Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kúpalisko Lipot

petrina82
17. jún 2014

Boli ste spokojni? Ako sa tam da dorozumiet v pokladniach a v bufete okrem madarciny? Su tam aj lehatka alebo sa da rozlozit len niekde na trave na deke? Maju tam cipovy system, ako v Senci alebo sa vsetko plati v peniazoch?

liz_lemon
17. jún 2014

@petrina82 ja som tam bola davnejsie, ale tie naramky tam nemali, rozlozit sa mozes na trave
nepamatam sa, ako sa tam da dorozumiet, ale chodi tam vela Slovakov, tak urcite to nebude problem
inak na moj vkus tam bola prilis tepla voda, vobec som sa neosviezila

petrina82
autor
20. jún 2014

@liz_lemon dakujem, asi vyskusame

lencika
26. jún 2014

aj od nas z firmy tam chodi vela ludi a velmi si to tam chvalia aj ja som rozmyslala ze by sme tam isli pozriet len neviem ako si vypytam co len pit ked neviem ani ceknut po madarsky 🙂)

kiki75
7. júl 2014

je to super, slovensky hovoria, neni problem

lulistek
7. júl 2014

@petrina82 Je to tam super, veeeelky priestor vsade trava, restauracie, urcite sa da dorozumiet - aktivity vo vode, cipy su tam tusim aj na skrinku ak si dobre pamatam.

zuzka1008
7. júl 2014

@lulistek aj my by sme sa tam chceli ísť pozrieť ,koľko km je to od ba ?

lulistek
7. júl 2014

@zuzka1008 56Km kukla som vzdialenosti na internete 🙂

eji
8. júl 2014

aj my tam chodievame, je tam uzasne, hlavne bazeny a sluzby, vsade vedia po slovensky, len treba pomalsie rozpravat, aby aj realne rozumeli, je tam velikanska travnata plocha, kde sa daju dat deky, vela ludi vyuziva tie polstany
Deti sa tam naozaj vysantia 🙂

horana
10. júl 2014

Najlepsie kupko - akvapark pre BA a okolie je prave Lipot, odkedy to tam pozname inam nehcodime. 😎 Aj ceny su viac ako priazdnive na to co tam vsetko je. Pre 4 clennu rodinu - 2 dosp. s 2 uz platiacimi starsimi detmi to vyjde v prepocte na cely den cca 20E. Ked si zoberiete ze pozemok ma niekolko hektarov, je tam x bazenov s x vychytavkami pre mensie i vacsie deti, aj atrakcii napr. velka plocha s roznymi typmi ostrekovacov, medzi ktorymi sa da pobehovat, velmi osviezujuce...sa to rozhodne oplati aj s cestou, ved jeden trapny biobazen na Kamennom Mlyne na Zahori zaplatite to iste denne vstupne - neporovnatelne!
Rozhodne sa oplati prvy krat skusit cez tyzden - nie vikend, a ist doobeda, hned na otvorenie, doobeda su bazeny temer prazdne. Velke parkovisko, aj s tienom.
Platit sa da vsak len HUF, pri pokladni zboku je bankomat. Teda vezmu vam aj EUR ak nemate ine a trvate ze budete platit tak, ale nie najlepsi kurz - zaokruhlia, lepsie doniest si, alebo si vytiahnut z bankomatu HUFy a zbytok minut v bufete na zmrzku.
Velky krasny areal s plno vychytavkami, rozlozit sa da na dobre udrziavanej trave, plno prirodzeneho tiena od stromov.
Je tam vzdy plno slovakov, slovensinu pocujete na kazdom kroku.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli