Letná dovolenka v Liptovskom Jáne. Doporučíte niečo?

klaudis
25. mar 2011

Ahojte chcem sa spytat ci mate nejaku dobru stranku na vyhladavanie ubytovania a ceny. Chceme ist do Liptovskeho Jana na letnu dovolenku. Nasla som jeden hotel s polpenziou na 7 dni / osoba to vychadza na 163 euro. Chcela by som byvat v hoteli kedze mam 2 male deti a varit sa mi na dovolenke nechce.Skuste pridat svoje tipy .dakujem

laki
25. mar 2011

@klaudis, ahoj, naša Kika idú v máji do Liptovského Jána do školy v prírode.Skús pozrieť: www.melrose.sk . Vyzerá to tam pekne, uvidíme.

janzurka
27. mar 2011

Odporucam hotel Liptovsky dvor. Perfektne miesto, vyborny hotel a sluzby 🙂

slavkaa27
28. mar 2011

Ahoj, my sme boli v Lipt. Jáne aj v lete aj v zime. Boli sme v hotely Avena a Horec. Pozri www.avena.sk..
V zime je tam krásne a majú aj lyž. stredisko Ski Javorovica 🙂 🙂.

lolka
28. mar 2011

odporucam penzion Horec 😉 personal velmi ochotni a strava dobra. v maji tam ideme opat 🙂

meckat
13. apr 2011

my ideme teraz na víkend do villa Betula - krásne ihrisko pre deti...vyhrali nejakú cenu ústretovosti k deťom. Boli sme tam pred svadbou lyžovať, spokojní veľmi. Majú svoju stránku

annie13
9. máj 2011

my chodime do Aveny uz mame aj vernostnu zlavu len bazen je velmi studeny pre deticky ale virivka v pohode teraz tento vikend ideme do Lipt. Sielnice Villa Betula mame aj tie kuponiky z Plus7dni na zlavu na celodenny vstup do Tatralandie tak pojdeme aj tam kuknut aj tu na MK mnoho mamiciek tento penzion chvalilo tak som zvedava

annie13
12. máj 2011

@meckat ako ste boli spokojni s villou betullou hlavne deticky, my ideme zajtra do pondelku len sa bojim pocasia
bol uz nafuknuty ten skakaci hrad ked ste boli?

meckat
13. jún 2011

prepáč , až teraz som sa tu dostala jáj. Dobre bolo aj hrad bol nafúknutý, len pre môjho syna aj tak skoro. Dúfam, že ste boli spokojní. My sme boli krátko. Nám hlavne zvieratká a preliezačky. Obsluha výborná a ústretová voči deťom.

alusha
13. jún 2011

ahojte, my sa chystame tento rok do liptovskeho jana, nemate niektora este nejake dobre tipy na ubytovanie, nemusi to byt hotel, skor nejaky penzionik, len aby tam bola aj strava, nejaky dvor, ihrisko pre deti... zaujal ma ten penzion horec, pripadne este aj toto www.urudolfa.sk, nebol tam niekto? dakujem 🙂

simisi
14. jún 2011

My chodievame kazdy rok,byvame v Avene a minuly rok aj tento v hotely Maj 😉

sandrika1986
10. jún 2013

My sme boli po 1x v Liptovskom Jáne v roku 2012 a to konkrétne v hoteli Relax Avena a boli sme spokojný 🙂 Tento hotel je vhodný aj pre rodiny s deťmi, krásne prostredie, pekný hotel, chutná strava, vyhrievaný bazén, ochotný personál... 😉

michalku
10. jún 2013

Nám sa páčilo aj v kolibe Strachanovka***, výborne tam varia, pre deti tam majú komplet výbavu - Stoličky, výber jedál, hrací kútik a pod... Skúste: http://www.strachanovka.sk 😉