Mamičky zo Žiliny

kisub1985
8. nov 2012

Ahojte , mám doma 8 mesačnú dcerku a dalsieho prcka na ceste. Mamicky, ktore byvate v Ziline centre, nemate pocit, ze nam tu chyba detske ihrisko? Na predmestskej sice ihrisko je, ale je stare a nesplna asi ziadnu normu. Co keby sme sa spojili a nieco s tym spravili ? Nechcete aj vy chodit na detske ihrisko, kde sa nemusite bat o bezpecnost vasich deti? Na ihrisko, ktore by bolo ohradene, cistene a nechodili by tam ziadni bezdomovci alebo psikovia na potreby? Ak mate aj vy taky pocit, ze nam v meste nieco take chyba, prosim , ozvite sa mi sem, alebo mi napiste spravu a dajte to vediet aj dalej, nech viem, kolko nas moze byt a vieme sa pohnut niekam dalej. Dakujem. 🙂

martanka11
29. nov 2012

Ahoj @kisub1985 prevadzkujem stranku sdetmi.com a na FB mame pre Kam s detmi v Ziline cez 1200 fanusikov, kludne ta s tuto aktivitou podporim lebo je to naozaj v cetre s detmi bieda. Ozvi sa

drobec222
12. jan 2013

Ahoj skus pozriet www.kamsdetmi.sk, maju tam vela tipov

karotka12
27. mar 2015

@kisub1985
@martanka11 viete mi rposim vas poradit kde sa nachadza detasvoane pracovicko MPC v Ziline je to Predmestska 1613, chcela by som vediet ako je to daleko od hlavnej autobusovej stanice a ako sa tam dostanem, treba mi zobrat MHD alebo sa tam dostanem peso
dakujem za odpovede

kisub1985
autor
27. mar 2015

Co je mpc?

martanka11
27. mar 2015

@karotka12 je to cca dve zastávky trolejbusom zo zeleznicnej stanice . Chodi tam 14.

karotka12
28. mar 2015

@kisub1985 metodicko pedagogicke centrum

magooo
28. mar 2015

Jedna zastavka z autobusovej stanice a krizom medi domy asi 5 minut cesty

karotka12
28. mar 2015

@magooo a peso sa mam ktorym smerom vybrat smerom cez centrum alebo kadial dakujem

magooo
28. mar 2015

@karotka12 smerom k hypertescu ,okolo obchodu na rohu s kabatmi (ten sa neda minut) a rovno až ku škole kralovnej pokoja ,to je na konci a cez cestu cca pri danovom urade to je ,,to je tak zbežne ,alebo ozaj tým busom ale je to jedna zastávka ,daj si google maps tam ti to pekne najde ,nemožes sa stratiť

karotka12
28. mar 2015

@magooo dakujem krasne za odpoved, tak danovy urad bude taky bod a to hypertesco dakujem pekne

magooo
28. mar 2015

@karotka12 akože najjednoduhsie by to bolo pekne okolo popod trolejove vedenie jednu zastavku ,samozrejme po chodníku 🙂 ale to sa zbytočne prejdete o 5 minut ,normálne krížom ,opýtajte sa na tu skolu to si dajte ako zachytný bod