Máme ísť do Zoo Viedeň na jeden alebo na dva dni?

vieraz
22. máj 2015

Ahojte, chceli by sme ist do Zoo Vieden. Ale ako pozeram, je to aj na viac ako jeden den. Boli ste tam niekto? Ist na jeden alebo dva dni? Kde sa tam pomerne vyhodne ubytovat? Alebo s cim to spojit na viac dni? Mame pomerne male deti, takze nejaka velka turistika nie. Dakujem za tipy a rady.

applede
22. máj 2015

presne toto by zaujimalo aj mna...tak sa rada poinformujem tiež 🙂

pamaja1
22. máj 2015

Ja som tam bola, ale pravdupovediac neviem co by sme tam robili 2 dni... V pohode sme to obehli za den.

kaia
22. máj 2015

Den vam na tento vylet bohato staci 😉

sammy
22. máj 2015

Pokial ide o zoo, staci ti jeden den v pohode. Ale kedze pozeram, ze ste az zo ZA a mate ako vravis mensie deti, ubytko by som asi hladala, lebo zo samotnej zoo budete vystaveni a cesta tam aj spat bude potom narocna. Ale ohladom ubytovania neporadim - mozno pozri nejake zlavy v BA hoteloch.

sardinka333
22. máj 2015

Čo tam chceš v ZOO robiť dva dni? To je tak celodenný výlet typu ráno ideš a večer prideš, v pohode to prejdeš ako prechadzku. No tak samozrejme male deti treba dať do kočika lebo je to pomerne naročne na chodenie - cely ten den na nohách, ale ako su tam lavičky, reštika, bufety takže je si kde sadnut aj pri niektorých zvieratách je sedenie. Nám sa tam páčilo.

mojong
22. máj 2015

Zoo v pohode na jeden den ak dva tak v meste je kopec pamiatok, ale su skor kulturne neviem ci by decka to bavilo, este mozno naturwissenschaft museum, to sme presli aj s 6mesacnou dcerkou. Uz som vo Viedni davno nebola si ma inspirovala, ja som tam bola rada 🙂

slavkicek
22. máj 2015

Na Viedensku zoo ti staci jeden den 🙂 ak by ste vo Viedni ostsli aj na noc tak deti by mohlo zaujat Haus des Meeres (dom mori) ma 6poschodi je to tam paradne 😉

m.i.r.i
22. máj 2015

urcite jeden den staci...je tam dost chodenia..odporucam ist do ZOO zhora..je viac vchodov...s malymi detmi ist zhora...ako je ten vyhlad na zamok Schonbrunn...lebo odtial sa ide dole kopcom, cez take lesiky, je to tam inak velmi pekne spravene..a potom chodis skor dole..je tam aj super ihrisko pre deti, kde si mozete dat piknik a tak..ale jeden den staci..ak by ste chceli este jeden, tak Prirodovedne muzeum je super, velmi interaktivne pre deti, dinosaury, pravek, zvierata...vsade tlacitka co si deti stlacaju a zasvieti nieco, mozu si pumpovat vybuch sopky, chytit meteorit, pozerat cez mikroskopy, chodit s praludmi...nam sa velmi pacilo...

margarita
22. máj 2015

my sme boli cca pred mesiacom, s 3 detmi > 6, 3 a 1rocne, a medzi 10 az 18tou sme to videli cele, aj si pocas toho 34x oddychli na lavicke, asi 6x jedli, hodinu sa hrali na detskom ihrisku....neviem, podla mna staci celodenny jeden den.

enikoo
22. máj 2015

Skus hotel viktoria vieden,je to nedaleko od zoo,cca 300-400m cez park schönbrunn,je tam krasne , 😉 a haus des meeres odporucam tiez,

luslus
23. máj 2015

Ja trosku odveci - v Rakusku predavaju taky hroznovy cukor Dixi (s obrazkom zvierat) - deti do 15 rokov maju vstup zadarmo ak sa preukazu 3 baleniami tychto cukrikov