Macko Puf na Slovensku. Idete tam s deťmi tiež?

olejanka1
30. apr 2008

Disney prišiel aj k nám.Pôjdete podporiť americkú kultúru,alebo len vyhovieť Vašim deťom?
http://www.expres.sk/?action=17&kluc=macko_puf

pacna
30. apr 2008

ma to taky hačik že to mame daleko 😀 ale šli by sme.

alionuska
30. apr 2008

A my sa chystame.Malinka zboznuje Macka Poo a vsetkych jeho kamaratov.Videla uputavku v telke a bolo rozhodnute.Ta radost v jej ockach je na nezaplatenie aj ked sa mi zda to vstupne trochu prehnane...Ved co by clovek neurobil pre radost vlastnej dcerky,nie? 😀 A napokon aj ja budem mat zazitok,lebo ked som bola malinka,nic take nebolo..iba ladova revue a cirkus. 😅

julia225
30. apr 2008

aj my by sme isli...ale nemyslim si, ze by tam mala vydrzala 😒

cairka
30. apr 2008

je to ďaleko, ale šli by sme 😒 na macka poo by malá pozerala aj celý deň . máme jeden bilboard s mackom poo pri dome a tam vždy stojí 10 minút a pozerá, čo tam všetko je.

julia225
30. apr 2008

baby...tie ceny su pre jednu osobu??? 😒

liliandax
30. apr 2008

aj my by sme sli, ale je to strasne daleko ☹ A neviem, ci by maly obsedel.. mozno, ked budeme vacsi, bude nieco podobne aj u nas 😅

alionuska
30. apr 2008

Julia,ano tie ceny su pre jednu osobu.Od 490 sk.Este neviem,podla coho sa plati vstupne a kolko,ale zistim!

julia225
30. apr 2008

od toho kde sedis... ceny 590-990 😒

ella1
30. apr 2008

dcéra chce ísť aj lístok by bol,ale neviem.........uvidíme......
určite ale pôjdeme do viedne na tutanchamona,už aj lístky máme.to je určite zaujimavejšie a poučnejšie.... 😉

alionuska
30. apr 2008

ella,no zavisi od veku dietata.Myslim,ze pre mensie deti je zaujimavejsi macko ako tutanchamon... 😅

ella1
30. apr 2008

no ved práve,som jej vravela,že je to pre malé deti a nie pre ňu.keby sme tam boli najstarší,by som sa trápne cítila 😀

alionuska
30. apr 2008

No neviem,ja si myslim,ze tam budu aj starsie deticky,ako je vasa dcerka. 😉

cicushka
30. apr 2008

ella) mne je zas luto, ze nasa mala je este moc malicka na to...hned by som ju tam zobrala. ☹

julia225
30. apr 2008

aj my pojdeme na tutanchamona, ale bez malej, ona mi povedala, ze sa boji 😝 😉
viete uz ako je to s cenami? je to podla sektoru, kde sedite???

arabeska
30. apr 2008

aj my rozmyslame ze pojdeme davidko vravel ze by isiel ale ze by bol do toho nejaky zeravy sa neda povedat 😅

maca793
30. apr 2008

ella1
moje dvojičky tiež idú so školou do VIedne na tutanchamona, stojí ma to len 1000,- na obe, takže som vôbec neváhala.
ja by som tiež šla na Macka Pu, ale je to drahé pre 4 osoby+cesta+niekde ubytovanie. ☹
keby to bolo v BB, tak hej. deti by boli aj samé na predstavení a ja by som ich čakala von.

matar
1. máj 2008

my sme nad tým tiež uvažovali- malá bude mať narodky- ale dali sme jej na výber, a rozhodla sa, že chce radšej domček pre barbie 😲 no takže nás to výjde ešte drahšie ako macko puf

martuska
2. máj 2008

možno to bude znieť čudne, ale ja som sa tomu tak potešila, že som rovno kúpila 4 vstupenky a pôjdem ja, manžel, sestra a moja mama, takže tam budeme asi najstarší návštevníci a ešte k tomu bez detí.
Zbožňujem toho macka 😀 😵 😀

julia225
2. máj 2008

martuska 😉 zlata 😀

deniskajakubko
2. máj 2008

Náš Jakubko, odkedy videl reklamu na Macka Pu, tak o ničom inom nerozpráva, len, že tam chce ísť, len neviem, či 3 ročný vydrží minimálne hodinu a pól sedieť. Neviete ako dlho to predstavenie bude trvať, a či tam budú aj nejaké prestávky?

blumka
2. máj 2008

a ja chceeeeem...macko je moj favorit 😀

deniskajakubko
1. jún 2008

Ahojte holky, neviete náhodou akú minutáž má MACKO PUF? Kúpila som lístky pre malého, no neviem ako dlho to bude trvať.

anetka
1. jún 2008

Ahoj deniskajakubko, boli sme v Bratislave na Macka Puf bolo to krásne predstavenie pre deti. Trvalo od 18.,00 do 1935 hod. aj s 15 min .prestávkou.

tilly
2. jún 2008

aké to bolo? oplatilo sa?

emjee
2. jún 2008

deniskajakubko • 1d • Včera o 21:28
Ahojte holky, neviete náhodou akú minutáž má MACKO PUF? Kúpila som lístky pre malého, no neviem ako dlho to bude trvať.

deniskajakubko • 1d • Včera o 21:59
To ste neboli nikto na Macka Pu?

anetka • 1d • Včera o 22:37
od 18.00 do 19.35 hod aj s 15. min.prestávkou

deniskajakubko • 1d • Včera o 22:57
anetka - Ďakujem veľmi pekne 🙂

deniskajakubko • 1d • Včera o 23:00
anetka ak sa môžem spýtať, máme lístky do sektoru A 12, nevieš či je dobre odtiaľ vidno?