
6. aug 2017

@darina1952 veľmi pekne ďakujeme