Maminy z Prievidze - kam s deťmi

danulka2
12. dec 2007

Kam najcastejsie chodite so svojimi drobcami?

bubba
12. dec 2007

ahoj to je jednoduche,baby plavanie ale neodporucam Hotel KAskady-a tusim su uz aj zavreti,ale v nemocnici bojnice kukni www.kacatko.sk,je to super genialne,deti aj maminy to miluju...potom materske centrum teraz maju sidlo niekde pri fut.stadione,robia tam det.masaze,cvicenie na fitloptach,dokonca je tam aj Yamaha hudobna skola-robia kurzy pre batolata je to super,aj my tam zacneme chodit,len teraz mame toho vela..my chodime do MC v NOvakoch vzdy ked napr.prsi....plavanie je dost drake1800-10lek.ale je tam aj sauna a ked sa to tak vsetko spocita,tak to nie je take hrozne,ale co sa tyka MCentier je to super lacne ani ta yamaha nie je draha to stoji dakych 50korun lekcia...
drzim palce

oriesokdetek
23. mar 2010

Ja mam taku skusenost, ze mozem byt vobec rada ze sa mi niekto na tych kurzoch venuje, a skor mam pocit ze ja som tu pre nich a nie oni pre mna. keby som nebola zapisana na tych kurzoch teraz aktualne, povedala by som viac, no chcem tie kurzy prezit v zdravi a hlavne aby si to uzilo nase dievcatko.

eimiky
29. mar 2010

ahojte, tiež som opäť prievidžanka, poraďte dobré miesta kam s deťmi aj v okolí prievidze typy na výlety a pod 😉

evulik6
1. apr 2010

Ahoj eimiky, tak uz si opat v PD? 🙂... celkom pekne vyzera aj vodny svet v sebedrazi 😉 Ked je pekne tak sa da vymysliet hocico, horsie je, ked je skaredo, vtedy neviem vobec kam ist. 😒

bubba
2. apr 2010

do MC 🙂

eimiky
2. apr 2010

evulik ahoj, no už som opäť v PD, no akurát mi to manžel hovoril, že niečo o tom počul, tak pôjdeme to kuk 😉
idete aj tento rok do Bibione?

evulik6
4. apr 2010

Do MC? A to cez vikend nie je otvorene, ci sa mylim? Cez tyzden nie je kedy, bo nas chodi do skolky , horsie su tie uprsane vikendy...Ale ten vikend vzdy tak neskutocne ubehne ze to zvladneme lavou zadnou 😀

Eimiky, my sme boli pozriet ten vodny svet ked to este len robili, este to nebolo otvorene, je tam pekne. Ja tam tiez pojdem kuken niekedy.
Ano aj tento rok sa chystame do Bibione...uz mame aj ubytko zajednane, akurat cakam kym mi napisu z IT ze im prisla zaloha a je to 😉 Joooj, uz sa neviem(e) dockat 🙂 Este dva a pol mesiaca a ideme... ved to ubehne ako nic, len teraz sa mi to zda este veeeelmi daleko 😀
A vy ako? Chystate sa niekam tento rok?

eimiky
6. apr 2010

No ja občas chodím do MC ale minule tam bolo toľko detí čo mali po cvičení taký chaos a malý mi tam zas niečo chytil, keď je pekne tak radšej chodíme niekam von.
Evulik my neviem kde ešte pôjdeme ale buď Lignano alebo Baška Chorvátsko ale to záleží od môjho muža, keďže ideme kupovať byt a on má novú prácu takže neviem ako sa mu bude dať uvoľniť.

evulik6
7. apr 2010

Nooo tak to mate pekne plany, novy byt ,novy job. Super. Akurat dnes mi prisli papiere z agentury, tak som rada, stale som rozmyslala ci im prisla zaloha ci nie, ale je to ok. Tesim sa, nech uz je leto.
Ja som v MC este nebola, my sme v kuse vonku, ked sa da. Ked prsi tak sa hrame doma. 😉

alexandra13
5. júl 2010

@oriesokdetek
chcem sa ta popytat na tie kurzy, mozes mi podat blizsie info, kde si chodila a coje tam take hrozne, syncek ma 4 mesiace a zvazujem kam sa zapojit, dakuejm pekne 🙂

tatika
19. máj 2011

ahoj alexandra13, MC je výborná vec a múžem ti povedať že za 2 roky čo tam chodím som tam videla nosiť len 2 choré deti ale tie za to nemohli skor by som povedala že mamy boli dosť nezodpovedné, no tie deti tam už nechodia. A nie je to nič hrozné, ano ked sa cvičí je tam síce viac detí ale tie sa striedajú v herniach takže všetko sa dá zvládnuť. no nepresviedčam Vás prídite sa pozrieť a sama si urobíte úsudok. pre info mesačne navštívi centrum 200 - 250 detí s maminkami.

havi
18. nov 2011

ahojte,prosiiiim poradte mi kam ist cez vykend v takomto studenom pocasi?z 3rocnym syncekom?nechcem s nim byt doma,proste chcem nech aspon vykend travime mimo dom,niekde a to vobec netusim,kde je nieco zaujimave pre takto male dieta...

sladkasue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatinka
22. máj 2019

Ahojte,je tu uz starsia diskusia ale skusim,mozno sa niekto ozve,maminky mam 10 mesacneho synceka,hladam kam s nim Mozem ist na cvicenie,kde sa mu budu naozaj veNovat ,potrebujeme to na posilnenie svalstva ,uvitam skor mensi kolektiv deti,...snad sa niekto ozve,vopred dakujem,zelam krasny den